Esileht Lapse ootamine Varajane preeklampsia

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Varajane preeklampsia

Postitas:

Tere kõigile. Sooviks teiste kogemusi varajase preeklampsia kohta. Millal lõi välja, milles avaldus, kaua läks avastusest sünnituseni jne?

Endal alles 26 ndl, aga kahtlane on olla. On ka varasem diagnoos eelneva rasedusega ning hetkel kõrge risk. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan sul minna Shoisi juurde, tal on põhjalikumad diagnoosimise võimalused ja tegeleb selle teemaga põhjalikult. Võtab asjatu hirmu maha kui selgub, et põhjust polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see kahtlane olla tähendab? Mul on iga rasedusega kõrge risk olnud ja esimese raseduse ajal olin paar päeva haiglas, aga selgus, et lihtsalt vedelik kehas kinni. Praegu annan iga visiit uriiniproovi ja rohkem pole end asjaga kurssi viinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tutvastati KV ajal väga kõrge risk + ühe lapsega juba põdesin. Hetkel 21+5.
Annan igakuu uriini ( lõpupoole pidi sagedamaks veel minema) ja kodus pean mõõtma iga hommik ja õhtu vererõhku, kui vererõhk liiga kõrge või madal siis kohe itk emosse. Lisaks pean võtma igaõhtu südameaspiriini. Olen arvel itk. Ämmaka juures käin umbes kord kuus, aga nüüd pidi tihedamaks minema.

Mis täpsemalt mureks? Kõige lihtsam ja kiirem on alati oma ämmakale helistada/kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Varajane preeklampsia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.