Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Hobinurk Vaprad ja ilusad

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Vaprad ja ilusad

Postitas:

Kas Sheila Carter sai nüüd lõplikult surma? Siis kaob üks huvitav liin selles filmis ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Sheila Carter sai nüüd lõplikult surma? Siis kaob üks huvitav liin selles filmis ära.

Soovitan ümber orienteeruda kodumaisele toodangule. Õnne 13. See on seriaal, kus kogu aeg midagi juhtub ja vaadata ei ole kunagi igav.

+1
-6
Please wait...
Postitas:

Vana teema ei sobinud enam?

+1
0
Please wait...
Postitas:

Sheila Carter ei saa kunagi surma.

+4
0
Please wait...
Postitas:

🤣🤣

+2
0
Please wait...
Postitas:

Sheila Carteril on elusid sama palju nagu varbaid

0
0
Please wait...
Postitas:

Kes see on, mingi naissoost Chuck Norris või?

0
0
Please wait...
Postitas:

Või nagu Jason Woorhees.

0
0
Please wait...
Postitas:

Soovitan ümber orienteeruda kodumaisele toodangule. Õnne 13. See on seriaal, kus kogu aeg midagi juhtub ja vaadata ei ole kunagi igav.

no mis seal nii väga juhtunud siis on, ei meenugi midagi

+1
-2
Please wait...
Postitas:

Viimases osas Margna petisest naine sai kokku Tõnniga ja palus viimasel Marele (Allani naine) üks korralik õppetund anda, et see ajakirjanikuna teda rohkem ei tülitaks. Eks varsti on näha, kuidas Tõnn Maret hirmutama hakkab. Eks juhtunud on muidki asju, aga ma ei hakka neid siin teemas ümber jutustama.

0
0
Please wait...
Postitas:

Viimases osas Margna petisest naine sai kokku Tõnniga ja palus viimasel Marele (Allani naine) üks korralik õppetund anda, et see ajakirjanikuna teda rohkem ei tülitaks. Eks varsti on näha, kuidas Tõnn Maret hirmutama hakkab. Eks juhtunud on muidki asju, aga ma ei hakka neid siin teemas ümber jutustama.

tegelikult pole ju veel midagi juhtunud ja ei teagi, millal ja kas üldse juhtuma hakkab

+1
-1
Please wait...

Vau, täielik põnevik ju! 😀

+6
0
Please wait...
Postitas:

Kas Õnne 13 sarjas on kedagi kunagi ära ka tapetud? Või sama inimesega mitu korda abiellutud? Mis üldse on Õnne kõige jaburamad lood läbi aegade olnud?

+3
0
Please wait...
Postitas:

Kas Õnne 13 sarjas on kedagi kunagi ära ka tapetud? Või sama inimesega mitu korda abiellutud? Mis üldse on Õnne kõige jaburamad lood läbi aegade olnud?

Kas soovid artiklit kirjutama hakata ning otsid foorumist inspiratsiooni? Ei hakka mina sulle neid lugusid siin ümber jutustama, vaata ise. Kedagi ära tapetud ei ole. Mare oli vahepeal vanglas. Maha ta kedagi ei löönud, olid muud põhjused. Allan tagurdas autoga Marele otsa, aga teda kinni selle eest ei pandud. Pulmi selles seriaalis pole minu teada näidatud.

+2
-4
Please wait...
Postitas:

Mare ja Allan olid küll kunagi lahus, aga hiljem abiellusid uuesti.

+2
0
Please wait...
Postitas:

Pulmi selles seriaalis pole minu teada näidatud.

? Nimigi sul ju lausa sellest seriaalist. Alma ja Johannese pulm oli küll.

+2
0
Please wait...
Postitas:

? Nimigi sul ju lausa sellest seriaalist. Alma ja Johannese pulm oli küll.

Kas tõesti minu nimi on ka sellest seriaalist? Vaata aga. Kingsepp Johannest mäletan, talle meeldis Baskini tegelaskujuga  (nime ei mäleta) jutustada. Alma ja Johannese pulma ma ei mäleta.

