Esileht Pereelu ja suhted Vastik kamp siin koos

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 144 )

Teema: Vastik kamp siin koos

Postitas:
Kägu

Ma olen paar aastat perekooli lugenud ja ka siia mõned teemad teinud. Peamiselt lugenud küll raseduse/sünnituse/imetamise ja väikelapse teemasid. Seal on küll sõbralik suhtumine üldjuhul.

Siinses pereelu alafoorumis on aga teised reeglid 🙂 No siin kehtib 100% ütlus, et “loll saab kirikus kah peksa”. A la 5 lapsega üksikema, kelle igal lapsel eri isa, siin küll armu ei saa. Ja kas peakski? Kui ikka inimene on enda suure rumaluse tõttu oma elu ummikusse elanud ja ta selle foorumisse üles riputab, siis võib ta saada päris valusaid vastuseid.

Ma olen samuti siia paar teemat teinud. Oli sisuline küsimus ja sain ka väga sisukaid vastuseid. Jah, olid mõned õelutsejad ja lahmijad samuti. Aga nii nagu teemaalgataja äärmiselt lühike kirjeldus annab aimu inimesest, annab ka vastajate tekst nendest endist aimu, et millised inimesed nemad on, eksole. Mina pigem tundsin neile isegi kaasa – no inimene, kes on endaga ja oma eluga rahul on üldiselt teiste suhtes samuti heatahtlik ja ei kuku lihtsalt materdama. Ju on selle inimese sisemine pinge nii suur, et iga väiksemgi ärritaja kutsub esile õela purtsatuse.

Mis puutub kirjavahemärkidesse ja õigekirja – kuigi ma ise kah kindlasti vigadeta ei kirjuta, hindasin inimest samuti vägagi õigekirjaoskuse järgi. Ja nüüd olen abielus düsgraafikuga 😀 Kusjuures tegu on aruka ja eduka mehega (sekretär vaatab tema ametlikud kirjad üle alati, alluvad on juba harjunud). Ma olen tähele pannud, et päris paljudel on õigekirjaga probleemid ja alati ei ole tegu vähese harituse või haridusega.

Sa siis arvad et 5 lapse ema kellel on erinevad isad ei kõlba
mitte kuhugi? Sellest on kahju, et leidub alati inimesi kes peavad ennast teistest paremateks. Küll on teenindajad poodides ise lollid, et ei taha midagi muud elus ja küll on need emad ka ise lohakad ja süüdi. Tema näiteks tahtis siit abi saada,et miks ei võiks vahele jätta selle õelutsemise? Mida see tema elus paremaks muudaks? Kui ei oska nõu anda saad ju lihtsalt kommenteerimata jätta, miks on vajalik nalja teha nõrgema kulul? Otsekohesus ei pea samuti tähendama solvamist ja õelutsemist. Saab ju otsekoheselt ja viisakalt öelda, eriti et inimesed on ju võõrad üksteisele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

#3164818:

#3164446:

Läks nats viltu sul nagu näha,aga mis seal ikka-juhtub! Mina kirjutan praegu ja kirjutasin ka enne ikka omamoodi,st ilma kohustuslike tühikuteta 🙂 Ja saladuskatte all võin öelda,et toredusest on teil tigedatel kägudel täitsa vale arusaam.”Päriselus” pole kindlasti selliste ütlemistega inimene tore nagu teie.

Eespool on ju su postitust tsiteeritud ja selgelt näha, et olid küll tühikud.

No ilmselt oli see pilt nii talumatu,et isegi tsitaadis pidi minu algteksti väheke muutma.Ma juba ütlesin,et mina oma harjunud stiili ei muuda- kirjutan nii,kuidas juhtub.Ja nüüd midagi tõeliselt šokeerivat- kirjutan isegi väikeste tähtedega ja üldse ilma kirjavahemärkideta tihti,kui on kiire.Eriti messengeris.Ja uskuge või mitte,aga MITTE ükski kaasvestleja ei pahanda. 😀

Eks nad ole samasugused idioodid nagu sina, laote vastastikku seda napakat irvitavat emotikoni ja tunnete end targana.

