Esileht Pereelu ja suhted Väsinud armastamast

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Väsinud armastamast

Postitas:

Ma ei oskagi kuskilt alustada, ma lihtsalt tunnen, et mu elu on nii mõtetu, igav ja masendav. Usun, et pealt vaadates on me elu paljudele kadestamisväärne, aga näe, ma olen õnnetu. Meil on ilus neljatoaline korter, korralik auto, kaks toimivat väikeettevõtet, kaks armast tütart jne, aga ma ikka tahaks välja sellest elust astuda. Ma olen lihtsalt oma mehest nii tüdinenud, et selles valguses tundub kõik muu ma masendav ja must.Me oleme koos olnud 10 aastat ja ma tegelikult ikka südames armastan teda ka, aga umbes üks nädal kuus, ülejäänud ajast ei taha temaga ühes toaski viibida. Kindlasti on paljus süüdi tema tuimus- ainuke tähelepanu, mis ma temalt saan on head-ööd musi ja hommikul töölemineku musi, ei mingeid kallistusi, ei mingeid tähelepanuavaldusi, ei mingeid armsaid üllatusi, aga ma igatsen ka armastust. Kui sellest juttu teen, siis vihastatakse, et ega me filmis ei ela ja minu soove on üldse võimatu täita. Kas teistel ka tõesti mehed ei tee armsaid üllatusi, ei ütle ilusaid sõnu, ei kallista niisama? Praegu üritasin meenutada, minuarust pole mu mees kunagi öelnud, et ma ilus olen. Aga ma tahan ka tunda seda kirge, tähelepanu ja armastust. Lihtsalt tunnen, et tänu sellele hakkab minu armastus ka hääbuma, aga ma niiväga tahtsin ühe inimesega elu lõpuni koos elada ja ma ei taha lastele liiga teha lahkuminekuga. Järjest tihedamat leian ennast mõtlemast mõnest teisest mehest, kui tore ja kena ta on, nagu plikake.
Muidugi on ka helgemaid hetki, aga järjest vähem. Ühesõnaga olen nii väsinud sellisest tunnete virrvarrist, koguaeg on tunne, et tahaksin asjad pakkida ja minna.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.01 12:11; 16.01 12:28; 16.01 13:03; 16.01 13:49; 16.01 15:01; 16.01 16:02; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehhee, siis pole ju veel midagi kadunud, kui sa needki musid saad…
siin muidu sarnane kõik…va need eelpool mainitud viisakusavaldused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oli mul ka 13 a kestnud suhe, kus mees midagi ei pakkunud. Alles siis, kui lahkumineku äärel olin, hakkas end liigutama. Aga kui sul mees isegi neid musisi annab, siis minu meelest on ju kõik hästi. Arvan, et vajad lihtsalt aega koos olemiseks oma mehega. Viige lapsed vanavanemate juurde ja tehke kahekesi midagi ilusat, mitte igapäevast…
Tee ise mehele üllatusi, usu asi võib muutuda. Aga ära astu sellisest korras suhtest mõtlematult välja-ära tee seda viga, mis mina tegin. Nüüd olen õnnetu, et teda enam tagasi ei saa… Praegune elukaaslane küll ütles alguses kenasi sõnu, oi kus mul oli hea meel. Aga praeguseks on koos oldud temaga AINULT paar aastat ja ainus mis mulle öeldakse minu esitatud küsimusele miks sa ei ütle midagi ilusat on see, et ma olen ju sinuga koos, järelikult sa oled kallis ja järelikult ma ka armastan sind. Aga ise ta seda ei ütle…kurb.
A ja veel, äkki mõjub uus seksikas aluspesu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen ise ikka üllatusi, olen neid koguaeg teinud, aga mitte ühtegi üllatust ise saanud, nii et nüüd teen üllatusi hambad risti, sest ma tahan ka midagi. Ja ma ei räägi siin materjaalsetest üllatustest- kasvõi suvel väike piknik, talvel ilusa õhtuga jalutama käest kinni jne, aga ei midagi ja tekib trots, kaua ma pingutan. Ja kui ka on mõni ilus nädalavahetus, siis sealt edasi läheb kõik endistviisi. Ja usun, et ka seksikas pesu ei mõju, ta on nii tuim ka selle kohapealt. Seksiga on ka nii, nagu tükitööga, teeme ära ja siis on tehtud. Ei mingit kirge, mitte midagi. Kõik mis on on tuim ja mõtetu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.01 12:11; 16.01 12:28; 16.01 13:03; 16.01 13:49; 16.01 15:01; 16.01 16:02; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei oskagi kuskilt alustada, ma lihtsalt tunnen, et mu elu on nii mõtetu, igav ja masendav. Usun, et pealt vaadates on me elu paljudele kadestamisväärne, aga näe, ma olen õnnetu. Meil on ilus neljatoaline korter, korralik auto, kaks toimivat väikeettevõtet, kaks armast tütart jne, aga ma ikka tahaks välja sellest elust astuda. Ma olen lihtsalt oma mehest nii tüdinenud, et selles valguses tundub kõik muu ma masendav ja must.Me oleme koos olnud 10 aastat ja ma tegelikult ikka südames armastan teda ka, aga umbes üks nädal kuus, ülejäänud ajast ei taha temaga ühes toaski viibida. Kindlasti on paljus süüdi tema tuimus- ainuke tähelepanu, mis ma temalt saan on head-ööd musi ja hommikul töölemineku musi, ei mingeid kallistusi, ei mingeid tähelepanuavaldusi, ei mingeid armsaid üllatusi, aga ma igatsen ka armastust. Kui sellest juttu teen, siis vihastatakse, et ega me filmis ei ela ja minu soove on üldse võimatu täita. Kas teistel ka tõesti mehed ei tee armsaid üllatusi, ei ütle ilusaid sõnu, ei kallista niisama? Praegu üritasin meenutada, minuarust pole mu mees kunagi öelnud, et ma ilus olen. Aga ma tahan ka tunda seda kirge, tähelepanu ja armastust. Lihtsalt tunnen, et tänu sellele hakkab minu armastus ka hääbuma, aga ma niiväga tahtsin ühe inimesega elu lõpuni koos elada ja ma ei taha lastele liiga teha lahkuminekuga. Järjest tihedamat leian ennast mõtlemast mõnest teisest mehest, kui tore ja kena ta on, nagu plikake.
Muidugi on ka helgemaid hetki, aga järjest vähem. Ühesõnaga olen nii väsinud sellisest tunnete virrvarrist, koguaeg on tunne, et tahaksin asjad pakkida ja minna.[/tsitaat]

