Esileht Tööelu, raha ja seadused. Vapiano otsib nii palju uusi töölisi, kellel kogemusi selle firmaga?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Vapiano otsib nii palju uusi töölisi, kellel kogemusi selle firmaga?

Postitas:

Vaatan, et viimasel ajal nii palju töökuulutusi nende poolt, nad otsiks lausa nagu uut personali.Samas koht ise on hästi sümpaatse mulje jätnud ja väga meeldib.Kuna hetkel otsin ise ka tööd, mõtlengi sinna kandideerida, aga see on natuke kahtlane, et viimasel ajal nende poolt tihti töökuulutused üleval.On kellegil kogemusi selle firmaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju seal palka makstakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki avavad uut kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil on kogu aeg uusi töötajaid vaja minumeelest. Sõbranna töötas seal, pidas aastakese vastu. Palka maksavad küll hästi, kuid töö on samuti väga pingeline, pikad vahetused ja tunne, et ainult vapiano nimel eladki, sest vabad päevad magad lihtsalt maha. Paljud ei pea seetõttu seal just kuigi kaua vastu. Samas osalise koormusega oleks minu meelest seal OK töötada, palka saab poole koormuse eest sama palju, kui mõnes teises kohas täiskoormusega. Iseasi ainult, kas nemad tahavad osalise koormusega töötajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll tööd ei otsi, aga vaatasin huvi pärast neid kuulutusi. Päris hirm tuli peale. Mulle jäi mulje, et kui sa ei ole just äsja maa peale saabunud üliinimlike võimetega tulnukas või vähemalt varasemast teada-tuntud superhiir, siis ÄRA MEID TÜLITA JA KATSU OMA HALETSUSVÄÄRNE ELU KUSAGIL MUJAL MÖÖDA SAATA.
Tänan tuhandendat korda iseennast ja kõrgemaid jõude, et ma ei pea tööturul konkureerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see palk täiskoha eest siis brutos on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]roosad tulbid kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma küll tööd ei otsi, aga vaatasin huvi pärast neid kuulutusi. Päris hirm tuli peale. Mulle jäi mulje, et kui sa ei ole just äsja maa peale saabunud üliinimlike võimetega tulnukas või vähemalt varasemast teada-tuntud superhiir, siis ÄRA MEID TÜLITA JA KATSU OMA HALETSUSVÄÄRNE ELU KUSAGIL MUJAL MÖÖDA SAATA.
Tänan tuhandendat korda iseennast ja kõrgemaid jõude, et ma ei pea tööturul konkureerima.[/tsitaat]

sa roosad tulbid oled ju med.töötaja? arusaadav et sellel alal sult suur midagi ei oodata… peale jumala kompleksi ja ülbuse vast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 12:19; 25.11 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sa roosad tulbid oled ju med.töötaja? arusaadav et sellel alal sult suur midagi ei oodata… peale jumala kompleksi ja ülbuse vast[/tsitaat]Nüüd sa pisut liialdad. Piibuga naine näiteks on ka med.töötaja-sanitar ja temalt oodatakse vägagi palju – põrandad peavad läikima ja ükski batsill ei tohi elumärki ilmutada. Vägagi vastutusrikas amet!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small] ahv kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Nüüd sa pisut liialdad. Piibuga naine näiteks on ka med.töötaja-sanitar ja temalt oodatakse vägagi palju – põrandad peavad läikima ja ükski batsill ei tohi elumärki ilmutada. Vägagi vastutusrikas amet![/tsitaat]

oi ahv. seda ei oleks ma sinust uskunud. see ju muinasjutt, millega rumalat lihtrahvast lollitatakse. kuidas sa muinasjutul ja reaalsusel vahet ei tee?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 12:19; 25.11 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.cvkeskus.ee/joboffers.php?submit=1&firm_id=43906

Tundub, et tegu on nö. tööandjate põhjakihiga, aga mida ühelt bistroolt ikka oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.cvkeskus.ee/joboffers.php?submit=1&firm_id=43906

Tundub, et tegu on nö. tööandjate põhjakihiga, aga mida ühelt bistroolt ikka oodata. [/tsitaat]Pakkumises on sees tasuta lõunasöök. Huvitav, kas nad selle pealt erisoodustusmaksu ka maksavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka üks tuttava tuttav töötas, palk olevad okei, kuid töö seeeest tõesti pingeline nagu eespool kirjutati. Ja vabad päevad magadki maha.

Aga noh mõnele meeldibki selline töö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast otsivadki, et Vapiano meeskond rändas kõik Kristiine Babybacki:D Koos juhatajaga..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]roosad tulbid kirjutas:[/small]

sa roosad tulbid oled ju med.töötaja? arusaadav et sellel alal sult suur midagi ei oodata… peale jumala kompleksi ja ülbuse vast[/tsitaat]

Said must valesti aru. Ma ei ole mingi ülbe arst ja teen oma tööd kvaliteetselt. Tahtsin öelda, et on õudne, kuidas mingi tavaline söögikoht otsib töötajaid, kes oleksid justkui üliinimlike võimetega.
Minu töölt eeldatakse muidugi kõrget kvalifikatsiooni, aga mul on see olemas ja ei tekita probleeme. Ja oma ametikohal ei pea ma konkureerima, sest olen piisavalt kvelifitseeritud ja meie erialal kaader ei liigugi praktiliselt.
\”Jumala kompleksi ja ülbuse\” hoian lahkesti perekooli jaoks.
Ja kui sa mind ei usu, siis on olemas tervisetrend.ee, kus patsiendid anonüümsselt hindavad arste. Minu hinne on praegu 4,8, max on võimalik panna 5,0. Pole paha. Need patsiendid, kes mind on kommenteerinud, peavad must täitsa lugu, usud? Seda enam, et see kõik on anonüümne, nii et võite sappi pritsida arsti pihta nii palju, kui kulub, ilma oma nimeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInule ka selle töökuulutuse stiil poistiivset muljet ei jätnud. Aga ega see ongi töö noortele, kelle elustiiliks saab Vapianos töötamine.

Olen ise Vapianos käinud korra elu jooksul nädalavahetusel Solarises ja mingit hullu rabelemist ei täheldanud. Kliente oli vähe. Kindlasti klientide hulk sõltub kellaajast, nädalapäevast ja palgapäevadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Vapiano otsib nii palju uusi töölisi, kellel kogemusi selle firmaga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.