Esileht Pereelu ja suhted Vasektoomia vs steriliseerimne

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 284 )

Teema: Vasektoomia vs steriliseerimne

Postitas:
Kägu

Minul oli. Ja iga kord.

Kehv arst siis. Pani sind köhatama või niisama mässas seal all?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt õudne! Mitte ühtegi teemat ei saa perekoolis enam lugeda, kus Original Taste ei lämiseks.

Kas tõesti ei ole võimalik teda siit foorumist eemaldada? Ta sõna otseses mõttes s..ub kõik teemad täis ja keerab igati asjalikud vestlused vihakõnedeks.

Mõnes mõttes tüütad sina rohkem. Temasuguste juttu ei pane üldse tähele, sina oled aga nagu mingi andunud fänn igas teemas tema kallal tema postitusi duubeldamas.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kes sul keelab nii teha nagu sina tahad. Vaheta neid naisi palju tahad ja eosta lapsi palju torust tuleb. Teistel on teisiti ja pole sinu asi kedagi halvustada.

Miks sa astud Original Tastega dialoogi? Palun boikoteerime teda!

Ma ei saa aru, miks tal üldse lubatakse perekoolis laamendada, ta solgib ära iga mõttearenduse, kuhu sisse vaatab. Moderaatoreid vist enam polegi siin…

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste mittesaamise eest hoolitseb see, kes last ei soovi.

Kui mina lapsi ei taha, hoolitsen ise selle eest.

Ja mõistan, et mees ei suuda teha opi. Ma 40, 3 last, rohkem ei taha. Aga ka ei suudaks end steriliseerida – liiga lõplik otsus. Eelistan spiraali.

Aga mees ei soovi ju lapsi, ometi ei hoolitse selle eest. Siiani on naine üksi hoolitsenud, mõlema eest. Mees pole midagi teinud.

Aga kui naine soovib lapsi, siis ta ju ei pea hoiduma rasedusest. Peab üksnes aus olema. Ma olen ikka mehele öelnud, et tahan veel üht last ja võtan spiraali väljs. Edasi on ju tema otsus. Aga kui tema kondoomi ei kasuta ja mina last ei taha, siis kaitsen end ise.

Ja jah, ma ei arva, et oman õigust tema keha üle. Samamoodi nagu pean abordiotsust üksnes naise otsuseks. Aga kuna rasedus juhtub naisega, sh peab abordi üle eelkõige naine otsustama, siis karjuge palju tahate võrdõigudlikkusest – kui naine last ei soovi, peab ise end kaitsma. Kuid kui soovib last – olgu aus mehega.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli. Ja iga kord.

Kehv arst siis. Pani sind köhatama või niisama mässas seal all?

Kõik kolm korda pani erinev arst. Ei usu, et need kõik olid kehvad.

Ilmselt sul isiklik kogemus puudub. Lihtsalt niisama targutad ja üritad teisi naisi oma arvamuse järgi rivistada.

Saime juba aru, et sa oled see tädi, kelle arvates ei tohi mehi “selliste teemadega” tülitada.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kogemuslugusid sa tahad ? mida sa siit õngitsed. Mees tegi valiku ja sina jääd endale kindlaks.

Mis olukordades ja mis laadi probleemide puhul siis tohib nõu ja abi küsida, oo kägu?

Ja oi kui närvi mind ajavad need, kes igas postitusest mingit valskust otsivad ning täie kindlusega väidavad, et postitaja tegelikult hoopis vastassoost on. Ega sa ei pea ju aitama ja kommenteerimagi, mitte mingit sundust pole!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ei soovi kondoomi kasutada ega opile minna, siis lihtsalt ei seksi. Otsigu siis selline naine, kes tahab hormoone sisse süüa või päevade lugemisega loteriid mängida.
Ma võtsin pille viimati 10a tagasi, võtsin kaalust metsikult juurde, nägu oli vistrikke täis, tuju oli nullis ja mingit seksiisu polnud. Vahepeal saime 2 last ning oleme ülejäänud aja kondoomi kasutanud. Rohkem lapsi me ei taha, mees lõikusele ka minna ei taha. Ega ma ei sunni ka, tema keha – tema otsus. Mul on veel paar aastat minna, enne kui opile saan.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui naine soovib lapsi, siis ta ju ei pea hoiduma rasedusest. Peab üksnes aus olema. Ma olen ikka mehele öelnud, et tahan veel üht last ja võtan spiraali väljs. Edasi on ju tema otsus. Aga kui tema kondoomi ei kasuta ja mina last ei taha, siis kaitsen end ise.

