Esileht Ilu Värvieemaldus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Värvieemaldus

Postitas:
Kägu

Veidi ka ühest eelmisest teemast inspireerituna, kas tänapäeval on sellist toimivat värvieemaldust, mis tõesti (enamvähem) loomuliku juuksetooni tagasi toob (nii salongis kui kodus kasutamiseks)? Kunagi aastaid tagasi proovisin juuksuri juures, jäi oranzh.
Olen seni tumedamaks pruuniks värvinud, mis oligi loomulik toon. Nüüd aga on tulnud nii palju halli, et peaks pisut heledama tooni valima, et hall kohe nädal hiljem nii silma ei hakkaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ega sest abi pole. mina olen halliks läinud blond, praegu värvin ka oma loomulikku tooni ja ikka on väljakasv suht ruttu näha. nii et vahet pole.
kui tahad heledamaks, siis hakka lihtsalt järjest heledamaga värvima.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Heledam ei värv ei jää ju tumedama peale. Halli väljakasv jääb kõigega näha, see on tõsi, aga mida tumedam on muude juuste värv, seda kontrastsem see hall on, seega pole heledamaks värvimise plaan halb. Nädal hiljem kindlasti ei jaksa keegi värvida, teemaalgataja juuksed kasvavad ülikiiresti ka. Üldiselt värvitakse väljakasvu 4-8 nädala tagant, olenevalt juuste kasvutempost, 3 tagant võib vast ka, kui on tõesti kiire kasvuga juuksed ja rahaliselt sobib. Mul endal kasvavad juuksed aeglaselt, aga siiski värvin juuri pigem iga 5 nädala tagant, kuna muidu mulle tundub see väljakasvuosa juba rõve.
Kahjuks minu teada pole olemas värvieemaldajat, mis lihtsalt eeemaldab värvi tõhusalt ja saad oma loomuliku tooni tagasi. Mu teada on need nii-öelda eemaldajad tegelikult hoopis blondeerijad, mis tähendabki, et tume ja korduvalt üle värvitud juus tuleb oranž ja kui on juuksed erineva mahuga ja/või erinevate värvidega üle värvitud, siis on veel sageli ka karval need eri kihid näha (nt otsad tumedamad, peanaha lähedalt eredamad, juurte juurest puhta blond), aga võid juuksurilt muidugi üle küsida. Sinna oranži otsa peaks saama muidugi äkki midagi normaalsemat ja heledamat pärast panna, oleneb kui tumedad need otsad jäävad, aga kui sa just kogu aeg pole sama juuksuri juures sama värviga värvinud, ei pruugi ka tema sulle osata öelda, kui hele või ühtlane lõpptulemus jääb. Igal juhul soovitan tungivalt seda protseduuri juuksuri juures teha, et saada võimalikult ühtlane tulemus.

+1
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Ilu Värvieemaldus