Esileht Pereelu ja suhted Vasektoomia vs steriliseerimne

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 284 )

Teema: Vasektoomia vs steriliseerimne

Postitas:
Kägu

Meil juhtus nii, et meestearst hakkas hoopis ümber veenma, et äkki ikka ei tee vasektoomiat. Te ju veel noor inimene, tahate äkki uue naise võtta ja veel lapsi saada. Mu mees naeris ta välja, aga kes niigi kahtleb, läheks ilmselt selle jutu peale minema

Eks siit sa saad ka kohe lugema hakata, kuidas naised oma südant sellepärast valutavad, et äkki nende mees tahab kunagi mõne teise naisega lapsi saada. See on piisav argument, miks naised peavad oma kere opilauale vedama – ikka sellepärast, et nende mehel kunagi tulevikus mõne teise naisega võimalused veel avatud oleks. Sest, kui sa ikka oma meest armastad ja tahad, et tal hea oleks, siis sa ju teed seda tema heaks.

Naisel tuleb menopaus, siis tal kaob seegi vähene seksihuvi sootuks, miks mees peaks muutma end steriilseks? Kui selline probleem on juba tekkinud, siis vahetaks naist. Kas mees tohiks nõuda naiselt enda steriliseerimist? Ei tohiks. Kas mees võib nõuda naiselt abordi tegemist? Ei tohiks? Kuidas naine siis nii uhkelt nõuab mehelt steriliseerimist, kui naise seksuaalne aktiivsus on niigi olematu ja lõpeb koheselt? Lapsed on vöhemalt eestis naise kaasavara, mehesse puutub ainult elatise maksmine. Ma ei näe mingit põhjendust mehe steriliseerimiseks.

Võite siin lehtede viisi muidu vasektoomiast leelotada, uhkeid lugusid välja mõelda, aga mees ei pea steriliseerima end, mott. Mõistlik leida uus naine, miks mitte temaga isegi uued lapsed saada?

+7
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil juhtus nii, et meestearst hakkas hoopis ümber veenma, et äkki ikka ei tee vasektoomiat. Te ju veel noor inimene, tahate äkki uue naise võtta ja veel lapsi saada. Mu mees naeris ta välja, aga kes niigi kahtleb, läheks ilmselt selle jutu peale minema

Eks siit sa saad ka kohe lugema hakata, kuidas naised oma südant sellepärast valutavad, et äkki nende mees tahab kunagi mõne teise naisega lapsi saada. See on piisav argument, miks naised peavad oma kere opilauale vedama – ikka sellepärast, et nende mehel kunagi tulevikus mõne teise naisega võimalused veel avatud oleks. Sest, kui sa ikka oma meest armastad ja tahad, et tal hea oleks, siis sa ju teed seda tema heaks.

Naisel tuleb menopaus, siis tal kaob seegi vähene seksihuvi sootuks, miks mees peaks muutma end steriilseks? Kui selline probleem on juba tekkinud, siis vahetaks naist. Kas mees tohiks nõuda naiselt enda steriliseerimist? Ei tohiks. Kas mees võib nõuda naiselt abordi tegemist? Ei tohiks? Kuidas naine siis nii uhkelt nõuab mehelt steriliseerimist, kui naise seksuaalne aktiivsus on niigi olematu ja lõpeb koheselt? Lapsed on vöhemalt eestis naise kaasavara, mehesse puutub ainult elatise maksmine. Ma ei näe mingit põhjendust mehe steriliseerimiseks.

Võite siin lehtede viisi muidu vasektoomiast leelotada, uhkeid lugusid välja mõelda, aga mees ei pea steriliseerima end, mott. Mõistlik leida uus naine, miks mitte temaga isegi uued lapsed saada?

