Esileht Pereelu ja suhted Vastik naabrinane

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Vastik naabrinane

Postitas:

Meil on mehega pool aastat käinud pidev sõda naabrinaise pärast ja ometi lahenduseni pole jõudnud. Ma olen väsinud tülitsemast aga ma ei tea kuidas õigem oleks.
Nimelt. Mu mehel on olnud sõprussuhe oma naabrinaisega ligikaudu 5 aastat enne meie tutvumist. Mehega me koos 1,5 aastat. Algul mees suhtles temaga igapäevaselt messengeris. Nad jagasid oma tegemisi ja käimisi, nalju ja kõike muud. Täiesti tavaline suhtlus. Suhteliselt suhte alguses tutvustati ka naabrinaist mulle, kes juba esimesel kohtumisel erilist muljet mulle ei jätnud oma pisut üleoleva suhtumisega. Teretasime edaspidi ja kõik oli tavapärane. Kuniks hakkasid toimuma asjad mis mind ajapikku häirima hakkasid. Näiteks, kui olin maakodus, siis see naine leidis korduvalt ettekäändeid, et mehele külla minna – näiteks tolmuimeja laenamine, jää laenamine vms. ning jäi tundideks lobisema. Päris mitmetel õhtutel ta helistas mu mehele, et tal vaja kolmandale korrusele raskeid asju tassida. Saan aru, vahel on see okei. Minu jaoks otsustava lükke sai see kui naabrinaine ei saanud oma poja käitumisega hakkama (pidevalt kostus ülevalt korruselt karjumist ja õiendamist). Kui ühel õhtul ta palus mu meest, et ta tuleks ja ütleks paar kurja sõna tema lapsele – kuna ema sõna ta ei pidavat kuulama. Mees arutas minuga seda teemat ning ma ütlesin talle konkreetselt, et tema asi pole võõraid lapsi kasvatada. Minu jaoks täiesti ajuvaba kui üks ema palub naabrimeest oma lapsi korrale kutsuma.
Kui ma hakkasin mehele rääkima, et mind on hakanud häirima tema suhtlus selle naabrinaisega, siis mees ka veidi vähemaks seda tõmbas. Mispeale see naine hakkas kohe erinevate lausetega mind maha tegema. Rääkis mehele, et ta tunneb oma sõbrast puudust ja et naine on talle kellad kaela riputanud. Et see pole normaalne, et ma nende suhtlust piiran. Olen ka täna mehega arutanud, et miks see suhtlus peab nii toimuma, kui see naine talle minu pihta ebaviisakaid märkusi teeb. Mees ütles,et mingil ajahetkel oli ta väga hea kuulaja abiks isiklike probleemidega ning ta ei taha naabrinaisele halvasti öelda. Viimasel ajal ongi mees väga napisõnaliselt tema vestlustele vastanud. Aga alati kui see naine talle kirjutab, siis on tema kirjades negatiivne alatoon minu kohta. Pidevalt ta saatis ka fotosid kui mehe ja tema auto kõrvuti parkisid ja pildi juures oli kommentaar keegi ei saa meie vahele tulla Ühesõnaga selline endaarust vaimukas pilt.Või kui minu auto oli eemal, siis tegi pildi ja saatis mehele, et miks ta auto küll nii eemal on? Nüüdseks oleme sealt ära kolinud, kuid see naine käib nagu kummitus meie suhtes veel kaasas.Näieks. Alles viimati kirjutas mu mehele, et uued naabrid kolivad sisse ja uus naabrinaine on palju viisakam kui olin mina. Ja siis mul viskas üle, kirjutasin sellele naisele sõnumi, et loodetvasti on ka uus naabrimees parem. Teadsin juba ette, et seepeale ta mu mehele sellest kohe räägib. Nii oligi. Siis nad koos arutasid, et mul usalduse probleemid ja nuhin mehe telefonis. Nii oligi ja tunnistasin ka mehele, et tahtsin näha kui palju see suhtlus veel kestnud on. Vahel ka mees näitas mulle mis ta kirjutas. Mis mind kurvastab on see, et mees ei ütle sellele naisele minu kaitseks ühtegi sõna. Vaid pige arutab meeleldi, et mul usalduse probleem. Olen nii pettunud ja väsinud sellest, et ütlesin mehele täna hommikul, et kas saadad selle naise kuu peale või lõpetame suhte. Terve päev me pole suhelnud ja mul seest nii piinab, kas läksin üle piiri? Kas peaksin leppima, et selline sõbranna mu mehe elus figureerub, kes kuidagi meie suhtele head ei soovi? Tegelikkuses saame mehega hästi läbi, meil palju ühist ja toredaid hetki. Aga see üks naine!
No tuli vist pikk ja segane jutt, aga ootan kinnitust, kas olen lolliks hakanud minema või olen õigustatult häiritud selle naise käitumisest?

