Esileht Hobinurk Varro Vooglaid on tubli sportlane

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Varro Vooglaid on tubli sportlane

Postitas:
Kägu

Ma ei teadnudki, et Varro Vooglaid on nii kõva suusamees, et läbib Tartu maratoni! Tõsine lugupidamine! Kas suudaksite Varroga võistelda suusatamises?

 

https://tartu.postimees.ee/7413526/varro-vooglaid-palub-kohtult-abi-tartu-suusamaratonil-osalemiseks

 

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsing ei anna selle tegelase kohta mingeid sportlikke tulemusi ehk  juriidiline tähenärimine järjekordselt.  Reeglid kehtestab tegelikult korraldav klubi – kui nendega nõus ei ole siis pole võimalik registreerudagi, üritustel osalemine on täiesti vabatahtlik.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tubli. Ma jooksen maratone. Sügisel tegin teste, nüüd jätan lihtsalt osalemata, kuniks normaalsus on taastunud. Küllap Tartu Maratoni Klubil on hea meel, kui Varro võidab. Saab osavõtutasude pealt suurema summa.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et ta sportlane on?

Ta lihtsalt tahab näidata et on.

Tüüpiline loser

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et ta sportlane on?

Ta lihtsalt tahab näidata et on.

Tüüpiline loser

Mu meelest ei taha näidata, et on sportlane. Tahab tähelepanu ja valitsuse kehtestatud reeglitega vastandumine seda ka uhkelt pakub. Demonstratsioon, ei muud. Tao rauda, kuni see kuum on. Parasjagu on kuum vaktsineerimise raud 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ikka tahetakse VIIRUSE levikut takistada, tuleb kõigil enne starti esitada testi tulemused, mis kinnitavad, et inimene pole viiruse kandja. Vaktsiinist tuleb viirus läbi, nii et tuleb tõestada, et oled puhas teiste vahenditega. Inimene ise teab, et kui haigestub siis kergelt, nii et vaktsineerimine on eralõbu. Selleks, et tõestada, et oled puhas, selline tõestus on ainult tekstil, mis kehtib 72 tundi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

neid kõvasid sportlasi on meil palju

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta tõesti on iga aasta sellel maratonil osalenud, – siis las siis kohus otsustab. Arvestada tuleb kõiki asjaolusid, et millised on tagajäjred, kui inimene ei saa seal osaleda, kas tema põhiseaduslikud õigused saavad riivatud, kas piirang on propotsionaalne vms.  Hetkel vist ei ole selliseid kaebuseid edu saatnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada on ta ennegi maratonidel osalenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada on ta ennegi maratonidel osalenud.

Ei ole tegelane osalenud ühelgi internetiajastu spordivõistlusel, Tartu maratonidel viimasel 10 aastal kohe kindlasti mitte.

Spordiüritused ei olegi demokraatlikud, ka saavad kõigi osalejate õigused ja vabadused õige mitmel moel rikutud-need vaidlused on ammu ära vaieldud- jurist võiks selliseid asju ometi teada!

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui kohus otsustab alles jaanipäevaks…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et kellelgi siin on Vurru Vooglaid suur lemmik, muudkui vorbib temast teemasid teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Varro Vooglaid on tubli sportlane