Täpselt nagu minu elust räägiks. Ka mina sellisest suhtest väga väsinud. Me koos olnud juba üle 15 aasta ja no ei muutu seal mitte midagi, mees ainult korrutab, et ta pole sellist tüüpi, kes tundeid välja näitaks. Ja ma tõesti ei tahagi temaga enam koos olla, tahan ka olla õnnelik ja tunda end armastatuna ja ise pakkuda armastust.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 12:36; 16.01 17:43; 17.01 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea kuulda, et on ka saatusekaaslasi, kes tunnevad mida mina, sest siis ma vähemat teaan, et see mis tunnen on normaalne. Mul on vahepal enda mõtete pärast piinlik, no milline normaalne inimene ikka unistab teistest meestest. Olen terve elu mõelnud, et ma ei mõista inimesi, kes elavad oma abikaasaga koos ja petavad teda- maha ka ei jäta, aga ikka petavad. See on täpselt see, et sisimas on see inimene sulle kallis ja sa tahaksid temaga koos elada, aga samas tahaks ka ennast armastatuna tunda. Mõtlen koguaeg, et kui tekiks võimalus petta, siis ilmselt poleks ma suuteline ei ütlema, kuigi olen siiani mõelnud, et vihkan petmist.
Raskemaks teeb asja see, et ma tean, et ta mind armastab- sest ta on minu palvel jätnud suitsetamise, lõpetanud igaõhtuse õlletamise, aitab mind kodutöödes- ühesõnaga kui see põhjatu tuimus välja arvata on ta suurepärane mees.
Ma olen ikka nii segaduses , kui ainult keegi oskaks öelda, mis on õige. Peaks vist psühholoogi juurde minema, ehk tabletid tõmbavad tuure maha:)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.01 12:11; 16.01 12:28; 16.01 13:03; 16.01 13:49; 16.01 15:01; 16.01 16:02; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks inimesed arvavad, et armastus on lõputu seksuaalne erutus ja emotsioonide tulv?

