Esileht Pereelu ja suhted Värsked üksikemad, kuidas hakkama saate ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )

Teema: Värsked üksikemad, kuidas hakkama saate ?

Postitas:

Mina olen üksikemaks jäämas, mees on ajas  muutunud, nett (naiste vaatamine seal), väljas käimised meieta, uued sõbrad, salatsemine,  vihjed saledamale kehale, kuigi ma peenike – ju võrdleb mind kellegagi juba, lapsega ei tegele jm on teda tundmatuseni muutnud ;( Proovisime ja proovisime, kuid lõpuks on ikka kõik sama, tuim tegelane, ta ei muutu.

Kolime lapsega välja, kuidas te üksikemad hakkama saate ?

Ma olen mures, kas saame hakkama.

Palk keskmine, otsin korterit. Üksi hirmus pole, kes toru parandab kui juhtub, elektroonikaga tegeleb kui vaja ? Kuidas laps teil sellise uudise vastu võttis, mul 6.a.

Ma ise vaikselt seletan, et kõik ei ole elus nii alati nagu tahad, ta ei taha kolida, aga vaikselt lepib.

Muidugi elukvaliteet muutub, üksi on kulud suuremad…elatist loodetavasti ikka mees maksab edaspidi regulaarselt.

+15
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.02 11:03; 26.02 12:01; 26.02 12:04; 26.02 15:00; 27.02 07:46; 27.02 10:24; 27.02 10:36; 27.02 11:32; 27.02 11:47; 27.02 12:50; 27.02 17:28; 27.02 19:33; 02.03 11:06; 04.03 10:54; 05.03 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikema- ema, kelle lapse isadus on tuvastamata st sünnitunnistusel/sünnikandel puuduvad isa andmed.

Üksi last kasvatav ema- ema, kes kasvatab last ilma lapse isaga koos elamata.

Vaevalt, et su lapse isa nüüd võluväel dokumentidest haihtub? St talle jäävad kõik lapsevanema õigused (kohtuda, lapse huvides otsuseid teha) kui kohustused (elatist maksta, kasvatamisel osaleda).

Nüüd sõltub isast, kas ja kuidas ta lapsega edasi kontakteerub, palju tegeleb jms.

Ning sinust, kas nõuad elatise välja ja vajadusel hoolitsed kas või kohtutäituri kaudu, et see ka teieni jõuaks.

Kõige raskem ongi lapsele selgitada uut elukorraldust nii, et laps end süüdi ei tunneks või ei muretseks, paanitseks jne. Ja et laps teaks, et hoolimata kõigest isa armastab teda ja on hea isa.

+13
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd sõltub isast, kas ja kuidas ta lapsega edasi kontakteerub, palju tegeleb jms.

See sõltub ikka emast, et palju ta lubab isaga tegeleda. On oht, et isa võiks last kasvatada ja sina peaksid elatist maksma.

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olime abielus, siis maja läks müüki. Elan lastega mõnusas korteris kesklinna lähedal, sisustan naudinguga. Ei muretse üldse. Elu on just mõnusaks ja lõpuks ometi rahulikuks kujunemas. Lapsed on tublid ja tragid. Laene pole. Tööle ei pea ma ka veel niipea minema, sest meie üks suurem ühine investeering toob passiivselt raha sisse ka edaspidi. Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis. Mul on väga kahju naistest, kes lasevad endale lapse teha, elavad mehe pinnal ja ise enda eest ei seisa. Ürita ikka hakkama saada ja õpeta palun oma lapsele ka iseseisvust ja enda eest seismist. Pea vastu!

+26
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 11:55; 26.02 12:48; 27.02 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõltub ikka emast, et palju ta lubab isaga tegeleda. On oht, et isa võiks last kasvatada ja sina peaksid elatist maksma.

 

seda ohtu pole, ta ei ole isegi lapsega vankriga väljas jalutamas käinud. Ta ei tahtnud algul lastki kuigi olime 30-sed, lõbus oli kahekesi küll jah sel perioodil, pärast ütles, et ok, millal siis veel. Aga ikkagi, ta isegi ei taha isa ja lapse päeva teha, et ema saaks ka vaheldust kohvikus, poes vm. Ei, ta pole lapseinimene

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.02 11:03; 26.02 12:01; 26.02 12:04; 26.02 15:00; 27.02 07:46; 27.02 10:24; 27.02 10:36; 27.02 11:32; 27.02 11:47; 27.02 12:50; 27.02 17:28; 27.02 19:33; 02.03 11:06; 04.03 10:54; 05.03 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õiged mehed tuleb valida.