Aga kes sul keelab nii teha nagu sina tahad. Vaheta neid naisi palju tahad ja eosta lapsi palju torust tuleb. Teistel on teisiti ja pole sinu asi kedagi halvustada.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel lisaks juurde, mees kes vabatahtlikult end steriliseerib, seksib ju teiste naistega samuti. Sest siis ta on ise vähemalt kindel, et teistega lapsi ei saa. Lisaks veel haigused ka, kui kondoom ei meeldi üldse. See naine on ikka päris rumal kui arvab nagu mees steriliseerib end ainult tema pärast.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil juhtus nii, et meestearst hakkas hoopis ümber veenma, et äkki ikka ei tee vasektoomiat. Te ju veel noor inimene, tahate äkki uue naise võtta ja veel lapsi saada. Mu mees naeris ta välja, aga kes niigi kahtleb, läheks ilmselt selle jutu peale minema

Eks siit sa saad ka kohe lugema hakata, kuidas naised oma südant sellepärast valutavad, et äkki nende mees tahab kunagi mõne teise naisega lapsi saada. See on piisav argument, miks naised peavad oma kere opilauale vedama – ikka sellepärast, et nende mehel kunagi tulevikus mõne teise naisega võimalused veel avatud oleks. Sest, kui sa ikka oma meest armastad ja tahad, et tal hea oleks, siis sa ju teed seda tema heaks.

Naisel tuleb menopaus, siis tal kaob seegi vähene seksihuvi sootuks, miks mees peaks muutma end steriilseks? Kui selline probleem on juba tekkinud, siis vahetaks naist. Kas mees tohiks nõuda naiselt enda steriliseerimist? Ei tohiks. Kas mees võib nõuda naiselt abordi tegemist? Ei tohiks? Kuidas naine siis nii uhkelt nõuab mehelt steriliseerimist, kui naise seksuaalne aktiivsus on niigi olematu ja lõpeb koheselt? Lapsed on vöhemalt eestis naise kaasavara, mehesse puutub ainult elatise maksmine. Ma ei näe mingit põhjendust mehe steriliseerimiseks.

Võite siin lehtede viisi muidu vasektoomiast leelotada, uhkeid lugusid välja mõelda, aga mees ei pea steriliseerima end, mott. Mõistlik leida uus naine, miks mitte temaga isegi uued lapsed saada?

Aga kes sul keelab nii teha nagu sina tahad. Vaheta neid naisi palju tahad ja eosta lapsi palju torust tuleb. Teistel on teisiti ja pole sinu asi kedagi halvustada.

Tõsi, kui naine ei soovi minuga enam seksida, siis miks ma temaga enam koos elan? Eks ta siis on kaotanud seksuaalse erutuse ja ongi aeg minna mõlemal oma teed. Ma ei tea kuidas teie elate, aga õnnelikult vist mitte.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik oleks neid numbreid taga ajada ja poolitada, oluline on ju ka see, et kas laste arv on täis, jäädavalt ja mõlemal, jne. Kui mees südampõhjas ei tunne, et vot ta nüüd enam elus ühtegi last eostada ei soovi, ei praegu ega kellegagi tulevikus, siis on ebaeetiline teda selleks sundida. Aga mingi kompromissi peavad paarid ju leidma. Ravimitööstus on väga vaeva näinud ja naistele järjest paremaid/tõhusamaid/mugavamaid hormoone kaela määrinud, samas mehed hoopis unaruse jätnud ja peavad läbi ajama igiammuse leiutisega- sest rasestumine on ju ikka veel naiste asi…

Mehi ei ole unarusse jäetud – meeste pillid on ammu loodud. Aga oh üllatust, need ei lähe kaubaks, sest pillide võtmisel on ebameeldivad kõrvaltoimed! Järelikult peab soovimatutest lastest hoiduma naine…

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik oleks neid numbreid taga ajada ja poolitada, oluline on ju ka see, et kas laste arv on täis, jäädavalt ja mõlemal, jne. Kui mees südampõhjas ei tunne, et vot ta nüüd enam elus ühtegi last eostada ei soovi, ei praegu ega kellegagi tulevikus, siis on ebaeetiline teda selleks sundida. Aga mingi kompromissi peavad paarid ju leidma. Ravimitööstus on väga vaeva näinud ja naistele järjest paremaid/tõhusamaid/mugavamaid hormoone kaela määrinud, samas mehed hoopis unaruse jätnud ja peavad läbi ajama igiammuse leiutisega- sest rasestumine on ju ikka veel naiste asi…