Ei muutnud keegi su postitust tsitaadis, ise kirjutasid selle vähemalt kaks korda üle.

Nii, ja miks sa siit foorumist ikka veel kadunud ei äisi

#3164818:

#3164446:

Läks nats viltu sul nagu näha,aga mis seal ikka-juhtub! Mina kirjutan praegu ja kirjutasin ka enne ikka omamoodi,st ilma kohustuslike tühikuteta 🙂 Ja saladuskatte all võin öelda,et toredusest on teil tigedatel kägudel täitsa vale arusaam.”Päriselus” pole kindlasti selliste ütlemistega inimene tore nagu teie.

Eespool on ju su postitust tsiteeritud ja selgelt näha, et olid küll tühikud.

No ilmselt oli see pilt nii talumatu,et isegi tsitaadis pidi minu algteksti väheke muutma.Ma juba ütlesin,et mina oma harjunud stiili ei muuda- kirjutan nii,kuidas juhtub.Ja nüüd midagi tõeliselt šokeerivat- kirjutan isegi väikeste tähtedega ja üldse ilma kirjavahemärkideta tihti,kui on kiire.Eriti messengeris.Ja uskuge või mitte,aga MITTE ükski kaasvestleja ei pahanda. 😀

Eks nad ole samasugused idioodid nagu sina, laote vastastikku seda napakat irvitavat emotikoni ja tunnete end targana.

Ei muutnud keegi su postitust tsitaadis, ise kirjutasid selle vähemalt kaks korda üle.

Nii, ja miks sa siit foorumist ikka veel kadunud ei ole?

Käisin vahepeal perega Nõmme turul ja tuju sõbralike müüjate nägemisest nii hea,andke andeks,et julgesin oma head meeleolu emotikonidega edasi anda.
Kadunud pole ma siit veel sellepärast,et teilt mitte toitu ära võtta.Teile ju nii meeldib mind närida 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle tegelikult meeldib lugeda siinset foorumit. See on hullem, kui lastevanemate koosolek lasteaias. Siin on inimesi seinast seina. Mina olen selline vabameelne lahutatud 2 lapse ema. Enne olin korralik pereema, talusin 12 aastat pere nimel nii mõndagi. Nüüd jooksen sarvi maha, kuigi hiljuti leidsin kaaslase, kes on tõeline mees võrreldes eelmistega, kellega olen suhelnud.
Aga siin on nii moraali jüngreid, meeldivalt vabameelseid, targutajaid, neid, kes paar eneseabi õpikut läbi lugenud ja kõikidele valgustust jagada soovivad. Neid kes usuvad, et elus tuleb enda õnne eest seista ja neid, kellele on pere kooshoidmine kõige tähtsam.
Mina tänan, et mu telefonis on õigekirja kontroll. Muidugi vahel autotekst paneb ka täiesti uue sõna ja siis saan täiega kübersõimata siin internetiavarustes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen paar aastat perekooli lugenud ja ka siia mõned teemad teinud. Peamiselt lugenud küll raseduse/sünnituse/imetamise ja väikelapse teemasid. Seal on küll sõbralik suhtumine üldjuhul.

Siinses pereelu alafoorumis on aga teised reeglid 🙂 No siin kehtib 100% ütlus, et “loll saab kirikus kah peksa”. A la 5 lapsega üksikema, kelle igal lapsel eri isa, siin küll armu ei saa. Ja kas peakski? Kui ikka inimene on enda suure rumaluse tõttu oma elu ummikusse elanud ja ta selle foorumisse üles riputab, siis võib ta saada päris valusaid vastuseid.

Ma olen samuti siia paar teemat teinud. Oli sisuline küsimus ja sain ka väga sisukaid vastuseid. Jah, olid mõned õelutsejad ja lahmijad samuti. Aga nii nagu teemaalgataja äärmiselt lühike kirjeldus annab aimu inimesest, annab ka vastajate tekst nendest endist aimu, et millised inimesed nemad on, eksole. Mina pigem tundsin neile isegi kaasa – no inimene, kes on endaga ja oma eluga rahul on üldiselt teiste suhtes samuti heatahtlik ja ei kuku lihtsalt materdama. Ju on selle inimese sisemine pinge nii suur, et iga väiksemgi ärritaja kutsub esile õela purtsatuse.