Ilusti saab hakkama. Iga kuu laekub laste isadelt ca keskmine palk+ veel muu. Vajadusel hoidja ka.

+4
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olime abielus, siis maja läks müüki. Elan lastega mõnusas korteris kesklinna lähedal, sisustan naudinguga. Ei muretse üldse. Elu on just mõnusaks ja lõpuks ometi rahulikuks kujunemas. Lapsed on tublid ja tragid. Laene pole. Tööle ei pea ma ka veel niipea minema, sest meie üks suurem ühine investeering toob passiivselt raha sisse ka edaspidi. Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis. Mul on väga kahju naistest, kes lasevad endale lapse teha, elavad mehe pinnal ja ise enda eest ei seisa. Ürita ikka hakkama saada ja õpeta palun oma lapsele ka iseseisvust ja enda eest seismist. Pea vastu!

Minul on väga kahju meestest, kellelt naised petavad lapsed välja. Ei, Sind ma sinna patta ei pane, 520 eurot riigipoolest lastetoetust ja 3 last, ju need ikka soovitud lapsed on. Aga on meil selliseid naisi. Mida jõukamal järjel mees, seda ettevaatlikum peab ta olema.

+9
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:04; 26.02 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olime abielus, siis maja läks müüki. Elan lastega mõnusas korteris kesklinna lähedal, sisustan naudinguga. Ei muretse üldse. Elu on just mõnusaks ja lõpuks ometi rahulikuks kujunemas. Lapsed on tublid ja tragid. Laene pole. Tööle ei pea ma ka veel niipea minema, sest meie üks suurem ühine investeering toob passiivselt raha sisse ka edaspidi. Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis. Mul on väga kahju naistest, kes lasevad endale lapse teha, elavad mehe pinnal ja ise enda eest ei seisa. Ürita ikka hakkama saada ja õpeta palun oma lapsele ka iseseisvust ja enda eest seismist. Pea vastu!

sul läks hästi 😉 Kift

Meil on korter laenuga kahepeale, pole mingeid investeeringuid olnud ees, tavalised inimesed ja polnud jõukaid vanemaid, kes oleks toetanud,  kinnisvara kinkinud jmt

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.02 11:03; 26.02 12:01; 26.02 12:04; 26.02 15:00; 27.02 07:46; 27.02 10:24; 27.02 10:36; 27.02 11:32; 27.02 11:47; 27.02 12:50; 27.02 17:28; 27.02 19:33; 02.03 11:06; 04.03 10:54; 05.03 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olime abielus, siis maja läks müüki. Elan lastega mõnusas korteris kesklinna lähedal, sisustan naudinguga. Ei muretse üldse. Elu on just mõnusaks ja lõpuks ometi rahulikuks kujunemas. Lapsed on tublid ja tragid. Laene pole. Tööle ei pea ma ka veel niipea minema, sest meie üks suurem ühine investeering toob passiivselt raha sisse ka edaspidi. Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis. Mul on väga kahju naistest, kes lasevad endale lapse teha, elavad mehe pinnal ja ise enda eest ei seisa. Ürita ikka hakkama saada ja õpeta palun oma lapsele ka iseseisvust ja enda eest seismist. Pea vastu!

Minul on väga kahju meestest, kellelt naised petavad lapsed välja. Ei, Sind ma sinna patta ei pane, 520 eurot riigipoolest lastetoetust ja 3 last, ju need ikka soovitud lapsed on. Aga on meil selliseid naisi. Mida jõukamal järjel mees, seda ettevaatlikum peab ta olema.

Küll on ikka siis õnnetuid mehi, kellele perekoolis saab kaasa tunda. Kelle surutakse peale vasektoomia, kellelt petetakse lapsed välja.

+17
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olime abielus, siis maja läks müüki. Elan lastega mõnusas korteris kesklinna lähedal, sisustan naudinguga. Ei muretse üldse. Elu on just mõnusaks ja lõpuks ometi rahulikuks kujunemas. Lapsed on tublid ja tragid. Laene pole. Tööle ei pea ma ka veel niipea minema, sest meie üks suurem ühine investeering toob passiivselt raha sisse ka edaspidi. Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis. Mul on väga kahju naistest, kes lasevad endale lapse teha, elavad mehe pinnal ja ise enda eest ei seisa. Ürita ikka hakkama saada ja õpeta palun oma lapsele ka iseseisvust ja enda eest seismist. Pea vastu!

