Esileht Kodunurk Varstolmuimejad

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Varstolmuimejad

Postitas:

Ausalt, täitsa väsinud sinust. Mine poodi ja proovi ära!

Käisin juba. See oligi väike junn, mida nägin. Üks siinses teemas läbi jooksnutest. Kui väsinud oled, siis muidugi pole sundust vastata, aga ma tõesti ju ei saa aru – kui sina räägid 98 sentimeetrist, aga kirjas on mõõdud teised.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.03 21:17; 29.03 21:39; 30.03 22:43; 31.03 21:32; 01.04 00:28; 01.04 10:37; 01.04 10:59; 01.04 11:43; 07.04 12:01; 11.04 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsetanud mitmeid kuid tõepoolest, mainitud Makita on parem kui mitmeid kordi kallimad teised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, täitsa väsinud sinust. Mine poodi ja proovi ära!

Käisin juba. See oligi väike junn, mida nägin. Üks siinses teemas läbi jooksnutest. Kui väsinud oled, siis muidugi pole sundust vastata, aga ma tõesti ju ei saa aru – kui sina räägid 98 sentimeetrist, aga kirjas on mõõdud teised.

Aga palun võta sealtsamalt lingilt kasutusjuhend lahti, mõõdud täiesti kirjas.
Mõni soovib saatmiseks või transpordiks teada pakendimõõte, e-poest tellides tavaline, et need mõõdud toodud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutusjuhend, uuri https://www.tooriistamaailm.ee/kasutusjuhendid/makita/DCL182Z_maki.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 09:48; 02.04 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Makita varstolmuimeja –

selline

Imeline riist ???? Aku peab kenasti vastu, masin on kerge. Aga ma ei kasuta seda ka kogu elamise koristamiseks. Selleks pole see ju mõeldudki! Pigem on see efektiivne hari+kühvel, et kiirelt sodi kokku koridorist, kassiliiv vetsust, ahjuesine puusodist, laua alla kukkunud toidupuru jne

Mina ostsin ka Makita varstolmuimeja, kuna siin perekoolis kiideti. Väga mõtetu jubin on see. Filter ummistub väga kiirelt ära ja masinal jõud olematu. Võtsin uuesti kühvli ja harja kasutusele. Mul vanematel on Electroluxi oma, too muidugi palju kallim, aga vähemalt täidab oma funktsiooni.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 20:51; 07.04 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Makita varstolmuimeja –

selline

Imeline riist ???? Aku peab kenasti vastu, masin on kerge. Aga ma ei kasuta seda ka kogu elamise koristamiseks. Selleks pole see ju mõeldudki! Pigem on see efektiivne hari+kühvel, et kiirelt sodi kokku koridorist, kassiliiv vetsust, ahjuesine puusodist, laua alla kukkunud toidupuru jne

Mina ostsin ka Makita varstolmuimeja, kuna siin perekoolis kiideti. Väga mõtetu jubin on see. Filter ummistub väga kiirelt ära ja masinal jõud olematu. Võtsin uuesti kühvli ja harja kasutusele. Mul vanematel on Electroluxi oma, too muidugi palju kallim, aga vähemalt täidab oma funktsiooni.

Hea teada! Olin juba äärepealt Makitat ostmas. Energorapido (Electorluxi oma) mul oli. Täiesti tühi ost. 1 aasta toimis, ja siis oli kõik. Ärge ostke seda, ausalt!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.03 20:23; 26.03 21:06; 06.04 21:27; 07.04 12:18; 11.04 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Makita varstolmuimeja –

selline

Imeline riist ???? Aku peab kenasti vastu, masin on kerge. Aga ma ei kasuta seda ka kogu elamise koristamiseks. Selleks pole see ju mõeldudki! Pigem on see efektiivne hari+kühvel, et kiirelt sodi kokku koridorist, kassiliiv vetsust, ahjuesine puusodist, laua alla kukkunud toidupuru jne

Mina ostsin ka Makita varstolmuimeja, kuna siin perekoolis kiideti. Väga mõtetu jubin on see. Filter ummistub väga kiirelt ära ja masinal jõud olematu. Võtsin uuesti kühvli ja harja kasutusele. Mul vanematel on Electroluxi oma, too muidugi palju kallim, aga vähemalt täidab oma funktsiooni.

