Esileht Lapse ootamine Varajased rasedustunnused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Varajased rasedustunnused

Postitas:

Tean, et siin on sarnaseid teemasid ennegi olnud, aga no ei leia ma otsinguga ja kindlasti on minusuguseid triibu ootajaid veel, kes otsib endas rasedustunnusied juba enne, kui veel paslik testi teha on. Paneme siia kirja kõik raseduse tunnused, mis teil olid juba enne, kui tegite testi ja saite kinnitust. Mina hetkel pole veel testi teinud, paari päeva pärast peaksid päevad hakkama, rinnad on hellad ja kohati on alakõht kuidagi imelikult punnis – kõva. Ma muidugi ei tea veel, kas olen rase, loodan ja ootan:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurenenud voolus ja päevadelaadsed valutorked alakõhus olid esimesteks tunnusteks. Rohkem tunnuseid ei ole esinenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigi nelja rasedusega on tunnused tulnud siis, kui päevad juba ära jäid ja triibud testil olemas. Kui nn tunnused olid enne päevi, hakkasid päevad alati õigel päeval.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tupeseen on iga raseduse alguses tekkinud, peavalu, meeletu väsimus ja külmatunne. Iiveldus ja rindade valulikkus on ikka nädalaid hiljem tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Torked munasarjade piirkonnas, ühel pool, tundsin ainult ühel päeval ja mitte eriti tugevalt, võibolla ei pannud muul ajal tähele. Kuna rasedus oli võimalik ja päevad polnud alanud, olin keha suhtes ka tavapärasest tähelepanelikum.

Pärast positiivset rasedustesti esinesid õhtuti korralikud külmavärinad ja rinnad muutusid valulikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina märkasin tänu aktiivsusmonitorile, et pidevalt oli pulss kõrgem kui tavaliselt. Kõht ka veidi valutas (sarnane valu menstruatsioonieelsele valule).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väsimus, emotsionaalsus, külmavärinad ja tupeseen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäid rinnad hellaks peale ovulatsiooni.
Tekkis paksem voolus, kuid mitte nagu ovulatsiooni ajal olev, vaid kuidagi teisiti.
Väsimus ja õhtuti tekkisid külmavärinad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud mitte ühtegi tunnust, mis oleksid tähelepanu tõmmanud. Raseduse avastasin 11. nädalal.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 00:35; 07.11 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimesi tunnuseid oli kahtlane kõhuvalu, seda siis igapäev ja enne päevade ära jäämist juba. Natuke meenutas valu nagu päevade valu ( eriti sellel ajal, kui päevad oleksid päriselt pidanud hakkama) , aga lisaks sellele oli vahepeal vasakul pool näriv valu, vahepeal tuikas ja torkis. Peale seda oli tunne nagu hakkaks haigeks jääma, pisike (37.1) palavik oli ka.
See oli ka kahtlane, et rindade tundlikus kadus ühel pàeval täiesti ära, arvasin , et kohe hakkavad päevad , aga järgmisel päeval olid rinnad jälle väga valusad ja palju suuremad kui tavaliselt enne päevi. Paar päeva enne päevi tekkisid pearinglused ka, mis kestavad siiani igapäevaselt. Voolus suurenes ka paar päeva enne päevade ära jäämist. Testi tegin sama päeva õhtul, kui oleksid pidanud päevad hakkama ja sain minutiga ilusad triibud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 08:42; 08.11 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne eeldatavaid päevi pidev vetsuvahet jooksmine nagu oleks põiepõletik, aga ilma valulikkuse, pakitsuse ja ebamugavuseta. Ilmselt oli tingitud hormoonidest. Test siis veel positiivset ei näidanud, aga ise olin raseduses üsna veendunud. Kui juba päevad ära jäid, siis lisandus meeletu väsimus päeval, kehatemperatuuri tõus 37,1-37,3 vahele ja rindade valulikkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohutav kaalutõus – rinnad plahvatasid, paks rasvakõht tuli kohe ette (ja rääkige veel, et hormoonid ei loe ja paksuks teeb vaid liigne näost sisse aetav toit – menüü ju ei muutunud), kõhukinnisus ja tupeseen, lisaks kohutav isu soolase ja marineeritud toidu järele

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeletu suu kuivus. No keel oli nagu liivapaber. Ja esimese rasedusega kaasnesid kohe ka ninaverejooksud, saatsid mind terve eismese trimestri. Testi tegin tsükli 27. päeval, aga need tunnused olid enne.

Teise rasedusega hakkas mul ka kõht varakult puhitama, nii et ämma kahtlustav pilk oli see, mis sundis mind testi tegema 😀 Mul mõlema rasedusega olnud kõht kiiresti hästi suur, st põhimõtteliselt siis puhitus ja ilmselt hormoonidest lõtvunud lihased vmt (hiljem on mul olnud raskusi kõhu vormi saamisega)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 10:13; 07.11 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan küsimuse, et kas kellelgi ka kõht lahti olnud päris raseduse alguses? Mul eile DPO 10 oli kõht veidi lahti ja iiveldas päev otsa. Kuna olen nädala algusest alates rasedust kahtlustanud, siis loodan, et ka see üks raseduse tunnus mul on. Testid muidugi on sellised kahevahel, triibukesed nagu tekivad täitsa õige laiusega ja täitsa kohe, aga on hallikad, mitte roosa värvusega.