Mis puutub kirjavahemärkidesse ja õigekirja – kuigi ma ise kah kindlasti vigadeta ei kirjuta, hindasin inimest samuti vägagi õigekirjaoskuse järgi. Ja nüüd olen abielus düsgraafikuga 😀 Kusjuures tegu on aruka ja eduka mehega (sekretär vaatab tema ametlikud kirjad üle alati, alluvad on juba harjunud). Ma olen tähele pannud, et päris paljudel on õigekirjaga probleemid ja alati ei ole tegu vähese harituse või haridusega.

Sa siis arvad et 5 lapse ema kellel on erinevad isad ei kõlba

mitte kuhugi? Sellest on kahju, et leidub alati inimesi kes peavad ennast teistest paremateks. Küll on teenindajad poodides ise lollid, et ei taha midagi muud elus ja küll on need emad ka ise lohakad ja süüdi. Tema näiteks tahtis siit abi saada,et miks ei võiks vahele jätta selle õelutsemise? Mida see tema elus paremaks muudaks? Kui ei oska nõu anda saad ju lihtsalt kommenteerimata jätta, miks on vajalik nalja teha nõrgema kulul? Otsekohesus ei pea samuti tähendama solvamist ja õelutsemist. Saab ju otsekoheselt ja viisakalt öelda, eriti et inimesed on ju võõrad üksteisele.

Just.Mitte kedagi ei tohiks hukka mõista või solvata,eriti mingi suvaline võõras,kes ei tea olukorra tagamaid.Mina näiteks annan kodutule joodikule raha,kui ta küsib.Ma ei mõtle,et ahh,nagunii ostab õlut omale selle eest,mitte leiba.Las teeb,mis tahab ja rõõmustab ennast selles tema jaoks niigi kurvas elus nii,nagu oskab.Samuti ei mõtle ma,et ta on ise süüdi oma kehvas elus ja et mina ei pea teda aitama.Peame ikka.Kõik üksühte.Nagu aidati väikest Annabelikest.Sellised asjad teevad hinge nii soojaks ja hea on mõelda,et ilusaid inimesi on meie ümber tegelikult palju.
Halvasti ütlemata ei jätaks ainult sellistele,kes tühja koha pealt,inimest tundmata,talle näkku räuskama tulevad.Siis kaob endastki hetkega kogu ilu.Vähemalt minu puhul on see nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võin valgustada, MIKS ta veel kadunud ei ole.
Sest talle hakkas meeldima.

Eluaeg ta ongi oma messengeris oma mitte just eriti arenenud “tuttavatega” neid emotikone edasi tagasi pildunud ja nüüd avastas järsku, et on ka hoopis teistsuguseid inimesi olemas.
Kes kasutavad suurt algustähte ja kirjavahemärke. Mõnel on lauses vahel harva ka täitsa mingi mõte sees.
Noh, et mitte ainult see pläma, et “mis teed” – ah niisama hängin, sgi e tee” jne.

Arvan, et teemaalgataja nüüd hakkabki siin figureerima ja see tema “lähen minema” on lihtsalt poos.

Võimalik, et edaspidi tunneb ta ära. Sest tal pole veel oma käe sisse seda koma-vahe liigutust sisse harjutanud.

….

P.S. Huvitav, miks klaviatuurid pole algusest peale nii tehtud, et komale vajutades saad “space” ka kohe kirja?
Pole ju maailmas olemas keelt, kus peale koma ei oleks tühikut?

Isegi inglisekeelne maailm (kust arvuti teatavasti pärit on) räägib, et

Spacing between words especially after a comma is very important.
It allows the reader to breathe.
We should be able to make a difference.

Edit: jah, numbrites ei ole pärast koma vahet: 2,6kg ja 99,8%

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kadunud pole ma siit veel sellepärast,et teilt mitte toitu ära võtta.

