Esileht Pereelu ja suhted Vasektoomia vs steriliseerimne

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 284 )

Teema: Vasektoomia vs steriliseerimne

Postitas:
Kägu

miks peaks ka steriliseerimine ikka ja jälle naise rida olema?

Juba põhimõtte pärast võiks naine endaga ka natukene tülitseda ja ultimaatumeid endale esitada. Pane silikonrindu võtma või botoxit mokka süstima, siis ei ole ohtu mitte kuskil. Niimoodi ei saa ju!

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba põhimõtte pärast võiks naine endaga ka natukene tülitseda ja ultimaatumeid endale esitada. Pane silikonrindu võtma või botoxit mokka süstima, siis ei ole ohtu mitte kuskil. Niimoodi ei saa ju!

Botoxit mokka? Jälle mingi rumal maanaine kommentimas?

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina olen steriliseeritud. Omal vabal tahtel, sest mina otsustasin, et ei taha rohkem lapsi.

Mis selles steriliseerimises siis nii kohutavat on? Läksin hommikul haiglasse, tehti kerges narkoosis laproskoopiliselt op ära, paar tundi hiljem ärkasin üles ja tahtsin koju tulla, aga igaks juhuks pidin veel tund aega haiglas passima – jälgimisel. Lõpuks võisin koju minna ehk siis aega läks haiglas ca kella kümnest hommikul kuni kella kolmeni päeval.

Kolm plaastrit kõhul olid tunnistuseks, et midagi toimus, aga muidu paari päeva pärast on see enda jaoks unustatud teema.. Praeguseks juba 15 aastat sellest möödas.

Keegi ei ole väitnud, et naise steriliseerimine äärmuslikult keeruline protsess oleks.

Argument oli selles, et mehe steriliseerimine on veel lihtsam ja kui naine on terve elu raseduse vältimise, laste kandmise-sünnitamise-imetamise eest hoolitsenud, siis miks peaks ka steriliseerimine ikka ja jälle naise rida olema?

Terve elu? Terve elu on rase ja imetab?

Kes enamike paaride puhul sinu meelest raseduse vältimisega tegeleb? Ma ei tea paare, kes püsisuhtes kondoomi kasutaks (mis on ainus võimalus, kuidas mees saaks raseduse vältimise eest hoolitseda). Ikka võtab naine pille või laseb spiraali paigaldada vms. Ja see kestab terve elu. Kuniks soovitud arv lapsi käes ja emb-kumb valmis steriliseerima.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele käole – minu mõttekäik umbes sama. Olen TA, muide.

Ma olen ca 15 aastat võtnud pille või kasutanud spiraali, sünnitanud 2 last, teinud 2 aborti (üks paratamatu, üks omal – ja mehe – soovil), minu alakõhtu on torgatud – tuimestavat geeli kasutades – peaaegu et lehmasüstal, et looteveeproovi võtta, olen veetnud raske lapseootuse tõttu paar nädalat voodirežiimil ning pärast veel kuu aega koos enneaegse lapsega haiglas, mul on esile kutsutud sünnitus ning mind on loendamatud kordi torgitud ja läbi vaadatud… Nii et jah, mul on haiglatest ja muust sellisest kõrini! Nüüd on mehel võimalus oma panus anda. Mitte kedagi ei ähvardata ega sunnita. Kui peaks selguma, et mees operatsiooni teha ei saa või siiski ei julge – mis siis ikka! Teen ise. Aga kuniks me oleme koos ja abielus ning kumbki meist rohkem lapsi ei soovi, ei ole minust ju sugugi ülekohtune soovida, et mees vähemasti üritaks midagigi ses vallas ette võtta.

Ja tõepoolest, seks on meie suhtes ikka mõlemale poolele tähtis. Just nimelt seetõttu ei taha mina ega ka tegelikult ka mu mees, et ma uue spiraali paneks. See viib nimelt mu libiido peaaegu et nulli. Nii et ma ei jonni lihtsalt jonni pärast.