+23
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine tunneb mineviku pärast mehe üle mingit omanditunnet. Lihtsamalt öeldes on ta ussitaja, kel oma elus piisavalt tegevust ei ole. Raske öelda, kas tegelikult tahaks meest endale aga mees ei võta vedu või lihtsalt meeldibki olla selline manipuleerija.

Normaalne sõprussuhe eeldab seda, et oma sõbra suhet ei mürgitata isegi siis, kui sõbra partner ei meeldi. Normaalsed sõbrad toetavad ja annavad nõu, kui selleks on vajadust või kui seda palutakse.

Mees tunneb omakorda tänutunnet, mille tõttu ei tahaks nagu suhtlemist ka jätta. Aga see, et ta seda naist paika ei pane võib näidata seda, et ta ei ole teie suhtes üldse kindel ning tahab jätta taganemistee, kui peaksite lahku minema. Kui sa ise tunneksid end mehega kindlalt, siis see naine sind nii ei häiriks.

Mina sellises olukorras niisuguseid ultimaatumeid – kas sõbranna või lahkuminek – ei esitaks. Aga teeksin mehele selgeks, et tema sõbranna käitumine ei ole normaalne. Edaspidi ei pööraks sellele tähelepanu, sest seda see naine ju tahabki, et teie suhtes oleks pingeid. Pead õppima oma emotsioonidega hakkama saama. Peaksid ka tõsiselt mõtlema, kui oluline see suhe sulle tegelikult on ning kas see ikka toimib normaalse suhtena, kus kõigi osapooltega arvestatakse ja kõigi vajadused on kaetud. Puudujääkidega saab tegeleda aga ainult siis, kui mõlemad seda tahavad.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal meest pole, mis viga on kõikideks oma vajadusteks naabrimeest laenata! Ei imesta, et see sulle ei meeldi. Praegu on naabrinaine nagu kiuslik tüdruk, kes su mehega mängib, aga sind mängu ei võta. Ja “tema nägi meest enne!” Ja mehes pole küllalt otsustavust seda muuta (või ta lihtsalt ei saa sellest naiste draamast aru, nagu tõupuhas mees ikka, temal pole probleemi, mis sina probleemitsed).

Aga miks sa tegelikult oled närvis selle naise peale? Sul on tugevam positsioon, sina armastad meest ja mees armastab sind. On nii? Olete paar. See naabrinaine paarisuhtesse ei puutu ja sinna teda ei lase. Kui teie suhe on hoidmist väärt, siis ma ei teeks sellest kiibitsevast naabrinaisest välja. Aga üks tingimus on, et see “sõbranna” mind enam taga ei räägiks ja et nad minu seljataga minust ei arutaks, see pole tõesti naabrinaise asi.
Tegu on ehtsa naiseliku kadedusega, ise üksik, ei saa ju vaadata, kui mees on õnnelik teise naisega, mis siis, et naabrinaine. Ei oleks ta kurb, kui te lahku läheks ega peaks paljuks ka ise selles kaasa aidata (külla tolmuimejat laenama, lubage naerda), siis on mees jälle tema jagu. Või lootis meest endale saada kunagi enne, sellepärast see kindel küljeallaujumine järjepidevalt.

Ja oma mehele ütle, et jah, sul ongi usalduse probleem. Sa ei usalda seda naist! Ja õigusega.
Ja kui sa lahku minna tegelikult ei taha, siis ära ähvarda sellega. Kunagi.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 14:03; 09.10 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tolmuimeja laenamine on eriti abitu ettekääne. : )))) Odavad punnid saab mõnekümne eurikuga kätte, tehke talle kingitus!
Endal laps ja pole tolmuimejat majas? Võibolla laps on selle Sinu poldi laps. Ega’s võõras onu ei käi suvalisele jõmpsikale kasvatussõnu lausumas.
Vahel mees näitab, mis ta kirjutab. : ))) Kindel, et nii sooda mehega elada tahad?? : ))))