Väga poolik argumentatsioon, kui tohin nii öelda. Su viimane väide kehtib vaid ebakindlates ja/ või juhusuhetes.

Aga mis siis kui ollakse pikaaegses kindlas suhtes ning kõiges muus on jagatud vastutus ja teineteise abistamine elementaarsed? Rasedus pole ju vaid naise asi! Mees ei taha samamoodi enam lapsi – kuhu jääb siis tema roll kogu asjas?

Samamoodi võin mina väita, et kui ma enam ei taha rasedaks jääda ja hormonaalseid vahendeid kasutada, pean ka mina oma mehega lihtsalt aus olema. Sellest peaks piisama. Edasi on tema otsus.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui naine soovib lapsi, siis ta ju ei pea hoiduma rasedusest. Peab üksnes aus olema. Ma olen ikka mehele öelnud, et tahan veel üht last ja võtan spiraali väljs. Edasi on ju tema otsus. Aga kui tema kondoomi ei kasuta ja mina last ei taha, siis kaitsen end ise.

Väga poolik argumentatsioon, kui tohin nii öelda. Su viimane väide kehtib vaid ebakindlates ja/ või juhusuhetes.

Aga mis siis kui ollakse pikaaegses kindlas suhtes ning kõiges muus on jagatud vastutus ja teineteise abistamine elementaarsed? Rasedus pole ju vaid naise asi! Mees ei taha samamoodi enam lapsi – kuhu jääb siis tema roll kogu asjas?

Samamoodi võin mina väita, et kui ma enam ei taha rasedaks jääda ja hormonaalseid vahendeid kasutada, pean ka mina oma mehega lihtsalt aus olema. Sellest peaks piisama. Edasi on tema otsus.

Kui mees ei taha last siis teeb ta nii, et ei tuleks last. Mis seal keerulist on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui naine soovib lapsi, siis ta ju ei pea hoiduma rasedusest. Peab üksnes aus olema. Ma olen ikka mehele öelnud, et tahan veel üht last ja võtan spiraali väljs. Edasi on ju tema otsus. Aga kui tema kondoomi ei kasuta ja mina last ei taha, siis kaitsen end ise.

Väga poolik argumentatsioon, kui tohin nii öelda. Su viimane väide kehtib vaid ebakindlates ja/ või juhusuhetes.

Aga mis siis kui ollakse pikaaegses kindlas suhtes ning kõiges muus on jagatud vastutus ja teineteise abistamine elementaarsed? Rasedus pole ju vaid naise asi! Mees ei taha samamoodi enam lapsi – kuhu jääb siis tema roll kogu asjas?

Samamoodi võin mina väita, et kui ma enam ei taha rasedaks jääda ja hormonaalseid vahendeid kasutada, pean ka mina oma mehega lihtsalt aus olema. Sellest peaks piisama. Edasi on tema otsus.

Huvitav, mina jäin sinu tsiteeritud kommentaari lugedes samale arvamusele. Inimene räägib justkui lühiajalisest ja pealiskaudsest suhtest, kus ei olda teineteisega kuigi lähedased. Umbes nii, et igaüks teeb seda, mis heaks arvab. Omavahel asju ei arutata, mingeid kokkuleppeid ei tehta, ühiseid otsuseid vastu ei võeta.

Pereplaneerimine peaks püsisuhtes olema ikka ühine teema, mis tuleks täiesti kindlasti läbi arutada ja plaan paika panna. Aga, kui elustiil on selline, et paar aastat ühega, järgmised paar aastat teisega, siis loomulikult ei ole vajadust sellistel teemadel suuri otsuseid vastu võtta. Siis on tõesti nii, et igaüks kaitseb end ise ja vaatab ise, kuidas oma asjadega hakkama saab. Ilmselt ei ole sellistes peredes see ainult raseduse ära hoidmise teema, vaid siia alla käivad ka muud olmelised asjad. Inimesed lihtsalt ei jaga vastutust omavahel, vaid igaüks vaatab ise… jne.

Kahju tegelikult sellistest suhetest.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik kolm korda pani erinev arst. Ei usu, et need kõik olid kehvad. Ilmselt sul isiklik kogemus puudub. Lihtsalt niisama targutad ja üritad teisi naisi oma arvamuse järgi rivistada.

