Esileht Pereelu ja suhted Vastik kamp siin koos

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 144 )

Teema: Vastik kamp siin koos

Postitas:
Kägu

Kuradi naljakas mõelda,et ühte kohta mahub kokku nii palju vastikuid inimesi.Ükskõik,mis teema on,ikka suudetakse teemaalgataja lõpuks ennast halvasti tundma panna.Ma hakkasin Perekooli külastama umbes kuu aega tagasi ja selle ajaga on see koht ennast minu jaoks ammendanud.Mitte midagi küsida ei saa,ilma,et vastu saaks kurje,iroonilisi,põlgavaid,sapiseid märkusi.Kas inimesed meie ümber ongi tõesti tegelikkuses sellised? Mis teil viga on? Mõelge natuke ja ärge võtke endale nii vaba voli võõrale inimesele halvasti öelda.Näost näkku te seda ju ei teeks! Tahan tänada neid,kes on vastates viisakad ja sõbralikud.Küll oleks hea,kui oleks olemas selline koht,kus olekski lubatud ainult intelligentsed inimesed kommentaare andma.Samasugune foorum,aga ilma nende vastikute õiendajate ja miinustajateta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kirjavahemärgile järgneb tühik.
Loe mõni raamat läbi, ehk saab selgeks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Küll oleks hea,kui oleks olemas selline koht,kus olekski lubatud ainult intelligentsed inimesed kommentaare andma.

Nojah, aga sind ju sinna ei lubataks…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No aga oma teemaga üritad ju kõiki siinseid inimesi ennast halvasti tundma panna. Kuidas sa siis ise parem oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neid kolme esimest kommentaari juba vaadates…täiesti uskumatu tõesti!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jajah, teiste silmas pindu näeb, aga oma silmas palki ei näe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga oma teemaga üritad ju kõiki siinseid inimesi ennast halvasti tundma panna. Kuidas sa siis ise parem oled?

Pigem on see tähelepanu juhtimine sellele, et võiks enne mõelda, kuidas ja mida kirjutada. Kui ollakse mõistuse poolest intelligentne, aga emotsionaalselt ja sotsiaalselt mitte, siis see tarkus ka kahjuks ei ehi ega tee asja paremaks. Inimesed võiks oma sisemise ilu kallal vaeva näha, mitte veel uhkust tunda oma suurte puudujääkide üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin Perekooli külastama umbes kuu aega tagasi ja selle ajaga on see koht ennast minu jaoks ammendanud.

Juba 10aastat on peavoolumeedia pasundanud, et Perekooli foorum on Eesti KÕIGE ÕELAM foorum.

Siis, leidub kindlasti üks lilleke pasameres, kes ei tea seda, tuleb siia ja hakkab haukuma. Miks ja kes ja minge kõik laiali, mina nüüd tulin.

Ära loodagi, ei lähe keegi laiali. Sina lähed.
Ja siis ka tuled tagasi, sest sinusu´guseid on ennegi nähtud. Ega sul mujal parem ei ole.

P.S. Kuradi naljakas on see, et ikka veel leidub tobusid…
No halloooo.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot täpselt midagi sellist ma silmas pidasingi nagu see eelnev kommentaar.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ot täpselt midagi sellist ma silmas pidasingi nagu see eelnev kommentaar.

Aii ämm sõu flättered…:)

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Tead, kuskil Su arvutis, tahvlis või telefonis on see rist või kast, mille abil saab Perekooli lehe kinni panna. Proovi!

Kui aga juhtud olema uneskõndija, kes täiskuuöödel tahtevastaselt ikka & jälle siia tagasi satub, uuri, kuidas Sinu brauseris saite blokeeritaxe. Kõigis kuidagi saab.

Pole Perekooli, pole probleemi. Palka Sulle ju siin passimise eest ei maxta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuradi naljakas mõelda,et ühte kohta mahub kokku nii palju vastikuid inimesi.Ükskõik,mis teema on,ikka suudetakse teemaalgataja lõpuks ennast halvasti tundma panna.Ma hakkasin Perekooli külastama umbes kuu aega tagasi ja selle ajaga on see koht ennast minu jaoks ammendanud.Mitte midagi küsida ei saa,ilma,et vastu saaks kurje,iroonilisi,põlgavaid,sapiseid märkusi.Kas inimesed meie ümber ongi tõesti tegelikkuses sellised? Mis teil viga on? Mõelge natuke ja ärge võtke endale nii vaba voli võõrale inimesele halvasti öelda.Näost näkku te seda ju ei teeks! Tahan tänada neid,kes on vastates viisakad ja sõbralikud.Küll oleks hea,kui oleks olemas selline koht,kus olekski lubatud ainult intelligentsed inimesed kommentaare andma.Samasugune foorum,aga ilma nende vastikute õiendajate ja miinustajateta.