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina armastad oma meest rohkem kui tema armastab sind. See on halb kombinatsioon, ja just sellistes suhetes ongi meestel sõbrannad”.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõu anda ei oska, aga väga hästi vastasid talle, kui ta ütles, et uus naabrinaine on parem kui sina.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appike, kui naljakas. Tõsiselt. Üle pika ajas üks teema mind naerma. TA-l on kirjanikuannet, väga köitvalt ja kaasahaaravalt kirjutatud-kirjeldatud.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikkuses saame mehega hästi läbi, meil palju ühist ja toredaid hetki. Aga see üks naine!

Tegelikkuses on sul roosad prillid sügaval peas ja see mees on täielik supinahk.

Ma ei usu, et on “ainult see asi”, supinahkadel on tavaliselt terve plejaad olukordi, otsuseid jne, mida see supinahklus põhjustab. Võta hetk ja tuleta meelde, küll leiad veelgi.
Üks üsna terav naine ütles selliste meeste kohta kunagi, et need on “murtud mehed”; kes mõistab seda väljendit, see mõistab.

Mees peab olema mees ning valima omale naise. Kui naine valitud, siis see naine on mehe jaoks püha ja mingi teise võõra naisega selle püha üle ei arutata. (ok, ema ja õde ehk v.a ja sedagi erandkorras)
Kui see reegel sellele teisele e. naabrinaisele ei sobi, siis edaspidi otsib omale kellegi teise, kellega tal vaated rohkem sobivad.

Aga kuna see supinahk teemaalgatajal kord on ja muuta teda pole võimalik, siis oleks kõige mõistlikum vast hakata omale uut meest otsima.
Kes ikka pisut hooliks ka, niisama pole ju mõtet koos elada, et sina arvad, et sul on mees ja mees arvab, et tal on naise nimega nõudepesumasin.

Tänapäeval võiks nõudeka nimi olla ikka Bosch, Miele või Electrolux, aga MITTE Malle ega Ülle. (ilusad naisenimed küll, aga nõudekale ei sobi)

/mitteninakasmees.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.10 16:47; 09.10 07:11; 13.10 11:38; 13.10 12:57; 13.10 14:31; 14.10 07:16; 14.10 14:26; 14.10 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki su mees on tema lapse isa tegelikult.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks, kui olin maakodus, siis see naine leidis korduvalt ettekäändeid, et mehele külla minna – näiteks tolmuimeja laenamine, jää laenamine vms. ning jäi tundideks lobisema.

Mine tea, mida ta sinna tegelikult tegema jäi. Aga ilmselt oli neil vahepeal mingi tüli või tüdines mees temast ära, et sina sinna kolmandaks tekkisid. Nüüd teil ongi selline kolmerattaline värk. Mees on ilmselt rahul.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sellised meeste sõbrannad ongi. Ussitajad suhte vahel. Kunagi üks üritas mulle selgeks teha, et tema tunneb minu meest paremini ja kauem kui mina, kes on aastaid koos elanud ja abieluski 🙂

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi..tean mida tunned!
Minu mehel meie suhte algus aastatel oli selliseid “parimaid” sõbrannasid lausa 2-3tk. Nende ainus eesmärk oli minust lahti saada.
Mees muidugi ei uskunud seda. Ta sai nendelt ikka väga haigeid smse ja kirju. Ühel hetkel viskas mul ikka nii üle, et ütlesingi, et kas mina või nemad? Õnneks valis ta minu ja ausalt peale seda on meil väga hea suhe juba 10a.
Ise arvan, et ta sai ka lõpuks mingil hetkel aru, et kunagised lapsepõlve parimad sõbrantsid osutusid ussideks!
Jah, keelasin suhelda, isegi fbkis ei lubanud sôbraks võtta jms- aga see tõi rahu ja õnne meie majja!

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, keelasin suhelda, isegi fbkis ei lubanud sôbraks võtta jms- aga see tõi rahu ja õnne meie majja!

