Esileht Kodunurk vannituppa hea lõhn – soovitage

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: vannituppa hea lõhn – soovitage

Postitas:

Kas on midagi, mis annab vannitoale/wc-le stabiilselt hea lõhna. Ma ei mõtle neid pihusteid ja õhuvärskendajaid, samuti ei pea ma silmas mingeid topsikuid wc-poti ääre alla. Aga teate… kas mingid… no ma ei tea… roosiõied, sidrunikoored vms äkki on olemas, et panna kuskile akna peale või nurka?
Ei, mul ei haise midagi 🙂 Aga vahel kuskil külas olles lähed vannituppa ja selline mõnus hõng on sees. Just nagu kuskilt pidevalt immitseks vaevumärgatavalt.
Kas müüakse midagi sellist?
Või mida teie kasutate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 12:09; 24.01 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

avastasin, et umbes sarnane teema on siin ligiduses kohe olemas ju. Aga kui juba eraldi tuli, siis minu küsimus seisneb selles, et kas on midagi muud peale nende pihustite, mida lastakse ju ka ainult konkreetsel ajal?
Tahaks, et vannitoas oleks pidevalt vaevumärgatav hea hõng.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 12:09; 24.01 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lõhnaküünlad näiteks, ei pea isegi põlema, kuid mõni nii piisavalt tugev, et lõhnab niisamagi. Siis müüakse neid kästiööseepe- lush nt? ostad tükikese ja lõhna jätkub nii õhku kui kätele.
Samuti meeldivad mulle need purgid, kus õli sees, paned pulgakesed, mis imavad end täis ja levitavad väikest aroomi.

Roosiõied- jms popurrii kogub pigem tolmu, aga lõhnastajana küll ei toimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sõbranna teeb vildist lõhnapalle ja tal tõesti on vannitoas hea lõhn.
Ise ma ei oska palle teha ja ei viitsi ka, aga ma panen vahel näiteks apelsinikoori vannituppa. (laisa inimese värk :D)
Ämm mul paneb teepuuõli vannirätikute nurkadesse, see annab värske lõhna.
Netis on igasuguseid õpetusi lõhnapakkide kohta, guugelda \”homemade potpourri\”, saad ideid vürtsipakkidest lillepakkideni. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan käsitsi valmistatud seebitüki, nt Stendersist. On kasutuses kätepesu juures ja annab mõnusat lõhna ka vannituppa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joiki poes nägin lõhnavaid pärleid müügil, kenasti pisikesse kotikesse pakitud. Mõtlesin omale sellise vannituppa riputada, aga ei ole saanud juhust uuesti nende poodi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Joiki poes nägin lõhnavaid pärleid müügil, kenasti pisikesse kotikesse pakitud. Mõtlesin omale sellise vannituppa riputada, aga ei ole saanud juhust uuesti nende poodi minna.[/tsitaat]

Hakkasin ka huvi pärast seda pood otsima ja avastasin, et neil ha netipood olemas http://www.joik.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin korra päevas pesemas, segan dushigeeli sisse piparmündi eeterlikku õli ja pärast lõhnab terve elamine, kui vannitoa uks lahti jätta 😀 Aga järgmisel päeval peab seda uuesti tegema muidugi…Samas segan põrandapesu vee sisse eeterlikke õlisid ( apelsin, kadakas jne.) ja ka annab tuppa hea lõhna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kust Sa neid õlisid ostad?Tavapoodides neid vist ei müüda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk vannituppa hea lõhn – soovitage

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.