Mehi ei ole unarusse jäetud – meeste pillid on ammu loodud. Aga oh üllatust, need ei lähe kaubaks, sest pillide võtmisel on ebameeldivad kõrvaltoimed! Järelikult peab soovimatutest lastest hoiduma naine…

Kus neid pille siis müüakse ja mis nad maksavad ja kuidas naine siis lastest hoidub? Hoia jalad koos ja ei tule mingeid lapsi kunagi. Kaua sa mehi oma probleemides süüdistad?

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik oleks neid numbreid taga ajada ja poolitada, oluline on ju ka see, et kas laste arv on täis, jäädavalt ja mõlemal, jne. Kui mees südampõhjas ei tunne, et vot ta nüüd enam elus ühtegi last eostada ei soovi, ei praegu ega kellegagi tulevikus, siis on ebaeetiline teda selleks sundida. Aga mingi kompromissi peavad paarid ju leidma. Ravimitööstus on väga vaeva näinud ja naistele järjest paremaid/tõhusamaid/mugavamaid hormoone kaela määrinud, samas mehed hoopis unaruse jätnud ja peavad läbi ajama igiammuse leiutisega- sest rasestumine on ju ikka veel naiste asi…

Mehi ei ole unarusse jäetud – meeste pillid on ammu loodud. Aga oh üllatust, need ei lähe kaubaks, sest pillide võtmisel on ebameeldivad kõrvaltoimed! Järelikult peab soovimatutest lastest hoiduma naine…

Kus neid pille siis müüakse ja mis nad maksavad ja kuidas naine siis lastest hoidub? Hoia jalad koos ja ei tule mingeid lapsi kunagi. Kaua sa mehi oma probleemides süüdistad?

Ei müüda enam, sest mehed ei ostnud!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiste kondoome ka enam ei müüda, sest naised ei ostnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kes sul keelab nii teha nagu sina tahad. Vaheta neid naisi palju tahad ja eosta lapsi palju torust tuleb. Teistel on teisiti ja pole sinu asi kedagi halvustada.

Miks sa astud Original Tastega dialoogi? Palun boikoteerime teda!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik oleks neid numbreid taga ajada ja poolitada, oluline on ju ka see, et kas laste arv on täis, jäädavalt ja mõlemal, jne. Kui mees südampõhjas ei tunne, et vot ta nüüd enam elus ühtegi last eostada ei soovi, ei praegu ega kellegagi tulevikus, siis on ebaeetiline teda selleks sundida. Aga mingi kompromissi peavad paarid ju leidma. Ravimitööstus on väga vaeva näinud ja naistele järjest paremaid/tõhusamaid/mugavamaid hormoone kaela määrinud, samas mehed hoopis unaruse jätnud ja peavad läbi ajama igiammuse leiutisega- sest rasestumine on ju ikka veel naiste asi…

Mehi ei ole unarusse jäetud – meeste pillid on ammu loodud. Aga oh üllatust, need ei lähe kaubaks, sest pillide võtmisel on ebameeldivad kõrvaltoimed! Järelikult peab soovimatutest lastest hoiduma naine…

Miks sa valetad? Nn meeste pill on heal juhul katsefaasis, müügil pole kunagi olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil juhtus nii, et meestearst hakkas hoopis ümber veenma, et äkki ikka ei tee vasektoomiat. Te ju veel noor inimene, tahate äkki uue naise võtta ja veel lapsi saada.

Väga tark arst. Tõenäosus elu lõpuni kokku jääda on üsna väike. Naine nagunii lapsi juurde ei taha, mees uues suhtes kindlasti tahaks. Mina mehena ei teeks. PS: olen naine.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et mis on siis, on raske tabletti võtta või spiraal panna või see väike op teha? Sa oled ju naine, kõik naised teevad nii.

