Esileht Ilu Värvivad juuksemaskid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Värvivad juuksemaskid

Postitas:

Olen tähele pannud, et viimasel ajal on õige populaarseks muutunud toode, mille nimi inglise keeles on color depositing mask. Müüakse suures tuubis, pigistad pähe ja toonib juukseid. Nt Wellal ja Four Reasonsil on, aga väga paljudel teistel tootjatel ka.

Ma tahaks ka proovida, aga ei suuda otsustada. Mul on heledad kartulikoorekarva sellised tavalise eestlase juuksed. Blondidele on igasugu toone, aga kui päris nr 10 kriitvalge blond ei ole, kas need maskid üldse teevad midagi? Värvid on mingid rose, pearl, vanilla, champagne, platinum, ice blond jne jne.

Varem olen proovinud lihtsalt mingeid kilepakis müüdavaid toonijaid, mis u 5. pesukorraks peast haihtunud olid. Heledamad toonid ei tekitanud mingit märgatavat muutust.

Kas keegi kasutab mõnd seda tüüpi toodet ja oskab nõu anda, on mõtet proovida või raiskan niisama raha ja aega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 26.06 15:55; 06.07 09:50; 11.10 18:01; 29.02 18:29; 22.06 16:59; 02.07 00:37; 23.01 06:57; 01.02 18:40; 27.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on four reasonsi toffe toon. Annab enda tumedale kartulile tooni küll ja väljakasvanud otsad(ca 5-10cm, pole päris blond) jäävad roosakad/punakad.
Sisaldav punast pigmenti ja heledama toonil jääb pigem roosakas. Ja see 4reasons samuti seisab 3-5 pesu max.
Hõbeshampoon annab parema tulemuse ka enda loomulikule toonile. Vähemalt minu puhul.
See mask ja hõbeshampoon tegelikult kuivatavad juukseid päris korralikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maskiga ei saagi heledamaks. Isegi niisama värviga on raske heledamaks saada.
Saad ehk õrnalt enda blondi vaid toonida (hallikamaks, kuldsemaks, roosakat tooni vmt).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 19:32; 02.02 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

alates 7ndast tumedusastmest sobivad need toonijad.

kartulikoor? mis värv see on?

 

juuksur

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled juuksur ja ei tea, mis värvi on kartulikoore karva juuksed?

Piinlik…

Kahandab ka su ülejäänud soovituse usaldusväärsust.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 18:40; 02.02 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled juuksur ja ei tea, mis värvi on kartulikoore karva juuksed?

Piinlik…

Kahandab ka su ülejäänud soovituse usaldusväärsust.

Eriti kuna teemaautor täpselt samas lauses kirjutab lahti, mis kartulikoore tooni toon on.

Mul on heledad kartulikoorekarva sellised tavalise eestlase juuksed.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 19:32; 02.02 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need “maskid” on ammu juba olemas ju.
Kasutan kahe värvimise vahel juurte toonimiseks. Ei kujuta ette, et tervet pead sellega ilusti ühtlaselt värvida saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin Wella toonija ja poes oli nende toonijate juures infovoldik, kus oli näidatud, millised toonijad millistele värvidele peale hakkavad ja kuidas siis toonivad. Samuti ka näidatud, et alates mis juuksetoonist toonija peale ei hakka. Ehk on abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin juuksuri soovitusel Wella tumepruuni toonija.
Ei soovita! Minul värvis see juuksed tumeda rooste karva, jube punane toon oli ja lubatud läiget see küll ei andnud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled juuksur ja ei tea, mis värvi on kartulikoore karva juuksed?

Piinlik…

Kahandab ka su ülejäänud soovituse usaldusväärsust.

Eriti kuna teemaautor täpselt samas lauses kirjutab lahti, mis kartulikoore tooni toon on.

Mul on heledad kartulikoorekarva sellised tavalise eestlase juuksed.

See on perekooli valvejuuksur, kellele on kartulikooretooni mainimine justkui punane rätt härjale. Iga jumala kord hakkab ta selle peale lolli mängima ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas four reasons color mask silver annab külmema efekti kui tavalised lillad maskid, näiteks estel prima blonde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alates 7ndast tumedusastmest sobivad need toonijad.

kartulikoor? mis värv see on?

juuksur

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Värvivad juuksemaskid