Esileht Ilu ja tervis Varsti hammastest ilma :(((

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Varsti hammastest ilma :(((

Postitas:

Käisin täna hambaarstil ja sain kohutava diagnoosi! Mitmel hambakaelalt on kaitsev emailikiht maha kulunud. Hambad on tundlikud jne. Keelega hambaid puudutades tunnen hammaste ebatasasust.

Varem probleemi ei ole olnud. Arst arvas, et kunagi oleks mõistlik paigaldada portselaankroonid.

Kas keegi on vastava probeemiga maadelnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käisin täna hambaarstil ja sain kohutava diagnoosi! Mitmel hambakaelalt on kaitsev emailikiht maha kulunud. Hambad on tundlikud jne. Keelega hambaid puudutades tunnen hammaste ebatasasust.

Varem probleemi ei ole olnud. Arst arvas, et kunagi oleks mõistlik paigaldada portselaankroonid.

Kas keegi on vastava probeemiga maadelnud?

[/tsitaat]

Mine küsi teist arvamust lisaks ja ära maini uuele arstile, mida eelmine arst on öelnud. Ma haistan siin head äri sellele hambakrooni- soovitajale. Inimene ju ise oma suhu ei näe ja ei tea, et näiteks tundlike hammaste puhul kasuta Sensodyne hambapastat 😀
Ok, see viimane oli naljaga pooleks. Aga tõsiselt, mine kuula teist arvamust lisaks. Kui ma oleks 6 kuud tagasi kuulanud hambaarsti, siis ma oleksin praegu 1200 euro võrra vaesem. Teine arst kasutas hoopis teist raviplaani. Ja etskae, olen õnnelik ja rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 17:05; 18.04 06:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul kaeti see paljastunud koht lihtsalt plommimaterjaliga. see oli juba ca 10a tagasi. Nüüd vaatan, et on värvust muutnud. või on oma hambad teist värvi läinud. Igatahes on see üleminekukoht näha. Peaks laskma uuesti ära vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minulgi kaeti hiljuti kahel hambal need kohad plommimaterjaliga ja ei ole hammaste välimusel häda midagi. Küsi nõu hambaarstilt, kes on \”vene ajal\” töötanud, nemad on lahenduste otsimisel leidlikumad ja rahakotisõbralikumad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttav arst soovitas tõepoolest vaid, et kasuta seonsodain pastat ja kogu moos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minulgi kaeti hiljuti kahel hambal need kohad plommimaterjaliga ja ei ole hammaste välimusel häda midagi. Küsi nõu hambaarstilt, kes on \”vene ajal\” töötanud, nemad on lahenduste otsimisel leidlikumad ja rahakotisõbralikumad.[/tsitaat]

Nad võivad leidlikumad olla, aga seda ei nimetata esteetiliseks hambaraviks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 14:00; 17.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma elan juba 20 aastat kulunud emailikihiga, ka on keelega puudutades seda ebatasasust tunda. osades kohtades on hammas ise kasvatanud uue kaitsekihi peale isegi, ütles hambaarst mulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 14:53; 17.04 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma elan juba 20 aastat kulunud emailikihiga, ka on keelega puudutades seda ebatasasust tunda. osades kohtades on hammas ise kasvatanud uue kaitsekihi peale isegi, ütles hambaarst mulle.[/tsitaat]

No mis hambaarsti juures sina küll käid? See uus kaitsekiht on sul hambakatt, mis võib sul varsti igemepõletikku ja kaariest põhjustada? Mul on sõber hambaarst ja ta ütles, et hammas ei kasvata ise mingit uut emaili. Mis hammastega küll siinsed inimesed ringi käivad, ise rahul ka, et 20 aastat parandamata. No aga ega ei imesta, eestlane ju enne laseb omale kustküüned ja kunstripsmed jms panna, kui raiskab raha hambaarsti peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 14:00; 17.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle soovitas hambaarst hammastele panna hambapasta ja hoida umbes 20 min. Sensodyne ilmselt oleks hea, aga võib ka tavaline hambapasta olla. Seda protseduuri korrata mõnda aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] No mis hambaarsti juures sina küll käid? See uus kaitsekiht on sul hambakatt, mis võib sul varsti igemepõletikku ja kaariest põhjustada? [/tsitaat]vaata aga tarka – või kohe hambakatt. 🙂 hambakatt, vabandage proua, on see, mida sa igal hommikul ja õhtul hambaharjaga maha pesed. 🙂

võib äkki pidasid silmas hambakivi? seda saab lasta eemaldada hambaarsti juures, mis on mul ka tehtud.

hambaarst pidas silmas siiski seda kolmandat varianti, kus vahel (harva) kasvatab hammas kahjustatud emaili kohale ise mingi uue kaitsekihi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 14:53; 17.04 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambaarstid soovitavad kooris suuvett Listerine. Proovisin, ei suuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hambaarst on katnud minu esihambaid lakiga. Mulle tundub, et see aitab tundlikkuse vastu. Raseduse ja rinnaga toitmise ajal kulus hambavaap, peale seda ei ole enam edasi kulunud eriti. Sellest on 15 aastat möödas nüüd js siis sai plommimaterjaliga kaetud see hammas, mis kõige rohkem kulunud oli. Ei ole sellega midagi juhtunud ja märgata midagi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hambaarstid soovitavad kooris suuvett Listerine. Proovisin, ei suuda.[/tsitaat]

Listerine- see on nii kuradi vänge, et ma seda üle 5 sekundi suus ei suuda hoida. Ma kah ostsin lolli peaga, nüüd ei jõua ära kiruda. Kurat, miks peab asja nii kange tegema? Nüüd seisab niisama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 17:05; 18.04 06:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arst näeb su välimusest või riietusest või muust, et suudaksid olla pikemat aega maksujõuline, siis ta püüab ju ajada sellist juttu, mis kindlustaks talle püsiva töö ja rahavoo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lakk aitab, aga mul on hambaarst pannud mingit kilet tundliku ala peale lakiga ja see on sulanud hamba külge ning mitu aastat vastu pidanud juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Listerine- see on nii kuradi vänge, et ma seda üle 5 sekundi suus ei suuda hoida. Ma kah ostsin lolli peaga, nüüd ei jõua ära kiruda. Kurat, miks peab asja nii kange tegema? Nüüd seisab niisama.[/tsitaat]

vot firmat ei tea, aga mul ka selline mida ei suuda suus hoida, kuid leiutasin enda jaoks meetodi kuidas ikkagi kasutada – pipetiga tilgutan ainult probleemsetele kohtadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui arst näeb su välimusest või riietusest või muust, et suudaksid olla pikemat aega maksujõuline, siis ta püüab ju ajada sellist juttu, mis kindlustaks talle püsiva töö ja rahavoo.
[/tsitaat]
See on tõesti tõsi! Mul on vaja 1 hammas implantaadiga asendada ja arst hakkas rääkima, et suu on üks tervik ja ainult implantaati ei saa, et esmalt vaja valehambumuse tõttu tagumisi hambaid tõsta ja esimesi hambaid pikendada ja krooniga katta ja siis alles jõuame implanataadini… No ma olen 45 aastat selle valehambumusega elanud, elan järgmised 20 ka! Eks ma muidugi tõstaks ja kataks, aga raha-raha – kust seda võtta kõigiks nendeks toiminguteks? Implantaat üksi juba teeb mind kerjuseks:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Varsti hammastest ilma :(((

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.