Minul on väga kahju meestest, kellelt naised petavad lapsed välja. Ei, Sind ma sinna patta ei pane, 520 eurot riigipoolest lastetoetust ja 3 last, ju need ikka soovitud lapsed on. Aga on meil selliseid naisi. Mida jõukamal järjel mees, seda ettevaatlikum peab ta olema.

Igaüks, kes last ei soovi, peab loomulikult ettevaatlik olema. Mõnelt mehelt on kohe mitu last välja petetud ja mõnelt isegi veel siis, kui juba armukest peetakse ja on soov lahku minna. See viimane on küll väga kummaline. Miks astuda vahekorda (ja veel kaitsmata) naisega, keda on plaanis maha jätta?

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:20; 26.02 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta ei taha kolida

Laps teab, et kolima hakkate, aga mees ei tea? Te ei ole siis rääkinud omavahel? Lahkumineku põhjustavad siis ebamäärased kahtlused ja hirmude teie peas. Kas see peaks mõjutama lapse ja isa suhet?

lapsega ei tegele jm

Aga teie ise. Tegelete lapsega nagu ülearu paljugi. Olete juba piisavalt palju hirmu külvanud 6 a. lapsesse. Teie kahtlused on lapse turvatundest kordades tähtsamad. Teie ei tea mis edasi saab, laps ei tea, mis edasi saab. Mees ei tea üldse, et midagi saama hakkab.

Kaklevaid lapsevanemaid on hädasti juurde vaja. Süsteemid ei tööta muidu. Ema saa omale hingerahu, aga mis laps sellest kõigest saab.

+8
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:22; 26.02 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas korteriühistus on ju mingi tegelinski, kes parandab katkiminevaid asju. Selle taha asi ei jää. Kui mees elab samas linnas, pole ka lahkuminek nii õudne. Kindlasti lepi kokku graafik, mil mees peab lapsega tegelema. Kui töökoht sul kindel ja oled majanduslikult toimetulev, pole üksikvanemlus nii hull midagi. Sul laps ka juba suurem, ära pabista.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis. Mul on väga kahju naistest, kes lasevad endale lapse teha, elavad mehe pinnal ja ise enda eest ei seisa. Ürita ikka hakkama saada ja õpeta palun oma lapsele ka iseseisvust ja enda eest seismist.

Meepott ajab endal saadud asjadest üle. Teisel käseb hakkama saada ja last iseseisvaks õpetada. No kohe ei oskagi sellisest daamist midagi arvata.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:22; 26.02 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA: Su elu saab minna ainult paremaks.

6-aastane on juba päris suur. Tasapisi rühid ise tööalaselt ülespoole. Võta kohe eesmärgiks üürikorterist päris oma koju jõuda.

Ei ole vaja ennast võrrelda nendega, kellele on meepott pähe kukkunud. Enamik alustab nullist.

Ja alustamine nullist on palju parem, kui alustamine miinusest (ka neid variante leidub).

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:40; 26.02 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis. Mul on väga kahju naistest, kes lasevad endale lapse teha, elavad mehe pinnal ja ise enda eest ei seisa. Ürita ikka hakkama saada ja õpeta palun oma lapsele ka iseseisvust ja enda eest seismist.

Meepott ajab endal saadud asjadest üle. Teisel käseb hakkama saada ja last iseseisvaks õpetada. No kohe ei oskagi sellisest daamist midagi arvata.

On ka teistsuguseid lahkuminekuid, see on minu sõnum. Kui kõik nutaks ja halaks toimetuleku piiril, kas siis on sinu silmis kõik korras? Antud juhul tulebki hakkama saada. Ja kõik toimubki vastavalt sellele, kuidas on varasemalt elatud. Kuidas hariduse, töö, abielu ja muu sellisega. Loodan väga, et nii mõnigi kooselunaine /vabaabielukaaslane loeb seda ja mõistab, mida on vaja teha.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 11:55; 26.02 12:48; 27.02 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud üksinda jäänud emad avastavad pärast lahkuminemist, et elu on hoopis ladnam. Avastatakse, kui vähe mees tegelikult panustas ja kui palju tegelikult tarbis. Kasvõi toiduraha pealt tuleb kokkuhoid.

