Esileht Ilu Värvimisest rant

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Värvimisest rant

Postitas:

Kuna suvel olid juuksed päikesest ebaühtlaselt pleekinud juuksuri väitel, siis lasin septembris juuksed uuesti täis pikkuses üle värvida. Kuu aega hiljem väljakasvu värvima minnes väitis juuksur, et olen jälle liiga palju päikese käes viibinud ja värv on ebaühtlaselt hakkanud maha kuluma. Olin ausalt öeldes täiesti hämmastunud, kuna sept polnud enam mingit päikest ja kunagi varem pole niimoodi värv kulunud. Lasin siis väljakasvu värvida ikkagi sama värviga, mis sai kuu tagasi üleni värvitud. Tulemuseks oli korralik rant, juuksur arvas, et küllap see kulub paari pesuga heledamaks ja ülejäänud juuste tooniga sarnasemaks. Igatahes kuu ajaga ei kulunud midagi ja oligi konkreetne rant. Lasin siis novembris uuesti üleni värvida ja juba paar pesu hiljem tuli rant uuesti nähtavale ja kuu hiljem oli konkreetselt näha, et see osa, mis oli juba ennem sept värvitud on heledam ja alates sept värvitud osa tumedam. Ehk siis mul on nüüd hetkel 3cm laiune tumedam triip peas. Juuksur väitis nüüd, et see suvel päikese käes heledamaks pleekinud värvi peale enam värv ei haaku ja ainus võimalus ühtlane värvitoon saada on kas välja kasvatada või juuksed lühikeseks lõigata!!! Mul on poolde selga juuksed. Ma olen neid nelja kuu jooksul kaks korda üleni värvinud, maksteks iga kord 100 eurot, lisaks siis juure värvimised 2 korda 50 eurot. Ehk siis 300 eurot ja tulemuseks mis!!! Ühesõnaga juuksur endale mingit vastutust ei võta ja keeldub mingeid normaalseid lahendusi pakkumast. Käisin nüüd jaanuaris teises juuksuris ja kahjuks öeldi ka seal, et mingeid muid võimalus peale väljakasvatamise või lühikeseks lõikamise polegi. Ma tõsiselt ei saa aru kuidas on selline olukord võimalik. Värvinud 20a ja mitte kunagi pole midagi sellist juhtunud. Oskab ehk keegi soovitada mõnda ülihead juuksurit, kes midagi normaalset suudaks välja pakkuda. Juuksed on tumepruunid naturaalselt ja värvitud ka hästi sarnast tooni pruuniks. Soov on säilitada enda naturaalne värvitoon.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. miks sa sa maksad kui rahul pole?
2. tuleb leida uus juuksur
3. FB grupp kus saab juuksuritelt infot (Juuksur annab nõu) pane pilt ja küsi abi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvid heledamaga mõnda aega. Triibutad. Lõikad juuksed 10 cm lühemaks kiiremaks tulemuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin nüüd jaanuaris teises juuksuris ja kahjuks öeldi ka seal, et mingeid muid võimalus peale väljakasvatamise või lühikeseks lõikamise polegi. Ma tõsiselt ei saa aru kuidas on selline olukord võimalik.

Täiesti arusaamatu. Kas su juuksed on blondeeritud, siis oleks mingi argument, väga palju pleegitamisest rikutud juus ja loomulik juus võtavad värvi erinevalt peale tõesti. Muidu on kindlasti variant veel tumedamaks värvida, kuigi sa ei pruugi seda tahta. Mina olen käinud juuksuris värvimas ainult juuri ja kunagi pole olnud mingit randiteemat, olgu juuksed kui pleekinud tahes. Kasutavad sama värvi kogu aeg. Pealegi on veel mingi ombre- värvimistehnika, kus pannaksegi kaks erinevat värvi pähe ja siis nad nagu kuskilt maalt segunevad (üleval nt tumedam ja alt heledam värv), selle tehnika abil peaks ka tulemuse ehk paremaks saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul, kes ma olen 20 aastat ise oma juukseid värvinud, pole iial sellist asja juhtunud 😛 Kirjutan seda lihtsalt selleks, et tihti, kui küsitakse nõu kodus värvimise kohta ja ma kirjutan oma kogemust, siis tuleb keegi tänitama, et niikuinii sa värvid ise halvasti.
Aga teemaalgatajal on lihtsalt äärmiselt kehv juuksur olnud. Oleks hea teada, kes see soss-sepp oli, teaks eemale hoida? Kindlasti ta ajas kohe algul juba pläma sulle, et ebaühtlaselt pleekinud, blaa-blaa … Tegelikult on ju väga lahe hoopis, kui juuksed on veidi ebaühtlast tooni siin-seal ja valgus mängib veel ka juustes. Miks siis inimesed triibutavad oma juukseid?
Äkki sul oleks ka triibutamisest abi? Tükeldaks selle “randi” ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid uurida ka selle kohta http://www.trihholoogia.ee/oko-teenused/savihelendus-juustele/
Ise proovinud ma pole, aga tundub juustele leebem. Hind muidugi odav pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ausalt ei saa su juuksuri jutust aru, olles ka ise aastaid värvinud, suvel ja talvel ja minu juuksed pleegivad ka väga ära.
Iga üleni värvimisega tekib ju väljakasvurant ometi, ja juuksur peaks nagu oskama juuri värvida nii, et ei teki värvivahet…
Tumedamaks värvida saab alati, muidugi võibki olla, et rohkem kahjustunud suvine juus võtab värvi sisse teistmoodi ja jääb erinev, aga ma ei usu, et lihtsalt suvine pleekimine nii mõjub, blondeerimine küll.
Tee äkki mõni juukseravi või niisutavad maksid jne, need paljud võtavad ka värvi vähemaks. Siis triibuta või värvi ühtlasemaks/tumedamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Värvimisest rant