Esileht Pereelu ja suhted Vastik kamp siin koos

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 144 )

Teema: Vastik kamp siin koos

Postitas:
Kägu

Kui kellelegi siin anonüümses foorumis labane väljaütlemine on vabastav, siis proovigu seda ka päriselus teha, on veelgi vabastavam. Päriselus on üsna kindel, et vait kui sukk ja midagi ei julge öelda. Kogub kõik endasse ja siis tuleb siia perekooli suvalise peale end vabastama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui kellelegi siin anonüümses foorumis labane väljaütlemine on vabastav, siis proovigu seda ka päriselus teha, on veelgi vabastavam. Päriselus on üsna kindel, et vait kui sukk ja midagi ei julge öelda. Kogub kõik endasse ja siis tuleb siia perekooli suvalise peale end vabastama.

Just! Täiesti õigesti aru saadud. Just selles seisnebki anonüümse ütlemise võlu, et isegi lambast saab möirgav hunt. Lisaks väärib PK õigekeelsuse eriauhinda. Pean tunnistama, et mõnikord tekitab tähenärimine tõesti korraliku peavalu, aga vaadakem positiivset poolt – perekoolika sõnavara ja keelekasutus on tänu sellele oluliselt paranenud. Ennevanasti olid sõnad nagu “pluuse”, “laovärv”, “sukapüksid” jmt suurepäraselt esindatud. Pärast kohaliku keelekomisjoni aastatepikkust rasket tööd on seis oluliselt paranenud. Vähemalt laovärve pole enam märganud. Nii et andke aga tuld, see tuleb keeleoskamatutele lõppkokkuvõttes ainult kasuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

isegi lambast saab möirgav hunt.

Või hundist saab lammas…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mulle ka 😀 aga talle jäi midagi suurest tähest koolist meelde, nii et äkki saab kunagi targemaks?

Saigi targemaks.

Alguses kirjutas oma targutava postituse samamoodi, nagu ta üldiselt kirjutab, st ilma tühikuteta kirjavahemärgi järel. Aga seejärel harjutas natuke ja kirjutas postituse üle ja – imede ime – suutis eneseületuslikult need isegi paika saada. Kõik selleks, et sulle ära teha.

No ei ole ju tore inimene, aga natuke targem ikka.

mulle ka 😀 aga talle jäi midagi suurest tähest koolist meelde, nii et äkki saab kunagi targemaks?

Saigi targemaks.

Alguses kirjutas oma targutava postituse samamoodi, nagu ta üldiselt kirjutab, st ilma tühikuteta kirjavahemärgi järel. Aga seejärel harjutas natuke ja kirjutas postituse üle ja – imede ime – suutis eneseületuslikult need isegi paika saada. Kõik selleks, et sulle ära teha.

Läks nats viltu sul nagu näha,aga mis seal ikka-juhtub! Mina kirjutan praegu ja kirjutasin ka enne ikka omamoodi,st ilma kohustuslike tühikuteta 🙂 Ja saladuskatte all võin öelda,et toredusest on teil tigedatel kägudel täitsa vale arusaam.”Päriselus” pole kindlasti selliste ütlemistega inimene tore nagu teie.

Jah, kirjutasid jälle oma postituse üle. Päris totakas, ausalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Päriselus võetakse omale mingi mask ja püütakse oma rolli usinalt mängida, olgu siis tööl või tavaelus. Ärimaailmas nimetatakse sellist käitumist/näitlemist sitavõileiva pakkumiseks. Näiteks tüüpiline lambast ülemus alustab koosolekut laialivalguva kiitusega (esimene saiaviil), siis lajatab möödaminnes sitalaraka sinna peale (“tegelikult te peaksite ikka paremini seda-toda tegema”) ja lõpetab jälle kiitusega “tublid olete” (teine saiaviil). Niikaua mängis, kuni üks norrakas ütles talle otse: “F**k it!” ja sulges enda järel ukse. Selle peale ehmatas ülemus kangeks ja tõstis palka.
Paljud eestlased püüavadki peenutsedes näidata kui hästitreenitud orjad nad on. Kuhu selline orjalikkus viib, eks tulevik näitab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No nii palju kui ma nüüd seda teemat siin jälginud oled, ei ole need “siin on ikka nii vastikuid ja õelaid inimesi” kurtvad inimesed sugugi helgemad, lahkemad ega õilsamad…samasugune ärapanemine ja torkimine käib….