Järelikult elad samasuguse ludriga nagu teemaalgatajalgi kodus on. Ainult selliste puhul töötavad need keelud ja käsud.
Normaalsed saavad ise aru.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.10 16:47; 09.10 07:11; 13.10 11:38; 13.10 12:57; 13.10 14:31; 14.10 07:16; 14.10 14:26; 14.10 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki see naabrinaise “võõras” laps polegi Su elukaaslasele nii võõras.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem ei ole ju naabrinaises, vaid mehes. See naudib ju kahepoolset tähelepanu.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mind kurvastab on see, et mees ei ütle sellele naisele minu kaitseks ühtegi sõna. Vaid pige arutab meeleldi, et mul usalduse probleem.

Päriselt või? Miks Sa talud seda? Mõlemad sisuliselt naeruvääristavad Sind ju.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mehega pool aastat käinud pidev sõda naabrinaise pärast ja ometi lahenduseni pole jõudnud.

Kuidas on asjad edenenud, kumb teist siis naabrinaise endale sai? Äkki saate jagada, kui liiga väike tükk ei ole.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:55; 13.10 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees sind armastaks päriselt ka, siis ta võtaks oma roosad silmaklapid peast ja vastaks sellele naabrinaisest sõbrannale konkreetselt, et ta ei luba kellelgi kolmandal sind kritiseerida. See pole selle naabrinaise asi sinu tundeid kommenteerida.

Praegu tundub tõesti nii, et mehe jaoks on see naabrinaine palju olulisem kui sina.
Mina sinu asemel oleks isegi jupp aega varem mehe valiku ette pannud ja teinud selgeks, et meie suhte probleeme ei arutata mingi naabritädiga. Kui mehel on mure, siis tuleb räägib sinuga.
Ja kuidas mehele meeldiks, kui sina leiaksid mõne “sõbra”, kellega arutada mehe käitumist?

Teema algataja, mis teil eile sai sellest loost?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd te olete sealt ära kolinud, enam pole “naabrinaist” ja ikka ei saa lahti? Mis nüüd siis, peab ikka minema õhtuti “raskeid asju tõstma” või? Võiks ju loota, et siis see suhtlus jahtub, eriti kui mees talle napisõnaliselt vastab.

Enam kui kindel, et kui neil ka polnud mingit suhet peale sõbrasuhte (milles ma kahtlen, flirt vähemalt), siis see naine lootis sinu mehest endale rohkemat saada, see ongi põhjus, miks ta on sinu vastu hapu, sa rikkusid ta plaani ära ja tõmbad mehe tähelepanu temalt liialt enda peale 🙂 Ehk näkkab uue naabrimehega paremini… (õel nali, tegelikult muidugi mitte).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 14:03; 09.10 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksmehel oli ka selline naabrinaine. Ohtu tüüp oli, ega ta mu meest omale ei tahtnudki, lihtsalt oli muhe, kui mingi tüüp kõik asjad ette-taha ära teeb. Lõpuks oli proua nii mugavaks läinud, et isegi mingeid pisemad asjad lasi minu mehel teha. Meil oli jällegi niimoodi, et ma usun et mu elukaaslane oleks küll teinud väikese kõrvalpõike aga naabriproua ei tahtnud, tal oli lihtsalt mugav et mingi tohman jookseb ja teeb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd te olete sealt ära kolinud, enam pole “naabrinaist” ja ikka ei saa lahti? Mis nüüd siis, peab ikka minema õhtuti “raskeid asju tõstma” või? Võiks ju loota, et siis see suhtlus jahtub, eriti kui mees talle napisõnaliselt vastab.
Enam kui kindel, et kui neil ka polnud mingit suhet peale sõbrasuhte (milles ma kahtlen, flirt vähemalt), siis see naine lootis sinu mehest endale rohkemat saada, see ongi põhjus, miks ta on sinu vastu hapu, sa rikkusid ta plaani ära ja tõmbad mehe tähelepanu temalt liialt enda peale ????

Arvan sama, et naabrinaine, kas lootis meest endale saada või vähemalt tahab hoida läheduses abilist, kes teda meestetöödega aitaks. Kui ära kolisite, siis pole küll ühtegi põhjust, et mees peaks igal võimalusel naabrinaisele appi tõttama. Selge on see, et mingil põhjusel leiab naaber ettekäändeid, et meest enda juurde meelitada ja mees ei taha olla otsusekindel ja öelda ei, vaid hoiab suhted naabrinaisega igaks juhuks head.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sellised meeste sõbrannad ongi. Ussitajad suhte vahel. Kunagi üks üritas mulle selgeks teha, et tema tunneb minu meest paremini ja kauem kui mina, kes on aastaid koos elanud ja abieluski ????