Armastus on palju, palju enamat – tõeline armastus on isetu ega keskendugi sellele, mida MINA saan, vaid sellele, et teisel oleks hea.

Ülim rumalus oleks mingi kiima pärast oma saavutatud heaolu põrmu paisata. Tahad, et mees sind korralikult kepiks, lilli tooks. Noh, arusaadav. Aga ikkagi pole see kõik esmane ega tähtsam kui su lapsed ja pere.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]BestDays kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks inimesed arvavad, et armastus on lõputu seksuaalne erutus ja emotsioonide tulv?

Armastus on palju, palju enamat – tõeline armastus on isetu ega keskendugi sellele, mida MINA saan, vaid sellele, et teisel oleks hea.

Ülim rumalus oleks mingi kiima pärast oma saavutatud heaolu põrmu paisata. Tahad, et mees sind korralikult kepiks, lilli tooks. Noh, arusaadav. Aga ikkagi pole see kõik esmane ega tähtsam kui su lapsed ja pere. [/tsitaat]

Kulla inimene, sa oled asjast ikka väga valesti aru saanud või sa lihtsalt ei saagi asjadest aru. Küsimus ei ole kepis ja lilledes, nagu sa seda väljendasid, vaid selles et inimene lihtsalt ei suuda anda, ilma midagi vastu saamata. Ega asjata ei öelda, et õnne nimel peavad mõlemad kõvasti tööd tegema, ei saa ainult nii, et üks üritab ja teine lihtsalt naudib abieluõnne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.01 12:11; 16.01 12:28; 16.01 13:03; 16.01 13:49; 16.01 15:01; 16.01 16:02; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See inimene on asjadest väga õieti aru saanud, see andmine eksisteerib sageli ainult abdja peas. Mida teemaalgataja siis nii väga andnud on? Ehk on hoopis mees andnud midagi vastu saamata ja naisel on hoopis teine lapsepõlv alanud?

12:18 kägu rääkis ilusti ära sellise olukorra võimaliku tüüplahenduse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:29; 16.01 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See inimene on asjadest väga õieti aru saanud, see andmine eksisteerib sageli ainult abdja peas. Mida teemaalgataja siis nii väga andnud on? Ehk on hoopis mees andnud midagi vastu saamata ja naisel on hoopis teine lapsepõlv alanud?

12:18 kägu rääkis ilusti ära sellise olukorra võimaliku tüüplahenduse.[/tsitaat]

Mida küll see mees mulle peale laste ja seltskonna andnud siis on? Kui vihjatakse materjaalsetele asjadele, siis võin öelda, et need firmad on vägagi kahesse tehtud- ei ole vaene mehekene üksi rassinud, et oma naisukest üleval pidada. Firmade loomiseks asjaajamine on kõik minu poolt, mees abistab küll ka ja teine firma ongi rohkem tema töö, aga mõlemad teeme siiski mõlema firma juures tööd. Aga ma ei ole siin üldse mingist muus saamisekst ja andmisest rääkinud, kui ainult hingeline ja vot seda tema poolt ei tule, millegi muu üle ma ei kurdagi, aga siiski on meie peres kõik muu võrdne, koos teeme, koos otsustame jne. Aga elus peaks olema ka muu kui ainult turvaline pereelu, mida küll mu mees pakub. Ma ei taha, et minust saab vanana kibestunud eit, kes ei suuda noori õnnelikke inimesi vaadatagi, sest ta enda elu kõige romantilisemad mälestused on hommikumusid ja toidu lauale panemine