Teemaalgataja, nad toituvadki teiste energiast ja teevad seda niikaua, kuni oled omadega laip. Ma ei soovitaks oma energiat igasuguste “sitavõileibade” vastu vahetada, vaid seda hoida. Kui sa näed, et sul pole võimalik midagi selgeks teha, siis on ju selge, et paljudel polegi nii palju ajusagaraid, et mõistus sinna ära mahuks. Tühi töö ja vaimu närimine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, nad toituvadki teiste energiast ja teevad seda niikaua, kuni oled omadega laip. Ma ei soovitaks oma energiat igasuguste “sitavõileibade” vastu vahetada, vaid seda hoida.

Teemaalgataja leidis sõbra!

Aga see sõber samuti passib vaid perekoolis ja tema jutu mõte on hoopis see, et “tee minu sõnade, mitte minu tegude järgi”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja leidis sõbra!

Aga see sõber samuti passib vaid perekoolis ja tema jutu mõte on hoopis see, et “tee minu sõnade, mitte minu tegude järgi”.

Ossa, kus nüüd tegi avastuse. Lausa Nobeli preemiat väärt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ise olen sama mõelnud. Paarist korrast on mulle piisanud,et rohkem enam siia mingit teemat ei tee. Iga kord õelutsetakse,isegi kui pole põhjust. Nii kibestunud ja õelad inimesed siin foorumis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eluaeg ta ongi oma messengeris oma mitte just eriti arenenud “tuttavatega” neid emotikone edasi tagasi pildunud ja nüüd avastas järsku, et on ka hoopis teistsuguseid inimesi olemas.

Kes kasutavad suurt algustähte ja kirjavahemärke. Mõnel on lauses vahel harva ka täitsa mingi mõte sees.

Noh, et mitte ainult see pläma, et “mis teed” – ah niisama hängin, sgi e tee” jne.

Arvan, et teemaalgataja nüüd hakkabki siin figureerima ja see tema “lähen minema” on lihtsalt poos.

Võimalik, et edaspidi tunneb ta ära. Sest tal pole veel oma käe sisse seda koma-vahe liigutust sisse harjutanud.

….

P.S. Huvitav, miks klaviatuurid pole algusest peale nii tehtud, et komale vajutades saad “space” ka kohe kirja?

Nii? Mis me nüüd selle teadmisega pihta hakkame? Totaalselt teemast mööda ja on aru saada, et sul puuduvad igasugused vastu argumendid antud postitusele. Peab ikka meelde endale tuletama, kus keskonnas viibid. Paljud ei taha/saa/oska/viitsi kirjutada nii nagu õige ja nende jaoks on see pseudo probleem. Me kõik saame aru, et sul on õigekiri nii nii oluline, aga tead kui palju on inimesi, kes sinust on hoopis erinevad?Sinu peas on tegu koheselt lolliga. Mida see sinu kohta öelda küll võiks? Et oled üks nendest kibestunud inimestest, kes ei suuda halvasti ütlemata midagi lugeda või teha? Kodus on nii korras kõik, et ronid siia selleks et oma draama vajadus kätte saada eks.
Anname andeks, selleks see foorum ju ongi! Tagasihoidlikud pereemad peavad ka ennast kuskil välja elama ja targutamine on ka selline oluline tegevus!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii? Mis me nüüd selle teadmisega pihta hakkame? Totaalselt teemast mööda ja on aru saada, et sul puuduvad igasugused vastu argumendid antud postitusele. Peab ikka meelde endale tuletama, kus keskonnas viibid.

Mis sul järsku hakkas?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

….

Lugupeetud Eritimürgineuss!