Aga ma tunnengi ju paremini nii mõndagi meest, kes on juba aastaid abielus ning kelllegi teisega koos. Näiteks oma vendi. Ka oma sõpru – mitmega käisime 1-3 aastat koos lasteaias, siis 11 aastat koos koolis ja siis 5 aastat samal kursusel ülikoolis ja pärast töötanud 5-15 aastat samas asutuses või tööalaselt suhelnud. Õhtuti õues koos, sünnipäevadel koos, klassiõhtutel koos, kursusepidudel koos, eksamite eel koos õppinud, koos trennis käinud. Näinud su meest igast asendist va seks. Üleõppinuna, eksamil läbikukkununa, armununa, purjus, hirmununa, lapsena, oivikuna, kahemehena, sportlasena, püksi pissinuna lasteaias, kingituseks kutsika saanuna jms jne jne. Vahepeal ju ka seltskonnategevus, peod, lapsepõlvemängud. Peredega suhtlemine, kui nad juba abielus. Sada pidu, sadu tunde koos õppimist vms. sadu tunde koos pargis. Pikad jutuajamised läbi aastakümnete. Nende murede kuulamine, kaasaelamine erinevate pruutidega käimise lugudele, kohtumised ja lood nende eelmistest armastustest, kümned külaskäigud erinevatesse üürikatesse ja ühikatesse. Pulmade eel veslused hirmudest (kui need on), soovidest, unistustest. Kaasaelamine abikaasa rasestumisele. Ja lõpuks nendega veinijoomine, kui naine oli sünnitusjärgselt veel haiglas (omal ajal ligi nädal).

Jap, me tunnemegi teie mehi paremini, ehkki pole elus nendega seksinud, ei ole tahtnudki ja ei juhtu seda ka kunagi.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 11:26; 13.10 11:47; 13.10 15:12; 13.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jap, me tunnemegi teie mehi paremini,

Sinu puhul tundub küll, et paremini kui oma meest.
Keda sul ilmselt polegi, sest sul poleks tema jaoks naabripoiste kõrvalt aegagi.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.10 16:47; 09.10 07:11; 13.10 11:38; 13.10 12:57; 13.10 14:31; 14.10 07:16; 14.10 14:26; 14.10 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jap, me tunnemegi teie mehi paremini,

Sinu puhul tundub küll, et paremini kui oma meest.

Keda sul ilmselt polegi, sest sul poleks tema jaoks naabripoiste kõrvalt aegagi.

38 aastat kooselu ja 36 aastat abielu kukuvad novembris. Ja ikka ma usun, et tema sõbrannad tunnevad teda minust paremini. Me ju tutvusime alles ülikoolis ja ma pole teda näinud löntpõlvelistes sinistes dressipükstes rahvastepalli mängimas ega matas kahte saamas. Ega tööalastel kõnelustel ega juhatuse koosolekul presentatsiooni tegemas.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 11:26; 13.10 11:47; 13.10 15:12; 13.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ju tutvusime alles ülikoolis ja ma pole teda näinud löntpõlvelistes sinistes dressipükstes rahvastepalli mängimas ega matas kahte saamas.

Kle, jäta oma jutt nüüd.
Ma olen sinust ilmselt noorem, aga ei mäleta halligi ühestki klassiõest, kuidas ta kahe sai või rahvastepalli mängis. Kuigi ühe klassiõe vastu oli mul isegi “tervadatud” tähelepanu.
Samuti mäletan, kui 7-12 olin, hoovisõpradest ja -sõbrannadest ainult nägu ähmaselt.
Mäluprobleeme ei ole, vastupidi.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.10 16:47; 09.10 07:11; 13.10 11:38; 13.10 12:57; 13.10 14:31; 14.10 07:16; 14.10 14:26; 14.10 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jap, me tunnemegi teie mehi paremini, ehkki pole elus nendega seksinud, ei ole tahtnudki ja ei juhtu seda ka kunagi.