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, mida sa tunned. Meie suhe on kestnud 6,5 aastat. Olen ise veidi kinnisema loomuga, seega üllatas mees mind alguses oma emotsionaalsusega. Ilusaid sõnu, tunnete kirjeldusi, meelitusi tuli nagu taevast. Mõningase aja jooksul olin ka ise harjunud selliselt väljenduma. Me rääkisime nii palju, kõigest – oma eludest, perest, mõtetest, tunnetest, plaanidest. Kõik oli nii hea ja ilus. Lõime koos kodu, tegime selle nimel palju järeleandmisi ja tööd. Pingutasime üheskoos et seda kõike saavutada.

Argipäev on meil aga nüüdseks selline, kus mees rügab tööd teha laenude nimel ning on suure osa ajast kodust eemal, mina käin ka tööl ja toimetan suure osa ajast üksinda kodus.
Vahest tunnen end kodumasinana – koristan, teen süüa, pesen pesu, koristan, koristan… jne. Oleme koguaeg väsinud, vestlusteemadeks on töö, raha, laenud, kodused toimetused. Tunnetest me muud ei räägi, kui ainult vahest ütleme, et armastame. Intiimelu on meil soikus ja ka ühiseid huvisid enam ei ole. Me ei oskagi millestki rääkida. Me isegi ei vaidle!
Oleme nagu kaks pensionäri, kes teineteisest aastatega võõrduvad.

Ühest küljest on mul mehest nii kahju, sest tema on ju selle kõige nimel teinud nii palju tööd ja oleks ilmselt ülekohtune nõuda, et ta vahest ka mind näeks, kõige selle tagant. Kuid tunnen, et tulemus, kuhu me tänaseks jõudnud oleme, ei olnud kogu seda pingutust ja eneseohverdamist väärt. Olen tabanud end mõttelt, et ma ei oska temaga päriselt koos olla, ma ei tea mida temaga koos ette võtta. Olen võõrdunud ja ei igatse enam.

Mul on samas ka endast kahju, sest olen noor ja tunnen, et selline elu ei rahulda mind. Ma ei taha olla lihtsalt kodukana, kodumasin, kes paneb ennast mehe nimel seksikalt riidesse ja ootab et temast ka vahepeal välja tehtaks.

Ilmselt mängib kogu selles jamas suurt rolli meie vanusevahe – 10 aastat ja see, et viimasel ajal taban end mõtlemast üha tihedamini hoopis teisele mehele. 🙁

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida küll see mees mulle peale laste ja seltskonna andnud siis on? Kui vihjatakse materjaalsetele asjadele, siis võin öelda, et need firmad on vägagi kahesse tehtud- ei ole vaene mehekene üksi rassinud, et oma naisukest üleval pidada. Firmade loomiseks asjaajamine on kõik minu poolt, mees abistab küll ka ja teine firma ongi rohkem tema töö, aga mõlemad teeme siiski mõlema firma juures tööd. Aga ma ei ole siin üldse mingist muus saamisekst ja andmisest rääkinud, kui ainult hingeline ja vot seda tema poolt ei tule, millegi muu üle ma ei kurdagi, aga siiski on meie peres kõik muu võrdne, koos teeme, koos otsustame jne. Aga elus peaks olema ka muu kui ainult turvaline pereelu, mida küll mu mees pakub. Ma ei taha, et minust saab vanana kibestunud eit, kes ei suuda noori õnnelikke inimesi vaadatagi, sest ta enda elu kõige romantilisemad mälestused on hommikumusid ja toidu lauale panemine