Hormoonspiraali paigaldamine võtab mõne minuti ning kaitseb 5-6 aastat. Ilma päevadeta elu on nauding. Mingeid tablette muidugi ei viitsiks krõbistada.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ja variant mitte seksida, kui kondoom ja vasektoomia ei sobi. Paki mehele välja, valigu lemmik.

Just. Mees saab oma lähedusevjaduse armukeselt ning naine ka ei rasestu. Nüüd tekib küsimus, kui naine tahab kelleegie teiseg magada-kas pakub jälle vasektoomia välja? Ikka enda asi on enda rasedusest hoiduda.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hormoonspiraali paigaldamine võtab mõne minuti ning kaitseb 5-6 aastat. Ilma päevadeta elu on nauding. Mingeid tablette muidugi ei viitsiks krõbistada.

Spiraal põhjustab päris paljudele naistele vaevusi. Väga tavaline on ebaregulaarne ja pikaajaline määrimine. Minule on spiraal pandud kolm korda. Ja kaks korda on need välja kukkunud ning üks kord emakaõõnde kadunud. Ja lausa niimoodi, et käisin mitme erineva arsti juures seda välja võtmas, aga kellelgi ei õnnestunud. Lõpuks võeti see välja narkoosi all, opi laual.

Lisaks on hormoonspiraalil tüüpilised horm vahendite kõrvalnähud – kaalutõus, punniline näonahk, juustekadu, iiveldus – ühesõnaga kõik need nähud, mis võivad ka pillidega kaasneda.

Veab neil, kellele see sobib. Aga teist sama palju on neid, kellel esineb suuremaid või väiksemaid vaevusi.

Kusjuures, ma usun, et spiraali paigaldamine on protseduurilises ja valulikkuse mõttes suht sama kui mehe steriliseerimine. Ehk siis ikka on nii, et naine peab tahtma, et tema suguelundites surgitakse ja torgitakse. Aga mehe puhul ei tule see kõne allagi.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos- ja aktiivne seksuaalelu kestab ehk kauem kui 20 aastat. Mis siis ülejäänud osa tasakaalu paneb?

Naisel on ju varsti fertiilne aeg läbi-ega enam 50-sena lapsi saada 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, ma usun, et spiraali paigaldamine on protseduurilises ja valulikkuse mõttes suht sama kui mehe steriliseerimine.

See pole ju valus. Paigaldatakse hetkel, kui köhatad. Paar sekundit.
Parem määrigu, kui vere lahmamine.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil juhtus nii, et meestearst hakkas hoopis ümber veenma, et äkki ikka ei tee vasektoomiat. Te ju veel noor inimene, tahate äkki uue naise võtta ja veel lapsi saada.

Väga tark arst. Tõenäosus elu lõpuni kokku jääda on üsna väike. Naine nagunii lapsi juurde ei taha, mees uues suhtes kindlasti tahaks. Mina mehena ei teeks. PS: olen naine.

Enamik mehi suudab oma olemasolevaid lapsi finantsiliselt üsna vaevu toetada ja füüsilise kohalolekuga ei hiilga samuti enamik isasid. Võib-olla oleks aeg normaliseerida seda, et isa oma laste eest täisvastutuse võtab, selle asemel, et neid muudkui igas suhtes juurde teha?

Kui oled nagu Sõõrumaa, kes iga oma lapse ema üle kuldas, talle maja ja ülalpidamise tagas ning igal lasteaia- ja kooliüritusel alati kohal oli (minu laps käis ühega tema omadest koos koolis), siis võid tõesti iga mõne aasta tagant uue naisega uued lapsed saada. Aga enamike meeste geenipagas ei ole paljundamist väärt juba esimesel ringil, rääkimata viiendast.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik mehi suudab oma olemasolevaid lapsi finantsiliselt üsna vaevu toetada ja füüsilise kohalolekuga ei hiilga samuti enamik isasid.