 

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see haige inimene, kes tunneb ilmeksimatult kõik Perekooli 100 tuhat kasutajat ära ???? Hullumaja, mis koomikud siin ikka koos.

Kas sa tahad tõesti öelda, et sina ei tunne Original Taste kommentaare ära?

Perekoolis on kolm silmapaistvat hullu ning neid mitte märgata on võimatu. Üks on Original Taste, teine on neiu “kes siis pannkooki sööb ja mahla joob?”. See on neiu, kes kõik teemad keerab kaalu jälgimise ja mida tohib süüa teemaks.  Ja kolmas tegelane on neiu, kes iseendaga dialooge peab “ma nägin sind, sa nägid mind…”. Hetkel möllab siin kõrval Tinderi teemas.

Konkreetsel juhul läksid jah OT ja kehakaaluhäirega neiu mul sassi. Tavaliselt on OT see, kes räägib, et 50-aastane naine peaks omale augu kaevama ja surema kobima, mitte seksist rääkima. Nüüd selgub, et kehakaalumurega neiul on samad vaated.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kõik naised räägivad, et spiraali vahetus on sama hull, kui sünnitus või mis su probleem on? Näha on, et oled selline hädine, kes isegi spiraaliga hakkama ei saa. Tutvuskond samasugune-hädade ja paksuksminemisega. Saa aru, et mõne jaoks on see 1 minut, mis kulub spiraali paigalduseks, tühiasi. Tuimestus on ka olemas, kui vaja.

Teema on sellest, et miks peab naine panema spiraali, kui mees enam lapsi ei taha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kõik naised räägivad, et spiraali vahetus on sama hull, kui sünnitus või mis su probleem on? Näha on, et oled selline hädine, kes isegi spiraaliga hakkama ei saa. Tutvuskond samasugune-hädade ja paksuksminemisega. Saa aru, et mõne jaoks on see 1 minut, mis kulub spiraali paigalduseks, tühiasi. Tuimestus on ka olemas, kui vaja.

Teema on sellest, et miks peab naine panema spiraali, kui mees enam lapsi ei taha.

Sest mees ei taha lapse selle naisega. Võib-olla mõne noore lastetu naisega oleks ta väga lapsesaamise poolt.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terve elu? Terve elu on rase ja imetab?

Lollikesele tuleb asi ikka pulkadeks lahti võtta. Ega ta muidu aru saa.

Naine peab terve fertiilse ea muretsema rasedusest hoidumise päras.

Naine on rase, sünnitab ja imetab. Üldjuhul võib selline asi naise elust võtta ainuüksi ühe raseduse puhul mitu aastat (9 kuud rasedust ja 1-2 aastat imetamist). Kokku tulebki juba paar aastat. Mõnel rohkemgi. Ja kui pere otsustab lapsi saada rohkem kui üks, siis korruta see kõik laste arvuga.

Lisaks peab naine korraldama selle poole, kuidas mitte rasestuda. Seda aega on naise elust kokku ca 35 aastat.

Nüüd mõtle, kui suur on mehe roll selle kõige juures. Ja siis ütle uuesti, kas see on nüüd tohutu ülekohus, kui näiteks viimased 10 aastat, mis naine veel fertiilne on, korraldab mees selle poole ära, et enam lapsi ei tuleks?

Ja palun säästa meid OriginalTaste-laadsest kommentaarist, et naine ei pea mitte midagi, kui ei taha. Mees lihtsalt läheb siis selle naise juurde, kes küsimusi ei esita, on kõigega nõus, võtab vankumatult kõik enda kanda jne. Peaasi, et mehel mugavam oleks. Seda juttu oleme siin kõik oksendamiseni kuulnud.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba põhimõtte pärast võiks naine endaga ka natukene tülitseda ja ultimaatumeid endale esitada. Pane silikonrindu võtma või botoxit mokka süstima, siis ei ole ohtu mitte kuskil. Niimoodi ei saa ju!

