Esileht Hobinurk Vaprad & Ilusad Hope-Liam

Näitan 30 postitust - vahemik 1,291 kuni 1,320 (kokku 1,345 )

Teema: Vaprad & Ilusad Hope-Liam

Postitas:
Kägu

Kuidas teile uus Taylor meeldib? Mind nii häirivad tema nailonist parukas.

Parem kui vana plastiknägu.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tema on lihtsalt noorem, aga samal teel. Väga kunstlik nägu juba peas ja see parukas on täielik katastroof.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pugistan naeru, er viiiiiiimaks on Ericul mingi viga külges. Aga see mängitakse ka ümber ja ta on siiski õilus, hell ja hea. Alati!

Tohoh, Eric ka elus veel või. Kümme aastat tagasi oli juba vana.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sheila trikitab Brooke ära nö alkovaba šampusega, Ridge ei jõua vanaaasta õhtuks koju tormi tõttu aga läbi astub sõber Deacon, kellega lastakse mõned pitsid viina. Lõppeb see kõik muidugi tatti pannes. Viimased osad vist, Ridge kõigele käega löönud, imeväel Brookest üle saanud ja sebib juba Tayloriga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ridge kõigele käega löönud, imeväel Brookest üle saanud ja sebib juba Tayloriga.

Õige kah, kui uus näitleja, siis on ju pooleldi nagu uus naine ju 🙂

Ma pole ammu enam vaadanud, kas Deacon ka siis joob jälle? Mingi aeg olid mõlemad Brooke’ga ju korralikult AA-s

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No nii päris ei joo vist nagu vanasti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taylor oli noorena nii ilus, mäletan, kui lapsena vaatasin ja imestasin.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib, parukas ei häiri. Võib-olla seepärast,  et Taylori tegelaskuju on mulle algusest saadik meeldinud.

Sheila ja Deacon meeldivad ka – on küll pahelised, aga neid on huvitav vaadata.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaa, Taylor oli imeilus!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaa, Taylor oli imeilus!

Minu jaoks on selle sarja läbi aegade kõige-kõige ilusam tegelane Margo. Ebamaine.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Huviline

Jaa, Taylor oli imeilus!

Minu jaoks on selle sarja läbi aegade kõige-kõige ilusam tegelane Margo. Ebamaine.

https://www.youtube.com/watch?v=b_a2_e7mbYo

Taylor oli tõesti imeilus kunagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sugugi mitte!

Väga ilusad olid noored Taylor ja Brook. Võrrelda või võistelda selle iluga nad omavahel ei saanud, sest kumbki oli omamoodi väga ilus. Mitte ükski teine osaleja ei ole nendele ligilähedale saanud. Eriti veel nimetatud Margo, kes on täiesti suvaline ja tavaline tädi.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sugugi mitte!

Väga ilusad olid noored Taylor ja Brook. Võrrelda või võistelda selle iluga nad omavahel ei saanud, sest kumbki oli omamoodi väga ilus. Mitte ükski teine osaleja ei ole nendele ligilähedale saanud. Eriti veel nimetatud Margo, kes on täiesti suvaline ja tavaline tädi.

Jajah. Sa oled sama ilus, eksole?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sugugi mitte!

Jajah. Sa oled sama ilus, eksole?

Vabandust, miks ma sama ilus pean olema? Ma ei ole ameerika seriaali näitleja ja ma ei peagi ilus olema. Aga, kui juba küsid, siis olen oma välimusega rahul küll (tean, seda ei tohi perekoolis ju mingil juhul tunnistada, aga noh, kui otse küsitakse).

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, miks ma sama ilus pean olema? Ma ei ole ameerika seriaali näitleja ja ma ei peagi ilus olema. Aga, kui juba küsid, siis olen oma välimusega rahul küll (tean, seda ei tohi perekoolis ju mingil juhul tunnistada, aga noh, kui otse küsitakse).

Mina arvan, et sa pead olema lausa üks maailma  ilusamaid inimesi, kui Margo osatäitja sinu kõrval tavalise suvalise tädina välja näeb. Tubli!

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina arvan, et sa pead olema lausa üks maailma ilusamaid inimesi, kui Margo osatäitja sinu kõrval tavalise suvalise tädina välja näeb. Tubli!

Mis erilist ja imelist ta juures siis on?

https://www.pinterest.com/pin/lauren-koslow-margo-the-bold-the-beautiful–423760646174676981/

Täiesti mittemidagiütlev. Viru tänaval on iga teine samavanune vastutulija vähemalt samasugune või palju parem.

Suht kahtlane on ka üks praegu seriaalis osalev noorem osaleja, kes on end kalanäoks süstinud ja lõiganud. Oma vanuse järgi ei peaks veel üldse midagi endaga tegema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://soaps.sheknows.com/days-of-our-lives/actors/lauren-koslow/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sugugi mitte!

Aga mulle näiteks meeldis noor Caroline oluliselt rohkem. Kuidagi armas oli näost. Eks ilu on vaataja silmades. Margo oli täiesti tavaline.