Ei minu isa, minu lapse isa ega tutvuskonna seas ei tunne selliseid. See rohkem mingi Teise Eesti teema. Kõik panustavad oma aega naisega võrdselt, mehed on isapuhkusel, rahaliselt on samuti kõik olemas.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik mehi suudab oma olemasolevaid lapsi finantsiliselt üsna vaevu toetada ja füüsilise kohalolekuga ei hiilga samuti enamik isasid.

Ei minu isa, minu lapse isa ega tutvuskonna seas ei tunne selliseid. See rohkem mingi Teise Eesti teema. Kõik panustavad oma aega naisega võrdselt, mehed on isapuhkusel, rahaliselt on samuti kõik olemas.

Ma räägin nendest meestest, kel on mitme erineva naisega lapsed. Kes liiguvadki iga mõne aja tagant edasi ja igas uues suhtes uued lapsed saavad, “vanad” lapsed maha jättes.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu loogika ütleb, et kui sina lapsi ei taha ja vahendeid ka ei soovi kasutada, siis steriliseerid sina.

No antud juhul ei soovi ka mees lapsi ja ei soovi vahendeid kasutada. Nii et ikka kompromissi koht. Kas ei seksi üldse või siis embkumb siiski hakkab vahendeid kasutama või teeb operatsiooni. Ja kuna naise operatsioon on neist kõige raskem valik, siis see on kõige viimane valikutest.

On ka variant arvestada tsüklit ja ohtlikel aegadel oleks anaal- ja oraalseks.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ka variant arvestada tsüklit ja ohtlikel aegadel oleks anaal- ja oraalseks.

Tsükil arvestamine toimib ainult väga regulaarse tsükli korral. Ja isegi siis võib ikka juhtuda mingi kõikumine ning.. vastutab taas naine oma kehaga. Teha aborti? Või sünnitada veel üks laps. Mina kohe kindalsti ei oleks tsükliarvestusega nõus, mul pole tsükkel nii regulaarne. Ja aborti teha ei taha. Neid ups-lapsi saaksin paar tükki kindalsti selle meetodiga.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, ma usun, et spiraali paigaldamine on protseduurilises ja valulikkuse mõttes suht sama kui mehe steriliseerimine.

See pole ju valus. Paigaldatakse hetkel, kui köhatad. Paar sekundit.

Parem määrigu, kui vere lahmamine.

Minul oli. Ja iga kord.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik mehi suudab oma olemasolevaid lapsi finantsiliselt üsna vaevu toetada ja füüsilise kohalolekuga ei hiilga samuti enamik isasid.

Ei minu isa, minu lapse isa ega tutvuskonna seas ei tunne selliseid. See rohkem mingi Teise Eesti teema. Kõik panustavad oma aega naisega võrdselt, mehed on isapuhkusel, rahaliselt on samuti kõik olemas.

Ma räägin nendest meestest, kel on mitme erineva naisega lapsed. Kes liiguvadki iga mõne aja tagant edasi ja igas uues suhtes uued lapsed saavad, “vanad” lapsed maha jättes.

Mis nende meestega siis on? Mõned mehed on tahetumad, miks nad ei või lapsi saada kui nad on nõus saama? See jutt nagu mehed peavad naistele olema nagu sõõrumaa, on nii haige aju sünnitis. See et sind maha jäeti, see on sinu enda probleem, sest sina selle mehe valisid ja temaga suhte selliseks elasid, et sind maha jäeti. Ela paremini, ole ise parem.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ka variant arvestada tsüklit ja ohtlikel aegadel oleks anaal- ja oraalseks.

Tsükil arvestamine toimib ainult väga regulaarse tsükli korral. Ja isegi siis võib ikka juhtuda mingi kõikumine ning.. vastutab taas naine oma kehaga. Teha aborti? Või sünnitada veel üks laps. Mina kohe kindalsti ei oleks tsükliarvestusega nõus, mul pole tsükkel nii regulaarne. Ja aborti teha ei taha. Neid ups-lapsi saaksin paar tükki kindalsti selle meetodiga.