Please wait...
Postitas:
Kägu

võimalik, et keegi eespool on seda juba kirjutanud, ei viitsinud lugeda kõike läbi, aga kirjavahemärkide järgi otsustades, on see teemaalgataja tõsine mure, millele siit sobivat vastust ei saanud.
https://foorum.perekool.ee/teema/aastapaev-oli-olen-solvunud/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et PK ongi selline koht, kus käib väga toredaid inimesi, kes mingis mõttes naudivad anonüümsust ja seda, et võivad öelda kõike seda, mis päriselus pole võimalik. Pidevalt peab valima, mida, kuidas ja kellele ütled. Meelita lapsi, rahulda meest, kiida ülemusele takka, kuigi tegelikult tahaks lihtsalt mõnikord karjuda, et MINGE TE KÕIK P…..! Päriselus ei saa seda ilma tagajärgedeta teha, nii siis tehaksegi siin. Ilus ja südamlik see pole, olen nõus. Selge on see, et PK pole koht nõrganärvilistele. Kui aga saad aru sellest ihalusest anonüümse ärapanemise järele ning seda mõistad – psühholoogiliselt on see ülimalt vabastav – ning enda vastu suunatud õelusi ignoreerid, siis peab tunnistama, et PK on täiesti jumalik. Esiteks saab siin ärapanemisest hoolimata head nõu ning ideid. Teiseks on selles “õeluses” väga tihti ka sügavam tõde. Jah, liialt julm ja otsekohene ehk, aga tõde sellest hoolimata. Näiteks PK klassika “jäta maha see mees” on ju pahatihti ainuõige nõuanne olukorda arvestades, lihtsalt see hea nõuanne on vürtsitatud iseenda tähtsa isiku tarkuse rõhutamise ja õnnetu teemaalgataja suhtes iroonilise keelekasutuse kastmes, mis teeb selle nõuande küll üleolevaks ja ebaviisakaks, aga mitte valeks. Samuti on PK täis üllatusi. Teinekord saab siin kõvasti nalja, südamlikke vastuseid ja häid ettepanekuid. Kuu ajaga jääb ehk tõesti silma eelkõige anonüümne haukumine, aga soovitaks natuke rohkem kulisside taha vaadata ja võib avastada, et perekoolikad on tegelt päris lahe kamp, kes esindab ülevaadet kogu elanikkonna headest ja halbadest omadustest.

Mina käin perekoolis näiteks SELLISTE tegelaste pärast nagu eelnevalt tsiteeritu.
Ma pole küll temaga 120% nõus, aga 98% küll.

Ja miskipärast ma siiski arvan, et need, kes siin teemas inisevad, need kuskil oma sisemuses mõtlevad tegelikult samamoodi.
Miks ma nii arvan?
AGA SELLEPÄRAST, et need iniseja ei lähe siit ju kunagi mitte kuhugi ära. Ja kui lähevadki, siis on mõna aja pärast uuesti tagasi. Nagu külmkapi magnet seal ukse küljes.

Seda näitab ju lihtne statistika – sõbralikud foorumid surevad, perekool õitseb ja kasutajate arv aina suureneb.
Ja otse loomulikult on perekool jumalik koht.

Aga nagu ameeriklasele on kuklasse kirjutatud, et KEEP SMILING, on vingujatele eestlastele kuklasse kirjutatud KEEP WHINING ning nad ei saagi teistmoodi olla.
Sest see on nende loomulik olek.
(see viimane oli vist P.Oja mingis shows olev mõte, autorit ei tea)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saigi targemaks.

Saigi targemaks.

Läks nats viltu sul nagu näha,aga mis seal ikka-juhtub! Mina kirjutan praegu ja kirjutasin ka enne ikka omamoodi,st ilma kohustuslike tühikuteta 🙂 Ja saladuskatte all võin öelda,et toredusest on teil tigedatel kägudel täitsa vale arusaam.”Päriselus” pole kindlasti selliste ütlemistega inimene tore nagu teie.

Jah, kirjutasid jälle oma postituse üle. Päris totakas, ausalt.

