Esileht Kodunurk Varjatus hallitus kodus?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Varjatus hallitus kodus?

Postitas:
Kägu

Kas ja kuidas on võimalik kindlaks teha, kas kodus on varjatud hallitust? Mul on viimasel ajal tekkinud mingid seletamatud ja süvenevad terviseprobleemid: kuiv köha, pressitunne rinnakus, allergianähud, väsimus, millele mingit põhjust  arsti juures käies pole leidnud. Äkki on meil kodus mingi hallituskolle? Silmaga nähtavat hallitust pole kuskilt leidnud, ent kas tervisehädasid võib pòhjendada ka hallitus, mis on nt vannitoa põranda või seinaplaatide taga peidus? Vannituba kahtlustaksin eelkõige seepärast, et see on ainus ruum kodus, mis on vana ja remontimata, teistes ruumide on tehtud remont ja osaliselt on ka põrandad vahetatud – seal all küll midagi peidus ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas allergiarohtu oled proovinud võtta? sellega on hea testida, kas probleemid on allergiast või mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

http://www.mycology.ee/teenused/hallitusseened/hallitusseente-uuringud/

Esimene tulemus guuglist. Otsi ka teisi, kui tahad mõõta ja määrata. Neid firmasid on palju. Mulle on mõned sellise teenuse pakkujad ka ise helistanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas allergiarohtu oled proovinud võtta? sellega on hea testida, kas probleemid on allergiast või mitte.

Olen katsetanud allergiarohuga. Allergiarohi on võtnud ära silmade sügeluse, aga sellele kuivale köhale ja raskustundele rinnakus ei mõju mitte vähematki. Olen muidu ka tolmuallergik ja tolmuallergia puhul on muidu alati allergiarohust abi olnud.  Aga hallituse puhul vist antihistamiin ei mõjugi, või kuidas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki see on sul hoopis pingetest tekkinud ärevushäire?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas allergiarohtu oled proovinud võtta? sellega on hea testida, kas probleemid on allergiast või mitte.

Olen katsetanud allergiarohuga. Allergiarohi on võtnud ära silmade sügeluse, aga sellele kuivale köhale ja raskustundele rinnakus ei mõju mitte vähematki. Olen muidu ka tolmuallergik ja tolmuallergia puhul on muidu alati allergiarohust abi olnud. Aga hallituse puhul vist antihistamiin ei mõjugi, või kuidas?

see köha võib sul siis ju ka tolmust olla. tolmu on üpris raske vältida. kui allergiatesti tegid, kas siis hallitust ei uuritud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid taskulambiga piiluda vannitoa ventilatsioonilõõridesse, see on üks koht, kus olen hallitust näinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Allergiatesti saab ju ka hallitusseentele teha. Ega niisama välja ei mõtle seda.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Allergiatesti saab ju ka hallitusseentele teha. Ega niisama välja ei mõtle seda.

Ma ei ole sellest allergiatestist seoses hallituse aru saanud. Kui ma näiteks testin ennast tolmu või ōietolmu suhtes, siis saan teada, et olen neile allergiline. Aga kui testin hallituse suhtes, saan ju samamoodi teada, kas olen või mitte selle vastu allergiline. See ei näita ju, kas mul kodus on hallitust? Või näitab see test just reaktsiooni vaid juhul, kui on hallitusega pidev tõsine kokkupuude?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui hallituse vastu on allergia, siis allergiaravimid aitavad ka selle puhul. Kui esineb sellist hallitust, mille eosed on mürgised, siis ei peagi allergilist reaktsiooni olema, et hallitus saaks tervist kahjustada.

Vannituba võib uurida küll. Kas on mingeid õõnsusi või luuke, kust sisse vaadata? Need kontrolli kindlasti üle.

Kui oled allergik nagunii, siis võib allergia olla ka millegi muu vastu. Kas on kodus midagi uut, mille vastu on allergia või on millegi seni mitte-allergeense vastu allergia tekkinud. Oled soetanud uut mööblit või tekstiile? Kasutad uusi majapidamisvahendeid? Kasutad uusi kehahooldus- või meigitarbeid?

Ega kodus närilisi pole? Nende vastu tekib umbes kolmandikul inimestest varem või hiljem allergia. Mina olen näiteks selgeks saanud, et minu müstiline suvalisel ajal aastast tekkiv allergia on sageli just majja pressinud hiirest. Maja on vana ja kuigi renoveeritud, siis kuidagi nad aega-ajalt tee tuppa siiski leiavad. Sel aastal õnnestus leida üks pisitilluke ava sisseehitatud kapi ja seina vahel, kust nad ilmselt aastaid salaja on sees käinud. See sai korralikult suletud ja nüüd on kohe palju harvem allergianähtusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki see on sul hoopis pingetest tekkinud ärevushäire?

Allergianähud ja piinav köha ärevusest???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Varjatus hallitus kodus?