Esileht Beebi ja mitmikud värisemine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: värisemine

Postitas:

Tervist mure selline , et laps on korra söömiseajal värisenud paar sekundit . Kas kellegil veel selline probleem ? Mis on siis selle põhjuseks olnud ?
Suur aitähh vastajatele .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 10:50; 13.02 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama küsimus. Tüdruk alates 4 kuust just rinnaga toitmise ajal hakkab värisema. Vahepeal oli küll vähem, aga päris ära lõppenud pole. olen unustanud ka perearstilt selle kohta küsida 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimese ja teise lapse beebiaja kogemus on see et laps väristab ennast siis kui pissib, väga loogiline et rinnaga toitmise ajal pissib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga loogiline , aga minu pisike on teinud seda alates 4 kuust max 3 korda . Rääkisin arstile ka , tema saatis krambi kahtlustega Tallinna Lastehaiglasse , aga sealt lahkusin juba esimesel päeval , sest nad ilma uurimiseta ja analüüside vastuseid vaatamata ütlesid et lapsel on krambid , aga no ma arvan et ikkagi tean millised krambid on . Nüüd kui analüüside vastused tulevad siis kui isegi midagi halvasti on lähen Tartusse , sest see tallinna lastehaigla ei kõlba mitte kuhugi .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 10:50; 13.02 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka enam vähem sarnane mure, laps 4 kuune. Tartus tehti põhjalikud uuringud. Kõik oli korras ja neuroloog ütles, et siis lapse eripära ja kasvab välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud värisemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.