Mõtlesin ka igate pidi, mida teinud-söönud/joonud olen, et mis võiks sellist asja põhjustada, aga ei suutnud midagi välja mõelda – kõik oli värske ja igati kõlblik ja tavapärane söök minu jaoks. Mehel kõik korras ja seega on seda raske toidu süüks ajada (mitte, et see nüüd 100% välistatud oleks).

Lootused on suured, ainult testid ei taha veel mu lootusi toetada. Seepärast uuringi, et kas kõhulahtisus võib olla veel üheks tunnuseks? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 12:44; 07.11 13:41; 08.11 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No raseduse tunnused ei ole ühekordsed. Seega ära looda, et kõhulahtisus on mingi raseduse tunnus – sa ei soovi, et see sind mitu kuud saadaks 😀 Raseduse tunnused on ikka mingid püsivamad muutused. Ühekordne kõhulahtisus võibki olla juhus. Ma oma ninaverejooksude üle küll õnnelik polnud, tavaliselt tabasid nad mind umbes 1,5-2 h peale ärkamist – kui olin juba tööle jõudnud ja istusin mõnel koosolekul 😮

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 10:13; 07.11 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei loomulikult ei looda ma terve raseduse kõhulahtisusega tegeleda 😀 pigem pidasingi silmas just raseduse algust, pesastumisaega, et kas see kellelegi kõhtu lahti löönud peale minu, et kas võib olla seos või mitte 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 12:44; 07.11 13:41; 08.11 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läks kõht mingil määral lahti. Iga päev ei ole, pigem mõne päeva tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ainus tunnus, et rinnad tunduvad aeg-ajalt kuidagi imelikud. Muidu ei tunne siiani midagi (praegu 9 nädalat).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei loomulikult ei looda ma terve raseduse kõhulahtisusega tegeleda ???? pigem pidasingi silmas just raseduse algust, pesastumisaega, et kas see kellelegi kõhtu lahti löönud peale minu, et kas võib olla seos või mitte ????

Kõhulahtisus iseenesest küll just päris esimeste päevade tunnus ei ole 🙂 Hiljem võib tekkida, kui keha juba segaduses on.
Kui väga rasestumist ootad ja põhjalikult keha jälgid, võid ju iga vähegi teistsugust asja raseduse tunnuseks pidada, mida muidu tähelegi ei paneks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 00:35; 07.11 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin küll selle kohapealt vastu vaielda. Ma vaevlen pidevalt kõhukinnisusega ja paar päeva enne positiivset testi lõi täiesti ootamatult kõhu lahti (1 korra), isu ka polnud mul juba mitu päeva olnud ja midagi kahtlast ka sisse ei söönud, lisaks tekkis vàike palavik (37.1) ja olid külmavärinad ja kuumahood vaheldumisi. Haige ma ei olnud. Olen kindel, et see oli rasedusest tingitud. 1-2 nädalat oli selline kummaline olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liisel– Kas testisid ka enne seda, aga paari päeva pärast alles oli positiivne test või positiivne test oli esimene, mille tegid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 12:44; 07.11 13:41; 08.11 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liisel– Kas testisid ka enne seda, aga paari päeva pärast alles oli positiivne test või positiivne test oli esimene, mille tegid?

Ei testinud varem. Tegin testi täpselt sellel päeval, kui oleksid pidanud päevad hakkama ehk siis paar päeva hiljem, kui kõhulahtisus tekkis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 08:42; 08.11 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid testid negatiivsed ja olin veendunud, et ei õnnestunud tol tsüklil rasedaks jääda.
Päevasel ajal tekkis enne pos testi mitu x uni, vajusin korduvalt magama. Rinnad olid valusad, voolus oli jube suur, koguaeg oli selline märg tunne ja päevadelaadsed valud olid ka + kõhukinnisus. Kõik viitaski sellele peale kõhukinnisuse, et kohe päevad hakkavad.

Tagantjärgi tean, et väga tugevalt positiivse testi sain siis, kui rasedust oli 3+4.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega olid krambid alakõhus. Teisega iiveldus ja hambapasta maiste hakkas vastu. Kolmandaga kohutav väsimus. Neljandaga külmavärinad. Need tunnused olid siis enne testi tegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundlikud ja täidlasemad rinnad on põhiline tunnus. Lisaks päevadesarnane valu aeg ajalt ja eriti just õhtuti. Vahepeal iiveldus. Ja kõhu punnitav tunne. Ta peaks olema juuli lõpp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voolus, puhitused, rinnad valulikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne testi tegemist sain aru juba. Meeletu “pohmelli” tunne 24/7.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uriini värv muutus ja jalasääred hakkasid sügelema mõlema rasedusega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline tunne tekkis, et pean kõhtu hoidma ja kaitsma. Test oli negatiivne, olin kindel, et korraks mingit varju nägin, aga ikka täitsa negatiivne oli. Aga seekord ma teadsin, et paar päeca veel ja sellele testile tulevad triibud. Ja tulid ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli esimese asjana koguaeg külm.. ja kõht koguaeg tühi ja wc vahet jooksmine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Lapse ootamine Varajased rasedustunnused