0
-2
Please wait...
Postitas:

Nii palju, kui olen õnnet sattunud vaatama, siis istutakse kuskil laua taga ja juuakse kohvi, mingit tegevust nagu küll ei toimu.

+2
0
Please wait...
Postitas:

Nii palju, kui olen õnnet sattunud vaatama, siis istutakse kuskil laua taga ja juuakse kohvi, mingit tegevust nagu küll ei toimu.

Eks kohvi juuakse ka, nagu Tujurikkuja seda naljana kajastas, aga toimub ka muu tegevus. Mare mängib praegu detektiivi, et saada jälile Margna noore naise omaaegsetele patutegudele.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Nii palju, kui mina nägema olen juhtunud, on kaadris alati Alma, kes on kas niisama pahur või toriseb millegi üle. Vahel vilksatab mõni kõrvaltegelane ka sisse.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Eks kohvi juuakse ka, nagu Tujurikkuja seda naljana kajastas, aga toimub ka muu tegevus. Mare mängib praegu detektiivi, et saada jälile Margna noore naise omaaegsetele patutegudele.

Olen pikalt seda Anneli õiglusemõistmist oodanud. Tema ju sinna sisse toodud, kui suurkelm ja petis reaalsest maailmast, kes pettis inimesi igal moel, mida meediaski on aastaid kirjeldatud. Majade väljapetmine, raha väljapetmine telefonisuhtlusena, laste abistamise eesmärgil, ka Almalt pettis välja, sellega see tegelane sinna seriaali ilmuski, et Alma hakkas lastega üksikema aitama, otsesed vargused (Vissi maal), suhtetasandil rahade pressingud  ja armupettused jneja nüüd selgus, et isegi Margnale lapse pettis kaela sest võltsis dna testi.  🙂

+1
0
Please wait...
Postitas:

Olen pikalt seda Anneli õiglusemõistmist oodanud.

Teades millises tempos seriaal kulgeb, siis jõuluks peaks Anneli olema süüdi mõistetud ja risti löödud:)

+1
0
Please wait...
Postitas:

Nii palju, kui mina nägema olen juhtunud, on kaadris alati Alma, kes on kas niisama pahur või toriseb millegi üle. Vahel vilksatab mõni kõrvaltegelane ka sisse.

Ei ta ole nii pahur midagi. Mulle meeldib Alma ja Laine suhe. Ühest küljest torisevad, kui kokku saavad, aga samas ilma teineteiseta läbi ka ei saa.

0
0
Please wait...
Postitas:

Olen pikalt seda Anneli õiglusemõistmist oodanud.

Teades millises tempos seriaal kulgeb, siis jõuluks peaks Anneli olema süüdi mõistetud ja risti löödud:)

Vaevalt, teda on tahetud juba mitu aastat risti lüüa, aga kui see pole seni õnnestunud, siis ei õnnestu ka selle aasta jooksul.

Ja las ta olla! Huvitav liin, mu meelest.

0
0
Please wait...

Kas soovid artiklit kirjutama hakata ning otsid foorumist inspiratsiooni? Ei hakka mina sulle neid lugusid siin ümber jutustama, vaata ise. Kedagi ära tapetud ei ole. Mare oli vahepeal vanglas. Maha ta kedagi ei löönud, olid muud põhjused. Allan tagurdas autoga Marele otsa, aga teda kinni selle eest ei pandud. Pulmi selles seriaalis pole minu teada näidatud.

No tegelikult selles seriaalis käibki ju nii, et ühtegi sündmust ei näidata, kõiki juhtumisi kajastatakse nii, et inimesed istuvad laua taga ja räägivad sellest 😀  Põhimõtteliselt on see kuuldemäng.

+3
0
Please wait...
Postitas:

No tegelikult selles seriaalis käibki ju nii, et ühtegi sündmust ei näidata, kõiki juhtumisi kajastatakse nii, et inimesed istuvad laua taga ja räägivad selles

Eks enamus seriaale on sellised. Metsik Roos näiteks. Võtted kas siis ruumis või väljas. Korraga paar kolm inimest, ei mingit tantsu ja tagaajamist.

+1
0
Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Esileht Hobinurk Vaprad ja ilusad