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.01 12:11; 16.01 12:28; 16.01 13:03; 16.01 13:49; 16.01 15:01; 16.01 16:02; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju tõesti, et inimesed ei oska hinnata seda head, mis neil käes on ennem, kui nad sellest ilma on jäänud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:29; 16.01 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tapselt meie pere mudel, ainult et poordvordes. Et siis osad vahetusse lainud. Uskumatui kui teemaalgatajaga sarnaseid valjendeid on mees mulle oelnud. Mees syydistab mind tuimuses, tundetuses. seks olevat ka mu jaoks tuim tykitoo, nii et ta on loobunud minuga seksimisest.
See yllatustejutt tapselt sama, kui palju tema on ikka pingutanud. Et laheb poodi, naeb midagi mis mulle voik meeldida, ostab. orgunnib ka yllatusreise.
Kusagil peale 4. abieluaastat hakkasid syydistused vaikselt tulema, nyyd 6.aastal unistab taie rinnaga ideaalnaisest, kes oleks hell armastav. Et ta on kogu elu unistanud romantilisest suhtest, kus on armastus, kirg, hellus. teineteise erootiline massaaz enne seksi jne.
Kahju, kuidas kyll nii romantilisele mehele sattus minusugune tymikas. Aga oleme ikka nii erinevad, kolisime kokku liiga kiiresti ja siis tulid juba ka riburada lapsed.
Alguses oli koik ilus, aga ma ausalt oeldes ei hoolinud eriti tema yllatustest ja tema erootilinbe massaaz oli pigem ebamugav, kustutas minus iha edasi minna. Polnud motet raakida ka kuna tema kaed lihtsalt ei ole piisavalt tundlikud.
Alguses oli ka palju majanduslikku ebakindlust. laps tulemas ja minul polnud tood, mehel juhuslik too. stressasin palju ja tegin igasugu suvalisi toootsi.
Aga ma olin onnelik, mul oli lopuks perekond, lapsed.
Kui siis mees kaeblema hakkas kui rahulolematu ta ikka on ja kuidas halvustavad markused minu pihta justkui muuseas soogi alla ja peale hakkasid tulema, siis hakkas ka minu onn tasapisi lagunema.
Tana siis olen seisus, et plaanin jalga lasta. Otsin tood teise riiki. Mees ei taha et ma laheks, sest ta ei oska yksinda olla!! ja ta armastab lapsi ka vaga.
Oh pikk jutt sai, ja seal oleks nii palju pisidetaile veel, ma lihtsalt ei oska ennast ilusti selgelt valjendada

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kahju tõesti, et inimesed ei oska hinnata seda head, mis neil käes on ennem, kui nad sellest ilma on jäänud.[/tsitaat]

Aga ta ongi ju juba ilma jäänud! Ta on jäänud ilma tunnetest/armastuset mida ta vajab ja kõik materjaalne tundub selle kõrval tühine.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised mõttetud vinguvad naised! Tuleb elada enda elu mitte oodata koguaeg teiselt midagi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 15:37; 16.01 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Millised mõttetud vinguvad naised! Tuleb elada enda elu mitte oodata koguaeg teiselt midagi.[/tsitaat]

Kas sa pead normaalsedks abielu, kus sa ei oota enda abikaasalt armastust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tüüpiline….oma mees on suurte tähtedega SIGA, kuna mees toob ainult raha koju, ja ei suuda italliaano moodi armastada….

Sinul on aga jalad laiali uue mehe jaoks….unista edasi, mõtetu naine!