Mul on 3 hormoonspiraali pandud. Kui ei pane köhatuse ajal, ongi valus. Küsin uuesti-kas köhatasid või mitte?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ei taha last siis teeb ta nii, et ei tuleks last. Mis seal keerulist on?

Teooriaks hea küllalt, kust tulevad siis kõik need mehed, kellelt laps “välja petetakse ” ja “kaela määritakse” ja mis kõik veel need haledad mehikesed välja mõtlevad, kes tilli püksis hoida ei taha, aga vastutada ka mitte.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saime juba aru, et sa oled see tädi, kelle arvates ei tohi mehi “selliste teemadega” tülitada.

Ma pole mingi tädi, olen realist lihtsalt. Päriselt keegi on kindel, et elab oma mehega elu lõpuni koos? Ehtsad naiivitarid.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ei taha last siis teeb ta nii, et ei tuleks last. Mis seal keerulist on?

Teooriaks hea küllalt, kust tulevad siis kõik need mehed, kellelt laps “välja petetakse ” ja “kaela määritakse” ja mis kõik veel need haledad mehikesed välja mõtlevad, kes tilli püksis hoida ei taha, aga vastutada ka mitte.

Sa oled siis nagu süüdimatu kellel jalad koguaeg laiali, aga lapse saad siis vastutab mees. Hoia oma jalad koos, siis sa soovimatuid lapsi ei saa. Kellele sa koguaeg vastandud? Sinuga mehed seksida nii ehk naa ei soovi, milles mure on?

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Saime juba aru, et sa oled see tädi, kelle arvates ei tohi mehi “selliste teemadega” tülitada.

Ma pole mingi tädi, olen realist lihtsalt. Päriselt keegi on kindel, et elab oma mehega elu lõpuni koos? Ehtsad naiivitarid.

Koos võib elada terve elu, aga ega see ei tähenda nagu omavahel seksitakse. Langeb ära ka see lapse saamise mure.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealistel inimestel on nii suured probleemid lapse saamisega, ilma arstiabita enamus ei saaks. Milleks siis enam steriliseerida? Sperma kogus meestel eaga väheneb kordades, paljud 45 aastasel mehed on pool viljatud niigi. On alles mured baabadel. Alla 35 aastaseid mehi seadus ei luba steriliseerida nagunii.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealistel inimestel on nii suured probleemid lapse saamisega, ilma arstiabita enamus ei saaks. Milleks siis enam steriliseerida? Sperma kogus meestel eaga väheneb kordades, paljud 45 aastasel mehed on pool viljatud niigi. On alles mured baabadel. Alla 35 aastaseid mehi seadus ei luba steriliseerida nagunii.

Mina sünnitasin planeeritult  3nda lapse 41-aastaselt, mees oli siis 49 , rasedaks jään kiiresti – esimesed kaks last peale 2 kuud proovimist, kolmandaga läks 4-kuud (ühe ja sama mehega). Ei ole küll vaja üllatust, et saan veel 45-aastaselt lapse. Seega mees steriliseeris ära. Seega panustada, et 40+ enam ei peaks rasedaks jääma ja vahendeid ei kasuta, on küll (andke andeks) väga rumal soovitus.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealistel inimestel on nii suured probleemid lapse saamisega, ilma arstiabita enamus ei saaks. Milleks siis enam steriliseerida? Sperma kogus meestel eaga väheneb kordades, paljud 45 aastasel mehed on pool viljatud niigi. On alles mured baabadel. Alla 35 aastaseid mehi seadus ei luba steriliseerida nagunii.

Mina sünnitasin planeeritult 3nda lapse 41-aastaselt, mees oli siis 49 , rasedaks jään kiiresti – esimesed kaks last peale 2 kuud proovimist, kolmandaga läks 4-kuud (ühe ja sama mehega). Ei ole küll vaja üllatust, et saan veel 45-aastaselt lapse. Seega mees steriliseeris ära. Seega panustada, et 40+ enam ei peaks rasedaks jääma ja vahendeid ei kasuta, on küll (andke andeks) väga rumal soovitus.

Muinasjutuvestja kohe kohal

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealistel inimestel on nii suured probleemid lapse saamisega, ilma arstiabita enamus ei saaks. Milleks siis enam steriliseerida? Sperma kogus meestel eaga väheneb kordades, paljud 45 aastasel mehed on pool viljatud niigi. On alles mured baabadel. Alla 35 aastaseid mehi seadus ei luba steriliseerida nagunii.

