Esileht Pereelu ja suhted Vanus on ainult number?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Vanus on ainult number?

Postitas:
Kägu

vanus on ainult number -tüübid üritavad naäida positiivsed ja vanusest üle olla… samal ajal vanust rõhutades ikkagi nagu oleks suur number kuidagi halvem kui väike.
vanus on meiega kaasas käiv asi, sellest ei pea liiga palju välja tegema aga üle ei tasu ka olla teistest selle pärast et mõni on samas vanusest teistsugune kui mõni teine. tähtis on olla piisvalt hea iseenda ja oma lähedaste jaoks.
selle vastu me ei saa, et lõpuks ära sureme. 30selt tasuks võtta päev iseendale ja mõelda sellele et kolmandik elust on möödas ja tegelikult ka ligi pool aktiivsest ja intensiivsest elust. mitte üritada 20ne näida ja nii käituda – tuleb aru saada et meie aeg on loetud ja mõelda sellest et teeksime neid asju mis päriselt olulised on. 20selt me seda veel ei tee vaid rabeleme niisama sellekset juhuslikele inimestele muljet avaldada

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen täpselt 50-aastat vana – samas erineb minu elu mu ema elust sama vanalt väga palju. Ema ajal ei olnud nende jaoks trenne, eriti ei käidud pükstega ja hoidku taevas – kunagi ei läinud naine naisega tantsima.

Vana ja ikka ei saa aru, et olud olid teised. Millised trennid üldse olid 30 aastat tagasi??, millised moed jne. Sa võrdled võrreldamatut ometi.

Jamajutt. Mina olen paari kuu pärast 60. Täitsa kabe vanainimene. Ema suri 4 aasta eest 92-sena. Pükstega käis, trenni tegi Tallinna äärelinna elanikuna kõvasti (majaehitus, puude lõhkumine, lume lükkamine, vikatiga niitmine, jalgsikäigud, pesuväänamine Riga pesumasinaga jne.). Täitsa haritud ja ärgas pealekauba. Nägigi noor välja.
Igal ajal on inimesi, kes ongi puhas biomass – pärast paljunemist hakkavad vaikselt kustuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen 52-aastane naine, sale, terve. Elu on ilus, väikeseid lapsi pole, töö on tasuv, ei murra konti.
Ja mina olen selle asja endale niimoodi mõelnud lahti, et ma olen igal sünnipäeval rõõmus, et jälle üks number juures, jälle üks aasta vanem. Sest see tähendab, et mulle oli antud veel üks ilus tervena elatud aasta. Järgmisel sünnipäeval rõõmustan jälle – veel üks aasta anti. Jne.
Võrreldes sellega, missuguseid kohutavaid surmavaid vähke põevad lapsed ja noored ja kuidas inimesed õnnetustes surma saavad igas vanuses (liikluses nt). Mina võin kindlalt öelda, et olen õnnelik, kui aastad lisanduvad. Peatada keegi seda ei saa, seetõttu tuleb olla õnnelik, et need aastad on mulle antud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pilt
Tõesti on ka heas vormis naisi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pilt

Tõesti on ka heas vormis naisi

Kumb neist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Pereelu ja suhted Vanus on ainult number?