Esileht Ilu ja tervis Varbaküüs kasvas sisse-mida teha ja mis rohtu panna?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Varbaküüs kasvas sisse-mida teha ja mis rohtu panna?

Postitas:

Tere!
Olen küll natuke googeldanud aga häid vastuseid ei leidnud. Küüne juurest on paistes kuid valus ei ole. Tundub, et varbaküüs kudiagi halvasti nurka sisse kasvanud. Mida teha? Kas on ka mõni (põletikuvastane) kreem, mis aitaks? Saab seda apteegist ilma retseptita?

Panin küüne alla marlitükikese ja sain siit Perekoolist lugedes targemaks, et tulevikus ei lõika küüsi nii lühikeseks.

Ja imelik selle asja juures just see, et kaks aastat tagasi oli peale esimest sünnitust sama lugu. Siis eemaldati kirurgiliselt, sest läks väga valusaks. Nüüd olen taas sünnitanud ja jälle sama häda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid proovida Braunovidoliga määrida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõika küüne ülemisse serva V-kujuline sälk, mis vähendab survet külgedele (õpetus lastevanematele, olen oma pisikesele lõiganud, ehk aitab ka täiskasvanut).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka Braunovidon salvi, tõmbab põletiku tagasi päris kiirelt. Mätsid salvi ümber varba ja side peale. Apteegist saab antud salvi ilma retseptita, kõige pisem tuub oli vist 20ml.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugu küünevallipõletike puhul aitab hästi saialilletinktuuriga kompress paar korda päevas- see alko baasil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Braunovidon teeb imesid sellistel puhkudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Varbaküüs kasvas sisse-mida teha ja mis rohtu panna?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.