Esileht Erivajadustega laps Varjatud suulaelõhega lapsed

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Varjatud suulaelõhega lapsed

Postitas:

Hei, Minu pojal avastati ja nüüd ootab oma esimest operatsiooni.
Tahaks hirmsasti infot teistest sama probleemiga lastest, kes on opi läbi teinud… kas kõne läks paremaks? kas op oli hirmus? kaua paranes jne jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 16:19; 23.08 16:21; 23.08 16:24; 29.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel ka varjatud suulaelõhe. Teavet opi kohta ei oska kahjuks anda, kuna meil seda veel tehtud ei ole, muu terviseprobleemi tõttu on see tagaplaanile hetkel jäänud. Aga oleksin samuti igasugusest infost huvitatud. Kui küsida võib, siis kui vana on Teie laps ja kuidas kõneprobleem väljendub? Kelle juures olete uuringutel käinud ja mis nemad on sellest opist rääkinud? Kas varjatud suulaelõhe parandamiseks on vaja mitut oppi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg sai aprillis 4a. Kuni neljanda eluaastani rääkis nn. kinnise suuga… hetkel räägib, kui tugevaid tähti öelda ei saa, sest vaakumit suus ei teki. Õnneks saan mina aru ja mõned sõnad on ka täitsa õiged 🙂
Puhuda ta ka näiteks ei saa, õhuleke ninast. Hetkel on ka geeniuuring käsil, eks näis, kas muu on korras… väliselt nagu oleks OK.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 16:19; 23.08 16:21; 23.08 16:24; 29.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuringutele saatis logopeed dr. Kristel Kallingu juurde, vidoeskoop läks ninast sisse ja siis pidi rääkima. selgus, et pehme suulae lulgu ei teki ja siis veel MRT, kus kinnitus diagnoos. Op on planeeritud okt. lõppu. Lõhe pannakse kinni…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 16:19; 23.08 16:21; 23.08 16:24; 29.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teemaaalgataja, kirjutaksin Sulle meeleldi meili peale, kui on huvi. Siin keskkonnas pole võimalik lihtsalt väga pikka juttu kirjutada (ma ei tea mida ma korda olen saatnud, et mul pidevalt “õigused jätkamiseks puuduvad”).
Seniks rahu ja jõudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aliherronen7@gmail.com

Ootan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 16:19; 23.08 16:21; 23.08 16:24; 29.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Erivajadustega laps Varjatud suulaelõhega lapsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.