Esileht Kodunurk Värava pult kadus ära

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Värava pult kadus ära

Postitas:

Proovisin siis sinu nõuannet

Oehh, see oli ju nõuande esimene punkt.
Ei tööta > järgmine jne.
Süstemaatiline tegutsemine kuni tulemuseni.
Ma ei viitsinud kogu jada koos kõrvalteedega kirja panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.12 02:36; 06.12 13:29; 06.12 21:43; 06.12 22:43; 07.12 10:27; 07.12 13:52; 07.12 13:58; 07.12 14:35; 07.12 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt selliseid tüüpe, sama üleolev jutt, suhtumine, selliseid oli nendes firmades kohe mitu.

Ma olin üleolev mitte selle pärast, et sa naine oleks, vaid selle pärast, et sa ei VIITSINUD sinna süsteemi juurde jalutada ja sealt mingeid firmanimesid lugeda. Kui vaja, kuskilt mingi kaan maha kruvida ja selle alla vaadata, mida iganes.

Krt, need on kapitalistlikus maailma tehtud asjad ja kapitalist topib igale poole oma näo, firma logo, nime jne peale.

Sa tahtsid foorumist saada abi ise midagi tegemata, sellest ka üleolevus.

Vähemalt mulle tundus nii.

mulle tundus ka nii. tegelikult oli siin ju kohe alguses mitu asjalikku vastust, mis kõik taandusid sellele, et sa ikkagi peaksid tegema need kümme sammu ja vaatama tootja nime. see on esimene ja ainus loogiline samm enne guugeldamist ja firmadesse helistamist ja enne perekooli kirjutamist. kusjuures, suht tõenäoliselt oleks ka need esimestest firmadest vastanud mehed, keda sa maha tegid, osanud adekvaatselt vastata, kui neil oleks olnud piisav alginfo olemas.

pole vaja meie peale kuri olla, parem õpi sellest kogemusest ja alusta järgmisel korral õigest otsast oma probleemi lahtiharutamist. tuleb kasuks iga kord.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 10:55; 05.12 20:49; 07.12 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle tundus ka nii. tegelikult oli siin ju kohe alguses mitu asjalikku vastust, mis kõik taandusid sellele, et sa ikkagi peaksid tegema need kümme sammu ja vaatama tootja nime.

Jah, aga mille tootja nime, variante on siin erinevaid. Kas on kasu väravamootori tootjast, garaažiuksetootjast või on oluline puldil olev info. Kui ei tea ajalugu ja seda, mis süsteem on paigaldatud, on muidugi raske kuskilt alustada. Väravamootorite peal ei olnud midagi kirjas, andurid viimaks leidsin, seal ka mitte, garaažimootoril oli logo. Minu juhtumi puhul selgus, et väravamootorid on paigaldatud hiljem kui garaažiuksed. Samas võib puldisüsteem olla samuti hoopis eraldi ja hiljem paigaldatud, siis ei ütle samuti garaaži või väravamootori tootja mitte midagi. Seega ei teadnud keegi siit öelda ega ka mina, mis see õige viis asjas selguse saamiseks üldse oleks. Mina ei teadnud, et mootorid ei puutu tegelikult üldse asjasse, puldisüsteem on vaid andurid pluss õigesti seadistatud pult. Andurid ja pult võivad olla ukse või väravaautomaatikaga samast firmast, aga võivad ka mitte olla. Kui on võimalik leida pult, mis anduritega ühildub, ei pea andureid uusi ostma, kui ei ole, siis peab ostma uued andurid, mille hinna suurusjärk on umbes 200 eurot. Kõik muu ei puutu teemasse. Mina sellist infot siit välja ei lugenud. Aga ega pole ka enam oluline.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.12 17:36; 05.12 10:31; 05.12 12:12; 06.12 19:27; 07.12 10:13; 07.12 10:29; 07.12 12:49; 07.12 14:29; 07.12 15:45; 07.12 18:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Kodunurk Värava pult kadus ära