Esileht Ilu Vastakad tunded – kas saata kleit tagasi v mitte…

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Vastakad tunded – kas saata kleit tagasi v mitte…

Postitas:

Ostsin läbi e-poe ühe kleidi ja no kahjuks ei suuda otsustada, mida sellega teha, kas saata tagasi või jätta siiski endale.

Kleidil on krae, eesipool terves ulatuses nööbitav, taskud, vöö, pikkus allapoole põlvi pisut, raglaanlõikega lühikesed varrukad AGA….

Selga proovides on nagu see “wow” moment puudu. Nagu öeldakse – käib kah.

Mis mind siis häirib?

Kuna mul on keskkoht suhteliselt jäme, siis minu arvates vöö oleks justkui rindade all, kuna ka puusad on laiad, siis alt hoiab kleit veel omakorda pisut laiali.

Kleit muidu seljas väga mugav ja õhuline (pisut stretch). Samas kui mõtlen ,et äkki see on ikkagi selline vanainimeste kleit…

Ja vot nüüd ongi nii, et peaksin täna hakkama seda tagasi saatma aga ei suuda otsustada, mida teha.

Mille järgi olete ise oma otsused teinud? Mille põhjal otsustate, et see ese jääb ja selle saadan tagasi?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 17:38; 31.01 08:29; 17.11 21:42; 01.08 09:03; 26.08 07:36; 11.12 22:50; 23.03 11:54; 29.04 09:31; 12.08 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul on keskkoht suhteliselt jäme, siis minu arvates vöö oleks justkui rindade all, kuna ka puusad on laiad, siis alt hoiab kleit veel omakorda pisut laiali.

Tundub, et see kleit on sulle lihtsalt väike

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 09:33; 29.04 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei ole kleit väike, sest vastasel korral oleks mul väga lihtne otsustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 09:31; 29.04 09:36; 29.04 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui raha pole probleemiks ja tänavale ei taha minna, kannaksin kodus ja tagasi ei saadaks. Aga jh, kui ikka seda tunnet pole, et näen kena välja, saada tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba sellised kahtlused on, siis saadaksin tagasi ja katsuksin midagi paremat leida, sest elu on näidanud, et sellised “käib kah” asjad jäävad reeglina kappi seisma.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei ole kleit väike, sest vastasel korral oleks mul väga lihtne otsustada.

Miks sul siis kleidi vöökoht rindade all on ja allpool puusi kleit laiali kisub?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 09:33; 29.04 11:46;
To report this post you need to login first.

saada tagasi, muidu häirib see sind veel edasi.

poest sa ju ei ostaks kleiti, mis ei meeldi?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saadan alati tagasi kõik, milles ennast ilusana ei tunne. Olen kõhn ja enamasti rinda rõhutavad kleidid lihtsalt pole mulle. Alati riietu nii, et see varjab ebakindlusi 😉

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ju hinnast. Kui on kallis kleit ja odav saatekulu, saadaks tagasi. Odav kleit ja suhteliselt kallis saatmine, jätaks koju kandmiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh nõuannete eest. Saatsin kleidi tagasi. Jõudsin ise samale arvamusele, et kui asi pole ikka päris see, siis järelikult pole see lõige minu kehakujule. Otsin edasi, kuni leian midagi sobivat. Tänud 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 09:31; 29.04 09:36; 29.04 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei ole kleit väike, sest vastasel korral oleks mul väga lihtne otsustada.

Lühike on ka väike.

Aga õige otsus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praktika ütleb seda, et  ei hakka seda lihtsalt kandma. Jääbki kappi seisma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “käib kah” ei ole küllalt hea. Proovi veel selga ja kui ikka tunned, et tegelikult seda kanda ei taha, siis saada tagasi. Kas about youst saadud? See on ainuke koht, kus mul on imelik kogemus, et kõigil tellitud kleitidel, mis oli pildi peal ideaalsed, on mingid imelikud lõike ja materjali hädad, mispärast nagu sobiks, aga tegelikult ei istu hästi. Ma olen väga kogenud tellija ja tavaliselt suudan irl asja päris hästi pildi pealt ette kujutada oma selga.  Jäävad kappi seisma sellised asjad, ei tõuse käsi hiljem neid võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogemus, et kui kohe ei meeldi, siis pärast meeldib veelgi vähem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu Vastakad tunded – kas saata kleit tagasi v mitte…