Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Varjatud rasedus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Varjatud rasedus

Postitas:

Tere.
Tean, et siin on kõikvõimalikke teemasi raseduse kohta aga siiski otsustan püstitada uuesti teema, mis on palju siit läbikäinud. Nimelt olen üks triibupüpdjatest, kes väga-väga sooviks rasestuda. Üle 4 kuu oleme üritanud aga tulutult. Praegu aga on kahtlus(ootus) sees, et äkki õnnestus. Mainin muidugi kohe ära, et test oli negatiivne ja menstruatsioon oli ka ikkagi ära, kuigi väga veidral moel.Menstruatsioon oli verevaene ja selline,et üks päev oli, siis kaks päeva ei olnud ja siis hakkas uuesti. Plus on aegajalt valutorked munasarjades,nii ühel-kui teiselpool, alaselga lõid ükspäev jumala lampi valud ja ei ole ära siiani kadunud. Oh ma ei teagi, tahaks nii lapseootel olla, et ükskõik, mis kehas teisiti toimub tekib kohe lootus või illusioon rasedusest. Arsti visiit on alles ees, aga mõne nädala pärast alles. Seega teema küsimus oleks, kas keegi on olnud lapaeootel, kuigi menstruatsioon käis edasi ja test ka ei näidanud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tee veretest!
Ilmselt sa ikka pole rase, kui just uut Ovd pole olnud (ei tea kaua päevadest möödas on).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veretest tõesti annaks selguse. Kui rasedustest ei näita ja päevad ikkagi ära käisid, on suht ebatõenäoline, et siiski rase oled. Imesid muidugi juhtub ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õel käisid mõlema lapsega päevad edasi kuni neljanda kuuni. Mis sinu veretest näitas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tee veretest, saad numbriliselt teada, kas on midagi või pole sedagi. Kui kodune test on negatiivne, siis on ikka üsna vähetõenäoline, et rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Varjatud rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.