Hea teada! Olin juba äärepealt Makitat ostmas. Energorapido (Electorluxi oma) mul oli. Täiesti tühi ost. 1 aasta toimis, ja siis oli kõik. Ärge ostke seda, ausalt!

Milline Energorapido sul oli? Ma just mõtlesin, et ostan selle Animali ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.03 21:17; 29.03 21:39; 30.03 22:43; 31.03 21:32; 01.04 00:28; 01.04 10:37; 01.04 10:59; 01.04 11:43; 07.04 12:01; 11.04 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Makita varstolmuimeja –

selline

Imeline riist ???? Aku peab kenasti vastu, masin on kerge. Aga ma ei kasuta seda ka kogu elamise koristamiseks. Selleks pole see ju mõeldudki! Pigem on see efektiivne hari+kühvel, et kiirelt sodi kokku koridorist, kassiliiv vetsust, ahjuesine puusodist, laua alla kukkunud toidupuru jne

Mina ostsin ka Makita varstolmuimeja, kuna siin perekoolis kiideti. Väga mõtetu jubin on see. Filter ummistub väga kiirelt ära ja masinal jõud olematu. Võtsin uuesti kühvli ja harja kasutusele. Mul vanematel on Electroluxi oma, too muidugi palju kallim, aga vähemalt täidab oma funktsiooni.

Hea teada! Olin juba äärepealt Makitat ostmas. Energorapido (Electorluxi oma) mul oli. Täiesti tühi ost. 1 aasta toimis, ja siis oli kõik. Ärge ostke seda, ausalt!

Milline Energorapido sul oli? Ma just mõtlesin, et ostan selle Animali ära.

Mul oli selline

http://www.amazon.com/Electrolux-Ergorapido-Lithium-Stick-Vacuum/dp/B07C9GTR5Y

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.03 20:23; 26.03 21:06; 06.04 21:27; 07.04 12:18; 11.04 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Makita varstolmuimeja –

selline

Imeline riist ???? Aku peab kenasti vastu, masin on kerge. Aga ma ei kasuta seda ka kogu elamise koristamiseks. Selleks pole see ju mõeldudki! Pigem on see efektiivne hari+kühvel, et kiirelt sodi kokku koridorist, kassiliiv vetsust, ahjuesine puusodist, laua alla kukkunud toidupuru jne

Mina ostsin ka Makita varstolmuimeja, kuna siin perekoolis kiideti. Väga mõtetu jubin on see. Filter ummistub väga kiirelt ära ja masinal jõud olematu. Võtsin uuesti kühvli ja harja kasutusele. Mul vanematel on Electroluxi oma, too muidugi palju kallim, aga vähemalt täidab oma funktsiooni.

Lihtsalt teadmiseks, neid Makitasid (nagu ka teiste firmade tolmuimejaid) on mitmes variandis, st erinevad imamisvõimsused, erinevad aku vastupidamised jne. Tolmukoguja võib ju väike olla, aga nagu juba öeldud, need varstolmuimejad ei ole mõeldudki terve majapidamise korraga ületõmbamiseks. Minul on kodu koristamiseks Electrolux suur masin. Varstolmuimeja on kiiresti sodi (köögis laua all toidupuru, koridoris liiv või muu sodi, vannitoas kassi liivapuru) puhastamiseks. Ja seda ülesannet täidab see aparaat oivaliselt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 06:58; 31.03 10:28; 31.03 23:19; 01.04 10:45; 01.04 11:40; 07.04 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varstolmuimeja pole mõeldud kogu elamise puhastamiseks, see on nö motoriseeritud kühvel ja hari.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võtsin suvalise lahti https://www.tooriistamaailm.ee/akutolmuimeja-makita-dcl182z-ilma-aku-ja-laadijata

? mis sa sellega öelda soovid, mina ei saanud aru.

Võib-olla ta tahtis seda öelda, et vaata mõõtusid. Minu postituses lingitud Makita on maast 98 cm kõrgusel ja kasutatav täiesti sirge seljaga.

