Esileht Rasestumine ja lapse ootamine varajane rasedus ja sümptomid…kas on norm?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: varajane rasedus ja sümptomid…kas on norm?

Postitas:

Tere!
Mul peaks arvestuste kohaselt olema rasedust 5+2.arsti juurde veel natuke aega.
kuna rasedus oli planeeritud siis pärast OV jälgisin oma organismi ,kas toimuvad muudatused või mitte.Pärast OV mõned päevad hiljem oli 4 päeva kehatemp 36,8-37,1C.hiljem kui sammuti valutas alakõht ja seda ka pärast rasedustesti tegemist.Olin ka tujukas.Nüüd aga on kõik tunnused kadunud juba nädal aega.Miski ei valuta,ei tujutse,und ei ole,rinnad ei pakitse jnejne.ehk pole mul üldse rasedusetunnuseid enam.
ainult,et päevi pole.
Kas see on Ok kui sümptomid puuduvad,või peaksin muretsema.Kas kui rasedus peeteb siis kaovad ka sümtomid?OOtan juba arsti aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on ok! naudi!
mõnel ei ole neid sümprtomeid lõpuni välja-kadestan. Mul olid/on kõik sümptomid, mis olla saavad. iiveldus, surmatunne, must masendus suurest nõrkusest ja jõuetusest kuni 17nädalani. pärast seda: poksikjast beebi kasutab mu siseelundeid poksikotina, teeb haiget, ma olen paistes, ma olen paks, mul on valedel hetkedel ALATI pissihäda. Mul on nii siiber:) sünnituseni aega 12nädalat veel(OMG!) Esimene rasedus oli normaalsem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iiveldus jms tulevad enamusel siiski 6-8n kandis alles. On muidugi erandeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 nädal olid aint korra kuumahood ja ei midagi põnevamat. See-eest 7-8 nädal hakkas kogu kompott pihta…st iiveldus, öökimine, oksendamine, väsimus, kohutav pissihäda koos mõningase pidamatusega, eriti kirkad unenäod, isud või õigemini isu puudused jms. Praegu saab kohe 10 nädalat täis, aga ringi reisin ikka ämbrike kaasas ja mähe pükstes (igaks juhuks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan ka et see on norm. Kuigi minul algasid tunnused juba 2 nädalal (külmahood), 3 nädalal läks lahti, süda paha, iiveldus, kõik lõhnad jubedad, magu tohutult valutas(b), ka öösel on jube, kogu aeg on paha – 24H. Jube. Esimese lapsega oli esimesed 3 kuud paha, siis läks paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine varajane rasedus ja sümptomid…kas on norm?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.