Esileht Kodunurk .

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: .

Postitas:

.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:25; 25.02 15:37; 25.02 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et liigituvad. Kindlasti võid eelmise omanikuga ühendust võtta ja arutada, mis teha, kas parandab ise või hüvitab teie parandustööd.
Aga eks mingid tapeedikriimud jms on mitte päris nõelasilmast tulnud korteril ju ikka.
Jutu järgi on neid üritatud siiski ka meelega varjata (kleebised, uks jne), aga köögiseina nägid ju ikka enne ka, mitu korda sa enne ostmist seda vaatamas käisid? Me rääkisime ikka kõik tilkuvad kraanid, kriimud ja kraapsud jms ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no siin on küll ostja ise hooletu olnud ja mitte korralikult vaadanud.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:28; 25.02 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on põhiküsimus, kas sa oleksid saanud neid puuduseid märagata, kui sa oleksid tähalpanelikumalt uurinud. Hallituse-teema näib selline olevat. Samas, kui hallitus oleks senini probleem, siis ma püüaksin üldse müügilepingust taganeda, sest enamasti on see üldehituslik probleem, mida korteriomanikul on raske likvideerida, ok aknaid saab mikrotuulutuses hoida.
Need muud probleemid saab tõesti endine omanik likvideerida ja võid ju proovida talt seda nõuda. Aga jällegi, kas sa ei tahaks pigem ise sobivat tapeeti seina panna? Raha võid muidugi küsida, aga ilmselgelt on need teemad nii väikesed, et kohtusse sa ju nendega ei lähe, nii et kui tegu on ülbikust eksomanikuga, siis ta sulle arvatavasti ei maksa.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:33; 25.02 15:48; 25.02 15:51; 25.02 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:25; 25.02 15:37; 25.02 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin tapeedi maja ja seal oli kirjas, et 2011 pandi see tapeet.

???

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüdi renoveeritud korterina

Noh, seda ju ei lisatud, et renoveeritud aastal 1980.

Aga kui sa ei pane tähele seinas auku 7cm läbimõõduga, siis pole sinuga ilmselt mitte midagi rohkem peale hakata.
Harju ära, et sa ei oska kinnisvara osta. Proovi järgmine kord mingi mõistusega inimene kaasa võtta.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:42; 25.02 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need ei ole varjatud puudused va augud seinas, mis olid kinni kaetud ja ka seda, et olid kinni kaetud pead sina suutma tõendada, kuidas sa seda teeksid? See, et seinad olid lapitud, uks katki jms. Oleks tulnud enne korteri ostmist üle vaadata ja vajadusel not. Lepingusse kirja panna, hiljem kui allkirjastasite üleandmisakti oleks saanud nendele puudustele viidata, mida enne tehingut ei olnud. Nüüd pole kahjuks midagi teha.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüdi renoveeritud korterina

Noh, seda ju ei lisatud, et renoveeritud aastal 1980.

Aga kui sa ei pane tähele seinas auku 7cm läbimõõduga, siis pole sinuga ilmselt mitte midagi rohkem peale hakata.

Harju ära, et sa ei oska kinnisvara osta. Proovi järgmine kord mingi mõistusega inimene kaasa võtta.

Lillekleepsud olid seintel, jäi mulje, et dekoratiivsel eesmärgil.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:25; 25.02 15:37; 25.02 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on põhiküsimus, kas sa oleksid saanud neid puuduseid märagata, kui sa oleksid tähalpanelikumalt uurinud. Hallituse-teema näib selline olevat. Samas, kui hallitus oleks senini probleem, siis ma püüaksin üldse müügilepingust taganeda, sest enamasti on see üldehituslik probleem, mida korteriomanikul on raske likvideerida, ok aknaid saab mikrotuulutuses hoida.

Need muud probleemid saab tõesti endine omanik likvideerida ja võid ju proovida talt seda nõuda. Aga jällegi, kas sa ei tahaks pigem ise sobivat tapeeti seina panna? Raha võid muidugi küsida, aga ilmselgelt on need teemad nii väikesed, et kohtusse sa ju nendega ei lähe, nii et kui tegu on ülbikust eksomanikuga, siis ta sulle arvatavasti ei maksa.

Sa pead minema kohtusse siis, aga kardan, et suhteliselt raske on tehingust taganeda. Tegelikult kasutatud korterit ostes pead sa ise tutvuma seisukorraga (keegi ei keela sul kaasata ka eksperte), sest korter on juba kasutatud ja ei müüda sulle uue pähe. Isegi kui sa kohtus võidaksid, siis teisel ei pruugi raha enam alles olla, sest on ostnud juba kinnisvara vms ja mis sa siis taganed? Annad korteri tagasi ja siis teine maksab sulle graafikuga raha tagasi?

