Esileht Lapse ootamine Varajased rasedustunnused

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Varajased rasedustunnused

Postitas:
Kägu

6-7p peale ovulatsiooni kippusin vetsu tihti, jalutusringil oli poole peal juba kange tahtmine vetsu minna.
8p peale ov tekkis hull väsimus, magasin päeval mitu korda ja öösel ka pikalt. Ikka väsinud. Sellest ka tekkis kahtlus ja 9DPO tegin testi, sain triibud. Nüüd ka rinnad rasked ja veidi valusad. Hetkel loodan parimat, sest alles väga vara.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Re:

Minul on kõige suuremaks märgiks see ning juba väga varajases rasedus on oksendamine ning oksendamine on mul püsinud terve raseduse ning kuni lõpuni välja ning alguses on einenud veel pearinglust ning kindlasti kapäevade ära jäämist

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väsimus oli nii suur et see oli lausa ebainimlik- silmad ei seisnud lahti. Rinnad suurenesid ja minestushood tekkisid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jalad külmetasid meeletult ja mul kunagi ei külmeta käed-jalad muidu, et siit lugesin nüüd, et see pidi üks tunnus olema. Siis kõhus imelikud torked, mõtlesin,et päevade alguseks ettevalmistus, siis olid iiveldushood ja kui need kolm päeva olid juba olnud, meenus, et äkki ja nüüd tundub, et ongi. Päevad on hilinenud 4 päeva. Nüüd on rinnad ka hellad ja nibud kuidagi teistmoodi, kui muidu, tavaliselt on heledamad kuidagi. Lähen varsti arstile kinnitust saama. Testi tegin enne oodatavate päevade algust ka, siis ei näidanud midagi. Nüüd päevade esimesel oodataval päeval oli heleroosa triip.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja muidugi väsimus. Jala pealt jään magama. Täna on enamvähem, aga varsti tuttu jah ka 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina üldse ei oodanud triipe, aga näe. Esimene tunnus oli põiepõletiku moodi tunne ja pruun määrimine korraks (enne päevi 2p), ka rinnad olid tundlikud, aga nad natuke on alati enne päevi, seega neile eriti tähelepanu ei pööranud. Lõpuks kui kõht oli vahelduva eduga valutanud 5p ja päevad hilinenud 3p, siis tegin testi ja vaatasin minutiga rasvastele triipudele otsa. Ma olin kindel, et on mingi tsüklihäire või tsüst, sest valud kestsid kuidagi kahtlaselt kaua ja olid üsna päevadelaadsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

4+2

Päevade järgi siis täna 4+2. Esimeseks tunnuseks siis umbes alates 3+2 oli see, et rinnad muutusid valusaks. Mul ei ole seda muidu kunagi olnud. Ei siis kui lapse sain ega ka siis, kui on ebaõnnestunud rasedused olnud.
Samuti umbes 3+3 – 3+4 hakkas munasarja piirkond tunda andma.
3+6 sain mega tugeva triibuga varajase testi ja normaalse triibuga tavalise (25mIU/ml). 4+1 oli ka juba sellel 25sel testil pm sama tugev triip, kui kontrolltriip.
4+1 päeval lisandus iiveldamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kolm last mul ja mingeid erilisi tunnuseid peale pos testi pole olnud kunagi. Mingiaeg rinnad valusad aga see pigem 8 ndl+.
Kõik korrad test pos enne oodatavaid päevi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna mul oli tsükkel veidi köikuv,siis ei osanudki seda täpset ajastust paika panna aga minul oli esimesteks tunnusteks meeletu uni.Hommikul voodist töusmine oli suur väljakutse,koguaeg olin väsinud ja unine.Üritasin end kohviga turgutada aga löpuks jöin seda nagu vett.Proovisin siis energiajookidega.Ikka sama,väsinud ja tööl ka ei jöudnud midagi teha enam.
Teine tunnus oli pidev nälg.Koguaeg oli köht tühi,vahet polnud palju päeva jooksul söin.Käisin ka selle väsimuse pärast arstil,et äkki on mingi vitamiinipuudus aga üllatus oli see,kui vastus tuli tagasi,et köik on korras.Kui ennem oli mure pideva rauapuudusega,siis isegi selle näit oli normis.Viimane vihje oli kui lebasin diivanil ja tundsin naba juures sellist örna ködistamist,justkui väiksed mullikesed oleks korraga ködistanud naba alt.Peale seda tegin testi ja sain tugevad triibud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ka esimeseks märgiks rahuoleku pulsi järjepidev tõus, see hakkas pihta 12 päeva peale ovulatsiooni. Seejärel tuli veider tunne kõhus (mitte päevadelaadne, aga nagu pisut raske). Kuskil 6. nädalal alles muutusid nibud tundlikumaks ja tekkis väsimus.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Lapse ootamine Varajased rasedustunnused