Esileht Ajaviite- ja muud jutud Varro Vooglaid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Teema: Varro Vooglaid

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

No selles ei saa nüüd küll kindel olla…

Esiteks, me teama, et VV-l on kahekordne juuraharidus.

Teiseks, ma ei loobiks sellise inimese kohta selliseid kahtlaseid loosungeid kuskilt keskkonnast, kust mind on võimalik sekundiga tuvastada.

VV ei pea isegi kuhugi Sarve juurde jooksma, et sinult 2000€ laimu eest küsida.

Need on inimesed, kes kõigepealt eeldavad kellestki halba. See mentaliteet on tegelikult absoluutselt identne vangis istuvate pättide omaga. KÕIK teevad, ainult nemad õnnetud jäid vahele. Aga tegelikult ihkavad kõik kedagi tappa, ainult ei julge. Tegelikult kõik varastavad, ainult ei jää vahele. Tegelikult tahaksid kõik lastega magada, ainult kas ei jää vahele või ei julge.
Üks osa inimesi millegipärast on kindel, et asi on ainult karistusehirmus või julguses, kui keegi kuritegusid ei tee. Selline hoiak kõneleb neist endist väga valjusti ja selgesti. Kui poleks seadusi, siis oleksid nad kõik ilmselt kurjategijad.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta on saanud need lapsed oma abikaasaga- ühe ja ainsaga. On suur vahe, kas saada 7 last ringi hoorates või need 7 last sünnivad truusse elukestvasse abielusse.

Mehe seisukohast küll vahet pole, kas teha seitse last valmis ühe naisega või mitmega.  Mõtle nüüd loogiliselt, palun.

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta on saanud need lapsed oma abikaasaga- ühe ja ainsaga. On suur vahe, kas saada 7 last ringi hoorates või need 7 last sünnivad truusse elukestvasse abielusse.

Mehe seisukohast küll vahet pole, kas teha seitse last valmis ühe naisega või mitmega. Mõtle nüüd loogiliselt, palun.

Kui haige mõtlemine. On täiesti olemas mehed, kes oma lapsed ise ka üles kasvatavad.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Kas väidad, et ta ei ole truu ja seda ilma tõendusmaterjalita? Üritad teda laimata?

Keegi ei laima. Aga sina valetad. Sina ei tea.

Mille põhjal sa seda väidad, et ma valetan? Tõenda seda, et ma valetan. Ma räägin vaid seda, mida Varro Vooglaid on ise öelnud. Aga selle kohta sul ju tõendeid pole, mis tõestaksid Varro Vooglaiu poolset abielurikkumist, et viskad siin üles kahtlusi, justkui selles ei saaks kindel olla, et ta pole abielu rikkunud.

Selliste kahtluste üles viskamine ilma mingi tõestusmaterjalite on sulaselge laim. Lisaks laimad sa ka mind, väites, et ma valetan.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mehe seisukohast küll vahet pole, kas teha seitse last valmis ühe naisega või mitmega. Mõtle nüüd loogiliselt, palun.

Sa räägid vist enda seisukohast. Õnneks kõik mehed ei ole sellised, et vahet pole, mitme naisega oma lapsed teen.

Ja seetõttu ongi Varro Vooglaid autoriteet, et tal on kõrged moraalsed väärtused.

Aga kuna sinu jaoks vahet ei ole, mitme naisega oma lapsi teed, siis sa ei saagi sellest aru.

Kogu meessoo eest sul küll rääkida ei tasu.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Kas väidad, et ta ei ole truu ja seda ilma tõendusmaterjalita? Üritad teda laimata?

Mille põhjal sa seda väidad, et ma valetan? Tõenda seda, et ma valetan. Ma räägin vaid seda, mida Varro Vooglaid on ise öelnud. Aga selle kohta sul ju tõendeid pole, mis tõestaksid Varro Vooglaiu poolset abielurikkumist, et viskad siin üles kahtlusi, justkui selles ei saaks kindel olla, et ta pole abielu rikkunud.

Selliste kahtluste üles viskamine ilma mingi tõestusmaterjalite on sulaselge laim. Lisaks laimad sa ka mind, väites, et ma valetan.

Mind on hulganisti miinustatud, aga mu postitus oli täiesti õige: vanglamentaliteediga inimesed eeldavad vaikimisi kõikide süüd. Nende jaoks tuleb alati tõestada süütust, mitte süüd.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja seetõttu ongi Varro Vooglaid autoriteet, et tal on kõrged moraalsed väärtused. Aga kuna sinu jaoks vahet ei ole, mitme naisega oma lapsi teed, siis sa ei saagi sellest aru.