Kuidas nii, mudel DCL180SFW oli sul ju ja selle mõõtudeks annab – Mõõdud (P x L x K): 476 x 114 x 152 mm??? Kust see 98 tuleb? Või on need pakendi mõõdud (mis mõte on panna pakendi mõõte)?

Ausalt, täitsa väsinud sinust. Mine poodi ja proovi ära!

Meil on see mudel https://www.makserv.ee/toode/akutolmuimeja-makita-dcl180z-akuta/
Kahest saadaolevast variandist võimsam. Mees tegi täna filtri puhtaks ja tegi siis autot seest veidi sellega ja ütles ka, et jube ruttu läheb umbe see filter seal. Tavatolmuimeja asemel ma polegi seda proovinud kasutada- pigem köögis ja koridoris kiireks puru eemaldamiseks. Paar-kolm korda saab puru eemaldatud ja siis kaob jõud ära ja ei tõmba enam midagi sisse. Kas tõesti on veel mõni veidi parem mudel olemas?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 20:51; 07.04 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar-kolm korda saab puru eemaldatud ja siis kaob jõud ära ja ei tõmba enam midagi sisse. Kas tõesti on veel mõni veidi parem mudel olemas?

Jep, on. Mu hari ja kühvel on ostetud 15 aastat tagasi ja ikka sama töökorras, et väike puru laua alt või pliidi eest kokku pühkida 🙂
Ja ilmselt teen harjaga pühkides ise vähem liigutusi kui varstolmuimejat välja võttes, tagasi pannes ja laadides (raskem ju kah).
Kõik ülejäänud koristuse teen tavalise imejaga. Ainus vahe ongi vaid selles, et ühe pean alati vooluvõrku ühendama, teist saan ilma juhtmeta kasutada (kui on meeles olnud ta eelnevalt ära laadida).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just vordlemisi hiljuti ostsin Dyson V7 ( mu vana juhtmega Electrolux hakkas vilistama) – soovitan kyll soojalt. Mu korter on ca 74 ruutmeetrit, ja taiesti piisab.
Mul on kass, karvad igal pool, mehel loll komme jalanoud jalga jatta toas – nii et leidis tosist kasutust – yhest laadimisest piisas ning jai veel yle ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just vordlemisi hiljuti ostsin Dyson V7 ( mu vana juhtmega Electrolux hakkas vilistama) – soovitan kyll soojalt. Mu korter on ca 74 ruutmeetrit, ja taiesti piisab.

Mul on kass, karvad igal pool, mehel loll komme jalanoud jalga jatta toas – nii et leidis tosist kasutust – yhest laadimisest piisas ning jai veel yle ka.

Järjekordselt küsin. Kui kaua on kasutuses olnud? Kas 6 kuud või 3 aastat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.03 20:23; 26.03 21:06; 06.04 21:27; 07.04 12:18; 11.04 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Makita varstolmuimeja –

selline

Imeline riist ???? Aku peab kenasti vastu, masin on kerge. Aga ma ei kasuta seda ka kogu elamise koristamiseks. Selleks pole see ju mõeldudki! Pigem on see efektiivne hari+kühvel, et kiirelt sodi kokku koridorist, kassiliiv vetsust, ahjuesine puusodist, laua alla kukkunud toidupuru jne

Mina ostsin ka Makita varstolmuimeja, kuna siin perekoolis kiideti. Väga mõtetu jubin on see. Filter ummistub väga kiirelt ära ja masinal jõud olematu. Võtsin uuesti kühvli ja harja kasutusele. Mul vanematel on Electroluxi oma, too muidugi palju kallim, aga vähemalt täidab oma funktsiooni.

Hea teada! Olin juba äärepealt Makitat ostmas. Energorapido (Electorluxi oma) mul oli. Täiesti tühi ost. 1 aasta toimis, ja siis oli kõik. Ärge ostke seda, ausalt!

Milline Energorapido sul oli? Ma just mõtlesin, et ostan selle Animali ära.

