Esileht Ilu ja tervis varbaküüne vigastus ja paksenemine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: varbaküüne vigastus ja paksenemine

Postitas:

Kas keegi oskaks nõu anda mida teha.
Olen käinud ka mitu korda nahaarstil ja proovinud kreemid ja lakid ära mida soovitati aga pole parem.
Kunagi kukkus raske asi terava nurgaga varbaküüne alumisse nurka ja küüne peale moodustusid kerged vaod. Nüüd juba mitu aastat on varbaküüs paksenenud ja hoiab poole küüne ulatuses nahast eemale.
Täna lõikasin küüne pooles ulatuses maha ja nägin, et paksenenud küüne all on vaba ruum ja selle all naha vastas on veel teine õhuke küünekiht. Ehk siis kaks küünekihti. Lihtsalt hirmus on seda vaadata ja ei oska mitte midagi enam teha.
Olen kolme erineva nahaarsti juures juba käinud ja pole abi olnud.

Keegi ehk teab midagi soovitada äkki ravimtaimedest vms on abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ravipediküüri mine.
Tallinnas oskaksin head spetsialisti soovitada ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kunagi? kas viga saanud koht on välja kasvanud?

mul oli ka kunagi trauma suure varba küünel ja kui arstil käisin, siis öeldi, et võibki jääda eemale hoidma, kuid kui hästi läheb, kasvab uus küüs korralik. no mul läks hästi, aga sain aru, et ei pruugi minna. ja siis ei olegi midagi teha.

mul sai kunagi ühe sõrmeküüne küüneplaat vigastada ja ei kasvanudki ilusat küünt asemele. käisin ka nüüd, 40 aastat hiljem arstil, et kas saaks midagi teha, aga ei antud lootust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikamaajooksjana on mahatulevad varbaküüned mu elu tavaline osa.

Kui tegemist on traumaga, siis ei olegi midagi teha, mingid lakid või ravimtaimed siin ei aita. Kui on ühuke küünekiht all, siis see ongi uus küüs, pealmine vigasaanud kiht kukub ühel hetkel ise pealt ära. Kuudepikkune protsess, kole näeb välja, aga iseenesest kahjutu.

Kui trauma tagajärjel uut küünt peale ei kasva või kasvab valesti, siis pole kahjuks ka midagi teha,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskaks nõu anda mida teha.

Olen käinud ka mitu korda nahaarstil ja proovinud kreemid ja lakid ära mida soovitati aga pole parem.

Kunagi kukkus raske asi terava nurgaga varbaküüne alumisse nurka ja küüne peale moodustusid kerged vaod. Nüüd juba mitu aastat on varbaküüs paksenenud ja hoiab poole küüne ulatuses nahast eemale.

Täna lõikasin küüne pooles ulatuses maha ja nägin, et paksenenud küüne all on vaba ruum ja selle all naha vastas on veel teine õhuke küünekiht. Ehk siis kaks küünekihti. Lihtsalt hirmus on seda vaadata ja ei oska mitte midagi enam teha.

Olen kolme erineva nahaarsti juures juba käinud ja pole abi olnud.

Keegi ehk teab midagi soovitada äkki ravimtaimedest vms on abi.

Milles sinu jaoks põhiline probleem on? Kas selles, et näeb kole välja või saab küüs haiget, tekitab muid probleeme?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis varbaküüne vigastus ja paksenemine