Njaa,sul võib isegi õigus olla siinkohal.Mulle hakkas täitsa meeldima,sest nägin Perekooli tulles,et maailmas on olemas HOOPIS TEISTSUGUSEID inimesi.Ehk nagu kirjeldad,siis selliseid,kes kasutavad suuri tähti ja kirjavahemärke 🤣🤣🤣.Sellega su killud veel ei piirdu.Edasi tuleb tekst,et nendel hoopis teistsugustel(ehk siis sinul ja sinusugustel) on VAHEL HARVA lauses ka mingi mõte sees 🤣🤣🤣.Nii kuradi õigesti öeldud jälle! 😀
Proovisid imiteerida tänapäeva noorte slängi,aga seegi ei kukkunud kõige paremini välja.
Tunnen kaasa sellele inimesele,kes siia postitab nüüd tulevikus või kommenteerib midagi ja sarnaselt minule ei viitsi vajutada seda tüütut tühikut.Ta on automaatselt mina siis 😀 Ja mürgimaole tunnen ka kaasa,sest sa pead nüüd pidevalt pingsalt jälgima ega keegi juhuslikult minu moodi kuidagi ei tundu.Ma nii tahaks su koormat kergendada,sest sul on sellise kohutava iseloomuga kahtlemata niigi raske elada.Teen seda,andes sulle lubaduse,et siia ussipessa ma peale käesoleva teema lõppemist enam ei postita 🙂 Saan aru,et sul oli juba nipp varuks,kuidas mind ära tunda edaspidi ja püüdsid seda ka teistega jagada,kirjutades selleks keeleliselt nii korrektse lause,mis kõlas järgmiselt: “Sest tal pole veel oma käe sisse seda koma-vahe liigutust sisse harjutanud.”(jälle naeran).Mingid imelikud taandread torkasid ka silma veel alles poolelioleva mõtte juures.Võiks öelda isegi,et üks alles pooleliolev lause algas sul taandreaga 😀
Mu vastus tuli vist liiga pikk.Siin on nii palju puuduvaid tühikuid,et kui sa selle teksti lõpuni oled lugenud,on sul hing täiesti kinni.Because spaces let reader to breathe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kadunud pole ma siit veel sellepärast,et teilt mitte toitu ära võtta.

Teemaalgataja, nad toituvadki teiste energiast ja teevad seda niikaua, kuni oled omadega laip. Ma ei soovitaks oma energiat igasuguste “sitavõileibade” vastu vahetada, vaid seda hoida. Kui sa näed, et sul pole võimalik midagi selgeks teha, siis on ju selge, et paljudel polegi nii palju ajusagaraid, et mõistus sinna ära mahuks. Tühi töö ja vaimu närimine.

Tänan sõbraliku soovituse eest!
Imelikul kombel mu enesetunne pöördus selle teema käigus.Algselt,siin esimesi kommentaare lugedes ja ka veel oma postitust tehes olin ma tõesti kohkunud ja häiritud.Nüüd on see tunne täielikult läinud.Ainult naerma ja kulmu kergitama paneb see sopp,mis siit vastu tuleb.Enda ees on ka kuidagi kergem hakanud,teades,et minu senised ütlemised enne Perekooli tulekut pole olnud võrreldavadki selle õelusega,mis siin valitseb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ma ei lähe ju,veel.Uks täitsa lahti alles.Ütlesin,et vaatan selle teema lõpuni.:) Ja eesmärk oli küsida tigetsejatelt,et mis neid vaevab.Saab ju ka tsiviliseeritud inimeste moodi suhelda.

sa ju oled siin teemas iseennast tõestanud olevat täpselt samasugune tigetseja ja trollija kui need, kellelt sa küsida tahtsid. mine vaata nüüd peeglisse ja küsi iseendalt, et mis sind ennast siis vaevab ja see ongi vastus su küsimusele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ma ei lähe ju,veel.Uks täitsa lahti alles.Ütlesin,et vaatan selle teema lõpuni.:) Ja eesmärk oli küsida tigetsejatelt,et mis neid vaevab.Saab ju ka tsiviliseeritud inimeste moodi suhelda.

sa ju oled siin teemas iseennast tõestanud olevat täpselt samasugune tigetseja ja trollija kui need, kellelt sa küsida tahtsid. mine vaata nüüd peeglisse ja küsi iseendalt, et mis sind ennast siis vaevab ja see ongi vastus su küsimusele.