Kuidas sa siis nii äpu oled? Kasuta kondoomi, kui mees ei taha, leia mees kellega seksuaalelu klapib. Sellist äpu ma ei saa hakkama on jabur lugeda. Täiskasvanud inimene, sul on elus valikud, ikka ootad mingit imet?

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

On ka variant arvestada tsüklit ja ohtlikel aegadel oleks anaal- ja oraalseks.

Mis mõttes nagu? Anaalseksist ei saa rasedaks jääda?

OT esitleb jälle oma olematuid teadmisi siin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ka variant arvestada tsüklit ja ohtlikel aegadel oleks anaal- ja oraalseks.

Mis mõttes nagu? Anaalseksist ei saa rasedaks jääda?

OT esitleb jälle oma olematuid teadmisi siin?

Sa nagu kõik paned minu pähe? Mina pole midagi kirjutanud ei anaalseksist ega oraalseksist. Sul on luuluparanoia.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt õudne! Mitte ühtegi teemat ei saa perekoolis enam lugeda, kus Original Taste ei lämiseks.

Kas tõesti ei  ole võimalik teda siit foorumist eemaldada? Ta sõna otseses mõttes s..ub kõik teemad täis ja keerab igati asjalikud vestlused vihakõnedeks.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu loogika ütleb, et kui sina lapsi ei taha ja vahendeid ka ei soovi kasutada, siis steriliseerid sina.

No antud juhul ei soovi ka mees lapsi ja ei soovi vahendeid kasutada. Nii et ikka kompromissi koht. Kas ei seksi üldse või siis embkumb siiski hakkab vahendeid kasutama või teeb operatsiooni. Ja kuna naise operatsioon on neist kõige raskem valik, siis see on kõige viimane valikutest.

On ka variant arvestada tsüklit ja ohtlikel aegadel oleks anaal- ja oraalseks.

Et ohtlikul ajal naudib mees seda, et naine talle midagi tagumikku topiks ja ei sea erilisi lootusi penetratiivsele vahekorrale, vaid pakub oma naisele oraalset rahuldust?

Sa ju ometigi ei tahtnud öelda, et pärast seda kui naine on aastakümneid rasestumisvastaseid vahendeid kasutanud ja muuhulgas ka laste kandmise-sünnitamise enda peale võtnud, aga mees ei leia, et nüüd oleks tema kord midagi teha, et pere juurdekasvu ei tekiks, siis peab naine järjekordselt see olema, kes mehe rõõmuks ohtlikul ajal ta riista suu ja anusega rahuldab?

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu loogika ütleb, et kui sina lapsi ei taha ja vahendeid ka ei soovi kasutada, siis steriliseerid sina.

No antud juhul ei soovi ka mees lapsi ja ei soovi vahendeid kasutada. Nii et ikka kompromissi koht. Kas ei seksi üldse või siis embkumb siiski hakkab vahendeid kasutama või teeb operatsiooni. Ja kuna naise operatsioon on neist kõige raskem valik, siis see on kõige viimane valikutest.

On ka variant arvestada tsüklit ja ohtlikel aegadel oleks anaal- ja oraalseks.

Et ohtlikul ajal naudib mees seda, et naine talle midagi tagumikku topiks ja ei sea erilisi lootusi penetratiivsele vahekorrale, vaid pakub oma naisele oraalset rahuldust?

Sa ju ometigi ei tahtnud öelda, et pärast seda kui naine on aastakümneid rasestumisvastaseid vahendeid kasutanud ja muuhulgas ka laste kandmise-sünnitamise enda peale võtnud, aga mees ei leia, et nüüd oleks tema kord midagi teha, et pere juurdekasvu ei tekiks, siis peab naine järjekordselt see olema, kes mehe rõõmuks ohtlikul ajal ta riista suu ja anusega rahuldab?

Ära tooda nii palju eks

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära tooda nii palju eks

Samad, sõnad, OT, terve kaks viimast lehekülge on ainult su ila täis, missioon täidetud!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 284 )


Esileht Pereelu ja suhted Vasektoomia vs steriliseerimne