Esileht Väikelaps Varvas põletikuline/KIIRE

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Varvas põletikuline/KIIRE

Postitas:

Lapsel suure varba ääres küüs natuke lahti tulnud ja nüüd avastasin, et seal ääres põletik sees. Punane, natuke paistes ja isegi mäda vist sees.
Mis ma peaks/võiks teha? Viinakompressi, aloed?? Tõesti täiesti võhik selle koha pealt…
Aidake kiiresti, tahaks midagi enne ette võtta, kui laps magama läheb…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 20:40; 20.01 20:52; 21.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina paneks mõnda haavakreemi, nt joodi sisaldavat braunovidonit. midagi , mis põletiku ära võtab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina paneks mõnda haavakreemi, nt joodi sisaldavat braunovidonit. midagi , mis põletiku ära võtab.[/tsitaat]

Ei ole midagi sellist hetkel kodus:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 20:40; 20.01 20:52; 21.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Braunovidoni jne. pole, paneksin viinakompressi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli eelmisel aastal sõrmega sama probleem. Kui tundub mäda olevat, siis hea kui seda õnnestuks veidi kätte saada. Arst soovitas ka braunovidoni ning see lõpuks aitas. Kui seda aga kodus pole,siis ilmselt hea oleks ööseks lihtsalt mingi desinfitseeriva asjaga puhastada ja hommikul siis rohtu hankida. Vaadata kindlasti ka küüs üle. Mul endal oli terav nurk veidi sisse kasvanud ja nii, et seda kohe aru saada ei olnud ning enne ei paranenud kui selle kuidagi lõigatud sain. Oli väga valus, kuid lõpuks sai korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane briljantrohelist, meie põhiravim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel oli aasta lõpus sõrmeküüne all põletik. Leotasin sõrme õrnas lillatera lahuses 2-3 korda päevas ja saime paari päevaga probleemist lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka kohe tegutsema, osta homme nt see Braunovidon vm. Mu emal läks sõrm niimoodi mädaseks, umbe, samamoodi vennalapsel läks sõrm mädaseks, küüs tuli tervenisti maha.
Aga jah, tegutse kohe, sest, kui jääb vinduma, siis on kirurgi juurde minek, kes peab natuke haava lahti lõikama (mu emal nii tehti).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ööseks panin viinakompressi, praegu tundub, et paistetus on tagasi tõmbunud. Laps lubab ka veidi katsuda juba, ju siis pole enam nii valus.

Kohe lähen ostan ka teie soovitatud rohtu.

Suuur aitäh nõuannete eest:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 20:40; 20.01 20:52; 21.01 09:21;
To report this post you need to login first.

Mul lapsel sõrmega see jama. Lihtsalt ajab mäda välja, sealt poolt, kus küüs kasvama hakkab. Panin ka braunovidonit, kuid see ei aita. Helistasin arstile. Nüüd määrime Fucudin´iga. See antibiootiline salv ning retsepti ravim. Neljapäeval hakkasin määrima ja arst ütles, kui esmaspäevaks paremaks ei lähe, siis peame vastuvõtule minema. Aga muutused on toimunud 🙂

Seega proovi alguses braunovidoni ja kui ei aita, helista arstile, teeb digiretsepti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Varvas põletikuline/KIIRE

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.