Sa oled natuke valesti aru saanud.Mind ei vaeva sugugi need,kes teistele ilma põhjuseta vastikult ütlevatele sama vastikult vastavad.Pigem austan neid.:) Seega mind ei häiri mu enda käitumine ka antud juhul.Ja mis ma sealt peeglist ikka vahin-ma tean ju ise,millise mõttega ma oma postituse tegin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kirjaoskamatu ja meie “igas teemas 30+ räuskaja” on omavahel ristunud või? Sel ristsugutisel on kirjavead ja lisaks proua irwi stiil. Kas nad paljunevad kuskil või?
Aga teemaalgataja, kas sa lubad, et lähed siit minema? LUBAD? Palun luba! Kõigil oleks mõnusam…

Mind peavad siin paljud imelikuks,kuna julgesin kutsuda inimesi üles suhtlema omavahel sõbralikult.Saan kõvasti miinuseid ja sõimu.

Jaaa, teemaalgatuse esimesed sõnad “Vastik kamp siin koos” lausa nõretab sõbralikkusest ja empaatiast… Palun näita mulle oma 28 postituses sõbralik koht ja siis räägime edasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Imelikul kombel mu enesetunne pöördus selle teema käigus.

Tere tulemast perekooli! Sobid siia täpselt nagu rusikas silmaauku. Naudid seda, kui saad teistele halvasti öelda, sildistada, lahmides kõiki perekooli kägusid ühte patta panna. Ja see tõstab su tuju. Tubli. Nüüd tead, et siin perekoolis seda õelutsevat osa kägudest nähes vaatad sisuliselt peeglisse ja näed iseennast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oehh,no mis ma ikka ühte ja sama korrutan-te ei saa ju nagunii aru.Aga ma kordan veel üks kord,äkki NÜÜD saab keegi teist aru…Jah,mulle meeldib endale ja meeldib ka kui teised ütlevad nii võimalikult vastikult kui torust tuleb nendele,kes teistele ILMA PÕHJUSETA esimesena halvasti ütlevad.Minule öeldi ka ja näete,tulemus on käes 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelikul kombel mu enesetunne pöördus selle teema käigus.

Tere tulemast perekooli! Sobid siia täpselt nagu rusikas silmaauku. Naudid seda, kui saad teistele halvasti öelda, sildistada, lahmides kõiki perekooli kägusid ühte patta panna. Ja see tõstab su tuju. Tubli. Nüüd tead, et siin perekoolis seda õelutsevat osa kägudest nähes vaatad sisuliselt peeglisse ja näed iseennast.

Tänan lahkesti vastu võtmast,aga nagu juba ütlesin,jälgin selle teema lõpuni ja lahkun.
Ei pane kõiki ühte patta-ütlesin ju selgesti,kes mind häirivad ja et toredatele inimestele olen tänulik.
Enesetunne muutus jah,õnneks!Valida on ainult kas nutta või naerda.Ma valisin naermise.Sest milleks kurvastada kellegi ütlemiste pärast,kellel pole elus muid väärtusi,kui õigesse kohta pandud kirjavahemärk 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kirjaoskamatu ja meie “igas teemas 30+ räuskaja” on omavahel ristunud või? Sel ristsugutisel on kirjavead ja lisaks proua irwi stiil.

Sa oled Irwi vastu ülekohtune.

Ta ei lubaks endale kunagi nii rumalaid vigu nagu siin see pr Vastikkamp.
Ja otse loomulikult orienteerub ka ka pk foorumi alamteemades paremini ning ei arvaks, et selline ilkumine kuuluks kuidagi “pereelu ja suhted” alla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliste avalike foorumitega peab arvestama, et siin kommenteerivad ka näiteks päriselt vaimselt haiged inimesed, kes käivad pidevalt psühhiaatriaosakonnas ravil. Aasta tagasi oli just mingi lugu ajakirjanduses kuidas üks selline saripostitamisega teise naise (kes samuti tegelikult sotsiaaltöötaja abi vajas) enesetapu äärele viis. Samuti on elus kibestunud ja sõpradeta inimestel vähe muid kohti, kus oma arvamust avaldada. Üks kibestunu tavaliselt postitab kordades rohkem kui tavaline inimene ja seetõttu võib ka ekslik mulje jääda, et siin on pahatahtlikke inimesi rohkem kui teisi. Tegelikult käib siin väga mitmekesine seltskond. Kui osata veidi välja filtreerida täiesti süüdimatut lahmimist, siis võib siit leida ka täiesti huvitavaid arutelusid ja vaidluseid ja soovitusi jm. Teadmine, et siin kommenteerib ka vaimselt haigeid inimesi aitab ehk ignoreerida mõttetut mõnitamist ja keskenduda neile kommentaaridele, mis lugemist väärivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest milleks kurvastada kellegi ütlemiste pärast,kellel pole elus muid väärtusi,kui õigesse kohta pandud kirjavahemärk