Loodan, et mees kiiresti korraliku naise oma ellu leiab, sellise, kes ainult saada ei taha…[/tsitaat]
Muidugi olen mina mõttetu naine- mees astub uksest sisse, tõstan taldrikuga sooja toidu ette, riided on pestud triigitud, kodu on alati korras, lisaks teenin veel raha ka.
Esiteks pole ma öelnud, et mu mees siga on, MINA ütlesin, et ta on suurepärane mees, selle agaga, et ta on nii tuim, et ma ei tunne tema kõrval ennast armastatuna(kuigi ta seda kindlasti omamoodi teeb) ja kuna tema oma armastust välja ei näita, siis see on umbes sama, kui ühepoolne armastus, mis peagi hääbub.
Ja kindlasti ei oota ma raha koju tassimist, sest ma teenin ise ja ka ei oota kätel kandmist, vaid lihtsat ja elementaarset armastust. Ei oota, et mind iga päev hellitataksse ja kinkidega üle külvatakse. Tahan vaid, et mind märgatakse, abielus peaks ikka armastus olema. Raske on asjadega õnnelik olla. Ja ei tohiks raske olla kord päevas kallistada ja õhtul kaissu võtta, või teevad need soovid mind tõesti vastikuks naiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.01 12:11; 16.01 12:28; 16.01 13:03; 16.01 13:49; 16.01 15:01; 16.01 16:02; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest ei pea kooselu üks tuim teineteise kõrval eksisteerimine olema. minu mees küll patsutab ja kallistab mind möödaminnes, hommikul võtab köögis tantsule ja poodi jalutame käest kinni. mõnikord lülitame telefonid välja, et keegi ei saaks meid näd vahetusel kuhugi kutsuda ja naudime õhtut lihtsalt kahekesi-filme vaadates, shokolaadi süües, üksteist kallistades ja naljapärast kiusates. meile lihtsalt niiväga meeldib teineteise seltskond!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu meelest ei pea kooselu üks tuim teineteise kõrval eksisteerimine olema. minu mees küll patsutab ja kallistab mind möödaminnes, hommikul võtab köögis tantsule ja poodi jalutame käest kinni. mõnikord lülitame telefonid välja, et keegi ei saaks meid näd vahetusel kuhugi kutsuda ja naudime õhtut lihtsalt kahekesi-filme vaadates, shokolaadi süües, üksteist kallistades ja naljapärast kiusates. meile lihtsalt niiväga meeldib teineteise seltskond![/tsitaat]

Vot see ongi täpselt see, millest mina puudust tunnen, lihtsad asjad- käest kinni jalutamine, kaliistused jne. Aga on lihtsalt troti tekitav, kui ainult sina lunid seda kätt ja ainult sina kallistad, see on ikka teine tunne, kui keegi tahab sinu kätt ja sind kallistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.01 12:11; 16.01 12:28; 16.01 13:03; 16.01 13:49; 16.01 15:01; 16.01 16:02; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kes keelab sul ise uus hobi otsida nt-elu põnevamaks teha?
Selge on see, et kui inimesega juba 10+ aastat koos, siis igasugused kired jahtunud[/tsitaat]

Ega ikka ei ole küll. Mis näitaja see 10 a. väga on, hõbepulmadenigi veel tükk aega :P?!
Omadest kogemustest rääkides (13 a.abielus, kooselu märksa enam), siis igasugused kired nüüd küll jahtunud pole, ikka saan ma naisena komplimente ja ka tihedasti nii materiaalseid kui ka emotsionaalseid tähelepanuavaldusi, s.h. ka lilli (aastaaegadest lähtuvalt ka mu abikaasa endakorjatult).
Ka mina tunnustan ja märkan oma abikaasat.
Ei ole oluline koosolemise aeg – oluline on märkamine, tunnustamine, armastamine!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]BestDays kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks inimesed arvavad, et armastus on lõputu seksuaalne erutus ja emotsioonide tulv?

Armastus on palju, palju enamat – tõeline armastus on isetu ega keskendugi sellele, mida MINA saan, vaid sellele, et teisel oleks hea.