No nii palju kui ma nüüd seda teemat siin jälginud oled, ei ole need “siin on ikka nii vastikuid ja õelaid inimesi” kurtvad inimesed sugugi helgemad, lahkemad ega õilsamad…samasugune ärapanemine ja torkimine käib….

võimalik, et keegi eespool on seda juba kirjutanud, ei viitsinud lugeda kõike läbi, aga kirjavahemärkide järgi otsustades, on see teemaalgataja tõsine mure, millele siit sobivat vastust ei saanud.

https://foorum.perekool.ee/teema/aastapaev-oli-olen-solvunud/

Nagu aru olen saanud,siis siin Perekoolis on kõik totakad teie(närvihaigete kägude) jaoks.

Kas sellistele labastele inimestele vastu öeldes olen nüüd ise ka samasugune,jääb igaühe enda otsustada.Nii nagu küla koerale,nii koer külale arvan ma.Kas ma peaks sellist rämpsu veel kenasti kohtlema?

Ja siin valitsevast suurest kirjavahemärkide murest rääkides-njaa-vot see on tõesti tõsine asi,millest võiks rääkima jäädagi.Mingid teised teemad selle kõrval on kõigest naeru koht 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja siin valitsevast suurest kirjavahemärkide murest rääkides-njaa-vot see on tõesti tõsine asi,millest võiks rääkima jäädagi.Mingid teised teemad selle kõrval on kõigest naeru koht 😀

Aga MIKS sa siis oled “kirjavahemärgi – puudega”?

Kas see on keeruline seda vahet jätta?
Teistel on ju s..tt lugeda su üksteiseotsakirjutatudtekstekassasellestkohekuidagiisearusiiseisaa?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga MIKS sa siis oled “kirjavahemärgi – puudega”?

Kas see on keeruline seda vahet jätta?

Teistel on ju s..tt lugeda su üksteiseotsakirjutatudtekstekassasellestkohekuidagiisearusiiseisaa?

Messengeris ka ütled oma sõbrale,et ta on puudega,harimatu jms,kui ta kirjutab ilma suurte algustähtedeta või üldse ilma kirjavahemärkideta?Ja et sinu ainult parimat väärivale silmale on see riivav? Te muidu ise ka aru saate,milliste pseudoprobleemidega te siin tegelete ja millele oma aega kulutate? Ma jälgin selle teema lõpuni,kuniks see ükskord vaibub,aga teie õnneks,jah,ei kavatse ma tõesti enam siia “suhtlema” tulla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Messengeris ka ütled oma sõbrale,et ta on puudega,harimatu jms,kui ta kirjutab ilma suurte algustähtedeta või üldse ilma kirjavahemärkideta?

Mina ei ütle, sest pole vajadust. Ja kõik sõbrad kirjutavad ka seal õigesti.
(mis vahet seal on, kuhu kirjutada, peldikuseinale või ajalehele kaastööd, inimene kirjutab ikka ühtemoodi)

Aga ilmselt selles see küsimus ongi, et sinu sõbrad ei suudagi kuhugi õigesti kirjutada ja seepärast ka sul on tekkinud tunne, et nii käibki?

See, et sa siia enam suhtlema ei tule, on igati tervitatav.
Ja kui tuledki, eks siis ilmselt püüad oma õigekirja oskamatust varjata…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No eks see postitus ajab korralikult marru need perekooli sõltlased, kelle elu ja tuju sõltub sellest mida postitatakse.
Kui te ennast häirtuna ei tunneks ei oleks ju vajadust pidevalt siin tõestada, kui tore koht see ikka on. Lugedes neid kommentaare on ju näha, kui vaenulikud on inimesed. See, et keegi mainis eelpool kuidas eestlasele on see omane siis võiks veidike kaugemale mõelda. Tänapäev maailma ei ole okei nii kibestunud ja õel olla. Saab ku neutraalselt ka suhtuda asjadesse. See ongi kahjuks nii et siia kogunevad mingid närvilised naised kes lahmivad pseudo asju. Ja kui sina selline ei ole siis oled hoopis siin seltskonnas sina halb ja vastik inimene.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen küll teemaalgataja poolt. Siin ei ole ju asi alati ainult “otsekohesuses” vaid lihtsalt õelas lahmimises ja omalt poolt negatiivse taustaloo juurde mõtlemises. Nt kui mõni uus naine sõna võtab, siis kindlasti on tema lahkuminekus süüdi ja kindlasti eelmise suhte lapsi ei salli ja üldse ei peaks nendega suhtlema kuigi võibolla on paar enne uue suhte teket juba 5 aastat lahus olnud ja uus naine lastele teise ema eest, kellega rõõmuga suheldakse. On mingid veidrad eelarvamused, mida alati taustalugu teadmata hakatakse ise juurde lisama kui kindlat fakti ja selle põhjal, siis tulebki õel sõim ja materdamine edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

