Esileht Ilu ja tervis Väsimus ,väsimus,väsimus+ depresiivne meeleolu. Mis aitaks?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Väsimus ,väsimus,väsimus+ depresiivne meeleolu. Mis aitaks?

Postitas:

Vitamiinidest vms? Olen 25a ja 1,6a poisi ema. Käin 2x nädalas tööl ,ülejäänud aeg lapsega. Abikaasa tegeleb pojaga kogu vaba aeg mil tööl pole. Mul ikka suhteliselt kerge ja oma nn aega jääb palju. Olen oma eluga rahul, peresuhted korras, laps supper,abikaasaga armastus olemas. Olen täiesti normaalkaalus ja nu üldjuhul elu on lill. OMETI olen kogu aeg nii väsinud ja negatiivne. Tunnen ,et hommikuti ei jõua voodist püsti tõusta,ei viitsi midagi teha,iga päev valutab kas pea või kõht või lihased vms. Olen kohutav vinguja just tervise osas 🙁 Arvan et vitamiinidest võib kasu olla? Tahaks sellest väsimusest lahti saada, just viimane aasta mind väga kimbutanud see, ennem oli aktiivne,energiline,optimist. Nüüd täpselt vastupidi 🙁 Nõu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitas homöpaat. Meenub kuri-väsinud Mina kusagilt minevikust väga ähmaselt, peeglist teda enam ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka meeletu väsimus. lähen õhtuti kell pool 12 maga ma ärkan paar korda et last sööta ja õige ärkamine on kell 9 tunnen ennast enam-vähem värskena aga kell 11 päeval olen juba väsinud ja silmad kukuvad kinni. olgu tööl ma ei käi tegelen lapsega 24/7 mehega on sellised naljakad olukorrad et kui ta kodus on siis ma ei kannata teda eriti aga samas kui tööl on tahan et ta juba kodus oleks…nii on umbes paar kuud olnud. olen tahtnud kaalust ka alla võtta aga meeletu magusa isu-peeglisse ei taha vaadatagi tselluliit on kohutav. mensa pole ka alganud muudkui venib ja venib edasi. hulluks ajab kogu see värk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin jooma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitas GNLD GR2. (valgu ja vitamiinide jook on. Kui mõjub, siis juba 30 min. jooksul peale joomist)

Kindlasti ei ole sa vinguja. Kui tervis on kehv, ongi enesetunne sitt ja PEAB otsima lahendust, mitte ootama. Inimestel, eriti arstidel, meeldib sildistada \”vinguja\” ja \”hüpohondrik\” kui NAD ISE aidata ei oska või ei ole enda sarnase probleemiga hakkama saanud. (enda saamatuse varjamiseks sildistatakse teist).

Mõned võimalikud põhjused:
– madal vererõhk
– vedelikupuudus (proovi, kas värska teeb paremaks – kui teeb siis teeb kohe peale joomist)
– magamatus (magneesium 2h enne uinumist toob hea une)
– vitamiinipuudus. Eelkõige C, D, Bkompleks (puuduse korral ei anna tulemust tavapärased väikesed kogused, seepärast nt: B-strong kompleks, C-500mg tbl, või kompleksvitamiin Doppelhertz A-Z)

Väsimuse taga võib ka mõni haigus olla, kuid enamasti ei anna arsti juures käimine mingit tulemust :S Siiski igaks-juhuks soovitaksin proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

veel, et madala vererõhuga ongi nii, et selle avastamiseks pead hommikul kodus ise mõõtma. Kui päeval \”jalad alla\” saad ja arsti juurde juba suudad minna on vererõhk ka normis. Vähemalt minul on nii. Kodus on aga hommikul 90/40 ja alla vererõhumõõtja skaala piiri :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samad kaebused, läksin perearsti juurde. Vererõhk liiga madal, millest ka peavalud ja uimane olek. Tehti ka vereanalüüs, mis oli korras. Soovituseks sain vältida järske liigutusi ja rohkem õues liikumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama asi, sõin küll lisaks vitamiine ja rauatablette kuna veri oli kehv. Öösel magasin ikka 9 tundi (läksin magama kell 10), kuid ikka olin zombi.
Mind aitas see, et sundisin end hommikuti välja jalutama minema, alguses nõudis see meeletut eneseületamist, sest tahtsin ainult magada. Aga jah, pärast pooletunnist jalutuskäiku sain vere käima ning päeval oli enesetunne OK. Proovi, äkki aitab ka sind!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Väsimus ,väsimus,väsimus+ depresiivne meeleolu. Mis aitaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.