Esileht Pereelu ja suhted Vasektoomia vs steriliseerimne

Näitan 14 postitust - vahemik 271 kuni 284 (kokku 284 )

Teema: Vasektoomia vs steriliseerimne

Postitas:
Kägu

Ma võin seletada. Kui oled koos elanud 15 aastat, siis on ju uudsuse võlu kadunud. Samas on naisega koos hea turvaline elada, soe söök laual, pesu pestud jne Väike kõrvalhüpe lisab elule vürtsi. Eriti esimene kord kui seksiks läheb. Lihtsalt see pilt kui uus naine vaikselt esimene korda aluspüksid alla libistab on juba vaatamist väärt. Riist kargab hetkega vinna. Loodetavasti said minu loogikast aru.

Meestel nii kipub olema tõesti, aga on erandeid, kes ainult oma naist tahavad. Need siis olenemata vanameheks klassifitseerivast vanusest võiks pjedestaalile tõsta. Eks elu õpetab.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel nii kipub olema tõesti, aga on erandeid, kes ainult oma naist tahavad.

Eks ikka leidub ka meeste seas impotente, olen sinuga nõus.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või et elul on vürtsi vaja, küll sa selle vürtsi ka saad, mihklipäev tulemata ei jää. Mõistust on sulle vaja, mitte vürtsi.

No seda minagi ju räägin, et ellu on vaja vahel tuua uusi värve. Mis võiks veel parem olla, kui esimene sekskohting uue naisega, keda sa ei ole veel paljalt näinud. Sõidad autoroolis kohtingule, mõtled selle peale, et 15 minuti pärast k_pid sa seda naist ning tunned kuidas püksis juba tuksatab. Selline mõnus magus ootus:)

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin seletada. Kui oled koos elanud 15 aastat, siis on ju uudsuse võlu kadunud. Samas on naisega koos hea turvaline elada, soe söök laual, pesu pestud jne Väike kõrvalhüpe lisab elule vürtsi. Eriti esimene kord kui seksiks läheb. Lihtsalt see pilt kui uus naine vaikselt esimene korda aluspüksid alla libistab on juba vaatamist väärt. Riist kargab hetkega vinna. Loodetavasti said minu loogikast aru.

A, mis siis saab, kui uus naine libistab vaikselt aluspüksid alla, sul on juba vinnas, ja siis naine teatab, et tal on emakas ära opereeritud? (Teistele teadmiseks, et OT jaoks on emakata naine rõveduse tipp.)

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meestel nii kipub olema tõesti, aga on erandeid, kes ainult oma naist tahavad.

Eks ikka leidub ka meeste seas impotente, olen sinuga nõus.

Meeste seas on demiseksuaale täpselt nagu naiste seas, aga muidugi vähemus, sest enamik mehi on loomad. Kultuur, kasvatus ja iseloomujooned panevad paika mehe tunded ja käitumise. Mis puutub tukslevasse riista, siis seda peadki praegu ära kasutama, kuni veel saad. Loodus ütleb sulle kasutan, kuni saan.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga on erandeid, kes ainult oma naist tahavad.

Üks põhjus, miks võõrast naist ei ihaldata on see, et mees pelgab seda, et võib võõra naisega seksi mõttes jänni jääda. Eriti vanemas eas. Siis need mehed “tahavad ainult oma naist”, mis reaalses elus võib ka tähendada seda, et ka oma naisega ei seksita juba aastaid.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis on kolm silmapaistvat hullu ning neid mitte märgata on võimatu. Üks on Original Taste, teine on neiu “kes siis pannkooki sööb ja mahla joob?”. See on neiu, kes kõik teemad keerab kaalu jälgimise ja mida tohib süüa teemaks.

Esiteks on neid mitu(toiduteemas) ning teiseks pole tegu neiuga. Seda ma räägin, et sa ei tunne inimesi. Siin ütlesid sa mitmel korral, et OT, tegelikult olin mina jne.

Ära mängi teadjanaist, sest sa ei ole seda.