Üürikorteris tegeleb torude ja elektri ja muu korteri taoliste korrashoiuga seotud küsimustega üürileandja.

Omas kodus võib kord aastas vajadusel ka torumehe kutsuda.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa aru sellest, et mida on muretseda mingite torude või elektroonika pärast? Nagu siis kui oleks mees majas, siis see mees kindlasti need asjad ise ära teeks? Väga paljud mehed niisuguseid töid ei oska ja ka ei taha teha.

Mina üksikemana olen siiski kergema torutöö ka ise ära teinud, kui näen, et ise hakkama ei saa, siis on abiks kiire guugeldamine ja töömees minutitega ukse taga olemas. Torumees tuli mul viimati poole tunni jooksul kohale, eksmehe taga oleks sama asi oodanud (et ta võtaks telefoni ja kutsuks torumehe) nädal aega. Ükskord ta proovis dušisegistit vahetada, keeras selle katki, tuli uus osta ja ikka töömees tellida. Aga elektroonikaasjades ma olin nagunii temast targem ja kui vaja, siis oskan ka selle jaoks mõne õppinud teenusepakkuja leida.

Nii et võib siiski olla ka nii, et kui mees majas, siis on nende toruasjadega hoopis kehvem seis, kui oled üksi, siis tead kohe, et lahendad selle asja ise, ei pea kellegagi midagi arutama või ootama jääma. Kui sa elad mõnes linnas, siis ei ole üksikvanemana küll probleemi.

Laps on sul ka suur juba, palk paistab normaalne, ära põe.

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 14:24; 03.03 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll õnnelikult abielus ja ei plaani ka lahku minna, aga oleme mehega arutanud, nii teoreetiliselt, kuidas meie teeks, kui peaks lahku minema.  Mulle meeldiks hoopis teistsugune ja kuidagi lastesõbralikum variant – lapsed elaksid edasi oma kodus ja kordamööda, näiteks nädala kaupa, elaks siis ema ja isa koos nendega – kuna aeg võrdselt jagatud, poleks ka elatise maksmist, muud kulud saaks poolitada (laste kodu, trennid, suuremad ostud lastele jne). Lastele muutuks ainult see, et ei näe vanemaid koos kodus tegutsemas.  Lastevabaks nädalaks oleks siis mõlemal oma väiksed korterid ( või miks mitte ka ühine teine korter).   See muidugi eeldab, et lahku minnakse sõbralikult ja tülita.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusti saab hakkama, ka kõikide meeste töödega.

Kulud läksid väiksemaks, närvid puhkavad ja enam koos elada ei soovi. Korra proovisin, tekkis jälle kodumasina ja teenija tunne ja üksi on palju parem, ei pea teistega arvestama.

Ennast väärtustan ka rohkem ja mõtlen, kuidas üldse endale halvustavaid kommentaare öelda lasin.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis te sellest artiklist arvate, kas peaksin “sõbralikult” küsima 223 eur või 292 ?

Ja iga aasta juurde  või maha 3% ? Jääb segaseks.

Kohtusse minna ei taha.

 

https://emmedeklubi.ee/emadele/emad-on-mures-2021-aastal-ees-ootava-muutuse-parast-mis-vahendab-elatisraha-11700/?fbclid=IwAR3Beid4kcZQt67SXXqYAlQGu41iiaBea-D04ofvwT866FjugP_wbisPnBo

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.02 11:03; 26.02 12:01; 26.02 12:04; 26.02 15:00; 27.02 07:46; 27.02 10:24; 27.02 10:36; 27.02 11:32; 27.02 11:47; 27.02 12:50; 27.02 17:28; 27.02 19:33; 02.03 11:06; 04.03 10:54; 05.03 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olime abielus, siis maja läks müüki. Elan lastega mõnusas korteris kesklinna lähedal, sisustan naudinguga. Ei muretse üldse. Elu on just mõnusaks ja lõpuks ometi rahulikuks kujunemas. Lapsed on tublid ja tragid. Laene pole. Tööle ei pea ma ka veel niipea minema, sest meie üks suurem ühine investeering toob passiivselt raha sisse ka edaspidi. Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis. Mul on väga kahju naistest, kes lasevad endale lapse teha, elavad mehe pinnal ja ise enda eest ei seisa. Ürita ikka hakkama saada ja õpeta palun oma lapsele ka iseseisvust ja enda eest seismist. Pea vastu!