Tänapäeval on inimesel läinud eriti pepsiks, ostetakse emotsioonide najal midagi kokku ja hiljem hakatakse vigu otsima ja siis tagasi oma ostu keerama. See on ajukas. Samamoodi nagu osta poest telekas ja siis minna tagasi poodi, väita et ei meeldi ja võtke kaup tagasi.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:46; 25.02 15:51; 25.02 15:53; 25.02 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu protsenti korteri hinnast need summad oleksid? Tõenäoliselt üsna tühised. Mõtle pigem, kas need on närvikulu väärt. Ma ei ole üldse pessimist, kui ma arvan, et endine omanik saadab su alustuseks pikalt ja pimedasse kohta ning hüvitise saamiseks pead sa omakorda millegi taolisega vastama. Ma ei tea ausalt öeldes ühtegi positiivset kogemust raha küsimisega, v.a kui minnakse kohtusse, aga tavainimene seda ei tee ja ka summad mille pärast siis protsessitakse peaksid ikka ulatuma minimaalselt tuhandetesse. Näit mina tean inimest, kes kohtus võitis, sest selgus, et ostetud korteris oli kunagi olnud üsna ulatuslik tulekahju, millest müüja ei rääkinud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:33; 25.02 15:48; 25.02 15:51; 25.02 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lillekleepsud olid seintel, jäi mulje, et dekoratiivsel eesmärgil.

Pane selle kv kuulutuse link siia ja ma oskan juba puhtalt piltide põhjal öelda, mis seal viga on.
Sulle võib igasuguseid muljed jääda.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:42; 25.02 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu protsenti korteri hinnast need summad oleksid? Tõenäoliselt üsna tühised. Mõtle pigem, kas need on närvikulu väärt. Ma ei ole üldse pessimist, kui ma arvan, et endine omanik saadab su alustuseks pikalt ja pimedasse kohta ning hüvitise saamiseks pead sa omakorda millegi taolisega vastama. Ma ei tea ausalt öeldes ühtegi positiivset kogemust raha küsimisega, v.a kui minnakse kohtusse, aga tavainimene seda ei tee ja ka summad mille pärast siis protsessitakse peaksid ikka ulatuma minimaalselt tuhandetesse. Näit mina tean inimest, kes kohtus võitis, sest selgus, et ostetud korteris oli kunagi olnud üsna ulatuslik tulekahju, millest müüja ei rääkinud.

Ükski inimene ei pea oma müüdava asja väärtust halvemaks rääkima. See sinu teatud inimene on mingi väljamõeldis. Isegi kui korteris on olnud põleng ja see on renoveeritud, ei pea sellest kellelegi rääkima. Samamoodi kui müüd kasutatud autot millega tegid pisikese avarii, ei pea sa seda hiljem kellelegi rääkima.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:46; 25.02 15:51; 25.02 15:53; 25.02 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüdi renoveeritud korterina

Noh, seda ju ei lisatud, et renoveeritud aastal 1980.

Aga kui sa ei pane tähele seinas auku 7cm läbimõõduga, siis pole sinuga ilmselt mitte midagi rohkem peale hakata.

Harju ära, et sa ei oska kinnisvara osta. Proovi järgmine kord mingi mõistusega inimene kaasa võtta.

Nii rumalat teksti annab välja mõelda. Kinnisvara ostab ja müüb inimene max paar-kolm korda elu jooksul, vigu teevad ka professionaalid.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:33; 25.02 15:48; 25.02 15:51; 25.02 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüdi renoveeritud korterina

Noh, seda ju ei lisatud, et renoveeritud aastal 1980.

Aga kui sa ei pane tähele seinas auku 7cm läbimõõduga, siis pole sinuga ilmselt mitte midagi rohkem peale hakata.

Harju ära, et sa ei oska kinnisvara osta. Proovi järgmine kord mingi mõistusega inimene kaasa võtta.

Nii rumalat teksti annab välja mõelda. Kinnisvara ostab ja müüb inimene max paar-kolm korda elu jooksul, vigu teevad ka professionaalid.

Kulla inimene, korteri seinad, lagi, põrand, aknad, uksed jne kuuluvad tegelikult ühistule, need polegi korteri omad. Inimesele praktiliselt kuulub korteris seinakate, olgu selleks siis tapeet, värv vms. Sein ei kuulu sulle.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:46; 25.02 15:51; 25.02 15:53; 25.02 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näit mina tean inimest, kes kohtus võitis, sest selgus, et ostetud korteris oli kunagi olnud üsna ulatuslik tulekahju, millest müüja ei rääkinud.

mis kahju sellest kunagisest tulekahjust siis oli hiljem? mida ta seal kohtus võitis? pööras tehingu tagasi?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:28; 25.02 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et ei vaadanud üldse korterit üle. Need praktiliselt kõik nähtavad puudused ja hüvitamisele ei kuulu.
Kohtusse minek makseb rohkem kui omal käel need vead parandada. Ja otsus tuleb väga suure tõenäosusega müüja kasuks.
Ise peab ka ikka aru saama mida ostad. Kui endal nutti pole siis kutsu keegi asjalikum kõrvale.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand, kas sa ostsid kinnisvara või hotellis kaks ööd?
mingi uks, mis on teiselt poolt rikutud ja paari ruudu lineoleumi asemel on nüüd laminaat.
anna kannatust. ja need augud saab müüriseguga suts ja valmis kinni tõmmata.
kui me nüüd KINNISVARAST räägime, siis varjatud puudus on ikka proportsioonis asja olemusega. nt. see, et kanalisatsiooni asemel lõppeb kanalitoru keldris vms.
täitsa sooda oled ikka…

