Esileht Pereelu ja suhted Värske suhe- visiitsuhe

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Värske suhe- visiitsuhe

Postitas:
Kägu

Ja kallid visiitsuhte naised, kuidas reageeriksite, kui mehele saabub teie juures olles messengeri selline teade: mul on sinuga nii hea ja ma väga armastan sind. Lõpetate, jätkate, skandaalitsete…?

Visiitsuhtes on ju veel eriti lihtne, kui selgub, et mees on tõbras. Pole ühisvara ja lapsi, mida jagada ja mis lahkumineku keeruliseks teeks. Mida siis skandaalitseda, kui mees on minu usaldust kuritarvitanud, siis palun tal lahkuda ja ma ei pea temaga kunagi enam suhtlema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui on tunded? Või visiitsuhtes tundeid ei tunta?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on tunded. Inimesed on ju inimesed ka visiitsuhtes. Aga kui mees rikub usalduse ära, siis ei tule ju sellest suhtest nagunii enam midagi välja. Meest on välja visata lihtsam, aga haiget teeks see ikka samamoodi nagu ükskõik millises muus suhtes. Nutaksin, põeksin ikka samamoodi.

Mis vahet sel on, kas mees petab kooselus või visiitsuhtes, kui on liiderdaja, siis mulle pole sellist vaja, siis on juba parem üksi olla.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kallid visiitsuhte naised, kuidas reageeriksite, kui mehele saabub teie juures olles messengeri selline teade: mul on sinuga nii hea ja ma väga armastan sind. Lõpetate, jätkate, skandaalitsete…?

Kuidas reageerib sellele kooselunaine või abielunaine?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Visiitsuhe on tegelikult kahe inimese vaba tahe. Ehk nagu avatud suhe. Pole antud üksteisele lubadusi ega sõlmitud vastastikku kooselu. Vaba inimene suhtleb kellega tahab ja palju tahab. Ilmselt naiivne loota, et teisi naisi enam ei vaata. Ma arvan, et ei saa ka nõuda. Tõpraks ei saa ma teda nimetada, pigem küsimus, kas jätkata, võidelda. Liiderlikud mehed reeglina ei muutu, tavaliselt ongi mitu rauda tules.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kallid visiitsuhte naised, kuidas reageeriksite, kui mehele saabub teie juures olles messengeri selline teade: mul on sinuga nii hea ja ma väga armastan sind. Lõpetate, jätkate, skandaalitsete…?

Ju siis visiitsuhe ei võrdu selle mehe jaoks monogaanme suhe… Äkki mees otsib visiitsuhte kõrvalt ikka sellist, kellega kokku kolida, või on lihtsalt mitu rauda kogu aeg tules (ja oleks seda edasi, kui kokku koliks, see nüüd küll petmisest kedagi ei päästa!). Mida teeksin, oleneb sellest, kas ma ise seda meest ikka pärast teadasaamist näha tahan ja mis plaanid mul endal temaga on. Kui lihtsalt “oleme koos kuni on tore” tunne ja kui teis(t)e nais(t)e olemaolu  mind küllalt häiriks, siis annaksin vabaks. Kui oleksid suuremad tunded, siis ikka võitleks ja oleksin (üritaksin olla 🙂 )  “parem” teistest, et mees minu valiks. Esimese valiku sellise fakti ilmnemisel teeksin ikka ise, et mida ja kas MINA tahan seda meest enam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Visiitsuhe on tegelikult kahe inimese vaba tahe. Ehk nagu avatud suhe. Pole antud üksteisele lubadusi ega sõlmitud vastastikku kooselu. Vaba inimene suhtleb kellega tahab ja palju tahab. Ilmselt naiivne loota, et teisi naisi enam ei vaata. Ma arvan, et ei saa ka nõuda. Tõpraks ei saa ma teda nimetada, pigem küsimus, kas jätkata, võidelda. Liiderlikud mehed reeglina ei muutu, tavaliselt ongi mitu rauda tules.

Visiitsuhe ei tähenda autonaatselt avatud suhet, see on ikka omavahelise kokkuleppe küsimus. Päris kindlasti tulekb ikka läbi rääkida, kuidas partner suhet näeb, kas tema jaoks on avatud suhe või ollakse teineteisele truud. Meie oleme kokku leppinud, et oleme truud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Visiitsuhe on tegelikult kahe inimese vaba tahe. Ehk nagu avatud suhe. Pole antud üksteisele lubadusi ega sõlmitud vastastikku kooselu. Vaba inimene suhtleb kellega tahab ja palju tahab. Ilmselt naiivne loota, et teisi naisi enam ei vaata. Ma arvan, et ei saa ka nõuda. Tõpraks ei saa ma teda nimetada, pigem küsimus, kas jätkata, võidelda. Liiderlikud mehed reeglina ei muutu, tavaliselt ongi mitu rauda tules.

Abielus ei olda vabast tahtest? Abielus ei ole vabad inimesed? Abielu ei saa lahutada või teisi vaadata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Visiitsuhe on tegelikult kahe inimese vaba tahe. Ehk nagu avatud suhe. Pole antud üksteisele lubadusi ega sõlmitud vastastikku kooselu. Vaba inimene suhtleb kellega tahab ja palju tahab. Ilmselt naiivne loota, et teisi naisi enam ei vaata. Ma arvan, et ei saa ka nõuda. Tõpraks ei saa ma teda nimetada, pigem küsimus, kas jätkata, võidelda. Liiderlikud mehed reeglina ei muutu, tavaliselt ongi mitu rauda tules.

Visiitsuhe ei tähenda autonaatselt avatud suhet, see on ikka omavahelise kokkuleppe küsimus. Päris kindlasti tulekb ikka läbi rääkida, kuidas partner suhet näeb, kas tema jaoks on avatud suhe või ollakse teineteisele truud. Meie oleme kokku leppinud, et oleme truud.

Täpselt samad sõnad ja mõtted. Oleme kokku leppinud, et teistega ei maga (me ei kasuta lisavahendeid ega muud sellist ja vastastikkuse lugupidamise huvides ei seksi teistega).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Värske suhe- visiitsuhe