Inimesed püüavad sind ainult aidata, kui räägivad sulle täiesti viisakalt ja sõbralikult, et pärast kirjavahemärki käib tühik. Ja sina ei hinda seda lahkust.
Su jutu mõte läheb ju kaduma, kui see on nii silmikriipivalt valesti kirja pandud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseid uksepaugutajaid ja “mina lähen nüüd teie vastikust seltskonnast minema” suhtumisega tüüpe on siin ennegi nähtu. Üks ühine joon teil on: ei lähe te tegelikult kuskile.

Pakun välja põhjuse, miks tullakse tagasi? Mitte meeldiva seltskonna pärast, vaid kuna puudub alternatiiv, aktiivse suhtlusega foorumi näol ja mõnel teemal soovitakse arvamust avaldada. Delfi naistekas muutus kunagi kohaks, kus arutelu asemel käis püsikommentaatorite omavaheline lõõpimine ja mõõdu võtmine. Siingi on teemasid ja kommenteerijaid seinast seina, mõnikord ka asjalikke vastuseid, kuniks vestlus mõne provotseeriva käo poolt totaalselt ära rikutakse ja labaseks muututakse. Kui argumenteerida ei osata või mõtted otsa saavad, hakatakse vastajatega norima ja isiklikult solvama, stiilis, misasja? hull? deemonid peas? rohud võtmata? mine arene! jää vait! jne. Eriti tigedaid ja sõnadega tahtlikult ründavaid kägusid võib siin olla vähe, võib-olla 1-3, kuid nad rikuvad alati kogu teema ära. Teistel sõltub nähvamise vajadus päevast, kord ollakse leebed, teinekord pahas tujus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oehh,no mis ma ikka ühte ja sama korrutan-te ei saa ju nagunii aru.Aga ma kordan veel üks kord,äkki NÜÜD saab keegi teist aru…Jah,mulle meeldib endale ja meeldib ka kui teised ütlevad nii võimalikult vastikult kui torust tuleb nendele,kes teistele ILMA PÕHJUSETA esimesena halvasti ütlevad.Minule öeldi ka ja näete,tulemus on käes 😀

Põhjus on sinu peas. Sina arvad, et sul on põhjust halvasti öelda ja ütled. Ja need teised halvastiütlejad arvavad ka, et neil on põhjust halvasi öelda ja ütlevad. Ei mingit vahet. Pada ja katel.

Selle konkreetse teema tegid sina ja alustasid teistele halvasti ütlemisega. Nii et sulle peaksid meeldima kõik, kes sulle siin taamas halvasti ütlevad, sest neil on põhjus – vastata sinu halvastiütlemisele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliste avalike foorumitega peab arvestama, et siin kommenteerivad ka näiteks päriselt vaimselt haiged inimesed, kes käivad pidevalt psühhiaatriaosakonnas ravil. Aasta tagasi oli just mingi lugu ajakirjanduses kuidas üks selline saripostitamisega teise naise (kes samuti tegelikult sotsiaaltöötaja abi vajas) enesetapu äärele viis. Samuti on elus kibestunud ja sõpradeta inimestel vähe muid kohti, kus oma arvamust avaldada. Üks kibestunu tavaliselt postitab kordades rohkem kui tavaline inimene ja seetõttu võib ka ekslik mulje jääda, et siin on pahatahtlikke inimesi rohkem kui teisi. Tegelikult käib siin väga mitmekesine seltskond. Kui osata veidi välja filtreerida täiesti süüdimatut lahmimist, siis võib siit leida ka täiesti huvitavaid arutelusid ja vaidluseid ja soovitusi jm. Teadmine, et siin kommenteerib ka vaimselt haigeid inimesi aitab ehk ignoreerida mõttetut mõnitamist ja keskenduda neile kommentaaridele, mis lugemist väärivad.