Minul on väga kahju meestest, kellelt naised petavad lapsed välja. Ei, Sind ma sinna patta ei pane, 520 eurot riigipoolest lastetoetust ja 3 last, ju need ikka soovitud lapsed on. Aga on meil selliseid naisi. Mida jõukamal järjel mees, seda ettevaatlikum peab ta olema.

Igaüks, kes last ei soovi, peab loomulikult ettevaatlik olema. Mõnelt mehelt on kohe mitu last välja petetud ja mõnelt isegi veel siis, kui juba armukest peetakse ja on soov lahku minna. See viimane on küll väga kummaline. Miks astuda vahekorda (ja veel kaitsmata) naisega, keda on plaanis maha jätta?

Lugesin mitu korda, et su sõnastusest aru saada. Saan ma õigesti aru, et pead silmas meest, kes peab armukest ja plaanib oma naisest lahku minna ja astub kaitsmata vahekorda oma naisega? No ju neil on oma suhtes kokkulepe, et naine kasutab rasestumisvastaseid vahendeid. Tunduks ju vähe “kahtlane” kui mees nüüd ootamatult kummi peale venitaks. Naine aga, armukesest haisu ninna saanuna, jätab pillid kus see ja teine ja meisterdab mehele kenasti tite valmis, sest see ehk “päästab suhte”. Tulemus on teadagi mis, jällegi üks laps, keda ei ole tahetud.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:04; 26.02 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis. Mul on väga kahju naistest, kes lasevad endale lapse teha, elavad mehe pinnal ja ise enda eest ei seisa. Ürita ikka hakkama saada ja õpeta palun oma lapsele ka iseseisvust ja enda eest seismist.

Meepott ajab endal saadud asjadest üle. Teisel käseb hakkama saada ja last iseseisvaks õpetada. No kohe ei oskagi sellisest daamist midagi arvata.

Loodan väga, et nii mõnigi kooselunaine /vabaabielukaaslane loeb seda ja mõistab, mida on vaja teha.

Loodan, et iga inimene saab aru, et kõige väärikam on elada sellist elu, mida ise suudad endale garanteerida. Uhkeldada sellega, mida olen eduka lahutusega saanud, on lihtsalt nii madal. Mul oleks ülipiinlik sellest üldse rääkidagi.

Ükski inimene ei ole igavene. Isegi kui elad oma elu väikese palgaga, on see sinu elu – ja seda vaipa ei saa sul iial keegi alt ära tõmmata. Kui keegi on su kõrval, kes pakub mingil eluetapil enamat – siis see on tore. Aga suhete kvaliteeti ei tasu ainut raha ja kompensatsioonide rohkuse peale üles ehitada.

Kõik mehed ei ole ka rikkad. Ka meeste seas on politseinikke, päästetöötajaid, õpetajaid. Nii et igast suhtest ei ole võimalik vaatamata sõbralikele suhetele rikkana ja elu lõpuni kindlustatuna väljuda. Küll aga taipab nii mõnigi naine, et üksinda tuleb rahaga hoopis paremini toime kui mehega elades.

 

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:40; 26.02 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööle ei pea ma ka veel niipea minema, sest meie üks suurem ühine investeering toob passiivselt raha sisse ka edaspidi. Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis.

Mida tagab see abielu, mida ei saa tagada nt koos investeerides lepingutega jne, lapse elatis pole nagunii absoluutselt abieluga seotud, lapsevanemal on täpselt ühesugused kohustused oma lapse ees (va ainult abikaasa ülalpidamise kohustus lapse 3a ja ema töövõimetuse korral)?

 

Teemasse: mis on viga elada ühe varsti koolilapsega rahulikult kahekesi, kui isa on ringilaaberdav ja abi kodus temast nagunii pole? Kõikide asjade jaoks on meistrimehed olemas ja palju neid mehi enam on kodudes, kes kõike ise teevad ja oskavad… Mida sa õigupoolest kardad?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 15:14; 03.03 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga laps vajab isa, ei tohi minna kergekäeliselt lahku.