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu protsenti korteri hinnast need summad oleksid? Tõenäoliselt üsna tühised. Mõtle pigem, kas need on närvikulu väärt. Ma ei ole üldse pessimist, kui ma arvan, et endine omanik saadab su alustuseks pikalt ja pimedasse kohta ning hüvitise saamiseks pead sa omakorda millegi taolisega vastama. Ma ei tea ausalt öeldes ühtegi positiivset kogemust raha küsimisega, v.a kui minnakse kohtusse, aga tavainimene seda ei tee ja ka summad mille pärast siis protsessitakse peaksid ikka ulatuma minimaalselt tuhandetesse. Näit mina tean inimest, kes kohtus võitis, sest selgus, et ostetud korteris oli kunagi olnud üsna ulatuslik tulekahju, millest müüja ei rääkinud.

Ükski inimene ei pea oma müüdava asja väärtust halvemaks rääkima. See sinu teatud inimene on mingi väljamõeldis. Isegi kui korteris on olnud põleng ja see on renoveeritud, ei pea sellest kellelegi rääkima. Samamoodi kui müüd kasutatud autot millega tegid pisikese avarii, ei pea sa seda hiljem kellelegi rääkima.

Sinu arvamus on vildaka moraaliga tavainimese arvamus. Tegelikkuses tuleks enda kaitsmiseks kõik puudused hoopis üles lugeda. Kui antud juhul oleks müüja põlengust rääkinud, siis poleks ostjal olnud mingit alust hiljem kompensatsiooni nõuda, kui niiskema ilmaga tekkis korterisse veider suitsulõhn. Et müüja jättis rääkimata, siis sai ostja raha, et teha põhjalik remont ja vahetada välja kõik poolpõlenud detailid, mis olid kenasti luksusliku tapeedi ja parketi alla peidetud. See kõik oli kohtusse minemist väärt, sest tegu oli kalli ja heas kohas asuva kinnivaraga.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:33; 25.02 15:48; 25.02 15:51; 25.02 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu protsenti korteri hinnast need summad oleksid? Tõenäoliselt üsna tühised. Mõtle pigem, kas need on närvikulu väärt. Ma ei ole üldse pessimist, kui ma arvan, et endine omanik saadab su alustuseks pikalt ja pimedasse kohta ning hüvitise saamiseks pead sa omakorda millegi taolisega vastama. Ma ei tea ausalt öeldes ühtegi positiivset kogemust raha küsimisega, v.a kui minnakse kohtusse, aga tavainimene seda ei tee ja ka summad mille pärast siis protsessitakse peaksid ikka ulatuma minimaalselt tuhandetesse. Näit mina tean inimest, kes kohtus võitis, sest selgus, et ostetud korteris oli kunagi olnud üsna ulatuslik tulekahju, millest müüja ei rääkinud.

Ükski inimene ei pea oma müüdava asja väärtust halvemaks rääkima. See sinu teatud inimene on mingi väljamõeldis. Isegi kui korteris on olnud põleng ja see on renoveeritud, ei pea sellest kellelegi rääkima. Samamoodi kui müüd kasutatud autot millega tegid pisikese avarii, ei pea sa seda hiljem kellelegi rääkima.

Sinu arvamus on vildaka moraaliga tavainimese arvamus. Tegelikkuses tuleks enda kaitsmiseks kõik puudused hoopis üles lugeda. Kui antud juhul oleks müüja põlengust rääkinud, siis poleks ostjal olnud mingit alust hiljem kompensatsiooni nõuda, kui niiskema ilmaga tekkis korterisse veider suitsulõhn. Et müüja jättis rääkimata, siis sai ostja raha, et teha põhjalik remont ja vahetada välja kõik poolpõlenud detailid, mis olid kenasti luksusliku tapeedi ja parketi alla peidetud. See kõik oli kohtusse minemist väärt, sest tegu oli kalli ja heas kohas asuva kinnivaraga.

Mida sa kaitsma pead? Sa müüd oma korteri selleks, et ise mujale kolida. Mida sa siis üles lugema hakkad? Sa müüd korterit täpselt sellisena nagu su korter on. Ostja asi on veenduda oma ostus ja kui on otsustanud osta, siis ostabki. Kui sa oled emotsionaalne sinisilmne väheste kogemustega ostja, siis seda nimetatakse elus koolirahaks. Läbi ebaõnnestumiste inimene õpibki.

Su jutt on puha väljamõeldis nagu see teemagi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:46; 25.02 15:51; 25.02 15:53; 25.02 16:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk .