Esileht Kodunurk Vasikaliha kus soodsalt müügil ?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Vasikaliha kus soodsalt müügil ?

Postitas:

Kus turgudel võiks Tallinnas olla vasikaliha müügil,seda ehk oleks mu alla kolmene laps ka nõus sööma muidu sealiha sülitab välja suust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 11:02; 30.05 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mustamäel, Sääse keskuses on väike lihapood. seal on mingi valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa varem siis pole ostnud veiseliha, laps juba 3-aastane.
Stockmannis saad head liha ja mitte üldse kallilt.[/tsitaat]
No miks siis ei ole aga ma võin selle ise ära süüa,sest tüki võtab suhu ja siis sülitab selle välja sest kõva liha on veiseliha minu lapsele,keeda palju tahad,kui oli alla 1 aastane siis jah keetsin nii veist kui vasikat ja saumikseriga peeneks ja sügavkülma kuubiku karpidessse ja siis iga päev sai pandud toidu hulka aga nii suurele ei hakka ju saumikseriga püreestama liha,hambaid ju suus 119 20 varsti väljas aga kuidas ma annan kui sülitab ja hakkab isegi öökima kui liha stub liiga suur tükk suhu.,kana veel kuidagi sööb ja seakaelakarbonaadi aga nendest jälle vähem rauda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 11:02; 30.05 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan veiseliha keskturult.
Teen elektripliidi ahjus klaaskausis madalal temperatuuril ja unustan ta sinna ikka tundideks. Lapsed söövad. Kui on kõva siis muidugi lapsed ei söö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasikaliha on ka kõva, kui ei hauta piisavalt või ei prae väga lühikest aega. Hauta pehmeks see veis, siis ei pea vasikat jahtima 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No miks siis ei ole aga ma võin selle ise ära süüa,sest tüki võtab suhu ja siis sülitab selle välja sest kõva liha on veiseliha minu lapsele,keeda palju tahad,kui oli alla 1 aastane siis jah keetsin nii veist kui vasikat ja saumikseriga peeneks ja sügavkülma kuubiku karpidessse ja siis iga päev sai pandud toidu hulka aga nii suurele ei hakka ju saumikseriga püreestama liha,hambaid ju suus 119 20 varsti väljas aga kuidas ma annan kui sülitab ja hakkab isegi öökima kui liha stub liiga suur tükk suhu.,kana veel kuidagi sööb ja seakaelakarbonaadi aga nendest jälle vähem rauda.[/tsitaat]

Äge, perekooli klassikapärl jälle- kõik see pikk jutt on ÜKS lause:)

119 20 hambaga näriks teemaalgataja laps ükskõik kui tuima liha läbi, tegu ilmselt haibeebiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan Nõmme turult, hindu võrrelda ei oska. Iga päev seda ei ole, aga Sigvari majakesest ja turuhoonest olen ostnud. Viimases oli lihaveise vasika liha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta sisefileed turult. See on küll kallis, aga lapsele ju palju ei kulu. Saab väga ruttu valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veiseliha saab väga edukalt pehmeks, eelpool pakutud sisefilee kohe väga kiiresti, välisfileega läheb veidi kauem aega, aga pehmeks läheb seegi.

Noh ja muidugi on olemas veel lihaveise liha – see on omaette ooper. See küpseb kiiremini igal juhul ja jääb mahlasem. Hind on tal krõbe ja maitse ka hoopis teistmoodi kui harjunud. Mõnele meeldib väga. Meie perele mitte, sest lihaveise liha meenutab ikka rohkem sealiha. Meile meeldib klassikaline veiseliha maitse.

Muide viimasel paaril nädalal ei ole näiteks Järve Selveris enam tavalist veiseliha suurte tükkidena müügis olnud. Riiulid on täis lihaveise liha. Ei tea, kas nüüd lähevadki lihaveise toodetele üle … sellest oleks hirmus kahju, no ei ole see 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Vasikaliha kus soodsalt müügil ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.