Mina vaatasin Vapraid ja Ilusaid siis, kui need esmakordselt Soome MTV3s algasid. Olin laps siis. Vahepeal ei vaadanud üldse ja nüüd jälle vaatan. Ma ei näinud seda, kuidas praegune Bill Spencer äkki välja ilmus. Bill Spencer senioril oli ju üks tütar Caroline. Vahepeal vist kuskilt ilmus välja kaksik. Aga venda küll ei olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei näinud seda, kuidas praegune Bill Spencer äkki välja ilmus. Bill Spencer senioril oli ju üks tütar Caroline. Vahepeal vist kuskilt ilmus välja kaksik. Aga venda küll ei olnud.

Jah, Bill jr ilmus veel hiljem välja. Ta oli Caroline ja tema õe poolvend isa kõrvalsuhtest

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uues USA treileris näitas et Finn verine ja haiglas ja Steffy hingamisaparaadi all.. kõik seal ümber, Taylor ja Ridge kaelakuti, Sheila ka Finni juures nutab…

Huvitav mis neil seal juhtus ja Steffy näitleja ju päris elus ootab kolmandat last.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lühidalt – Sheila tahtis Brookile kätte maksta, kuna see lubas kõik teha, et Sheila ei saaks osaks Steffy pere elust. Selle tegevuse tagajärjel läksid Brooke ja Ridge lahku. Thomas sai Sheile vahelesegamisest teada, rääkis sellest ka Steffyle, kes oma korda teatas Sheilale, et ta paljastab ta ja viimasel pole mingit võimalust saada uus võimalus. Nende vastasseisu lõpus tahtis Sheila tulistada Steffyt, aga kogemata kombel tulistas Finni, kes kohale jõudis. Ja siis tulistas veel Steffyt kah. Kes tahab täpsemalt lugeda, siis trükkige otsingusse “bold and the beautiful episode recaps” ja leiate lehe, kus kõik episoodid pea sõna-sõnalt lahti kirjutatud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Thomas sai Sheile vahelesegamisest teada, rääkis sellest ka Steffyle, kes oma korda teatas Sheilale, et ta paljastab ta ja viimasel pole mingit võimalust saada uus võimalus.

Nii ebaloogiline. Steffi peaks Sheilat selle eest jumaldama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Steffi juba amnu tolereeeib Brooke’i, Sheilat aga vihkab endiselt

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alkoga kokku puutunu [Brooke] oleks pidanud ju kohe aru saama et sampa pole alkovaba… ma ei tea ma küll teen vahet juba maitse on teine ju…kuda nad seal kõik nii lambad on küll keegi aru ei saa  et jõi alkoga sampat

Ja nüüd soiutakse sellest kuude kaupa,maivõi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Steffi juba amnu tolereeeib Brooke’i, Sheilat aga vihkab endiselt

Millal “juba ammu”?  Pigem leppis ta enne, aga käimasoleval ajal ei ole sellest ju küll juttugi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal “juba ammu”?  Pigem leppis ta enne, aga käimasoleval ajal ei ole sellest ju küll juttugi.

Pidasingi silmas “enne”. Pole ammu vaadanud, saan sinust nii aru, et Steffi ja Brooke vahel on midagi juhtunud. See pidi üüratult suur asi olema, et Steffi Brooke asemel Sheila poolele peaks asuma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pidasingi silmas “enne”. Pole ammu vaadanud, saan sinust nii aru, et Steffi ja Brooke vahel on midagi juhtunud. See pidi üüratult suur asi olema, et Steffi Brooke asemel Sheila poolele peaks asuma.

Kas on siis teada, et Seffi asub Sheila poolele?
Ma ei saa üldse aru, mida sa ajad siin? Täiesti vales suunas triivid kõikide oma mõtetega ja tekitad segadust.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse aru, mida sa ajad siin? Täiesti vales suunas triivid kõikide oma mõtetega ja tekitad segadust.

Räägin konkreetselt sellest, mida siin keegi väitis, et “Steffi peaks selle eest Sheilat jumaldama”.
Ei jumaldaks ju ikkagi oma vihavaenlast, kui ta teeb halba kellelegi, kes lihtsalt ei meeldi natuke.
Miks ta peaks Sheilat jumaldama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägin konkreetselt sellest, mida siin keegi väitis, et “Steffi peaks selle eest Sheilat jumaldama”.

Ei jumaldaks ju ikkagi oma vihavaenlast, kui ta teeb halba kellelegi, kes lihtsalt ei meeldi natuke.

Miks ta peaks Sheilat jumaldama?

Noh, hea küll! Ärge siis rohkem jahuge sel teemal. Mõlemad olete asjast valesti aru saanud ja lükkate teemat vales suunas.

Mu meelest keegi siin paar kommentaari tagasi kirjutas midagi, kuidas Sheila jälle tulistas kedagi. Ja vaevalt, et ta sellega Steffi poolehoiu võitis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, hea küll! Ärge siis rohkem jahuge sel teemal. Mõlemad olete asjast valesti aru saanud ja lükkate teemat vales suunas.

Vabandust, et see 44-leheküljeline teema sinu arvates pisut “vales suunas” nihkus 😀

+3
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1,291 kuni 1,320 (kokku 1,345 )

Esileht Hobinurk Vaprad & Ilusad Hope-Liam