Lihtsalt imelik on lugeda, kuidas üks naine madaldab teisi naisi, kiites takka, et see ongi igati loomulik, et mees oma 50-aastase naise 20-aastase vastu vahetab. Tavaliselt ajab sellist ila OT ja Tõutäkk. Nüüd siis selgub, et naised ise ka annavad sellisele hoiakule agu alla ning  peavad seda normaalseks. Samal ajal õelalt suguõdedele ära susates. Usun, et niimoodi räägib pigem siiski see naine, kes ise on nimetet vanusest veel väga kaugel ja sellepärast ongi hea õelutseda, kuna teda ennast see teema (veel!) ei puuduta.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ja siis naine teatab, et tal on emakas ära opereeritud?

Ära nüüd aja vastu ööd hirmsat juttu.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks põhjus, miks võõrast naist ei ihaldata on see, et mees pelgab seda, et võib võõra naisega seksi mõttes jänni jääda. Eriti vanemas eas. Siis need mehed “tahavad ainult oma naist”, mis reaalses elus võib ka tähendada seda, et ka oma naisega ei seksita juba aastaid.

No aga täpselt samal põhjusel, miks nad elavad selle naisega. Nad ju saaksid ära minna ja igapäevaselt muretult seksida. Nad ei tee seda ja asi pole mingites sokkide pesemises. Eks sa mehena võta ette oma meesterahvastest tuttavad ja hakka küsitlema. Milleks ma sinu eest seda küsitlemist pean läbi viima… ma ei viitsi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No seda minagi ju räägin, et ellu on vaja vahel tuua uusi värve. Mis võiks veel parem olla, kui esimene sekskohting uue naisega, keda sa ei ole veel paljalt näinud. Sõidad autoroolis kohtingule, mõtled selle peale, et 15 minuti pärast k_pid sa seda naist ning tunned kuidas püksis juba tuksatab. Selline mõnus magus ootus:)

Tead, mine õpi parem midagi.  Nii rumalat ila ajab mees kaela otsast välja, et jube hakkab.  Uus naine ja uus naine, täitsa haige jutt juba.  Tuksata ja müksata edasi, keda huvitab!!!

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üks põhjus, miks võõrast naist ei ihaldata on see, et mees pelgab seda, et võib võõra naisega seksi mõttes jänni jääda. Eriti vanemas eas. Siis need mehed “tahavad ainult oma naist”, mis reaalses elus võib ka tähendada seda, et ka oma naisega ei seksita juba aastaid.

Haige jutt. Tead sa jah teiste voodielu. Ei tea sa midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on rida naisi, kes on vihased, kui nende mees vaatab nooremaid. Ise olla mees muutunud Luke Evansist Russell Crowe’iks.
Ja on rida mehi, kes elavad aastaid naisega, on väga vihased, et naine nendega voodielu ei harrasta ja siis hõõruvad nina alla, kuidas neil autoroolis tuksatab. Nii ühelt kui teiselt poolt manipuleerimine.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on rida naisi, kes on vihased, kui nende mees vaatab nooremaid. Ise olla mees muutunud Luke Evansist Russell Crowe’iks. Ja on rida mehi, kes elavad aastaid naisega, on väga vihased, et naine nendega voodielu ei harrasta ja siis hõõruvad nina alla, kuidas neil autoroolis tuksatab. Nii ühelt kui teiselt poolt manipuleerimine.

Ohhh, kui palju neid nooremate vaatajaid ikka on.  Üks suur loll jutt jälle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt imelik on lugeda, kuidas üks naine madaldab teisi naisi, kiites takka, et see ongi igati loomulik, et mees oma 50-aastase naise 20-aastase vastu vahetab. Tavaliselt ajab sellist ila OT ja Tõutäkk. Nüüd siis selgub, et naised ise ka annavad sellisele hoiakule agu alla ning  peavad seda normaalseks. Samal ajal õelalt suguõdedele ära susates. Usun, et niimoodi räägib pigem siiski see naine, kes ise on nimetet vanusest veel väga kaugel ja sellepärast ongi hea õelutseda, kuna teda ennast see teema (veel!) ei puuduta.

Oh, kes kiitis, et see loomulik on? See on suhteliselt tavaline, fakti konstateerimine, mitte normaalseks pidamine. Kas keskeakriis on mingi üllatus sinu jaoks? Või arvad, et kui oled jaanalind, siis sinuga ei juhtu? Või mis probleem sul täpselt oligi?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 271 kuni 284 (kokku 284 )


Esileht Pereelu ja suhted Vasektoomia vs steriliseerimne