Botoxit mokka? Jälle mingi rumal maanaine kommentimas?

Ja silikonrindu 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest mees ei taha lapse selle naisega. Võib-olla mõne noore lastetu naisega oleks ta väga lapsesaamise poolt.

Miks siis naine peab oma keha opilauale vedama, et tema mees saaks tulevikus mõne teise naisega veel lapsi?

Sa ise ei saa aru, et sul on mõtlemine natukene nihkes? Sa teeksid sellisele mehele, kes su maha jätab ja noorema naise vastu välja vahetab, oma keha rikkudes sellise teene? Milline altruism!

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis on kolm silmapaistvat hullu ning neid mitte märgata on võimatu. Üks on Original Taste, teine on neiu “kes siis pannkooki sööb ja mahla joob?”. See on neiu, kes kõik teemad keerab kaalu jälgimise ja mida tohib süüa teemaks.

Esiteks on neid mitu(toiduteemas) ning teiseks pole tegu neiuga. Seda ma räägin, et sa ei tunne inimesi. Siin ütlesid sa mitmel korral, et OT, tegelikult olin mina jne.
Ära mängi teadjanaist, sest sa ei ole seda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi pahad.

Arvad tõesti, et teeme suvalisel www-l klõpsu ja usume seda kõike!? Tõemeeli usud nii? Mine vaata ikka kliinikum.ee lehele, seal puhtas emakeeles asjad lahti seletatud.

Kui palju sellest vasektoomia järelmõjude puudumise/vähesuse jutust tugineb kliinilistel uuringutel, kui palju küsitlusel? Teades, et üheksal juhul kümnest mehed ei tunnista, et on teinud vea, et nende libiido on langenud, et neil on probleeme erektsiooniga, võimekusega.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis suured ohud siis naist ohustavad? Äkki siis naine enam seksiks, kui tablet on paha ja spiraal on paha ja nii palju ohte on maailma, et ei jõua ära ohkida. Kas mees on nagu kohver, kes ise midagi enam otsustada ei tohi. Naised, nüüd mõistus koju, ja kohe!

Äkki siis mees enam ei seksi, kui kondoom on paha ja seda teist asja ka teha ei taha?

Enamus mehi on tegelikult ka anaal- ja suuseksiga rahul …

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus mehi on tegelikult ka anaal- ja suuseksiga rahul …

Ma küll kindel ei ole, et enamus mehi endale anaali teha laseb. Üksikud vb tõesti.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus mehi on tegelikult ka anaal- ja suuseksiga rahul …

Ma küll kindel ei ole, et enamus mehi endale anaali teha laseb. Üksikud vb tõesti.

Kiidan sinu vilgast mõttelendu. Väga osav. Seda ta küll oodata ei osanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis naine peab oma keha opilauale vedama, et tema mees saaks tulevikus mõne teise naisega veel lapsi? Sa ise ei saa aru, et sul on mõtlemine natukene nihkes? Sa teeksid sellisele mehele, kes su maha jätab ja noorema naise vastu välja vahetab, oma keha rikkudes sellise teene? Milline altruism!

Ava silmad ja ärka üles inimene!  Iga teine naine on näkku püsimeigi tätoveerinud, küpsetavad oma ihu solaariumis, lasevad omale geelküüsi paigaldada, toidulisandeid aetakse kahe suupoolega sisse.  Ja sa tuled rääkima tänapäeval keha rikkumisest. Halleluuja

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ükski naisterahvas ei aja niisugust juttu! Nii räägib perekooli Revolver.

