Esileht Ilu ja tervis Vasak käsi-jalg surevad ära?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vasak käsi-jalg surevad ära?

Postitas:

Mingi imelik probleem tekkinud. Ja et just üks pool, vasak. Millest see olla võiks? Maadlen ka madala vererõhuga. Öösiti eriti ei ole nagu (soojas teki all) aga päeval pidevalt nagu sipelgad jookseks pidevalt jalas-käes 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:40; 02.02 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma nüüd ei taha hirmutada, aga minu õel oli sclerosis multiplexi esimeseks tunnuseks ühe kehapoole n-ö ära suremine. kaua see kestnud on? temal oli esimene sclerosis multiplexi hoog u 2 nädalat, siis kadus ära. arstid ei osanud alguses midagi arvata, diagnoosi sai alles 1,5 aastat peale esimest hoogu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa hirmutada jah. Mul on ka nii, hoogudena käib. Nüüd ma olem ära uuritud, mitte midagi ei leitud, SM oleks MRT-s välja paistnud. Käed ja jalad surevad endiselt ära, vahel ka ühe jala keskmised varbad näiteks. Väga imelik. Neuroloog kirjutas antidepressante, muud ei osanud vist teha.
Mis ma öelda tahan on see, et ei pea olema SM. Aga arstile võiks rääkida ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natukene ehmatasite ära jah aga samas hea teada ja ehk siis oskan selles suunas end rohkem jälgida.
Pereõe sain kätte, tema soovitas lihtsalt massaasi. Ma ei tea, mul hakkas see pärast seda kui veeniverd võeti, äkki hoiti liiga kaua ¨kutti peal? See tundub natukene absurdne muidugi aga olen mures, väga ei sega aga ikkagi tundub veider.

Mis moodi need SM hood välja näevad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:40; 02.02 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaksin igaks juhuks ära teha borrelioosiproovid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem sama. Käisin perearstil, kes andis saatekirja südamearstile, kes andis saatekirja närviarstile. Kõik korras ja tegu nagu simulandiga 😀
Probleem kadus peale magneesiumi kuuri 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Vasak käsi-jalg surevad ära?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.