Lihtne soovitus – ära küsi nõu, kui sa vastuseid kuulda ei taha. Sageli on selle kurjuse, iroonia ja sapi taga puhas tõde, lihtsalt inimene tahab kuulda ainult sellist arvamust, mis tema käitumist õigustaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära põe. Ükski õnnelik inimene ei lähe teistele halvasti ütlema. Intelligentne inimene oskab ka halbu asju öelda viisakalt, nii, et see teistele haiget ei tee.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, saan ma sust õigesti aru, et sinu arvates on perekool koht, kus teistele halvasti öeldakse? Kui nii, siis peaks su enda hinnangu järgi perekool sulle täpselt õige koht olema. Tegid lausa teema selleks, et teistele halasti öelda, nii et sobid täpselt sellesse halvastiütlemise mustrisse, sobitud hästi vastikusse kampa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult jumaldan perekooli. Selle kõige pärast.
PS tegelt saab tõelistele muredele ja küsimustele kiirelt asjalikke vastuseid. Lausa uskymatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tõelistele muredele

Just.

Aga kui sa ikka astud üles teemaga, et krt, 14a olen mehega koos elanud ja mees ei pööra mulle igapäevaselt tähelepanu, palun andke töötavat nõu….no mida nagu…
Või, et meil oli aastapäev, aga mees unustas ära, mida teha….

Teemaalgataja oli kindlasti üks nendest uududest, kes eelnevaid asju nö. “küsis”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on sügavalt kahju neist inimestest, kes nii palju viha, kibestumist ja sildistamist täis on. Üldjuhul meile kõikidele on õpetatud, et sääraseid tundeid ei ole viisakas välja näidata ja inimesed ikka üritavad end nii palju kui võimalik tagasi hoida. Et need tunded ikkagi üle ääre kipuvad tulema ja täiesti suvaliste teemade puhul ning täiesti ebaloogiliselt, siis… ma ei taha vist teada millise viha, alaväärsuskompleksi ja rahulolematusega peavad enamik inimesi igapäevaselt toime tulema…
Kui talumatu võib ikka elu olla, kui ennast üldse ei armastata: seda need suvalised purtsatused siin anonüümses kommentaariumis näitavadki!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina armastan ennast väga. Samuti oma lapsi, kes on täiskasvanud. Perekoolis käin seepärast, et see on FUN. Ma ei proovi siin kedagi paika panna vms. Siin on lihtsalt lahe olla ja miks siis mitte?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Igas foorumis on omad “juhtfiguurid”, kes püüavad foorumi vestlust omas suunas juhtida ja “hallata” seda kui oma isiklikku omandit, nii oma võimu kui ka “väega”. Kui temaalgataja veidigi tähelepanelikumalt jälgib siinseid vestlusi, leiab ta need käod üles. Üldiselt ütle sellisele nuhtlusele ja suhtlusele nagu PK, “pe**e kah!”, keera selg ja mine naudi elu. 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Igas foorumis on omad “juhtfiguurid”, kes püüavad foorumi vestlust omas suunas juhtida ja “hallata”

Jah, aga sa räägid praegu kasutajanimedega foorumist. Kus enam vähem on ikkagi kõik tuvastatavad, kas tel, numbri, meiliaadresi jne järgi ja 65% üldse ei varja nime ega asukohtagi.

Siin sa võid oma naba paigast tõmmata selle “haldamisegas” ja lõpuks tuleb ikka mingi tola, kes sult vaiba alt ära ja sind ennast vee alla tõmbab.
Sest ta lihtsalt ei tea, kes sa oled ja ta just ärkas ka.
Seega, siis on see mõttetu.

Ja see ongi intrigeeriv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Hispaanias peetakse tomatisõdu ja veriseid härjavõitlusi, siis Eestis on moes mudamaadlused. Olgu “suvemängud” või “talimängud”, pole vahet, PK kihiseb nagu üleajav pudrukatel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole siinsel foorumil häda midagi, vahest ajavad need iroonilised ja passiiv-agresiivsed vastused isegi muigama, kohati satub sekka väga vaimukaid vastuseid. Kulmu kergitama panevad need käod, kes kellegi jutust mingi suht süütu või pisut tavalisest erineva detaili hambusse haaravad ja siis selle kallal urgitsema hakkavad. Vahest on nii, et loen ära teemaalgatuse ja siis mõne aja pärast 5. lehekülje, kus kaks-kolm kägu tulihingeliselt vaidlevad mingi pisidetaili üle, millel pole enam teema-algatusega midagi pistmist. Lõbu kui palju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No üldiselt ei taha ju keegi kuulda enda aadressil midagi iroonilist või solvavat. Isegi naermist enda üle ei taluta.
Miks siis arvatakse, et teistele on hea teha midagi selgeks läbi iroonia, irvitamise või paikapaneku?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on sügavalt kahju neist inimestest, kes nii palju viha, kibestumist ja sildistamist täis on. Üldjuhul meile kõikidele on õpetatud, et sääraseid tundeid ei ole viisakas välja näidata ja inimesed ikka üritavad end nii palju kui võimalik tagasi hoida. Et need tunded ikkagi üle ääre kipuvad tulema ja täiesti suvaliste teemade puhul ning täiesti ebaloogiliselt, siis… ma ei taha vist teada millise viha, alaväärsuskompleksi ja rahulolematusega peavad enamik inimesi igapäevaselt toime tulema…

Kui talumatu võib ikka elu olla, kui ennast üldse ei armastata: seda need suvalised purtsatused siin anonüümses kommentaariumis näitavadki!

