Esileht Kodunurk Värskendav kraanivesi- kuidas maitsestada`?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Värskendav kraanivesi- kuidas maitsestada`?

Postitas:

Olen suur veejooja. Ma ei joo magusaid mahlasid ega poest ostetud maitsevett, sest need sisaldavad suhkrut ja annavad palju kaloreid 😀
Puhas kraanivesi hakkab juba vastu….sidruniga ka ei tõmba enam.
Tahaks midagi mõnusat ja värskendavat….No variant on veel laimi lisada? Aga kas mündiga ka vett saab nt? Kust seda saaks? Kas igas poes saadaval värsket münti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurk ja laim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mündiga, erinevate marjadega (näiteks jõhvikad või mustikad), kurk, apelsin, arbuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just joon rabarberi ja mündiga ning muidugi rohke jääga, nii hea 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan

kuusekasvud ka ok

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmutatud kirsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maasikaviilud, aitab isegi 1 viilutatud maasikas kannu kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

astelpaju marjad, peab veits katki tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib kõige rohkem variant – mõned basiiliku lehed ja laim

Teine variant on maasikad sektoriteks ja laim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segased!
Kui inimene tahab VETT, siis ta tahabki, et vesi oleks vee maitsega.

Ainult napakad ja idikad tahavad, et toit/jook oleks ühe toidu/joogi välimusega ja teise toidu/joogi maitsega, näiteks et sai oleks juustu maitsega ja liha oleks leiva maitsega ja kartul oleks jäätise maitsega ja ¨a¨lõkk oleks keefiri maitsega ja nii edasi.
Ja vabas ühiskonnas võiks olla sööjal/joojal endal õigus soovi korral maitseid kokku segada, mitte nii et keegi määrab sundkorras ette kohustuslikud toidu/joogi maitsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Segased!
Kui inimene tahab VETT, siis ta tahabki, et vesi oleks vee maitsega.

Ainult napakad ja idikad tahavad, et toit/jook oleks ühe toidu/joogi välimusega ja teise toidu/joogi maitsega, näiteks et sai oleks juustu maitsega ja liha oleks leiva maitsega ja kartul oleks jäätise maitsega ja ¨a¨lõkk oleks keefiri maitsega ja nii edasi.
Ja vabas ühiskonnas võiks olla sööjal/joojal endal õigus soovi korral maitseid kokku segada, mitte nii et keegi määrab sundkorras ette kohustuslikud toidu/joogi maitsed.[/tsitaat]

Ja intelligentsed inimesed maitse üle ei vaidle ka ning veel vähem arvavad, et on nende arvamus ja siis vale arvamus 🙂

Minu meelest teemaalgataja küsiski erinevaid võimalusti enda jaoks ja mitte selleks, et kellelegi teisele pähe määrida neid võimalusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on rohemündiga aga mõnus on ka mustsõstardega või suvel lihtsalt mustsõstralehtedega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmutatud vaarikad! Jääkuubikute asemel.

Ja piisake magusat oma-aia-marja siirupit vette ja pool klaasi mineraalvett peale on ka hea, lahja, mahe, värskendav.

Ja veel meeldib tsitrusevesi – viilutan apelsini, sidrunit, laimi, jääd ka sekka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rabarberiga – suure kannu peale ribastasin 1 rabarberivarre.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Segased!
Kui inimene tahab VETT, siis ta tahabki, et vesi oleks vee maitsega.

Ainult napakad ja idikad tahavad, et toit/jook oleks ühe toidu/joogi välimusega ja teise toidu/joogi maitsega, näiteks et sai oleks juustu maitsega ja liha oleks leiva maitsega ja kartul oleks jäätise maitsega ja ¨a¨lõkk oleks keefiri maitsega ja nii edasi.
Ja vabas ühiskonnas võiks olla sööjal/joojal endal õigus soovi korral maitseid kokku segada, mitte nii et keegi määrab sundkorras ette kohustuslikud toidu/joogi maitsed.[/tsitaat]
Mis sul hakkas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovi vahelduseks suhkruta jääteed. Meil on alati kann hibiskuse teega külmkapis-maitsev, kosutav,odav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib laimiviiludega või sidruniviiludega. Kurk on liiga maitsetu ja marjad annavad maitset siis, kui need katki teha, aga siis läheb vesi sogaseks, mulle meeldib selge 🙂 Aga tihti teen ma nt suure kannutäie mingit lahjemat teed (roheline vms taimetee) ja lasen ära jahtuda ning valan seejärel kannu. Mustamäe kraanivesi pole kahjuks sellise maitsega, et oleks värskendava või maitsetu vee maitsega, eriti siis, kui ollakse nt puurkaevuveega varem harjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesiputk sobib ka. Ise korterelanikuna panen kannu pool sidrunit ja veidi isetehtud aroonia-kirsi(mustasõstra)siirupit. Sel kevadel tehtud kuusevõrsesiirup annab mõnusa maitse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemat kasutades: olen vist täielik tumba, aga kuidas nt rõdul kasvavast piparmündist, sidrunmelissist n.ö maitset/lõhna vette kätte saada? Olen proovinud, et teen lehed väiksemaks, valan vee peale. Seisab üle öö külmkapis, hommikul loodan värsket ja maitsvat vett saada, aga ikka pudelis/kannus ainult tavaline külm vesi.. Et need lehed ei anna seda oodatud maitset 🙁 Kas need on vaja enne ära uhmerdada või kuidas käituda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Värskendav kraanivesi- kuidas maitsestada`?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.