Esileht Sünnitus vappekülm ja palavik ??

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: vappekülm ja palavik ??

Postitas:

küsimus siis selline kas kellegil on esinenud peale sünnitust kümavärinad ja palaviku ?mida olete teinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid. Sünnitasin õhtul, ja järgmisel hommikul oli palavikku 39 kraadi. Arstid hakkasid koheselt AB-sid süstima. Sünnitusjärgne kõrge palavik võib viidata mingile infektsioonile. Väike palavik (kuni 38 kraadi) on ok.
Selle palaviku tõttu olin veel mitu päeva sünnitusmajas ravil, ja koju saanuna pidin järgmised 2n veel 3x päevas temperatuuri mõõtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjuseks võib olla rinnapõletik või rinnapõletiku eelne seisund (üsna ohutu, palavik peaks langema kui rinna tühjendad), emakapõletik (väga ohtlik, aga tüüpiliselt peaks kaasnema ka kõhuvalud), mingi muu infektsioon.

Kui sul rinnas (veel) piima pole või rinna tühjendades palavik ei lange, siis pöördu kindlasti kiiresti arsti poole. Ka rinnapõletiku korral pöördu arsti või imetamisnõustaja poole, kui see kiirelt järele ei anna.

Sobib siis kas oma günekoloog/ämmakas või sinna kuhu sünnitasid või kuhugi mujale erakorralisse minek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli 3.päeva õhtul kerge palavik, õigupoolest 37c, mis nagu polegi õige palavik. Külmavärinad olid ka ja selg valutas. Võtsin ühe paracetamoli ja läksin magama, hommikul oli kõik ok jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli meeletu vappekülm ja palavik vahetult pärast sünnitust, kestis ca 1,5h. Ilmselt mingi reaktsioon sünnitusele, aga pärast oli kõik ok. Helista kas valvearstile või ämmaemandale. Või oled sa veel haiglas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olin üeale sünnitust haiglas 3 päeva ja siis vist ei olnud midagi, aga kui koju sain ja 20h kodus olla tõusis palavik, mis ei tahtnud alla minna , paracetamoli võtsin (enne lüpsin piima välja) aga ei aidanud ja maandusin haiglas.

tulemus veremürgitus, kehv puhastus ja platsenta tk oli sisse jäänd…. selleks ajaks oli palavik pea 41c…kui oleksin 2-3h viivitanud, poleks ma täna siin kirjutamas…ütles arst..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palavik pärast sünnitust nõuab kindlasti kohest arstiga konsulteerimist! Tõesti võib tegu olla emakasse jäänud platsentatükiga (see põletik edasi arenedes võib lõppeda väga kurvasti) või rinnapõletikuga. Kuigi seda viimast tunned ka väga valuliku rinna järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii käisin siis haiglas ära ja tulemuseks kõrgedpõletikunäitajad uriinis pandi ab peale vaatab kuidas aitab
nii et kui midagi hullu tunnete ruttu haigla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus vappekülm ja palavik ??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.