Aga täpselt.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui haige mõtlemine. On täiesti olemas mehed, kes oma lapsed ise ka üles kasvatavad.

Kasvatamine pole valmis tegemine, hetkel käis jutt lapse valmis tegemisest.

Pealegi on Varro veel noor mees, tema kõik lapsed pole üles kasvatatud, nii et on vara teha kokkuvõtteid.

Lapse üleskasvatamiseks ei pea ilmtingimata elama koos lapse emaga, kuid see on eraldi teema.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Kas sa oled VV?

Kui sa EI OLE VV, siis sa valetad. Sa ei saa selliseid asju TEADA. Sa võid uskuda mõnd teist inimest, aga sa ei tea.

Pole ju nii keeruline aru saada?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Esiteks, me teame, et VV-l on kahekordne juuraharidus.

Teiseks, ma ei loobiks sellise inimese kohta selliseid kahtlaseid loosungeid kuskilt keskkonnast, kust mind on võimalik sekundiga tuvastada.

Endiselt, kes siin laimab? Öeldakse vaid, et kägu seda ei tea.

Ei öeldud, et kägu seda ei tea. Enne seda väideti, et selles ei saa kindel olla, et Varro Vooglaid pole abielu rikkunud. Selliste kahtluste ülesviskamine on laim, kui ei ole oma väiteid mitte millegagi tõendada.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

justkui selles ei saaks kindel olla, et ta pole abielu rikkunud

Mhmh… Huvitav, kuidas selles saaks kindel olla? Okei, sina usud seda pimesi, aga ega kõik teised ei pea sama tegema.

Seda kui truu keegi on, teab ainult tema ise. Väita võib mida tahes.

Ma ei arva, et Varro ei oleks truu. Aga ma ei tea, kas ta on truu.

Kas saad vahest aru?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varro Vooglaid pole abielu rikkunud.

Klge, käod, tulge nüüd ükskord foorumisse ja teemasse tagasi.

Teema EI OLNUD sellest, kas VV on abielu rikkunud, stroomi rannas kive pildunud, naist peksnud või midagi muud teinud.

Teema OLI sellest, et ta (käo poolt väidetavalt) ütles…mida ta ütles, kerige ettepoole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Räägitakse, et kõik mehed rikuvad abielu, kui neil tekib võimalus. Miks peaks Varro olema erand? Kas tema siis pole tavaline heteroseksuaalne suguvõimeline mees, kelle hormonaalne tasakaal on korras?

Kas püüate väita, et Varro ei või enda soovivastaselt armuda mõnda töökaaslasesse või tuttavasse? Kas see on 100% kindlusega välistatud?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas püüate väita, et Varro ei või enda soovivastaselt armuda mõnda töökaaslasesse või tuttavasse? Kas see on 100% kindlusega välistatud?

Ja võib.

KAS SEE OLI TEEMA?
Oled nüüd rahul?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Kas sa oled VV?

Kui sa EI OLE VV, siis sa valetad. Sa ei saa selliseid asju TEADA. Sa võid uskuda mõnd teist inimest, aga sa ei tea.

Pole ju nii keeruline aru saada?

Mitteinformeeritus ei võrdu valetamisega, et sa teaksid. Valetamine on sihitahtlik valeinformatsiooni jagamine.  Pole ju nii keeruline aru saada!

Sellekohased tõendid puuduvad, et VV oleks rikkunud abielu, järelikult ei kavatse ma seda ka väita.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Ei öeldud, et kägu seda ei tea. Enne seda väideti, et selles ei saa kindel olla, et Varro Vooglaid pole abielu rikkunud. Selliste kahtluste ülesviskamine on laim, kui ei ole oma väiteid mitte millegagi tõendada.

Tõsi. Ainult et selle faktiväite tõid välja sina. Kui argument, miks VV on autoriteet. Sul ei ole võimalik seda mitte kuidagi tõestada. Nagu pole ka võimalik tõestada, et on elukestev. Seda saab alles pärast surma öelda (pikka iga asjaosalistele).

Mina ei väida ühte ega teiste. Ma ei tea.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on truu lapse emale

Tõsi. Ainult et selle faktiväite tõid välja sina. Kui argument, miks VV on autoriteet. Sul ei ole võimalik seda mitte kuidagi tõestada. Nagu pole ka võimalik tõestada, et on elukestev. Seda saab alles pärast surma öelda (pikka iga asjaosalistele).

Mina ei väida ühte ega teiste. Ma ei tea.

Jah, see fakt ongi tõendatud sellega, et puudub vähimgi tõestus vastupidisele.