Just.Tekitab samu mõtteid.Ja veel selliseid,et need sapipritsijad on ju need samad,pealtnäha nii kenad inimesed,kes meile tänaval vastu jalutavad.Paha mõelda,kui palju vihkamist nii paljudel tegelikult sisimas peitub.Ja nagu Marika Korolevi näite põhjal teame,ei ole need hullemad kommenteerijad siin sugugi mitte madala haridustasemega inimesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina armastan ennast väga. Samuti oma lapsi, kes on täiskasvanud. Perekoolis käin seepärast, et see on FUN. Ma ei proovi siin kedagi paika panna vms. Siin on lihtsalt lahe olla ja miks siis mitte?

Jah,selline koht oleks tõesti fun,kui ei peaks kartma,et siia postitades võid vea teha ja ennast hiljem hoopis halvasti tunda.Väga mõnus oleks üksteisele nõu anda ja arvamusi avaldada,kui see toimuks viisakal ja sõbralikul tasandil.Mitte lahmides ja labastades nagu siin liiga paljud teevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just.Tekitab samu mõtteid.Ja veel selliseid,et need sapipritsijad on ju need samad,pealtnäha nii kenad inimesed,kes meile tänaval vastu jalutavad.Paha mõelda,kui palju vihkamist nii paljudel tegelikult sisimas peitub.Ja nagu Marika Korolevi näite põhjal teame,ei ole need hullemad kommenteerijad siin sugugi mitte madala haridustasemega inimesed.

Kirjavahemärgi järgi käib tühik. Huvitav, et sellised kirjavigu tegevad ja muidu veidi lihtsakesed tunnevad ennast hirmsasti rünnatuna ja ahistatuna. Ja mitte ainult perekoolis – küll tuleb neid toetada ja aidata, neile annetada ja niisama anda. Pidevalt migi kõrvulukustav ving. Kõik neid kiusavad ja norivad ja ahistavad. Mehed ei mõista ja naised on õelad.
Perekool on lahe koht ja arvuti paremas servas on üks ristiga märk, kust asi kinni käib, kui liiga hirmsaks läheb 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kirjavahemärgi järgi käib tühik.

Üks ja sama õigekirja tola käib mööda meedia kommentaariume ja muudkui pasundab oma mantrat: “Kirjavahemärgi järgi käib tühik.” Kord märkasin, et PL-s oli ta haakunud kellegi Sidorova sappa ja too provva Juta muutus talle eriliseks põlualuseks.
Eks mõni täidab sedamoodu oma “tühikut”…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjavahemärgi järgi käib tühik. Huvitav, et sellised kirjavigu tegevad ja muidu veidi lihtsakesed tunnevad ennast hirmsasti rünnatuna ja ahistatuna. Ja mitte ainult perekoolis – küll tuleb neid toetada ja aidata, neile annetada ja niisama anda. Pidevalt migi kõrvulukustav ving. Kõik neid kiusavad ja norivad ja ahistavad. Mehed ei mõista ja naised on õelad.

Perekool on lahe koht ja arvuti paremas servas on üks ristiga märk, kust asi kinni käib, kui liiga hirmsaks läheb 😉[/quote]

Kirjavigu tegev,lihtsakene,annetusi nuruv,pidevalt vinguv… Selline tüüp valmis vorbitud minust nüüdseks 😀 Kommenteerige aga edasi,need,kellest teema tehtud,seda enam tõestate ennast!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekool on lahe koht ja arvuti paremas servas on üks ristiga märk, kust asi kinni käib, kui liiga hirmsaks läheb 😉

Kirjavigu tegev,lihtsakene,annetusi nuruv,pidevalt vinguv… Selline tüüp valmis vorbitud minust nüüdseks 😀 Kommenteerige aga edasi,need,kellest teema tehtud,seda enam tõestate ennast![/quote]

Näete,isegi tsiteerida ei oska siin Perekoolis õigesti.Täitsa mahakantud tegelane,eksole 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah,selline koht oleks tõesti fun,kui ei peaks kartma,et siia postitades võid vea teha ja ennast hiljem hoopis halvasti tunda.Väga mõnus oleks üksteisele nõu anda ja arvamusi avaldada,kui see toimuks viisakal ja sõbralikul tasandil.Mitte lahmides ja labastades nagu siin liiga paljud teevad.

Kas tõesti käib üle jõu jätta kirjavahemärgi järele tühik? Proovi – kirjuta
näiteks: “Olen intelligentne, haritud ja suure lugemusega”. Niisiis harjutus:
vajuta klaviatuuril järjest: o, l, e, n, tühik, i, n, t, e, l, l, i, g, e, n, t, n, e, koma, tühik. Lõpeta harjutus iseseisvalt. Vajadusel korda.

Hoobilt muutuksid sinu teemad tõsiselt võetavateks.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 144 )

Esileht Pereelu ja suhted Vastik kamp siin koos