Mina sünnitasin planeeritult 3nda lapse 41-aastaselt, mees oli siis 49 , rasedaks jään kiiresti – esimesed kaks last peale 2 kuud proovimist, kolmandaga läks 4-kuud (ühe ja sama mehega). Ei ole küll vaja üllatust, et saan veel 45-aastaselt lapse. Seega mees steriliseeris ära. Seega panustada, et 40+ enam ei peaks rasedaks jääma ja vahendeid ei kasuta, on küll (andke andeks) väga rumal soovitus.

Muinasjutuvestja kohe kohal

Serena Williams, praegu aktuaalne, on 40 ja ütles “In the last year, Alexis and I have been trying to have another child, and we recently got some information from my doctor that put my mind at ease and made me feel that whenever we’re ready, we can add to our family,” Williams wrote in “Vogue” in a candid first-person essay. “I definitely don’t want to be pregnant again as an athlete. I need to be two feet into tennis or two feet out.””

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos võib elada terve elu, aga ega see ei tähenda nagu omavahel seksitakse. Langeb ära ka see lapse saamise mure.

Nii on. Ja pikas suhtes paneb mees nagunii kõrvalt.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealistel inimestel on nii suured probleemid lapse saamisega, ilma arstiabita enamus ei saaks. Milleks siis enam steriliseerida? Sperma kogus meestel eaga väheneb kordades, paljud 45 aastasel mehed on pool viljatud niigi. On alles mured baabadel. Alla 35 aastaseid mehi seadus ei luba steriliseerida nagunii.

Mina sünnitasin planeeritult 3nda lapse 41-aastaselt, mees oli siis 49 , rasedaks jään kiiresti – esimesed kaks last peale 2 kuud proovimist, kolmandaga läks 4-kuud (ühe ja sama mehega). Ei ole küll vaja üllatust, et saan veel 45-aastaselt lapse. Seega mees steriliseeris ära. Seega panustada, et 40+ enam ei peaks rasedaks jääma ja vahendeid ei kasuta, on küll (andke andeks) väga rumal soovitus.

Muinasjutuvestja kohe kohal

Ei usu või? Ma ei ole kunagi kasutanud hormonaalseid rasedusvastaseid ravimeid enne laste saamist, oli vaskspiraal vaid. Arstide sõnul võib kuluda lapse saamiseks sama aeg, kui kaua oled hormoone söönud. Kui neid tablette kirjutatakse välja 16 a ja soovid last saada 36- sest on see tõestu keeruline.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealistel inimestel on nii suured probleemid lapse saamisega, ilma arstiabita enamus ei saaks. Milleks siis enam steriliseerida? Sperma kogus meestel eaga väheneb kordades, paljud 45 aastasel mehed on pool viljatud niigi. On alles mured baabadel. Alla 35 aastaseid mehi seadus ei luba steriliseerida nagunii.

Mina sünnitasin planeeritult 3nda lapse 41-aastaselt, mees oli siis 49 , rasedaks jään kiiresti – esimesed kaks last peale 2 kuud proovimist, kolmandaga läks 4-kuud (ühe ja sama mehega). Ei ole küll vaja üllatust, et saan veel 45-aastaselt lapse. Seega mees steriliseeris ära. Seega panustada, et 40+ enam ei peaks rasedaks jääma ja vahendeid ei kasuta, on küll (andke andeks) väga rumal soovitus.

Muinasjutuvestja kohe kohal

Ei usu või? Ma ei ole kunagi kasutanud hormonaalseid rasedusvastaseid ravimeid enne laste saamist, oli vaskspiraal vaid. Arstide sõnul võib kuluda lapse saamiseks sama aeg, kui kaua oled hormoone söönud. Kui neid tablette kirjutatakse välja 16 a ja soovid last saada 36- sest on see tõestu keeruline.

Sa oled ju imeinimene, rikas, sul kaks imearmast last, 17 aastat abielus mida kõike sa kokku oled siin vestnud. Kõik sinu muinasjutud on lamedad.

0
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa oled ju imeinimene, rikas, sul kaks imearmast last, 17 aastat abielus mida kõike sa kokku oled siin vestnud. Kõik sinu muinasjutud on lamedad.

OT, lõpeta titsetamine

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka s-tt elu olema, et anonüümses foorumis teise inimese normaalne elu (3 last ühe meega) ajab tigetsema. Eks teame väga hästi, kes sa oled.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstide sõnul võib kuluda lapse saamiseks sama aeg, kui kaua oled hormoone söönud. Kui neid tablette kirjutatakse välja 16 a ja soovid last saada 36- sest on see tõestu keeruline.

