Esileht Ilu ja tervis Väsimus peale alkoholi tarvitamise lõpetamist

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Väsimus peale alkoholi tarvitamise lõpetamist

Postitas:

Varem jõin päris palju, aga otsustasin ära lõpetada. Kui arvasin, et enesetunne läheb paremaks, uni sügavamaks jne, siis tegelikult on mind tabanud kohutav väsimus. Tulen töölt ja ei viitsi enam midagi teha, väsinud. Praegu on tarvitamisest möödas 10 päeva, kas see läheb üle?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 16:22; 11.06 16:59; 12.06 08:01; 12.06 17:21; 12.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vist ei lähe. mul sama mure, aga alkot tarvitan vast 5 korda aastas. nii väsinud olen, teha midagi ei jõua. töölt tulles istun korraks arvuti taha oma mugavasse tugitooli ja jään magama. olen vahetanud vahel tooli, et poleks nii mugav. päris maha ei kuku, aga nokin peaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veidi tinutasin, siis nagu ei pannud tähele, et oleks väsinud. Tubade koristamine, aiatööd jne läksid ka palju lõbusamalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 16:22; 11.06 16:59; 12.06 08:01; 12.06 17:21; 12.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veidi tinutasin, siis nagu ei pannud tähele, et oleks väsinud. Tubade koristamine, aiatööd jne läksid ka palju lõbusamalt.

No aga tegelikult see on ju omamoodi halb, kui inimene ei märkagi, et ta on väsinud. Sest siis inimene muudkui kupatab ega luba endale puhkust – mis tähendab ülekoormust ja pikemas perspektiivis ei saa see tervisele hästi mõjuda.

Või uuri hoopis sellist asja, ega sul mõne kasuliku aine (mineraali, vitamiini) puudus pole? B-vitamiinide imendumine võib halveneda näit. palju alkoholi palju tarbivatel inimestel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ulme, mis imelisi ettekäändeid leiutatakse, et joomist õigustada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ulme, mis imelisi ettekäändeid leiutatakse, et joomist õigustada

Kes on siin midagi õigustanud? Kui otsustasin maha jätta, ju siis ikka leidsin, et ei soovi enam juua. Lihtsalt tahtsin teada, kas see väsimus läheb üle, et näiteks on praegu alles mingi organismi taastumisperiood vms või jääbki nüüd niimoodi? Aga muidu alkohoolikud ju leiavadki igasuguseid põhjusi, et juua, küll on tuju rõõmus, tuju kurb jne, mis siin imestada. Sinu märkus on kohatu ja ei puutu teemasse mitte kuidagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 16:22; 11.06 16:59; 12.06 08:01; 12.06 17:21; 12.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kunagi alkoholiga kimpus olnud, nüüd läheb 15-nes aasta täiskarsklasena.

Lõpetasin päevapealt.

Mäletan seda jõuetust, väsimust, veidike kassiahastusega segatud halb olemine.

See läheb üle, teemaalgataja!!

Ma taastusin umbes kuu aega, siis enam nii palju ei mõelnud, et laksu all käis koristamine rõõmuga või mida iganes me seal kodudes peale tööd alko all tegime.

Pea vastu see kuuke, küll näed, et sul läheb peale kuud aina paremaks!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskilt lugesin, et organism enam ei pea alkoholiga võitlema ja nüüd n.ö. puhkab, seepärast ka väsimus.
Võõrutusnähud iseenesest sellest tavaliselt 3-5 päeva kui kerge probleem ennem oli.
Kaua kestab väsimus, see ilmselt ka individuaalne.
10 päeva on juba väga tubli!
Mina tavaliselt annan ikka alla, mõtlen, et oli ju paus küll. Ilma on liiga keeruline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära anna alla!! Leia omale tegevust, et täita aega, mis varem kulus alkoholile. Pere, lapsed, vanemad? usu, kõik su lähedased on rõõmsad, kui elustiili muudad. Seltskonnas ütle julgelt, et sa (täna) ei joo. Käsi pooleks, kes sulle pitsi pakub!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan toetavate arvamuste eest! Ega ma polegi mõelnud uuesti jooma hakata, olin lihtsalt mures, et nii väsinud kogu aeg. Aga ongi loogiline, et organism taastub. Kui pärast jälle krapsakas ja see on ajutine asi, elan muidugi üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 16:22; 11.06 16:59; 12.06 08:01; 12.06 17:21; 12.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskilt lugesin, et organism enam ei pea alkoholiga võitlema ja nüüd n.ö. puhkab, seepärast ka väsimus.

