Esileht Pereelu ja suhted Väsinud armastamast

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Väsinud armastamast

Postitas:
oman2oline

RE: Väsinud armastamast

Soovitan ise kallistada. Naistel on üldjuhul mingi eeldus, et mees peaks tulema ja kallistama. Alati saab talle juu ise vaikselt põue pugeda ja mitte midagi öelda. Lihtsalt olla.

Nt teleka ees võiks võtta mehe käsi või jalg ja mudida seda. Naisel on nii suured tarkused mehe väljaõpetamiseks. Me ei saa eeldada, et mees oskaks lähedust jagada, kui tal puuduvad selleks teadmised.

Proovi meelde tuletada Kui tihti sa tema juurde lähed ja lihtsalt kallistad. Ei olegi vaja midagi öelda. Kui neid kordi on vähe 😉 siis ehk muuta midagi enda elus.

Suhtes on kaks inimest ja kui juhuslikult need kaks inimest mõlemad mõtlevad: miks ta ei kallista mind jne. Päris naljakas kui su mees samamoodi vaikselt vargsi mõtleb selle peale, et sa tuleks ja lihtsalt hoiaks ega nõuaks : armasta mind!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema algataja, Su mees on\”tüüpiline\” mees, et kui ma abielludes ütlesin ,et sind armastan,eks ma siis ütle kui olen ümber mõelnud. Olles ise mees ,ütlen et on kahjuks palju selliseid mehi ,kes hakkavad alles siis mõtlema, kui märkavad, et teinepool võib ärakõndida. Kas on teil mõni selline tuttav keda Sina saad usaldada ja kes omab ka Su mehe silmis austust? Räägi talle mõistlikult oma mure ja tema mingil sobival hetkel ja sobival moel valgustaks meest. See võib mehele paremini kohale jõuda kui Sa ise räägid. Võib olla on juba siin keegi seda nõu andnud, ma ei lubenud kõiki kommentaare.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teema algataja, Su mees on\”tüüpiline\” mees, et kui ma abielludes ütlesin ,et sind armastan,eks ma siis ütle kui olen ümber mõelnud. Olles ise mees ,ütlen et on kahjuks palju selliseid mehi ,kes hakkavad alles siis mõtlema, kui märkavad, et teinepool võib ärakõndida. Kas on teil mõni selline tuttav keda Sina saad usaldada ja kes omab ka Su mehe silmis austust? Räägi talle mõistlikult oma mure ja tema mingil sobival hetkel ja sobival moel valgustaks meest. See võib mehele paremini kohale jõuda kui Sa ise räägid. Võib olla on juba siin keegi seda nõu andnud, ma ei lubenud kõiki kommentaare.[/tsitaat]

Väga hea kuulda ka meesterahva arvamust asjast. Minul ka just nii oligi, et mees sai asjast aru alles siis, kui mina olin ärakõndimas. Aga mind tõesti ei tõmba enam tema poole mitte miski, ma ei tahagi nüüd enam neid tema pingutusi. minu jaoks on see läbi kahjuks. Mehest on mul tegelikult kahju, sest tema väidab, et armastab mind, mina saga ei taha elada oma elu inimesega kelle vastu mul pole tundeid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul kah sarnane lugu, aga vastupidises võtmes. Ma ei ole vist väga tüüpiline naine, sest mina just ei taha sellist ninnu-nännutamist. Minu mees aga peale kuut aastat arvab ikka, et kõige parem armastuse näitaja on see kui ta mind võimalikult palju käperdab ja vot siis oleks ikka kõik hästi kui me igapäev meeletult seksiks. Õnneks mingite mõttetute vidinate kinkimise on lõpetanud ja lilli kah enam ei too, mis niikuinii kohe ära närtsivad. Kui ma talle selgitan, et minu jaoks näitab armastust see, et sa kah midagi teeks ja mitte ainult minu ja lapse heaks vaid ka enda heaks. Tegele millegi muuga, peale minu! Ma tahan rahus oma asjadega tegeleda, aga ei, vaja kogu aeg musitama-kallistama tulla…Vastus on umbes selline, aga ma ju ütlen sulle, et ma sind armastan ja ma tahan sinuga ameleda. Peaaegu igapäev ütleb, et ma olen nii ilus- no ei ole ju usutav, sest tihtipeale ma näen ikka suht sorakil välja. WTF! Mina ei armasta kõrvadega vaid silmadega. Tahan näha kena asjalikku meest, kena kodu ja küll mul siis tuleks ka tahtmine linade vahel püherdada. Heameelega võtaks teemaalgataja vaikse toimeka mehe endale ja annaks oma armastusest lõõritaja talle…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on ka samamoodi, ainult, et me oleme koos elanud umbes seitse kuud. Vahel tuleme koju, tundide viisi sõnagi ei räägi ja välja saab teda ainult hea põhjendusega. Kolima sain sellega, et ütlesin, et ma kolin kas koos või ilma temata… Ning ma mõtlen üha enam, et olen selle suhte näol küll eksitusega hakkama saanud. Samas tema seisukohast võetuna on ju kõik hästi – toit laual ja riided puhtad, me otseselt ei tülitse ka. Tülitsemiseks peab paraku suhtlema. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama seis. Tubli mees, hea isa, töökas ja bla-bla aga aastakümne jooksul pole temapoolset pingutust olnud, julgen väita et vabatahtlikult mitte ühtegi. Mul on suu peas, ketran juba aastaid nagu katkine grammofoniplaat et ma nii ei saa, et olen õnnetu, üksik, sest sa nii emotsioonitu, tuim. Üksinda tülitsen, nutan, trambin jalgu. Ei mingeid kingitusi, ei mingeid üllatusi.Pidevalt muidugi ka ei draamatse, olen andnud ka aega, rahulikult oodanud, vaadanud, mitte midagi ei muutu. Nüüd olen otsustanud et pakin asjad kokku ja lähen. Ah ja nüüd hakkas tõmblema, esimest korda terve suhteajaloo jooksul, sest näeb et mul seekord tõsi taga, aga kahjuks on nüüd liiga hilja. Mina enam ei suuda 🙁

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Pereelu ja suhted Väsinud armastamast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.