Esileht Pereelu ja suhted vastavat spetsialisti või nõustajat?

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: vastavat spetsialisti või nõustajat?

Postitas:
Kägu

Vältimine ei vii kuhugi.

Miks ei vii? Need inimesed on ju sinu probleem – eemalda ennast sellest probleemist. Miks sa ei tee seda, palun vasta?
Liiatigi kuna tegu pole sinu lastega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vältimine ei vii kuhugi.

Miks ei vii? Need inimesed on ju sinu probleem – eemalda ennast sellest probleemist. Miks sa ei tee seda, palun vasta?

Liiatigi kuna tegu pole sinu lastega.

Mina sain aru, et ikkagi on tegu vist tema lastega? Oma lapsi täielikult vältida nagu ei saa vist?

Praegusaja moemeetodiks on jah see, et väldi kõiki inimesi, kes sulle ei meeldi.

Olen ka ise proovinud seda järgida, kuid väga raskeks läheb. Ilmselgelt ma ei roni eales vabatahtlikult inimeste juurde, kellega klappi pole. Kuid päris nii ka ei saa, et suhtlen vaid nendega, kes mulle meeldivad! Suhelda tuleb (eakohasel määral muidugi) oma lastega, lisaks oma kaaslasega, oma vanematega, kolleegidega, ka õppeasutuses ma lihtsalt pean istuma ühes ruumis ka nendega, kes mulle ei meeldi. Ehk siis, alati ei ole võimalik vältimisstrateegiat kasutada. Siis tulebki mängu talumise õppimine. Kui töökoht on muidu hea, aga üks kolleeg ebameeldiv, siis ma ei hakka lahkumisavaldust lauale viskama, vaid üritan selle kolleegiga suhtluse hoida minimaalse ja kui ikka suhelda vaja, siis suhtlen temaga professionaalsel tööalasel tasemel. Ehk siis – vältimine lõpmatuseni ei ole võimalik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vältimine ei vii kuhugi.

Miks ei vii? Need inimesed on ju sinu probleem – eemalda ennast sellest probleemist. Miks sa ei tee seda, palun vasta?

Liiatigi kuna tegu pole sinu lastega.

Ma ei saa seda nii jätta. Lihtsalt ei saa ja tegu pole minu lastega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa seda nii jätta. Lihtsalt ei saa ja tegu pole minu lastega.

Mis sinu kangusest kasu on kui teistel on täiesti ükskõik sellest teemast? Mis see annab sulle? Las minna!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sinu kangusest kasu on kui teistel on täiesti ükskõik sellest teemast? Mis see annab sulle? Las minna!

Ei ole õige, et las minna. Kui niimoodi tehakse siis ka vastutagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sinu kangusest kasu on kui teistel on täiesti ükskõik sellest teemast? Mis see annab sulle? Las minna!

Ei ole õige, et las minna. Kui niimoodi tehakse siis ka vastutagu.

Kuidas “niimoodi”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sinu kangusest kasu on kui teistel on täiesti ükskõik sellest teemast? Mis see annab sulle? Las minna!

Ei ole õige, et las minna. Kui niimoodi tehakse siis ka vastutagu.

Kuidas “niimoodi”?

Lolle otsuseid tehtud, petetud, valetatud, täiesti üksi jäetud, ilmselt minu selja taga mind puudutavaid otsuseid tehtud, minuga ei räägita, emotsionaalselt hüljatud ja jätkuvalt ükskõikselt ja hoolimatult suhtudes ning mind süüdistades.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilmselt minu selja taga mind puudutavaid otsuseid tehtud

Sa oled kellegi eestkoste all, et keegi saab sinu eest otsuseid teha?
Muus osas oled ikka ise vastutav selles, mis sinuga juhtub, mitte teised inimesed.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled kellegi eestkoste all, et keegi saab sinu eest otsuseid teha? Muus osas oled ikka ise vastutav selles, mis sinuga juhtub, mitte teised inimesed.

Tobe oled. Ära kommenteeri kui sa asjast midagi ei tea.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lolle otsuseid tehtud, petetud, valetatud, täiesti üksi jäetud, ilmselt minu selja taga mind puudutavaid otsuseid tehtud, minuga ei räägita, emotsionaalselt hüljatud ja jätkuvalt ükskõikselt ja hoolimatult suhtudes ning mind süüdistades.

Saad sa aru, see on sinu probleem. Teistel pole probleemi. Seega eemaldu olukorrast. Keegi ei viitsi sinuga nagunii asju ajada, mõtle hästi järgi, miks see nii on. Selge on, et oled ise kusagil midagi valesti teinud, kui sinu vastu on paljud. Masohhist oled? Tunnista oma viga ja mine eluga edasi, ilma nende inimesteta. Kaua sa end vägisi teistele kaela riputad? Mida rohkem klammerdud, seda enam sind vihatakse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lolle otsuseid tehtud, petetud, valetatud, täiesti üksi jäetud, ilmselt minu selja taga mind puudutavaid otsuseid tehtud, minuga ei räägita, emotsionaalselt hüljatud ja jätkuvalt ükskõikselt ja hoolimatult suhtudes ning mind süüdistades.

Saad sa aru, see on sinu probleem. Teistel pole probleemi. Seega eemaldu olukorrast. Keegi ei viitsi sinuga nagunii asju ajada, mõtle hästi järgi, miks see nii on. Selge on, et oled ise kusagil midagi valesti teinud, kui sinu vastu on paljud. Masohhist oled? Tunnista oma viga ja mine eluga edasi, ilma nende inimesteta. Kaua sa end vägisi teistele kaela riputad? Mida rohkem klammerdud, seda enam sind vihatakse.