Ostsin oma Animali ära. Esialgu on küll väga mõnus. Filtrit peab tihti puhastama, tundub, aga kasutada on vähemalt alguses väga mõnus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.03 21:17; 29.03 21:39; 30.03 22:43; 31.03 21:32; 01.04 00:28; 01.04 10:37; 01.04 10:59; 01.04 11:43; 07.04 12:01; 11.04 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud mudel umbes nadal. Ma yldiselt ei loodagi, et tolmuimejad dekaade vastu peavad, selles osas idealistlik ei ole. Garantii on kaks aastat, vast selle peab ikka vastu.

Ma just vordlemisi hiljuti ostsin Dyson V7 ( mu vana juhtmega Electrolux hakkas vilistama) – soovitan kyll soojalt. Mu korter on ca 74 ruutmeetrit, ja taiesti piisab.

Mul on kass, karvad igal pool, mehel loll komme jalanoud jalga jatta toas – nii et leidis tosist kasutust – yhest laadimisest piisas ning jai veel yle ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan siit pisut vanema teema üles ja kõsin, kas keegi on selle teema jätkuks endale nt Makita ostnud ja kuidas rahul või mitterahul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 22:42; 06.10 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks: Dyson v8,
https://www.amazon.co.uk/Dyson-214744-01-Absolute-Cordless-Vacuum/dp/B01EX9D3UW/ref=sr_1_2?keywords=dyson+v8+absolute&qid=1570442402&sr=8-2
hea ja võimas jne, aga kuna ma ei viitsi selle laadimisega jahtida (küll saab keset koristamis otsa, siis jälle ei saa koristada, kuni tolmuimeja 4t laadinud on jne), siis on veel üks samasugune mootoriga varstolmuimeja, aga juhtmega (see 5m on liiga lühike, mul on 5m pikendusjuhet veel otsas, siis saab terve elamise läbi käia ühekorraga).
https://www.amazon.de/gp/product/B07TTMTZDW/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s00?ie=UTF8&psc=1 kui saada püsifiltriga cordless tolmuimeja 50.- eest, siis… kusjuures imeb nagu loom, võimuselt ei jää sugugi 6x kallimale alla.
Vana korpustolmuimejat ei ole nende riistade majjasaabumisega 6 kuud tagasi enam nurgast välja võtnud, peaks autopuhatajaks garaazi viima..
motoriseeritud prügikühvel, nojah, selleks on ta ideaalne, aga vabalt saab sellega terve elamise läbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2 Electroluxi olnud. Esimene kestis 3 aastat ja siis andis aku otsad, oligi nõrk aku juba alguses. Teisel saab ka nüüd 3 aastat, akul pole häda midagi, aga on hakanud viimasel ajal andma harja kinnijäämise signaali. Disain on tobe, seal on mingi peenike pragu ja karvad on aja jooksul tihedalt kerinud sinna vahele, mitte mingi trikiga ei saa seda kohta puhastada nii hästi ja lahti võtmine ka ei aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsisme Dyson Animal

Mina olen väga rahul. Kasutan Medium tugevust, aku kestab 30 minutit. Ripub seina peal ja laeb. Kuna elame kahekorruselises majas, on see lihtsalt mugavam.

Ja võimsust on ikka palju. Kui esimesel päeval suure vaiba puhtaks tõmbasime, saime ehk 2 konteineritäit koerakarvu. Loomaomanikele, kelle lemmikud palju karvu ajavad, soovitan kindlasti.

Pikemas perspektiivis ei tea. Vaatab kui kaua vastu peab jne jne. Aga hetkel olen ostuga rahul. Sain isegi mehe koristama sellega, kuna nüüd palju mugavam ja kiirem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Electrolux Ergorapido LI30 ca 5 aastat olnud. Kolmandal aastal suri aku lõplikult ära, aga e-sisustusest sai 36 euriga uue akukomplekti (4 junnikest üksteise küljes rippumas), tööriistamarketist torx8 (vist) pika ja peenikese otsaga kruvikeeraja ja tinutuskolvi ning 15 minutiga uus aku paigas ja siiani toimetab kenasti…
Rohkem asju nagu ära surra ei tohiks seal – lihtne masin – võibolla kunagi on ka uut harja vaja…tundub selline räsitud ilmega juba olevat…
Ühesõnaga, rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Kodunurk Varstolmuimejad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.