Esileht Lapse ootamine Varajased rasedustunnused

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Varajased rasedustunnused

Postitas:
Kägu

Tean, et siin on sarnaseid teemasid ennegi olnud, aga no ei leia ma otsinguga ja kindlasti on minusuguseid triibu ootajaid veel, kes otsib endas rasedustunnusied juba enne, kui veel paslik testi teha on. Paneme siia kirja kõik raseduse tunnused, mis teil olid juba enne, kui tegite testi ja saite kinnitust. Mina hetkel pole veel testi teinud, paari päeva pärast peaksid päevad hakkama, rinnad on hellad ja kohati on alakõht kuidagi imelikult punnis – kõva. Ma muidugi ei tea veel, kas olen rase, loodan ja ootan:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suurenenud voolus ja päevadelaadsed valutorked alakõhus olid esimesteks tunnusteks. Rohkem tunnuseid ei ole esinenud.

Please wait...
Postitas:
Anra

Kõigi nelja rasedusega on tunnused tulnud siis, kui päevad juba ära jäid ja triibud testil olemas. Kui nn tunnused olid enne päevi, hakkasid päevad alati õigel päeval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tupeseen on iga raseduse alguses tekkinud, peavalu, meeletu väsimus ja külmatunne. Iiveldus ja rindade valulikkus on ikka nädalaid hiljem tulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Torked munasarjade piirkonnas, ühel pool, tundsin ainult ühel päeval ja mitte eriti tugevalt, võibolla ei pannud muul ajal tähele. Kuna rasedus oli võimalik ja päevad polnud alanud, olin keha suhtes ka tavapärasest tähelepanelikum.

Pärast positiivset rasedustesti esinesid õhtuti korralikud külmavärinad ja rinnad muutusid valulikuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina märkasin tänu aktiivsusmonitorile, et pidevalt oli pulss kõrgem kui tavaliselt. Kõht ka veidi valutas (sarnane valu menstruatsioonieelsele valule).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väsimus, emotsionaalsus, külmavärinad ja tupeseen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul jäid rinnad hellaks peale ovulatsiooni.
Tekkis paksem voolus, kuid mitte nagu ovulatsiooni ajal olev, vaid kuidagi teisiti.
Väsimus ja õhtuti tekkisid külmavärinad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei olnud mitte ühtegi tunnust, mis oleksid tähelepanu tõmmanud. Raseduse avastasin 11. nädalal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

5+2

Minul esimesi tunnuseid oli kahtlane kõhuvalu, seda siis igapäev ja enne päevade ära jäämist juba. Natuke meenutas valu nagu päevade valu ( eriti sellel ajal, kui päevad oleksid päriselt pidanud hakkama) , aga lisaks sellele oli vahepeal vasakul pool näriv valu, vahepeal tuikas ja torkis. Peale seda oli tunne nagu hakkaks haigeks jääma, pisike (37.1) palavik oli ka.
See oli ka kahtlane, et rindade tundlikus kadus ühel pàeval täiesti ära, arvasin , et kohe hakkavad päevad , aga järgmisel päeval olid rinnad jälle väga valusad ja palju suuremad kui tavaliselt enne päevi. Paar päeva enne päevi tekkisid pearinglused ka, mis kestavad siiani igapäevaselt. Voolus suurenes ka paar päeva enne päevade ära jäämist. Testi tegin sama päeva õhtul, kui oleksid pidanud päevad hakkama ja sain minutiga ilusad triibud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enne eeldatavaid päevi pidev vetsuvahet jooksmine nagu oleks põiepõletik, aga ilma valulikkuse, pakitsuse ja ebamugavuseta. Ilmselt oli tingitud hormoonidest. Test siis veel positiivset ei näidanud, aga ise olin raseduses üsna veendunud. Kui juba päevad ära jäid, siis lisandus meeletu väsimus päeval, kehatemperatuuri tõus 37,1-37,3 vahele ja rindade valulikkus.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Lapse ootamine Varajased rasedustunnused