Jah,teil on täiesti õigus.Eks ma ise läksin ka veidi hoogu selle vastu ütlemisega.Vägagi nõus,et kõige targemad on need,kes ignoreerivad neid halvasti ütlejaid.Ju ma siis vist ei tahtnud,et nad liiga kergelt pääsevad ja tunnevad kasvõi natukenegi seda sama halba tunnet,mida nad nii paljudele põhjustavad.Paha vaadata,kui niigi mures inimene veelgi kehvemini ennast tundma pannakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled Irwi vastu ülekohtune.

Ta ei lubaks endale kunagi nii rumalaid vigu

Jah, sul on täiesti õigus, Irw oskab vähemalt kirjavahemärke panna ja kirjavigu ei tee, niiet kuigi tema tekst on sisult ilge, on see tavaliselt grammatiliselt ja ortograafiliselt heal tasemel.

Selliste avalike foorumitega peab arvestama, et siin kommenteerivad ka näiteks päriselt vaimselt haiged inimesed, kes käivad pidevalt psühhiaatriaosakonnas ravil.

Jah, ja nagu meie kliinilise psühholoogia õppejõud rääkisid, vaimuhaige võib nii argumenteerida ja solvata, et normaalsel inimesel puhtast abitusest käed rippu vajuvad ja ei oska nagu midagi vastu öeldagi, sest temal tuleb piir ette, diagnoosiga inimesel mitte. Mul on mõnikord siin samasugune tunne Irwiga (või proua õpetajaga “Vihkan liberaale!”) vaieldes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Põhjus on sinu peas. Sina arvad, et sul on põhjust halvasti öelda ja ütled. Ja need teised halvastiütlejad arvavad ka, et neil on põhjust halvasi öelda ja ütlevad. Ei mingit vahet. Pada ja katel.

Selle konkreetse teema tegid sina ja alustasid teistele halvasti ütlemisega. Nii et sulle peaksid meeldima kõik, kes sulle siin taamas halvasti ütlevad, sest neil on põhjus – vastata sinu halvastiütlemisele.

Kindlasti ei võta ma omaks süüdistust,et ütlen tühja koha pealt kellelegi halvasti.See ütlemine algab juba oioi kui palju varasemast-üldse enne minu Perekooli tulekut või teema tegemist.Need,kes tundsid ennast puudutatuna,tulid vihselt teemat kommenteerima.Seega,asi selge! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei võta ma omaks süüdistust,et ütlen tühja koha pealt kellelegi halvasti.See ütlemine algab juba oioi kui palju varasemast-üldse enne minu Perekooli tulekut või teema tegemist.Need,kes tundsid ennast puudutatuna,tulid vihselt teemat kommenteerima.Seega,asi selge! 🙂

Miks vihaselt? Miks peaks keegi Perekooli idioodi peale vihastama?

Eks idioodi mõnitamine on tõesti mitte kõige ilusam tegu, aga kuna tegu on eriti kui õela ja vastiku idioodiga – siis las olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei võta ma omaks süüdistust,et ütlen tühja koha pealt kellelegi halvasti.See ütlemine algab juba oioi kui palju varasemast-üldse enne minu Perekooli tulekut või teema tegemist.Need,kes tundsid ennast puudutatuna,tulid vihselt teemat kommenteerima.Seega,asi selge!

Jah. Ja need teised halvastiütlejad ka ei ütle enda arvates tühja koha pealt halvasti. Nii lihtne see ongi. Ära siis selle peale vihasta, pole vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei võta ma omaks süüdistust,et ütlen tühja koha pealt kellelegi halvasti.See ütlemine algab juba oioi kui palju varasemast-üldse enne minu Perekooli tulekut või teema tegemist.

Seda võis arvata, et see halvasti ütlemine on sinu igapäeva elu osa ja et see algas juba enne sinu perekooli “tulekut”
Siis pole ka imestada, et siin vaid plärtsud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 144 )

Esileht Pereelu ja suhted Vastik kamp siin koos