Kuulge, lugupeetud “te”, kes te nii hästi mehi tunnete.
Kas “teie” meelest on loomulik, et need mehed, keda “te” tunnete, jätavad iga “teie” väikese kapriisi pärast oma praegused kaaslased hooletusse ja tormavad “teil” kraane parandama, puid lõhkuma, “teie” ülekäte läinud lastega riidlema, pirne vahetama ja poekotte tassima? Kas “te” oma mehe puhul (kui “teil” selline on) peaksite loomulikuks, et samal ajal, kui “teie” olete palavikus imikuga kodus okset rookimas, käib “teie” mees oma vana sõbrannaga kusagil veinitamas, sest issand kui õudne stress ikka on isa olla, kastead.
Või kas “teie” meelest oleks loomulik, õige ja hea see, kui “teie” mees oma sõbrannale “teid” kirub või siis sõbranna kirumisele kaasa noogutab, et kle jah, see minu naine on üks õudne mõrd, ma olen ise ka hädas temaga. Oleks see normaalne?
Vastake palun ausalt. Oh, jah palun lugege teemaalgatus läbi, nii vahelduse mõttes. Kas “teie” meelest oleks kõik korrektne, kui “teie” mehe sõbranna teie mehele räägiks, et: ” naine on talle kellad kaela riputanud. Et see pole normaalne, et ma nende suhtlust piiran. ” või saadaks ” fotosid kui mehe ja tema auto kõrvuti parkisid ja pildi juures oli kommentaar keegi ei saa meie vahele tulla Ühesõnaga selline endaarust vaimukas pilt.”

Teemaalgatajal ju poleks oma endise naabrinaisega probleeme, kui see ei käituks teemaalgataja suhtes inetult ja kui tema mees sellega kaasa ei läheks.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:55; 13.10 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ütlesin mehele täna hommikul, et kas saadad selle naise kuu peale või lõpetame suhte.

Selle oleksid võinud ütlemata jätta. Oled ikka kindel, et mees valib sinu, mitte aastatepikkuse sõpruse?

Tundub, et naabrinaine on su mehest sisse võetud ja enne sinu pildile ilmumist lootis võib-olla ise temaga kodu mängima hakata. Nõme inimene, kes mehele tema naist halvustab ja möku mees, kes oma naist ei kaitse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ütlesin mehele täna hommikul, et kas saadad selle naise kuu peale või lõpetame suhte.

Selle oleksid võinud ütlemata jätta. Oled ikka kindel, et mees valib sinu, mitte aastatepikkuse sõpruse?

Tundub, et naabrinaine on su mehest sisse võetud ja enne sinu pildile ilmumist lootis võib-olla ise temaga kodu mängima hakata. Nõme inimene, kes mehele tema naist halvustab ja möku mees, kes oma naist ei kaitse.

Minu meelest õigesti tegi, kui ultimaatumi esitas. Kui mees valib nüüd naabrinaise, siis on ju teemaalgatajal just pilt selge ja sitast lahti. Ei ole vaja sellist väevõimuga kinni hoida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle oleksid võinud ütlemata jätta. Oled ikka kindel, et mees valib sinu, mitte aastatepikkuse sõpruse?

????
Mismõttes oleks võinud ütlemata jätta?
Kui ongi “aastatepikkune sõprus”, siis las kestab edasi, aga iga päev ja sekund ei pea ju ninapidi koos istuma?
Selles see pont ongi, et pole neil mingit “aastatepikkust”, vaid mees lihtsalt ei hooli oma naisest. Ja mida varem naine seda teada saab, seda parem naisele.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.10 16:47; 09.10 07:11; 13.10 11:38; 13.10 12:57; 13.10 14:31; 14.10 07:16; 14.10 14:26; 14.10 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ju tutvusime alles ülikoolis ja ma pole teda näinud löntpõlvelistes sinistes dressipükstes rahvastepalli mängimas ega matas kahte saamas.

Kle, jäta oma jutt nüüd.

Ma olen sinust ilmselt noorem, aga ei mäleta halligi ühestki klassiõest, kuidas ta kahe sai või rahvastepalli mängis. Kuigi ühe klassiõe vastu oli mul isegi “tervadatud” tähelepanu.

Samuti mäletan, kui 7-12 olin, hoovisõpradest ja -sõbrannadest ainult nägu ähmaselt.

Mäluprobleeme ei ole, vastupidi.

No ju te polnud siis sõbrad. Mina oma sõpradest küll mäletan. Nii malevaõhtuid kui eksamiärevust, esimestest armastustest rääkimist jne jms. Seepärast nad mul ka sõbrad on ja mina neile, et meil on pikk ühine minevik ja koosarenemislugu.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 11:26; 13.10 11:47; 13.10 15:12; 13.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Vastik naabrinane