Esileht Ajaviite- ja muud jutud Varro Vooglaid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Teema: Varro Vooglaid

Postitas:
Kägu

Kas Varro Vooglaid on saavutanud elus midagi olulist ja seega omab piisavalt autoriteeti Eesti ühiskonnale moraali lugeda?

+9
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, on küll.
Aga Vilja Kiisler?

+11
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, on küll.

Kas tohib küsida, mida on Varro Vooglaid elus saavutanud?

+17
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga Vilja Kiisler?

Vilja saavutustest tasub teha eraldi teema.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal Vilja Kiisler moraali lugema hakkas? Minu teada siiani ajakirjanik.

+12
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas sõnavabadus ei kehtigi ka Varro Vooglaiule? Et näiteks Ahto Lobjakas võib moraali lugeda, aga tema mitte?

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks ta küsimusest mööda laveerite? Moraali lugejaid on tekkinud teisigi, kes ise oma moraaliga kõige paremini silma ei paista.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Varro Vooglaid on saavutanud elus midagi olulist ja seega omab piisavalt autoriteeti Eesti ühiskonnale moraali lugeda?

Kellele on võimalik moraali lugeda ja kellele see mõjub? Mitte selles ei ole küsimus, kes loeb, vaid selles, kes kuulab ja reageerib sellele. Moraalile reageerivad vaimselt ja hingeliselt alaealised.  Ja loetaksegi niikaua kuni suudetakse end kehtestada. Miks peaks keegi Varro sulle üldse korda minema? Inimene nagu teinegi. Sama võiks küsida kõigi käest, kellest kirjutatakse, miks neist kirjutatakse?  Muideks suure pere isad, kes osalevad oma laste kasvatamisel, ongi suures osas ka teiste suhtes sama hoiakuga. Nii et pole siin midagi imestada kui on pere ja lapsi 7-e ja aktiivselt osaletakse laste kasvatamisele. See kasvatamine lihtsalt ongi kogu elu osa.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No dziisas, võta Wiki ja loe.

Ta on õppinud Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas ja lõpetanud ülikooli 2003. aastal. Seejärel õppis ta Helsingi Ülikooli õigusteaduskonnas, kus sai 2004. aastal magistrikraadi ja õpib edasi doktoriõppes.
Ta on üks Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks rajajatest ja selle juhatuse esimees ning kooseluseadusevastase kampaania üks eestvedajaid.
Ta on Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks uudiste- ja arvamusportaali Objektiiv üks asutajatest, tegevtoimetaja ja kolumnist.
Ta on katoliiklane, abielus ja tal on seitse last.

Ma olen veendunud, et neil kägudel, kes temaga rahul pole, ei ole kaht kõrgharidust, pole rajanud ühtegi portaali ega kampaaniat ning ei oma SEITSET last.

+14
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas TA püüab väita, et VV on moraalitu inimene?

Või ei oska ta guugeldada? Või tahab lihtsalt provotseerida?

Mina lugesin igatahes välja, et ta on jurist, kes õpib doktorantuuris ja kel on 7 last.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas TA püüab väita, et VV on moraalitu inimene?

Sellest on raske aru saada, mida see TA üldse tahab.

VV loeb moraali ainult omaloodud portaalis, ma ei ole tema tõsine fanaatik, aga paar korda olen minagi teda kuulama sattunud. Nojasiis?
Tal on oma arvamus ja ma arvan, et pole õige, kui tal selle avaldamine ära keelata.

Aga ilmselt ongi TA eesmärk tsensuur ????
Siit tuli ilmselt mängu ka see V. Kiisler, kes kõiki portaale ja ajalehti parempoolsuse tsenseerimisele just hiljuti üles kutsus.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varro on üks vähestest kellel veel mõistus peas on, ta on rohkem saavutanud kui meie klounist president

+13
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varro on üks vähestest kellel veel mõistus peas on, ta on rohkem saavutanud kui meie klounist president

Mida ta on saavutanud?

+8
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Infoks, et teemaalgatus on ajendatud Varro Vooglaiu väljaütlemisest, et Sveta Grigorjeva peab olema vait, kuna pole elus midagi saavutanud ning puudub autoriteet.

Huvitab, et mida on saavutanud Varro Vooglaid. 7 last valmis seksida pole eriline saavutus. Yxikmees on rohkem lapsi valmis teinud. 7 last sünnitada on juba väike saavutus, kuigi vanasti oli 7 last normaalne nähtus.

+16
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

No dziisas, võta Wiki ja loe.

Ta on õppinud Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas ja lõpetanud ülikooli 2003. aastal. Seejärel õppis ta Helsingi Ülikooli õigusteaduskonnas, kus sai 2004. aastal magistrikraadi ja õpib edasi doktoriõppes.

Ta on üks Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks rajajatest ja selle juhatuse esimees ning kooseluseadusevastase kampaania üks eestvedajaid.

Ta on Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks uudiste- ja arvamusportaali Objektiiv üks asutajatest, tegevtoimetaja ja kolumnist.

Ta on katoliiklane, abielus ja tal on seitse last.

Ma olen veendunud, et neil kägudel, kes temaga rahul pole, ei ole kaht kõrgharidust, pole rajanud ühtegi portaali ega kampaaniat ning ei oma SEITSET last.

Ja mitte ainult. Ta on need seitse last saanud oma ühe ja sama abikaasaga ning ta seisab elukestva truu abielu eest. Tehke järgi!

Varro Vooglaid on suur eeskuju ja lootus Eesti rahvale. Iga lapse unistus on omada sellist isa, kes on truu lapse emale ega lahuta lapse emast.

