Esileht Ilu ja tervis vasektoomia maksumus??

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: vasektoomia maksumus??

Postitas:

tere.nimelt meil päevakorral vasektoomia.mees käis arstil ja arst ütles,et peab ka ise maksma,aga ta ei teadnud,kui palju??on kellegil äsja sellega tegemist olnud ja oskab meile öelda,kui palju see maksma läheb? haigekassa kindlustus on olemas.ette tänades

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läbi haigekassa täiesti tasuta. Kuna Tallinnas oleks pidanud mingi 100 aastat ootama või maksma, siis pakkus arst võimalust teha op Haapsalu haiglas. Ja nii me siis sinna sõitsime, mina jalutasin oma aastase lapsega paar tundi Haapsalu peal ja siis tulime koos ilusti tagasi ja tehtud ning tasuta 🙂 Oh, elu mõnusaim otsus meie peres….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 10:39; 18.04 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav,et arst mehele nii ütles,sest me ei käinud eraarstil.küsin teilt veel,et kas on ka negatiivset teil oma kogemusest ja kui ruttu on tulemus saavutatud?ses mõttes,et hiljem ju kontroll,et spermapoisid tõesti läbi ei pääse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Op ise oli väga väike, kaks pisikest sisselõiget. Tagasisõites olin ikka mina roolis, kuigi mees oleks ka tegelikult saanud olla, aga ma ei lasknud 🙂 Käia sai kohe ilusti, õmblused olid paar päeva natuke paistes, soovitati külma peale panna ja valuvaigistit võtta, aga kumbki soovitus meie majas käiku ei läinud. Valus ta ei kurtnud, ütles, et natuke ebamugav. Nädalaga oli kõik möödas ja paranenud. Esimesed korrad tuli ikka kondoomiga vahekorras olla kuni spermaproovi andmiseni. Ja kui siis arst kinnitab, et enam spermatosoide spermas ei ole, siis ongi vabadus 🙂 Ja kogu see protseduur on mõjunud väga hästi meie suguelule, ei teagi kas sellest opist või on lihtsalt psüühilist pinget vähem, aga mulle tundub küll, et mehe vastupidavus on kõvasti paranenud ja üldse on kõik ses suhtes paremaks läinud. Seega kui ikka rohkem lapsi kindlalt ei soovi, siis on see küll hea ja kerge moodus.

Rahalises suhtes ei oska küll kommenteerida, äkki on haigekassa midagi muutnud ses osas, sest meil oli op juba üle kolme aasta tagasi….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 10:39; 18.04 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kvartali lõpus on HK rahad otsas aga siis annab op-i ju paar nädalat edasi lykata. maksta tuleb voodipäeva eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin opi möödunud aastal. Läks see lõbu maksma mulle kokku 4 eurot ja 80 senti: Perearsti saatekiri uroloogile ei maksnud midagi, PERH uroloogi visiiditasu oli 3.20, Hiiu haiglasse päevakirurgiasse sisse kirjutamisel võeti visiiditasuks 1.60. Sperma proovi ma pole veel andmas käinud, selle maksumust ei tea. Kui see on osa protseduurist, siis peaks esimesest visiiditasust piisama.

Uroloogi tasuta vastuvõtuajad olid küll mitu kuud ette broneeritud ja pidin kaks või kolm kuud ootama, aga ega tasulisse vastuvõttu ka oluliselt kiiremini ei oleks saanud. Kuid kiiret mul polnud. Uroloogi \”konsultatsiooni\” ja operatsiooni vahele on seadusega ette nähtud 1 kuu, umbes täpselt 1 kuu kaugusele sai see op ka määratud.

Minul küll läks küll haavade paranemine visamalt, umbes kolm nädalat ei paistnud see asi päris terve välja ja pidasin igaks juhuks plaastrit peal.

Perearstile pidin pikalt seletama, milleks mulle uroloogi saatekirja on vaja ja ka perhis sattusin sellise uroloogi juurde kes muidu vasektoomiaga ei tegele. Aga sai asi aetud.

Peab mainima, et ise olen selle opil käiguga väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis vasektoomia maksumus??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.