Esileht Veebikonstaabel Varikasutaja internetis

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Varikasutaja internetis

Postitas:
mannu04

Tere!
Mul on tekkinud küsimus ühe internetisaidi kohta, kus eksisteerib minuga samanimeline kasutaja, ka elukoht ning vanus klapib. Tegemist on mingi tutvmisportaaliga (badoo.com) ning kui minu nime Google’isse sisestada, hüppab see ette. Ka mõnel minu sõbrannal on sama probleem ning ise nad sinna endale kasutajat pole kindlasti teinud, ka see on välistatud, et tegu võiks olla nimekaimudega. Kirjutasin mõni aeg tagasi ühele selle saidi kontaktisikule selle kohta kirja ning palusin uurida, kes on selle kasutaja taga ning soovisin, et see profiil kustutataks, kuid ma pole siiani sealt vastust saanud. Hoolimata sellest, et profiilil pole küll minu pilti, siis ma tõesti ei soovi, et minu nimi sellel saidil esineb. Kas mul on veel mingi võimalus selle vastu midagi ette võtta? Suur aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Varikasutaja internetis

Ju siis keegi tuttav tegi, et saada sealt mingit boonust või staatust või midagi sellist, mida muidu oleks pidanud ostma. Vanasti see sait lausa sundis sisestama oma hotmaili konto nimesid ja siis panigi see badoo kõik hotmaili (MSN) listis olevad inimesed sinna endale ka kasutajateks.
Võib-olla ongi sinu konto, ürita sinna sisse logida ja vaata, kas on link parooli unustajatele ja ehk saadki e-kirja parooliga. Siis saad sisse ja konto kustutada?

Please wait...
Postitas:
andero-

Tere

Badoo.com on selline tore lehekülg mis on ennast kuidagi moodi Facebookiga siduda osanud. Tunnistan ausalt, et ei ole veel jälile jõudnud mismoodi aga sisuliselt läbi mingi FB app-i loob Badoo Teile konto ka nende portaali. Sisuliselt peaks saama mure lahendatud kui üritada sinna oma Facebooki kasutaja sisse logida ja seejärel konto kustutada. Isiklikult soovitaksin peale seda igaks juhuks ka FB parool ära muuta.

Please wait...
Postitas:
mannu04

Aitäh Teile, sain selle konto kustutatud täpselt nii nagu soovitasite.

Please wait...
Postitas:
andero-

Suured tänud Teile tagasiside eest! 🙂

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Veebikonstaabel Varikasutaja internetis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.