Ja tõesti, eks näeme siis peale tema surma, kas see abielu oli elukestev, aga fakt, et ta on juba 16 aastat ühe naisega abielus olnud ja tal ei ole abieluväliseid lapsi räägib enda eest, et ta pürgib selle eesmärgi poole (elukestev truu abielu). Paljudel selliseid elusaavutusi pole ette näidata.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägitakse, et kõik mehed rikuvad abielu, kui neil tekib võimalus. Miks peaks Varro olema erand? Kas tema siis pole tavaline heteroseksuaalne suguvõimeline mees, kelle hormonaalne tasakaal on korras?

Kes räägib ja kus? Kui keegi räägib, siis ilmselgelt ja sellepärast, et õigustada abielurikkumist.

Varro Vooglaid ju midagi sellist ei ole kunagi rääkinud. Vastupidi, ta räägib sellest, et väärtus on truu ja elukestev abielu, mitte lahutamine-ringihooramine jmt.

Ja seetõttu ta ongi autoriteet!

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu autoriteet võib-olla. Minu mitte.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldiselt on vist nii, et kui keegi on vähemalt alates 20-nele %-le inimestest autoriteet, siis ta on juba VÄGA autoriteetne inimene.
(selge see, et 100% pole võimalik, isegi Hitler ei olnud)

Seega võib vist öelda, et VV on autoriteet küll.
(Osadele siin on ju isegi keegi M autoriteet.)
Aga TA proovib väita, et eelpoolmainitud daam (mitte M) on sama autoriteetne või isegi rohkem.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes räägib ja kus? Kui keegi räägib, siis ilmselgelt ja sellepärast, et õigustada abielurikkumist.

Varro Vooglaid ju midagi sellist ei ole kunagi rääkinud. Vastupidi, ta räägib sellest, et väärtus on truu ja elukestev abielu, mitte lahutamine-ringihooramine jmt.

Sa ju ei vastanud algsetele küsimustele. Siis saaksime edasi arutleda.

Kas Varro võib enda soovi vastaselt armuda mõnda töökaaslasesse või tuttavasse? Kas selline armumine on 100% kindlusega välistatud?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis nii ütlegi, mitte ära kuku väitma või takka kiitma valet, justkui ta oleks abielu rikkunud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Varro võib enda soovi vastaselt armuda mõnda töökaaslasesse või tuttavasse? Kas selline armumine on 100% kindlusega välistatud?

Kle, tohmakas, ma vastasin sulle ju.
Keri ülespoole.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Infoks, et teemaalgatus on ajendatud Varro Vooglaiu väljaütlemisest, et Sveta Grigorjeva peab olema vait, kuna pole elus midagi saavutanud ning puudub autoriteet.

See on tal huvitav väljaütlemine, eriti arvestades, et Sveta Grigorjeval on täpselt sama palju haridust kui temalgi.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldiselt on vist nii, et kui keegi on vähemalt alates 20-nele %-le inimestest autoriteet, siis ta on juba VÄGA autoriteetne inimene.

(selge see, et 100% pole võimalik, isegi Hitler ei olnud)

Seega võib vist öelda, et VV on autoriteet küll.

Osadele siin on ju isegi keegi M autoriteet.

Olen üsna kindel, et Mallukas on, sinu sõnu tsiteerides, “vähemalt alates 20-nele %-le inimestest autoriteet” – seega ta on juba VÄGA autoriteetne inimene.

Nii et mis me nüüd teeme?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kle, tohmakas, ma vastasin sulle ju. Keri ülespoole.

Sa vastasid:

Vastupidi, ta räägib sellest, et väärtus on truu ja elukestev abielu, mitte lahutamine-ringihooramine jmt.

Minu loogika ütleb, et truust ja elukestvast abielust rääkimine ei välista kellessegi armumist. Üks asi on sõnad, teine asi on tegu.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis nii ütlegi, mitte ära kuku väitma või takka kiitma valet, justkui ta oleks abielu rikkunud.

Ma pole väitnud ega takka kiitnud seda, et ta on abielu rikkunud.

Sa laimad praegu mind.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me arvutame kui suur % on 50000 1,3 miljonist.
Ja siis tuleme uuesti.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me arvutame kui suur % on 50000 1,3 miljonist.

Ja siis tuleme uuesti.

Kas mööda vett või maa peal?

Ok, tänane “Comedy hour” on end minu jaoks ammendanud.

🙂

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole väitnud ega takka kiitnud seda, et ta on abielu rikkunud.

Sa laimad praegu mind.

Kui vastab tõele, et sa kumbagi teinud ei ole, siis on tore – võtan need sõnad tagasi.

0
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Varro Vooglaid