Kui organism nüüd puhkab ja ei pea alkoholiga võitlema, miks ta siis nüüd väsinud on? Palun selgitust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 18:28; 14.06 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkohol annab lyhiajalist energiat & tekitab ajutise ‘meri põlvini’ heaolutunde.

Väidetavasti on kõik viinaaurud korraliku joodiku kerest kadunud alles kolmanda kaine kuu lõpux. Nii et enne augustit ära alla anna, exole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkohol annab lyhiajalist energiat & tekitab ajutise ‘meri põlvini’ heaolutunde.

Väidetavasti on kõik viinaaurud korraliku joodiku kerest kadunud alles kolmanda kaine kuu lõpux. Nii et enne augustit ära alla anna, exole?

Ei tea, kas nüüd päris korraliku joodiku mõõdu välja annan, aga hetkel veel loobumismõtet ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 16:22; 11.06 16:59; 12.06 08:01; 12.06 17:21; 12.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemusest lähtudes, hakka kohe B vit kompleksi võtma, magneesiumi ja multivitamiine. See väsimus tuleb osaliselt ka maksa taastumisest, oleneb ju su kogustest ja kui kaua sai joodud. Ma arvan ka et kuu ajaga enam vähem aga võib olla ka varem. Maksa täielik taastumine võib kauem võtta, aga jälle ei tea su koguseid/aega kui tarbisid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 23:56; 13.06 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehale on vaja anda aega harjuda. Esimene 1-3 kuud on kõige raskem. Üks hea toidulisand, mis energiat juurde annab ja keha kohanemist võiks leevendada, on koensüüm Q10. Kuu aja norm (100 mg üks kord päevas) maksab küll viskipudeli hinna (20-30 eurot olenevalt firmast), aga toime on seda raha väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, kuhu ma siis liigitun, kui joon nädalalõpus umbes 5 siidripurki? kas on ka probleeme alkoholiga? Eelolevatest jääb mulje, et tegemist alkohoolikutega, kes tipsutavad iga päev natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, kuhu ma siis liigitun, kui joon nädalalõpus umbes 5 siidripurki? kas on ka probleeme alkoholiga? Eelolevatest jääb mulje, et tegemist alkohoolikutega, kes tipsutavad iga päev natuke.

Millega sinu küsimus üldse teemasse puutub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 23:56; 13.06 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehale on vaja anda aega harjuda. Esimene 1-3 kuud on kõige raskem. Üks hea toidulisand, mis energiat juurde annab ja keha kohanemist võiks leevendada, on koensüüm Q10. Kuu aja norm (100 mg üks kord päevas) maksab küll viskipudeli hinna (20-30 eurot olenevalt firmast), aga toime on seda raha väärt.

Aga palun. Mis viskihinnast sa räägid? 1 kuu 3 eurot. Koos postitasuga 1 kuu 4 eurot. Või sa kuulud veel nende hulka, kes vitamiine ja toidulisandeid Eesti apteekidest ostavad? On sellisel käitumisel mingi põhjus?
https://www.iherb.com/pr/MRM-CoQ-10-100-mg-120-Softgels/72417

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 18:28; 14.06 19:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Väsimus peale alkoholi tarvitamise lõpetamist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.