Ülim rumalus oleks mingi kiima pärast oma saavutatud heaolu põrmu paisata. Tahad, et mees sind korralikult kepiks, lilli tooks. Noh, arusaadav. Aga ikkagi pole see kõik esmane ega tähtsam kui su lapsed ja pere. [/tsitaat]
tangot tantsitakse kahekesi.
lapsed ja pere pühitsevad väga paljut, aga mitte tervenisti õnnetult elatud elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vot see ongi täpselt see, millest mina puudust tunnen, lihtsad asjad- käest kinni jalutamine, kaliistused jne. Aga on lihtsalt troti tekitav, kui ainult sina lunid seda kätt ja ainult sina kallistad, see on ikka teine tunne, kui keegi tahab sinu kätt ja sind kallistada.[/tsitaat]

Kui aga sinu mees ei ole see kallistaja tüüp, siis ei ole ju sinna midagi teha, kas sulle endale meeldiks kui su mees iga päev vinguks su kallal et tahaks nii sportlikku naist kes jalgpalli mängiks, või kellega saaks koos luulet nautida näiteks ,kui sind kumbki neist asjust ei huvita? Kuu aega võid ju üritada teise meeleheaks staadionil traavida aga ega inimene ei saa enda isiksust täiega muuta ja pole vajagi ju. Võtadki oma kallilt ise ümbert kinni ja küllap temagi peab sinust lugu, et oled hooliv abikaasa, tema lihtsalt nii ei oska!
Ära lihtsalt kurda nii palju, elus on palju hullemaid probleeme kui veidi tuim abikaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 15:37; 16.01 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu meelest ei pea kooselu üks tuim teineteise kõrval eksisteerimine olema. minu mees küll patsutab ja kallistab mind möödaminnes, hommikul võtab köögis tantsule ja poodi jalutame käest kinni. mõnikord lülitame telefonid välja, et keegi ei saaks meid näd vahetusel kuhugi kutsuda ja naudime õhtut lihtsalt kahekesi-filme vaadates, shokolaadi süües, üksteist kallistades ja naljapärast kiusates. meile lihtsalt niiväga meeldib teineteise seltskond![/tsitaat]

Nii armas, teil on vedanud. Hoidke teineteist.
Unistan ka sellisest elust, just see on see mida vajaksin ja sooviksin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 12:36; 16.01 17:43; 17.01 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu meelest ei pea kooselu üks tuim teineteise kõrval eksisteerimine olema. minu mees küll patsutab ja kallistab mind möödaminnes, hommikul võtab köögis tantsule ja poodi jalutame käest kinni. mõnikord lülitame telefonid välja, et keegi ei saaks meid näd vahetusel kuhugi kutsuda ja naudime õhtut lihtsalt kahekesi-filme vaadates, shokolaadi süües, üksteist kallistades ja naljapärast kiusates. meile lihtsalt niiväga meeldib teineteise seltskond![/tsitaat]

Meil ka nii! Tore lugeda, et me ainukesed sellised \”imelikud\” ei ole :)!

Aga teemaalgataja, tunnete jahtumine ja sellises võtmes tüdimus võib loomulikult ka iseseisvana tekkida, aga oled sa kaalunud võimalust, et sul on hoopis mingit muud moodi tüdimus peal, mida sa nüüd hoopis oma suhtele peegeldad? Ma ei ütle, et sa seda teed, lihtsalt igaks juhuks mõtlemisaineks viskan sellise võimaluse õhku. Lihtsalt mõned aastad tagasi oli mu sõbrannal just selline seis. Ta oli rutiinis kinni ja väsinud ja tülpinud ja kuna igas inimeses on võimalik vigu leida ning ise ta ka päris täpselt aru ei saanud, mis viga, siis loomulikult sa mees kogu \”süü\” endale. Õnneks lahku minekuni nad ei jõudnud. Naine muutis hoopis oma elu, vahetas töökoha meeldivama vastu, leidis endale uue toreda hobi ja ennäe imet, mees \”muutus\” üsna ruttu talle jälle meelepäraseks :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et paljudel, kes koos olnud 10 ja enam aastat on see olukord tuttav. Ära unusta lihtsat tôde, mehed ja naised on erinevad.

Naised armastavad kôrvadega ja mehed silmadega. Vahel tuleb seda tuletada nii endale kui ka mehele meelde.

