Esileht Väikelaps Varbatugevdusega jalatsid?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Varbatugevdusega jalatsid?

Postitas:
Kägu

Mu 2aastasel kuluvad lasteaias asfaldil mänguautoga sõites paari päevaga kõikide jalatsite varbaosad auklikuks. Talle väga meeldib autoga kimada, aga laseb varvastel lihtsalt mööda teed lohiseda, sealt ka need augud.

Soojemate ilmadega kandis ta aias Crocse, nende varbad on kummist ega lähe katki. Aga nüüd on ilmad külmemad ja vaja uus lahendus leida. Kas oskab ehk keegi soovitada jalatseid, mille varbaosa kauem kui paar päeva korralikule trööpamisele vastu peab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et kummikutega ka ei taha kuiva ilmaga last õue saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osadel tenniste ja ketside on kummist ninad, nendega saab jooksurattaga või tõukeautoga muretumalt lohistada. Samuti on osadel matkajalanõudel kummist ninad, nt Matkaspordis Keenid on tugeva kummist ninaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reima Passo näiteks väga hea tugeva kummist ninaosaga. Järelturul liigub ka neid omajagu, kui soov soodsamalt saada.

https://www.outletstore.ee/et/a/reimatec-kevad-sugis-jalanoud-passo-reima-red

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, proovin neid Reimateci jalatseid, loodetavasti on vastupidavad!

Midagi ennetavalt saapaninade kulumise vastu vist teha ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljajalulatsatist ehk barefoot firmadest on D. D. Step laiemale jalale ja Bundgaard Petit kitsamale jalale. Mõlemal kummiosa pikalt üle varbanina. Ma pole raatsinud neid jooksuautoga katsetada hinna tõttu 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keen’idel on tugevdatud kummiga varbaosa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljajalulatsatist ehk barefoot firmadest on D. D. Step laiemale jalale ja Bundgaard Petit kitsamale jalale. Mõlemal kummiosa pikalt üle varbanina. Ma pole raatsinud neid jooksuautoga katsetada hinna tõttu ????

Vabamdust, aga D D Step ei ole kaugeltki paljajalujalats. Päris kohmakad, rasked ja mittepainduva tallaga. Anatoomiliselt küll ning odavamad kui Ecco, Viking jne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

D. D. Steps toodab mõlemaid nii tavalisi kobakamaid kui ka barefoot jalatseid. Barefoot mudelitel on nimes barefoot ja/või 063 ja 073 seeria numbriga algavad 🙂 Ma olen spets barefoot veebipoodidest tellinud, sest mu lapsel on nii lai jalg, et see on üks vähestest bf firmadest, mis nii laiu jalatseid toodab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Varbatugevdusega jalatsid?