+9
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Varro Vooglaiu väljaütlemisest, et Sveta Grigorjeva peab olema vait, kuna pole elus midagi saavutanud ning puudub autoriteet.

Sveta vast teab ise, kas see on räme solvang või mitte ja kas siin aitab ainult R.Sarv või mitte.
Kui ta (VV) nii kuskil (linki pole) ütleski ja see pole vaid mingi sinu tõlgendus.

Teine asi on see, et kui kellegi kohta midagi arvata/väita, siis see ei tähenda, et sul omal see asi nö. olemas peaks olema.
Ma võin arvata, et SG ei oska tantsida ka siis, kui ise olen 120kg ja ühest jalast lonkav inimene.
Ehk siis viimane, kes ise tantsiks.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Infoks, et teemaalgatus on ajendatud Varro Vooglaiu väljaütlemisest, et Sveta Grigorjeva peab olema vait, kuna pole elus midagi saavutanud ning puudub autoriteet.

Huvitab, et mida on saavutanud Varro Vooglaid. 7 last valmis seksida pole eriline saavutus. Yxikmees on rohkem lapsi valmis teinud. 7 last sünnitada on juba väike saavutus, kuigi vanasti oli 7 last normaalne nähtus.

Ta on saanud need lapsed oma abikaasaga- ühe ja ainsaga. On suur vahe, kas saada 7 last ringi hoorates või need 7 last sünnivad truusse elukestvasse abielusse.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta on saanud need lapsed oma abikaasaga- ühe ja ainsaga. On suur vahe, kas saada 7 last ringi hoorates või need 7 last sünnivad truusse elukestvasse abielusse.

Kust sina tead, et on elukestev truu abielu?

Doktorikraadi igatahes teeb juba aastaid. Ikka valmis ei saa.

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

No selles ei saa nüüd küll kindel olla…

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust sina tead, et on elukestev truu abielu?

Doktorikraadi igatahes teeb juba aastaid. Ikka valmis ei saa.

Sest ta on seda öelnud.

Aga hoopis parem küsimus on, et kust sina tead, et see ei ole elukestev truu abielu? Lihtsalt ei usu?

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga hoopis parem küsimus on, et kust sina tead, et see ei ole elukestev truu abielu? Lihtsalt ei usu?

küsimus ei ole ju selles, et kas keegi meist saaks vastupidist väita, küsimus on selles, et kuidas saab siinsetest kägudest keegi, kes ei ole VV, väita, et ta on truu.

ja ka siis jääks vastuseta küsimus, et kas nii ka on või väidetavalt on. ma olen ka oma mehele truu, aga kuidas ma seda tõestada saan?

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Kas väidad, et ta on abielu rikkunud ja seda ilma tõendusmaterjalita? Üritad teda laimata?

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

küsimus ei ole ju selles, et kas keegi meist saaks vastupidist väita, küsimus on selles, et kuidas saab siinsetest kägudest keegi, kes ei ole VV, väita, et ta on truu.

Ta on ju ise seda väitnud, vaata tema saateid, kui ei usu.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja ka siis jääks vastuseta küsimus, et kas nii ka on või väidetavalt on. ma olen ka oma mehele truu, aga kuidas ma seda tõestada saan?

Miks ja kellele sa pead seda tõendama, et oled oma mehele truu?

Tõendama peab seda, kui sa kedagi milleski süüdistad, mitte juhul, kui sa ei ole midagi teinud.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Kas väidad, et ta ei ole truu ja seda ilma tõendusmaterjalita? Üritad teda laimata?

Keegi ei laima. Aga sina valetad. Sina ei tea.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ja kellele sa pead seda tõendama, et oled oma mehele truu?

Tõendama peab seda, kui sa kedagi milleski süüdistad, mitte juhul, kui sa ei ole midagi teinud.

see on loogikaülesanne, mitte vajadus midagi päriselt tõestada. siin keegi viskas väite õhku, küsimus oligi selles, et kuidas saab keegi kägu väita, et VV on truu.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igaüks võib moraali lugeda. Võib Sveta Grigorjeva, võib Varro Vooglaid, võib Vilja Kiisler, võib Ahto Lobjakas, võib Kükametsa Kolla. Isegi käod võivad.
Milles nagu probleem on?
TA võiks kirja panna, milline inimene tohib moraali lugeda? Ja kes ta ise on, et siin kellegi suud tahab sulgeda? Mille poolest Varrost parem?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas saab keegi kägu väita, et VV on truu.

Igatahes pole tõestatud. Pole nagu lugenud Elu24-st, et “Varro Vooglaiul on uus kobe  kaaslane! Kliki ja vaata, mida nad ööklubis tegid.”

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Esiteks, me teame, et VV-l on kahekordne juuraharidus.

Teiseks, ma ei loobiks sellise inimese kohta selliseid kahtlaseid loosungeid kuskilt keskkonnast, kust mind on võimalik sekundiga tuvastada.
VV ei pea isegi kuhugi Sarve juurde jooksma, et sinult 2000€ laimu eest küsida.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Esiteks, me teame, et VV-l on kahekordne juuraharidus.

Teiseks, ma ei loobiks sellise inimese kohta selliseid kahtlaseid loosungeid kuskilt keskkonnast, kust mind on võimalik sekundiga tuvastada.

VV ei pea isegi kuhugi Sarve juurde jooksma, et sinult 2000€ laimu eest küsida.

Endiselt, kes siin laimab? Öeldakse vaid, et kägu seda ei tea.

+7
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Varro Vooglaid