Et kõik naised räägivad, et spiraali vahetus on sama hull, kui sünnitus või mis su probleem on? Näha on, et oled selline hädine, kes isegi spiraaliga hakkama ei saa. Tutvuskond samasugune-hädade ja paksuksminemisega. Saa aru, et mõne jaoks on see 1 minut, mis kulub spiraali paigalduseks, tühiasi. Tuimestus on ka olemas, kui vaja.

vabandust, kas oskad kuidagi selgitada, miks pean MINA panema spiraali, kui MEES ei taha enam lapsi? Minu poolest vôiks meil üks pesamuna olla küll veel, aga mees ei taha. Aga kondoomi ka ei taha kasutada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vabandust, kas oskad kuidagi selgitada, miks pean MINA panema spiraali, kui MEES ei taha enam lapsi? Minu poolest vôiks meil üks pesamuna olla küll veel, aga mees ei taha. Aga kondoomi ka ei taha kasutada.

räägin naine, kes kujutab ette, et ta on asendamatu. Ei ole ju. Mees leiab naise, kes on tema tingimustega nõus ja sina otsid  mehe, kes vastab sinu standardit.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vabandust, kas oskad kuidagi selgitada, miks pean MINA panema spiraali, kui MEES ei taha enam lapsi? Minu poolest vôiks meil üks pesamuna olla küll veel, aga mees ei taha. Aga kondoomi ka ei taha kasutada.

räägin naine, kes kujutab ette, et ta on asendamatu. Ei ole ju. Mees leiab naise, kes on tema tingimustega nõus ja sina otsid mehe, kes vastab sinu standardit.

Kuule, äkki sa OriginalTaste jätad MÕNE teema oma naistevihkamisest puutumata? Suudad sa seda? Mis sul sellega muret vaja tunda on, et kas naine kasutab spiraali või mitte, sind ei laseks niikuinii ükski naine iialgi linade vahele.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vabandust, kas oskad kuidagi selgitada, miks pean MINA panema spiraali, kui MEES ei taha enam lapsi? Minu poolest vôiks meil üks pesamuna olla küll veel, aga mees ei taha. Aga kondoomi ka ei taha kasutada.

räägin naine, kes kujutab ette, et ta on asendamatu. Ei ole ju. Mees leiab naise, kes on tema tingimustega nõus ja sina otsid mehe, kes vastab sinu standardit.

Sama moodi ei ole asendamatu ka ükski mees. Mina tõstaks ukse taha pikema jututa ossmehe, kelle huvi on ainult see kuidas ta saaks natukenegi mugavamaks oma tilli sisse pista ja välja võtta, naise mure on rasedus ära hoida. Ka sellised mehed saavad kinga, kulla OriginalTaste 😉

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama moodi ei ole asendamatu ka ükski mees. Mina tõstaks ukse taha pikema jututa ossmehe, kelle huvi on ainult see kuidas ta saaks natukenegi mugavamaks oma tilli sisse pista ja välja võtta, naise mure on rasedus ära hoida. Ka sellised mehed saavad kinga, kulla OriginalTaste

Kõvad kinga andjad. Iga naine võik oma tagumiku peale mõelda ja selle peale, kuidas oma tagumikku kaitsta, mitta oodata, et mees seda elemetaarsust tema eest teeks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees leiab naise, kes on tema tingimustega nõus ja sina otsid  mehe, kes vastab sinu standardit.

Sul on elupõhitõed segi.

Mees, kes tahab leida teist naist, leiab teise naise nagunii, oled sa modell või iluduskuninganna.
Mees, kes ei taha leida teist naist ükskõik, kas suurest armastusest, kasvatusest või kultuurist, tegeleb eneserahuldamisega nagunii.

Asi on inimeses, mitte tema paarilises. Kui just paariline ei muutu suhtes paarilise sarnaseks=mees naise ja naine mehe. Sellisel juhul võib mehe mõttemaailm muutuda seoses spiraalide, toomiate ja kondoomidega samamoodi nagu naise oma.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on elupõhitõed segi.

Inimesed muutuvad. Sellega seoses ka elu põhitõed. Kapsli võib nii endal kui teistel päris sassi ajada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed muutuvad. Sellega seoses ka elu põhitõed. Kapsli võib nii endal kui teistel päris sassi ajada.

Mitte niimoodi ei muutu, nagu sina arvad. Siis peab ikka tekkima mõni isiksushäire, muu psühhiaatriline häire, kõvasti elus peksa saama, ebaõiglust kogema vms.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi pahad.

