Esileht Kodunurk Värvid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Värvid

Postitas:
Kägu

Olen tüdinenud oma elutoa värvidest. Mingi idee läbi sai mul kunagi korterit ostes plaaniks teha elutoa läbivaks tooniks hall ja valge. Nüüd siis ongi mööbel valge, diivan halli valge tumehalli ja lilla segu. Põrand hall, seinad keskmine hall ja sinakashall. Diivan on ainuke, mis lisapatjade ja mustriga pisut värvi – lillat sisse viskab. Mis värvid sobivad lisaks minu toale? Diivanit, põrandat ja mööblit mul pole võimalik muuta. Aga millega ja mis värvi mul sobiks juurde tuua? Pole lihtsalt sellist head maitset ja nägemust 🙂 Oskab äkki keegi mind suunata kasvõi kuhugi lehele, kust saab vaadata värvide omavahelist sobimist vms.

 

Ette tänades 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

facebookis sisekujunduse jutunurk, saad pildid ka juurde panna

 

Halli ja valgega sobib üldiselt kõik – mõtle parem ise ära, mis värv sulle meeldib. Ning kui palju oled nõus eelarves kulutama ja kui püsivat muutust tahad. Uus seinavärv on ilmselt soodne osta, aga keerulisem kui ära tüdid. Uued kardinad, vaibad, nõud jmt on kulukam, aga samas lihtsam muuta vastavalt tujule.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaksin õrnroosat, helerohelist, pisut musta tekstiilidena (nt padi, pleed, linik, roosad tulbid vaasis kevadel jne). Väikeses koguses ehk midagi kuldset ka – vaagen, küünlajalg, põrandalamp musta ja kullaga vms. Ei pingutaks üle nende aktsentidega, st valiks vaid 1-2 eset näidete hulgast. Juba paar värvilaiku annavad toale täiesti teise ilme.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaksin õrnroosat, helerohelist, pisut musta tekstiilidena (nt padi, pleed, linik, roosad tulbid vaasis kevadel jne). Väikeses koguses ehk midagi kuldset ka – vaagen, küünlajalg, põrandalamp musta ja kullaga vms. Ei pingutaks üle nende aktsentidega, st valiks vaid 1-2 eset näidete hulgast. Juba paar värvilaiku annavad toale täiesti teise ilme.

Ma olen koguaeg arvanud, et roheline ja lilla ei sobi üldse kokku ja hallile värvile sobib pigem hõbedane metalli värv, kui kuldne 🙂 Võibolla tõesti ma peaks proovima lilladele diivanipatjadele mingit muud värvi juurde ja kuna mul vaipa siiani polegi olnud, suudaks ka see üldmuljet palju muuta teistmoodi värviga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB sisekuj. jutunurgast võid saada väga seinast seina ja veel rohkem segadusse ajavaid vastuseid jne. Ma soovitaks pigem ringi vaadata Instas kodukontosid või Pinteresti. Kui seal mingi stiil meeldib, saad šnitti võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Super. Pinterestist pilte vaadates sain kohe aru, et mu tuba vajab sellist kahvatut sinepikollast 🙂 Esialgu teen poole toast sellise kollase seina, teine pool jääb halliks. Mõned kollased padjad diivanile lisaks. Siis mõtlen juba edasi vaiba ja kardina värvi. See Pinterest on ikka üks tore koht, tänud viitamast 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Värvid