egelt saab tõelistele muredele ja küsimustele kiirelt asjalikke vastuseid[/quote

Siit küll asjalikke vastuseid ei saa. Keskmine perekoolikas on mu meelest päris rumal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anonüümselt saavad inimesed öelda, mida nad tegelikult mõtlevad. Seega siinsed “nõustajad” on kõige häbiväärsem osa Eesti ühiskonnast nii kägudena kui ka inimestena käo taga. Kui Eestis on midagi, mille pärast on mul sügavalt häbi, siis pole see kes tahes poliitik, vaid konkurentsitult Perekooli foorum!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen paar aastat perekooli lugenud ja ka siia mõned teemad teinud. Peamiselt lugenud küll raseduse/sünnituse/imetamise ja väikelapse teemasid. Seal on küll sõbralik suhtumine üldjuhul.

Siinses pereelu alafoorumis on aga teised reeglid 🙂 No siin kehtib 100% ütlus, et “loll saab kirikus kah peksa”. A la 5 lapsega üksikema, kelle igal lapsel eri isa, siin küll armu ei saa. Ja kas peakski? Kui ikka inimene on enda suure rumaluse tõttu oma elu ummikusse elanud ja ta selle foorumisse üles riputab, siis võib ta saada päris valusaid vastuseid.

Ma olen samuti siia paar teemat teinud. Oli sisuline küsimus ja sain ka väga sisukaid vastuseid. Jah, olid mõned õelutsejad ja lahmijad samuti. Aga nii nagu teemaalgataja äärmiselt lühike kirjeldus annab aimu inimesest, annab ka vastajate tekst nendest endist aimu, et millised inimesed nemad on, eksole. Mina pigem tundsin neile isegi kaasa – no inimene, kes on endaga ja oma eluga rahul on üldiselt teiste suhtes samuti heatahtlik ja ei kuku lihtsalt materdama. Ju on selle inimese sisemine pinge nii suur, et iga väiksemgi ärritaja kutsub esile õela purtsatuse.

Mis puutub kirjavahemärkidesse ja õigekirja – kuigi ma ise kah kindlasti vigadeta ei kirjuta, hindasin inimest samuti vägagi õigekirjaoskuse järgi. Ja nüüd olen abielus düsgraafikuga 😀 Kusjuures tegu on aruka ja eduka mehega (sekretär vaatab tema ametlikud kirjad üle alati, alluvad on juba harjunud). Ma olen tähele pannud, et päris paljudel on õigekirjaga probleemid ja alati ei ole tegu vähese harituse või haridusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Messengeris ka ütled oma sõbrale,et ta on puudega,harimatu jms,kui ta kirjutab ilma suurte algustähtedeta või üldse ilma kirjavahemärkideta?Ja et sinu ainult parimat väärivale silmale on see riivav?

Ma ei suhtle nii rumalate inimestega, ei messengeris ega päriselus. Kirjutamine näitab päris palju inimese kohta. Eriti see, et peale suunamist ta ei paranda ennast vaid on uhkegi oma harimatuse üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ka mõnda aega perekooli külastanud aga pole eriti sapiseid märkusi avastanud. Ilmselt oleneb see inimese kriitikataluvusest ja huumorimeelest, kuidas ta soovitustesse suhtub.

_

Please wait...
Postitas:
Kägu

Messengeris ka ütled oma sõbrale,et ta on puudega,harimatu jms,kui ta kirjutab ilma suurte algustähtedeta või üldse ilma kirjavahemärkideta?

Mina ei ütle, sest pole vajadust. Ja kõik sõbrad kirjutavad ka seal õigesti.

(mis vahet seal on, kuhu kirjutada, peldikuseinale või ajalehele kaastööd, inimene kirjutab ikka ühtemoodi)

Aga ilmselt selles see küsimus ongi, et sinu sõbrad ei suudagi kuhugi õigesti kirjutada ja seepärast ka sul on tekkinud tunne, et nii käibki?

See, et sa siia enam suhtlema ei tule, on igati tervitatav.