Ehk oled hoopis ise mandunud ja liiga kodukeskseks muutunud. Paarisuhe on sama oluline kui suhe lapsega.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olime abielus, siis maja läks müüki. Elan lastega mõnusas korteris kesklinna lähedal, sisustan naudinguga. Ei muretse üldse. Elu on just mõnusaks ja lõpuks ometi rahulikuks kujunemas. Lapsed on tublid ja tragid. Laene pole. Tööle ei pea ma ka veel niipea minema, sest meie üks suurem ühine investeering toob passiivselt raha sisse ka edaspidi. Laste toetus 520 EUR on täiesti super samuti. Abielu pole lihtsalt paber, see on tõeline tagatis. Mul on väga kahju naistest, kes lasevad endale lapse teha, elavad mehe pinnal ja ise enda eest ei seisa. Ürita ikka hakkama saada ja õpeta palun oma lapsele ka iseseisvust ja enda eest seismist. Pea vastu!

Minul on väga kahju meestest, kellelt naised petavad lapsed välja. Ei, Sind ma sinna patta ei pane, 520 eurot riigipoolest lastetoetust ja 3 last, ju need ikka soovitud lapsed on. Aga on meil selliseid naisi. Mida jõukamal järjel mees, seda ettevaatlikum peab ta olema.

Igaüks, kes last ei soovi, peab loomulikult ettevaatlik olema. Mõnelt mehelt on kohe mitu last välja petetud ja mõnelt isegi veel siis, kui juba armukest peetakse ja on soov lahku minna. See viimane on küll väga kummaline. Miks astuda vahekorda (ja veel kaitsmata) naisega, keda on plaanis maha jätta?

Lugesin mitu korda, et su sõnastusest aru saada. Saan ma õigesti aru, et pead silmas meest, kes peab armukest ja plaanib oma naisest lahku minna ja astub kaitsmata vahekorda oma naisega? No ju neil on oma suhtes kokkulepe, et naine kasutab rasestumisvastaseid vahendeid. Tunduks ju vähe “kahtlane” kui mees nüüd ootamatult kummi peale venitaks. Naine aga, armukesest haisu ninna saanuna, jätab pillid kus see ja teine ja meisterdab mehele kenasti tite valmis, sest see ehk “päästab suhte”. Tulemus on teadagi mis, jällegi üks laps, keda ei ole tahetud.

Ma vanamoodne inimene, arvasin, et seksitakse armsamaga…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:20; 26.02 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksi ilma teise vanema abita on väga raske last kasvatada on ütlus, et last kasvatab kogu küla ja nii see ongi. Kui vähegi võimalik võiks proovida oma suhteid parandada, mõelge oma lapse/laste heaolule. Kui see kuidagi ei ole võimalik, siis soovin teie ellu palju häid inimesi! Tee üksikvanemana, olge te ema või isa on väga raske.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üksikemana olen siiski kergema torutöö ka ise ära teinud, kui näen, et ise hakkama ei saa, siis on abiks kiire guugeldamine ja töömees minutitega ukse taga olemas. Torumees tuli mul viimati poole tunni jooksul kohale, eksmehe taga oleks sama asi oodanud (et ta võtaks telefoni ja kutsuks torumehe) nädal aega. Ükskord ta proovis dušisegistit vahetada, keeras selle katki, tuli uus osta ja ikka töömees tellida. Aga elektroonikaasjades ma olin nagunii temast targem ja kui vaja, siis oskan ka selle jaoks mõne õppinud teenusepakkuja leida.

Nõukaajal Klooga sõjaväelaste alevikus töötas proff korstnapühkija. Kui leitnandid ja majorid olid tööl, siis korstnapühkija käis mööda kortereid ja puhastas lõõre nii ahjudel kui naistel. Õhtul kojutulnud polkovnikud tihti imestasid, et mis tahmased voodilinad seal nurgas pesemist ootavad. Naised siis seletavad, et no ta kulbiga lõõrist koukis tahma välja ja et parkett hukka ei saaks, kiiruga proua viskas lina alla. Naiste hulgas läks jutt tegusast korstnapühkijast sedavõrd hoogsalt lahti, et sümpaatset meest lõõride peale enam üldse ei jätkunud. Ainult prouade voodilinu jõudis tahamatada