Arvad tõesti, et teeme suvalisel www-l klõpsu ja usume seda kõike!? Tõemeeli usud nii? Mine vaata ikka kliinikum.ee lehele, seal puhtas emakeeles asjad lahti seletatud.

Kui palju sellest vasektoomia järelmõjude puudumise/vähesuse jutust tugineb kliinilistel uuringutel, kui palju küsitlusel? Teades, et üheksal juhul kümnest mehed ei tunnista, et on teinud vea, et nende libiido on langenud, et neil on probleeme erektsiooniga, võimekusega.

See ei ole mitte kuidagi võimalik.  Libiido sõltub hormoonidest, nende tase ei muutu. Ka erektsiooniga ei ole siin mingit pistmist, sest erekteerub peenis vere juurdevoolu toimel. Steriliseerimisel suletakse seemnejuha munandis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama moodi ei ole asendamatu ka ükski mees. Mina tõstaks ukse taha pikema jututa ossmehe, kelle huvi on ainult see kuidas ta saaks natukenegi mugavamaks oma tilli sisse pista ja välja võtta, naise mure on rasedus ära hoida. Ka sellised mehed saavad kinga, kulla OriginalTaste

Kõvad kinga andjad. Iga naine võik oma tagumiku peale mõelda ja selle peale, kuidas oma tagumikku kaitsta, mitta oodata, et mees seda elemetaarsust tema eest teeks.

Sa.Oled.Tügastav

Ma ei saa aru kuidas üldse selline mees eksisteerib maailmas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte niimoodi ei muutu, nagu sina arvad. Siis peab ikka tekkima mõni isiksushäire, muu psühhiaatriline häire, kõvasti elus peksa saama, ebaõiglust kogema vms.

Inimesed arenevad ja muutuvad.  Muutused ei ole alati negatiivsed. Kuid kui lapsed on suuremad ja iseseisvamad, juhtub inimestega midagi. Silmad avanevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa.Oled.Tügastav Ma ei saa aru kuidas üldse selline mees eksisteerib maailmas.

Mine seisa peegli ette ja lausu endale need kolm kaunist sõna. Ja kuule plika, sa ei ole mingi maailma naba et siin sousti suust välja puhistad.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sama moodi ei ole asendamatu ka ükski mees. Mina tõstaks ukse taha pikema jututa ossmehe, kelle huvi on ainult see kuidas ta saaks natukenegi mugavamaks oma tilli sisse pista ja välja võtta, naise mure on rasedus ära hoida. Ka sellised mehed saavad kinga, kulla OriginalTaste

Kõvad kinga andjad. Iga naine võik oma tagumiku peale mõelda ja selle peale, kuidas oma tagumikku kaitsta, mitta oodata, et mees seda elemetaarsust tema eest teeks.

See, kesa sa tsiteerisid nii ju ütleski. Mees, kes kondoomi kasutama pole võimeline, võib minna ja trukkida neid naisi, kes tema nõudmistele vastavad. Naine ei pea ennast hormoonidega mürgitama selleks, et mees nii suss on, et kummigi ei ole suuteline peale panema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte niimoodi ei muutu, nagu sina arvad. Siis peab ikka tekkima mõni isiksushäire, muu psühhiaatriline häire, kõvasti elus peksa saama, ebaõiglust kogema vms.

Inimesed arenevad ja muutuvad. Muutused ei ole alati negatiivsed. Kuid kui lapsed on suuremad ja iseseisvamad, juhtub inimestega midagi. Silmad avanevad.

Jah, siis ei taheta end rohkem pillidega mürgitada pärast laste saamist. Hakatakse alternatiive otsima. Lastele, kui need juhtuvad olema tütred, tuleb ka selgitada, kuidas hoiduda rasedusest teismeealisena nii, et ei peaks tingimata pille võtma hakkama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 284 )


Esileht Pereelu ja suhted Vasektoomia vs steriliseerimne