😀 😀 😀

Rasestuda saab juba kuu hiljem. Ma ei tea, kust sa seda jura võtad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstide sõnul võib kuluda lapse saamiseks sama aeg, kui kaua oled hormoone söönud. Kui neid tablette kirjutatakse välja 16 a ja soovid last saada 36- sest on see tõestu keeruline.

???? ???? ????

Rasestuda saab juba kuu hiljem. Ma ei tea, kust sa seda jura võtad.

Terve elu hormoone söönu ja kõik 3 last tulnud max 1-3 kuu jooksul. See jutt on täielik jura, pigem olen kuulnud, et tihti soovitavad naistearstid hormoontablette just nt neile naistele, kellel on väga ebaregulaarne tsükkel ja nendega aetakse enne tsükkel paika.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jutt on täielik jura, pigem olen kuulnud, et tihti soovitavad naistearstid hormoontablette just nt neile naistele, kellel on väga ebaregulaarne tsükkel ja nendega aetakse enne tsükkel paika.

Jap. Mina kasutan hormoonspiraali müoomi tõttu. Paar tuttavat, kes müoomi ja vererphkete päevadega hädas-polnud kuulnudki, et hormoonspiraalist abi. Käige veel suvaliste tasuta günekoloogide juures! Kedagi ei huvita, mis teile sobib, isegi spiraali ei osata panna.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

soovitavad naistearstid hormoontablette just nt neile naistele, kellel on väga ebaregulaarne tsükkel ja nendega aetakse enne tsükkel paika.

See on vananenud ja väga vilets ravivõte, tablettidega EI OLE mingit tsüklit, see vaheveritsus on tablettide ärajätmisest ja midagi “paika” see ei aja. Nt IVF pikk skeem on 1-2 kuud tablettidega, et oma hormoone MAHA SURUDA, et ei segaks ravimite toimet. See on rumal arst, kes hakkab nt pcosi pillidega ravima, kui inimene soovib rasestuda, et äkki tsükkel “läheb paika” iseenesest. Niiet käige jah nende günekoloogide juures ja imestage, miks rasedaks ei jää.

Müoomide puhul on hormoonspiraal hea vahend.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ise vasektoomiat soovib, siis on see muidugi ok. Aga kedagi sundida? Mis tunne naisel oleks, kui mees sunniks sünnitama või vastupidi- abordile?

Seks ja laste sünnitamine pole mingi teene mehele. Naine ju ikka ise ka on tahtnud. Kui ei taha, siis ei pea üldse suhteid ega peret looma.

Einoh, sundida muidugi ei saa. Aga kui naine enam spiraali ei pane ja hormoone ei võta ning rasestuda ei soovi, siis ongi neil lisaks vasektoomiale veel kaks valikut – kasutavad kondoomi või ei seksi. Eks naine peabki need kolm valikut lauale panema ja siis mehe otsus, mis vahendi valib.

Suure tõenäosusega valib mees neljanda variandi, mida naine lauale ei pannud – läheb teise naise juurde. Laualepanija naine istub siis lastega üksi ja saab elatist ja on jube õnnelik.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ise vasektoomiat soovib, siis on see muidugi ok. Aga kedagi sundida? Mis tunne naisel oleks, kui mees sunniks sünnitama või vastupidi- abordile?

Seks ja laste sünnitamine pole mingi teene mehele. Naine ju ikka ise ka on tahtnud. Kui ei taha, siis ei pea üldse suhteid ega peret looma.

Einoh, sundida muidugi ei saa. Aga kui naine enam spiraali ei pane ja hormoone ei võta ning rasestuda ei soovi, siis ongi neil lisaks vasektoomiale veel kaks valikut – kasutavad kondoomi või ei seksi. Eks naine peabki need kolm valikut lauale panema ja siis mehe otsus, mis vahendi valib.

Suure tõenäosusega valib mees neljanda variandi, mida naine lauale ei pannud – läheb teise naise juurde. Laualepanija naine istub siis lastega üksi ja saab elatist ja on jube õnnelik.

Sellist meest ei hakka vist ükski normaalne naine taga igatsema. Edu talle selle uue naisega siis.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 284 )


Esileht Pereelu ja suhted Vasektoomia vs steriliseerimne