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 02:13; 28.02 23:59; 01.03 00:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mehed vaatavad teisi naisi. Seega sellepärast lahku minna….no ma ei tea. Mul ka kirjutab sotsiaalmeedias juba aastaid teistega. Olen lugenud ekraanitõmmiseid, mida siis need naised mulle ise saatnud on. Mees teab, et see mulle ei meeldi, aga endiselt teeb seda. Viimati sain sellise ekraanitõmmise, kus naine küsis, et kus su oma naine on, et tahaks tema asemel olla, millele minu kaasa vastas, et see mõte muudab teda kiima. Enam ükski närv ei liigu. Kas peaks lõpetama 16a kestnud abielu? Ei teagi nagu. Usun, et ega üdini kukununnusid olemas pole. Kellel viinaviga, vägivaldne jne. Loodame, et reaalselt ei peta. Siis oleks kindel laks, et läheksin minema või tõstaksin tema tänavale.

Kahjuks mul pettis, ja joob ka viimasel ajal aina rohkem. Mul pole sellist meest vaja, mõttetu. Olen kodukeskne või mitte, kutsun, ta meiega kuskile minna ei taha eriti, ei huvita, fakt on, et pettis ja Tinderi konto oli ka vahepeal. Kuulsin ka et sebis  seda kes ette jäi, keeras täitsa ära vahepeal.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.02 11:03; 26.02 12:01; 26.02 12:04; 26.02 15:00; 27.02 07:46; 27.02 10:24; 27.02 10:36; 27.02 11:32; 27.02 11:47; 27.02 12:50; 27.02 17:28; 27.02 19:33; 02.03 11:06; 04.03 10:54; 05.03 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitas:Kägu
26.02.2021 14:26
Mina küll õnnelikult abielus ja ei plaani ka lahku minna, aga oleme mehega arutanud, nii teoreetiliselt, kuidas meie teeks, kui peaks lahku minema.  Mulle meeldiks hoopis teistsugune ja kuidagi lastesõbralikum variant – lapsed elaksid edasi oma kodus ja kordamööda, näiteks nädala kaupa, elaks siis ema ja isa koos nendega – kuna aeg võrdselt jagatud, poleks ka elatise maksmist, muud kulud saaks poolitada (laste kodu, trennid, suuremad ostud lastele jne). Lastele muutuks ainult see, et ei näe vanemaid koos kodus tegutsemas.  Lastevabaks nädalaks oleks siis mõlemal oma väiksed korterid ( või miks mitte ka ühine teine korter).   See muidugi eeldab, et lahku minnakse sõbralikult ja tülita.

Selline elukorraldus on laste suhtes väga hea. Ei kujuta minagi ette, et laps peab muudkui edasi tagasi jooksma nagu õe peres. Laps isegi kurdab vanaemale, et sellest juba väsinud. Kuid kardan, et teie poolt pakutud variant kaua ei kesta kui uus paariline leitakse. Vaevalt uus väljavalitu sellega nõus kui kokku hakatakse elama või kui ühine beebi tuleks, et partner nädalate kaupa eemal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikema- ema, kelle lapse isadus on tuvastamata st sünnitunnistusel/sünnikandel puuduvad isa andmed.

Üksi last kasvatav ema- ema, kes kasvatab last ilma lapse isaga koos elamata.

Vaevalt, et su lapse isa nüüd võluväel dokumentidest haihtub? St talle jäävad kõik lapsevanema õigused (kohtuda, lapse huvides otsuseid teha) kui kohustused (elatist maksta, kasvatamisel osaleda).

Nüüd sõltub isast, kas ja kuidas ta lapsega edasi kontakteerub, palju tegeleb jms.

Ning sinust, kas nõuad elatise välja ja vajadusel hoolitsed kas või kohtutäituri kaudu, et see ka teieni jõuaks.

Kõige raskem ongi lapsele selgitada uut elukorraldust nii, et laps end süüdi ei tunneks või ei muretseks, paanitseks jne. Ja et laps teaks, et hoolimata kõigest isa armastab teda ja on hea isa.

Olen lapsi kasvatanud algusest peale üksi, kuigi isa nimi on sünnitunnistusel olemas. Elatist maksab.

Ja kasvatan lapsi TÄIESTI ükis, siis ei ole midagi vaielda, et olen üksikvanem.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Värsked üksikemad, kuidas hakkama saate ?