Ja kui tuledki, eks siis ilmselt püüad oma õigekirja oskamatust varjata…

Sul iseenda peale süda pahaks ei lähe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda,see jama ajab mind nii naerma 😀 Mõelda vaid- need ilma eluta kibestunud tegelased siin väidavad,et nemad NII LOLLIDE inimestega ei suhtlegi kunagi.Nii lollidega,kes ei jäta tühikut kirjavahemärgi järgi 😀 Kas on olemas absurdsemat jama? 😀 Ja need on täiskasvanud inimesed,kes seda kirjutavad?

Ma olen ennast alati pidanud ja teie kurvastuseks pean ka edasi õigekirja väga hästi tundvaks inimeseks.Niiet,nutke patja või räusake edasi-teil ei õnnestu see,mida nii meeleheitlikult üritate 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ennast alati pidanud ja teie kurvastuseks pean ka edasi õigekirja väga hästi tundvaks inimeseks.Niiet,nutke patja või räusake edasi-teil ei õnnestu see,mida nii meeleheitlikult üritate 😉

Pardon my French, aga kes üritab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda,see jama ajab mind nii naerma 😀 Mõelda vaid- need ilma eluta kibestunud tegelased siin väidavad,et nemad NII LOLLIDE inimestega ei suhtlegi kunagi.Nii lollidega,kes ei jäta tühikut kirjavahemärgi järgi 😀 Kas on olemas absurdsemat jama? 😀 Ja need on täiskasvanud inimesed,kes seda kirjutavad?

Troll on end pärastlõunaks juba kapsaks joonud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Troll on end pärastlõunaks juba kapsaks joonud.[/quote]

Tänaseks juba joodik! Veel üks tiitel juures! 😀 Te suudate jätkuvalt mind üllatada.Kuhu edasi,eks näis. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelik eneserahuldusviis teemaalgatajal. Aga mis siis ikka, ligemest tuleb tema hädas aidata, nii et võta heaks ja naudi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eespool on ju su postitust tsiteeritud ja selgelt näha, et olid küll tühikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseid uksepaugutajaid ja “mina lähen nüüd teie vastikust seltskonnast minema” suhtumisega tüüpe on siin ennegi nähtud – ei ole sina esimene ega viimane. Üks ühine joon teil on: ei lähe te tegelikult kuskile. Ainult tähelepanu on vaja saada või mis muu see sellise teema eesmärk saab olla?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ilmselt oli see pilt nii talumatu,et isegi tsitaadis pidi minu algteksti väheke muutma.Ma juba ütlesin,et mina oma harjunud stiili ei muuda- kirjutan nii,kuidas juhtub.Ja nüüd midagi tõeliselt šokeerivat- kirjutan isegi väikeste tähtedega ja üldse ilma kirjavahemärkideta tihti,kui on kiire.Eriti messengeris.Ja uskuge või mitte,aga MITTE ükski kaasvestleja ei pahanda. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseid uksepaugutajaid ja “mina lähen nüüd teie vastikust seltskonnast minema” suhtumisega tüüpe on siin ennegi nähtud – ei ole sina esimene ega viimane. Üks ühine joon teil on: ei lähe te tegelikult kuskile. Ainult tähelepanu on vaja saada või mis muu see sellise teema eesmärk saab olla?

Ei ma ei lähe ju,veel.Uks täitsa lahti alles.Ütlesin,et vaatan selle teema lõpuni.:) Ja eesmärk oli küsida tigetsejatelt,et mis neid vaevab.Saab ju ka tsiviliseeritud inimeste moodi suhelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

#3164818:
#3164446:

No ilmselt oli see pilt nii talumatu,et isegi tsitaadis pidi minu algteksti väheke muutma.Ma juba ütlesin,et mina oma harjunud stiili ei muuda- kirjutan nii,kuidas juhtub.Ja nüüd midagi tõeliselt šokeerivat- kirjutan isegi väikeste tähtedega ja üldse ilma kirjavahemärkideta tihti,kui on kiire.Eriti messengeris.Ja uskuge või mitte,aga MITTE ükski kaasvestleja ei pahanda. 😀

Eks nad ole samasugused idioodid nagu sina, laote vastastikku seda napakat irvitavat emotikoni ja tunnete end targana.

Ei muutnud keegi su postitust tsitaadis, ise kirjutasid selle vähemalt kaks korda üle.

Nii, ja miks sa siit foorumist ikka veel kadunud ei ole?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 144 )

Esileht Pereelu ja suhted Vastik kamp siin koos