Samuti saavad partnerid erinevatest asjadest rahulduse ja \”heaolu\” môistetakse erinevalt. Su mees ilmselt arvab, et te suhe toimib hästi, turvaline kodu, stabiilne majanduslik olukord, terved lapsed jne. Sinu jaoks aga puudub emotsionaalne pool, kirg, tunded, sära. See on nii naiselik ja loomulik. Räägi sellest mehega, too talle konkreetseid näiteid. Kui môlemad pooled teadvustavad partnerite erinevust ja püüavad midagi teise heaks teha ei ole kôik veel sugugi kadunud.

Suhet tuleb turgutada. Minge kahekesi koos kuskile reisile, see värskendab suhet. Olge sellised nagu kunagi kui kokku saite. Jätke ütlemata kommentaarid, mida muidu niisama jutu sisse paiskate. Tehke mööndusi ja tulge üksteisele vastu.

Keegi kommenteerijatest mainis väikseid üllatusi, pikniku. Ärge siis unustage, et mehele valmistatud üllatus peaks olema selline, mis mehe pöördesse viib, mitte selline, mis naisele meeldib. Pühapäevane kohvikukülastus minu meest ei üllataks, mulle endale aga meeldiks.

Ja viimaks. Otsi asju, mis sind köidavad. Mis su hinge ja emotsionaalset poolt täidaks. Millest su mees ei saa üldse ehk aru, aga mis on olulised sinu hingelise tasakaalu leidmiseks.

Arvan, et sa oled jôudnud küpsemise ikka. Vanusesse, kus sa tead, mida soovid, mis teeb sind ônnelikuks. Selles hetkes muutub ka armastus küpsemaks, pane tähele, see ei kao, lihtsalt muutub.

Niikaua kui partnerite vahel on hoolivus, austus ja soojus, nii kaua ei kao armastus kuhugi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema algataja, Su mees on\”tüüpiline\” mees, et kui ma abielludes ütlesin ,et sind armastan,eks ma siis ütle kui olen ümber mõelnud. Olles ise mees ,ütlen et on kahjuks palju selliseid mehi ,kes hakkavad alles siis mõtlema, kui märkavad, et teinepool võib ärakõndida. Kas on teil mõni selline tuttav keda Sina saad usaldada ja kes omab ka Su mehe silmis austust? Räägi talle mõistlikult oma mure ja tema mingil sobival hetkel ja sobival moel valgustaks meest. See võib mehele paremini kohale jõuda kui Sa ise räägid. Võib olla on juba siin keegi seda nõu andnud, ma ei lubenud kõiki kommentaare.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teema algataja, Su mees on\”tüüpiline\” mees, et kui ma abielludes ütlesin ,et sind armastan,eks ma siis ütle kui olen ümber mõelnud. Olles ise mees ,ütlen et on kahjuks palju selliseid mehi ,kes hakkavad alles siis mõtlema, kui märkavad, et teinepool võib ärakõndida. Kas on teil mõni selline tuttav keda Sina saad usaldada ja kes omab ka Su mehe silmis austust? Räägi talle mõistlikult oma mure ja tema mingil sobival hetkel ja sobival moel valgustaks meest. See võib mehele paremini kohale jõuda kui Sa ise räägid. Võib olla on juba siin keegi seda nõu andnud, ma ei lubenud kõiki kommentaare.[/tsitaat]

Väga hea kuulda ka meesterahva arvamust asjast. Minul ka just nii oligi, et mees sai asjast aru alles siis, kui mina olin ärakõndimas. Aga mind tõesti ei tõmba enam tema poole mitte miski, ma ei tahagi nüüd enam neid tema pingutusi. minu jaoks on see läbi kahjuks. Mehest on mul tegelikult kahju, sest tema väidab, et armastab mind, mina saga ei taha elada oma elu inimesega kelle vastu mul pole tundeid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 12:36; 16.01 17:43; 17.01 10:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Väsinud armastamast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.