“Aitäh”, et viitsisid vastuse postitada. Ole tobe edasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Aitäh”, et viitsisid vastuse postitada. Ole tobe edasi.

Haige inimene oled, kes ei oska kriitikat vastu võtta. Saan täiesti aru inimestest, kellel on sinust kõrini, manipulator! Ainus nõmetis oled siin sina. Võta ometi vastutus oma elu eest ja jäta normaalsed inimesed rahule.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haige inimene oled, kes ei oska kriitikat vastu võtta. Saan täiesti aru inimestest, kellel on sinust kõrini, manipulator! Ainus nõmetis oled siin sina. Võta ometi vastutus oma elu eest ja jäta normaalsed inimesed rahule.

Siis võiksid need nn normaalsed inimesed minu mõnitamise, petmise ja minuga manipuleerimise ka järgi jätta et kõik saaks normaalselt edasi minna. Oled jah haige inimene.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis võiksid need nn normaalsed inimesed minu mõnitamise, petmise ja minuga manipuleerimise ka järgi jätta et kõik saaks normaalselt edasi minna. Oled jah haige inimene.

Ei, mina olen terve inimene. Olen ise inimeste vastu hea ja teised on minu vastu ka. Idiootidega ei suhtle. Sina suhtled, järlikult naudid seda, paras psühhoterrorist oled. Kui ei meeldiks, siis sa ju selles situatsioonis poleks, eks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mina olen terve inimene. Olen ise inimeste vastu hea ja teised on minu vastu ka. Idiootidega ei suhtle. Sina suhtled, järlikult naudid seda, paras psühhoterrorist oled. Kui ei meeldiks, siis sa ju selles situatsioonis poleks, eks.

Võtsid mind sõnatuks. Aplaus.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära kommenteeri kui sa asjast midagi ei tea.

Sa ju nimelt ei räägi, milles asi ja nüüd süüdistad, et me ei tea asjast midagi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju nimelt ei räägi, milles asi ja nüüd süüdistad, et me ei tea asjast midagi?

Kuidas ma saakski üldse siin asja täpsemalt kirjutada kui on võimalus, et perekooli keelepeksjad ja haukujad platsi lendavad? Ei saa ju.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma saakski üldse siin asja täpsemalt kirjutada kui on võimalus, et perekooli keelepeksjad ja haukujad platsi lendavad? Ei saa ju.

Mida sa üldse sellist rumalat teemat siis teed, kui kriitikat ei talu? Pole ime, et kõigil on sinust siiber, see on ju ehtne tähelepanu otsimine, märterlus ja manipulatsioon, mida viljeled. Ma ei kannataks kahte minutit ka sinusugust inimest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju nimelt ei räägi, milles asi ja nüüd süüdistad, et me ei tea asjast midagi?

Kuidas ma saakski üldse siin asja täpsemalt kirjutada kui on võimalus, et perekooli keelepeksjad ja haukujad platsi lendavad? Ei saa ju.

Okei, aga äkki saad mulle siis nõu anda? Üks asi juhtus või mitu teatud inimestega, mis tekitas erinevaid emotsioone ja seotud oli mitmeid inimesi, aga nad ei teadnud seda või siis tegid seda meelega. Mida teha?

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

aga nad ei teadnud seda või siis tegid seda meelega.

Lolle otsuseid tehtud, petetud, valetatud, täiesti üksi jäetud, ilmselt minu selja taga mind puudutavaid otsuseid tehtud, minuga ei räägita, emotsionaalselt hüljatud ja jätkuvalt ükskõikselt ja hoolimatult suhtudes ning mind süüdistades.

Teises teemas on kellegi abikaasal pankrease vähk… ja sind on mõnitatud, valetatud. Minu meelest on ikka päris hästi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga nad ei teadnud seda või siis tegid seda meelega.

Lolle otsuseid tehtud, petetud, valetatud, täiesti üksi jäetud, ilmselt minu selja taga mind puudutavaid otsuseid tehtud, minuga ei räägita, emotsionaalselt hüljatud ja jätkuvalt ükskõikselt ja hoolimatult suhtudes ning mind süüdistades.

Teises teemas on kellegi abikaasal pankrease vähk… ja sind on mõnitatud, valetatud. Minu meelest on ikka päris hästi.

Jätaks need rasked haigused ja igasugu muud rängad teemad välja? Ka teistel on probleeme, on ka teistsuguseid probleeme.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätaks need rasked haigused ja igasugu muud rängad teemad välja? Ka teistel on probleeme, on ka teistsuguseid probleeme.

Mõte polnud selles, et teistel on ka või teistel on raskem, see oleks demagoogia.
Point oli..Kui keegi räägib, et ühe vähi elulemus on ligikaudu aasta, siis sina räägid mingist suurest probleemist juba pikemat aega ja et nii pakiline, nii pakiline, kohe midagi halba juhtub, aga samas ikka kirjutad siia iga natukese aja tagant sama teemat ja tundud olevat elu ja tervise juures, kui suudad kirjutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et keegi ei ütle, et sul probleemi pole, aga sulle on siin pikalt soovitatud nõustajaid, proovitud ära arvata probleemi ja inimesed ühel hetkel enam ei viitsi, isegi need, kes on sulle alati vastanud, tulevad uued probleemid ja uued inimesed. Nägid ju eelmisel leheküljel, mida kasutajanimedega inimesed sulle ütlesid. Nemad ka ütlesid, et sadu kordi nõu antud, keegi tõi sinu varasemate teemade lingid välja.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted vastavat spetsialisti või nõustajat?